Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce Marciaga 17.03.2010 Ahoj, nenašel by někdo pls průvodce ma oblast Marciaga?? Něco na Arco mám, ovšem bohužel Marciaga chybí...díky
  Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 Ahoj Martine. Máš to v mejlu. Ta oblast je docela zajímavá. Řekl bych, že tam je trochu jiný vápenec
    Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 díkes moc....jak za průvodce tak za info...právě že ideál pro mě (nás) je tak do 5c takže hledáme ně
      Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 Přímo pod skalama je i golfový hřiště, tak si vem i hole. Sup je minule zapomněl a pak jen slintal.
        Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 to jedině tak možná hokejku bych si mohl vzít :-)
  Re: Průvodce Marciaga 17.03.2010 vyřešeno...díky
Srbsko 16.03.2010 Nevíte někdo jak je proteklé Srbsko? Plotny a Blážina? A nebo Roviště(hafty-lída)? Chtěl bych tam vyrazit v neděli a nevim jak je to proteklé....:-(
  Re: Srbsko 17.03.2010 Nevim jestli protekli, ale me tam jen nateklo
    Re: Srbsko 18.03.2010 To jsi cenku pěknej niemant,když ti teklo v plotnách.To začni trochu trénovat,nebudeš mít aspoň čas
  Re: Srbsko 17.03.2010 Ráno jsem jel okolo a plotny byly trochu mokré-pár mokrých pruhů. Při současném počasí musely být už
    Roviště 18.03.2010 Na Rovišti jsme byli v neděli a i přes slabé sněžení se lézt dalo- Hafty a Highlander v pohodě. S ti
      Re: Roviště 18.03.2010 V neděli? Kdy? Od 12 skoro do čtyř tam nebyla ani noha.
Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Čau. Nenajdou se nějaký lezci křesťani na občasné lezení (indoor, případně v sezóně venku)?
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 V Praze 8 na Kobyliském nám. 1 je Stěna u Salesiánů, tam se snad teké někdo najde.
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Proč je tak důležité mít spolulezce křesťana??
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Protože křestáné lépe jistí bratře vole.
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 s větší láskou
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 větší šance na obtěžování malých chrámových zpěváků. Nebo chce založit dětský chlapecký lezecký oddí
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Zdravim. Jsem sice z Plzně (taky Příbram,Praha občasně) ale rád někam vyrazím. Písni na maila.. Viki
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Mám kamaráda lezce satanistu.Možná by jste byli zajímavá dvojka. Chceš na něj kontakt?
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 16.03.2010 Jak ten tvůj rohatej kámoš snáší při lezení to, že leze nahoru k nebi?? Neměl by dělat spíš speleo??
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Třeba má radost z pádů ;)
        Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 No já myslím, že lezení je vlastně celý o víře...věřím, že to dám...jestli ne, tak že mě jistič chyt
          Re: Lezci-křesťani v Praze? 18.03.2010 no hlavne verme, ze se meteorologove moc nesekli; vzals mi ten lupen?
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Ahoj Tomáši. Doporučuju Ti si příště spíš dát inzerát. Tady v diskuzi to totiž slabší jedince stašně
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 nu tak me to tentokrat prijde legracni, mindraky se kompenzujou v jinejch diskusich tady. stejne mi
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Třeba jde v životě o víc než jen "bejt fajn"...
        Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 jezis tyhle jednostranny pohledy sou nejlepsi, btw. sem sice taky verici ale tohle je teda docela mi
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 nu tak me to tentokrat prijde legracni, mindraky se kompenzujou v jinejch diskusich tady. stejne mi
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Překvapilo mě jak to některé podráždilo... Co je na tom tak provokuje? Asi si o tom chtějí povídat..
  Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Díky všem. Dobře sem se pobavil :-). T
    Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 Volba spolulezce-vecne tema... Jestli na lezeni opravdu neco nenavidim tak to, ze to je de facto kol
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 17.03.2010 :-D
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 18.03.2010 free soloing vyriesil uz nejeden podobny problem... :}
      Re: Lezci-křesťani v Praze? 18.03.2010 Nestrašte s kolektivním sportem, řekněme kamarádský.. Ale k těm spolulezcům, dle mě určo lepší spole
        Re: Lezci-křesťani v Praze? 19.03.2010 a šuká
wiesberghaus 16.03.2010 Ahoj, nevíte někdo, jestli na této chatě je možné si vařit ze svých zásob a jak je to tam s vodou? (pitná neteče, to vím). Děkuji za každé info, Sylva.
Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 Máte někdo osob.zkušenost s přespáním u Stüdlhütte pod vlastním stanem?Lze???Nejde o prachy,ale v místnosti se 30 lidma neusnu...
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 popojdi jeste cca 100 vyskovich na zacatek ledovce, je tam palto, a tak nejak to tam sici prezivaji.
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 Na podzim v září jsme spali na Stüdlhütte, cena 11 éček, přijde mi to v poho, na platu spali asi 3 s
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Mívám na některých chatách stejný problém, tak si vezmu matraci a ležím na chodbě a je to v pohodě.
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Já to řeším špunty do uší a když ani to nepomuže, tak půlka Stilnoxu to jistí :-)
  Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Rušenie spoluspiacimi večer, alebo tými, ktorí ráno idú na túru, nie je nič moc. Treba si zvyknúť
    Re: Bivakování u Stüdlhütte pod GG 17.03.2010 Vim,že chatař vyhazoval nějaký Poláky,který vytáhli stan na placu před chatou...ale jak píšou ostatn
skialp 16.03.2010 Ahoj, máte někdo zkušenost s vázáním Dynafit Tristep? Rád bych znal Vaší zkušenost a žádnou recenzi nemůžu najít.Díky.
  Re: skialp 17.03.2010 zkus dát do googlu dynafit TLT, to je rozšířenější název. Jinak doporučuju půjčit v půjčovně různé t
    Re: skialp 17.03.2010 Dynafit TriStep neni zadny TLT!!!!
Lenka K.
Bivakování u Stüdlhütte pod GG 16.03.2010 Máte někdo osob.zkušenost s přespáním u Stüdlhütte pod vlastním stanem?Lze???Nejde o prachy,ale v místnosti se 30 lidma neusnu...
Ztráta černé softshellky Envy 16.03.2010 Ahoj. Byl jsem včera (15.3.) lézt na Smíchově v Hudy a ztratila se mi tam černá softshellová bunda Envy, byla v ní peněženka s dokladama. Pokud jsi jí našel nebo máš informace pro její nalezení, ozvi se mi prosím. Díky moc. Tomáš (722643643)
Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 15.03.2010 ahoj,
nemate nekdo zkusenost s mensim batohem typu Deuter AirContact na palube letadla kdyz si jej vemu jako prirucni zavazadlo? Batoh ma kovovou vyztuhu ktera napina sitku mezi zady a batohem a tuto konstrukci nelze vyjmout. Chci si jej vz
  Re: Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 16.03.2010 Letěl jsem s podobným batohem během posledních pěti let mnohokrát (i do usa), a neměl jsem žádný pro
    Re: Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 16.03.2010 Čoče, mám na cajky nějaký Doldy Pumori a to má dvě vyjímatelný hliníkovy (??? nejspíš...) výztuhy a
  Re: Batoh s kovovou vyztuhou do letadla 17.03.2010 Až budeš chtít unášet letadlo, nebruš hliníkové výztuhy od batohu a vezmi si tu požární sekeru co ma
Wildspitze 15.03.2010 Ahoj, nevite nekdo jak to momentalne vypada na Wildspitzy? chteli bysme jit severni stenu, ale bojim se ze tam vic snehu nez zdravo. Budu rad i za tipy peknych vystupu kolem.
  Re: Wildspitze 16.03.2010 Severka Wildspitze se touto dobou vetsinou jezdi na lyzich.
Hore zdar,
1
...
903
904
905
906
907
908
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
920
921
922
...
2263
  Re: Lezci-křesťani v Praze? V Praze 8 na Kobyliském nám. 1 je Stěna u Salesiánů, tam se snad teké někdo najde. 15:55:43 16.03.2010odpovědět
  Re: Lezci-křesťani v Praze? Proč je tak důležité mít spolulezce křesťana?? 17:51:31 16.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? Protože křestáné lépe jistí bratře vole. Antikrist 19:53:47 16.03.2010odpovědět
      Re: Lezci-křesťani v Praze? s větší láskou 20:20:07 16.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? větší šance na obtěžování malých chrámových zpěváků. Nebo chce založit dětský chlapecký lezecký oddíl 08:48:49 17.03.2010odpovědět
  Re: Lezci-křesťani v Praze? Zdravim. Jsem sice z Plzně (taky Příbram,Praha občasně) ale rád někam vyrazím. Písni na maila.. Viki Viki 21:18:16 16.03.2010odpovědět
  Re: Lezci-křesťani v Praze? Mám kamaráda lezce satanistu.Možná by jste byli zajímavá dvojka. Chceš na něj kontakt? kuba novák 22:30:45 16.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? Jak ten tvůj rohatej kámoš snáší při lezení to, že leze nahoru k nebi?? Neměl by dělat spíš speleo?? 23:22:31 16.03.2010odpovědět
      Re: Lezci-křesťani v Praze? Třeba má radost z pádů ;) komixák 00:06:01 17.03.2010odpovědět
        Re: Lezci-křesťani v Praze? No já myslím, že lezení je vlastně celý o víře...věřím, že to dám...jestli ne, tak že mě jistič chytí...a když jo, tak že vydrží ty dva založený uzlíky...no a jestli ne, tak věřím, že to nejak rozdejchám :-D Maara 08:54:23 17.03.2010odpovědět
          Re: Lezci-křesťani v Praze? no hlavne verme, ze se meteorologove moc nesekli; vzals mi ten lupen? honza 07:48:07 18.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? :D :D TujboPefa 12:30:30 17.03.2010odpovědět
  Re: Lezci-křesťani v Praze? Ahoj Tomáši. Doporučuju Ti si příště spíš dát inzerát. Tady v diskuzi to totiž slabší jedince stašně láká si kompenzovat nějaký mindráky. Ať najdeš co hledáš a ať to leze. patapufa 09:42:24 17.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? nu tak me to tentokrat prijde legracni, mindraky se kompenzujou v jinejch diskusich tady. stejne mi nejak unika smysl hledani spolulezce-krestana, vzdyt i krestan muze bejt blbec, tak neni lepsi lizt s nekym fajnovym i kdyz to zrovna krestan nebude? 14:43:08 17.03.2010odpovědět
      Re: Lezci-křesťani v Praze? Třeba jde v životě o víc než jen "bejt fajn"... Tomáš14:45:16 17.03.2010odpovědět
        Re: Lezci-křesťani v Praze? jezis tyhle jednostranny pohledy sou nejlepsi, btw. sem sice taky verici ale tohle je teda docela mimo..i kdyz mas samozrejme pravo vybirat si kamarady podle ceho chces. ale stejne..divny:) Katka 22:32:16 17.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? nu tak me to tentokrat prijde legracni, mindraky se kompenzujou v jinejch diskusich tady. stejne mi nejak unika smysl hledani spolulezce-krestana, vzdyt i krestan muze bejt blbec, tak neni lepsi lizt s nekym fajnovym i kdyz to zrovna krestan nebude? 14:43:09 17.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? Překvapilo mě jak to některé podráždilo... Co je na tom tak provokuje? Asi si o tom chtějí povídat... ;-) Tomáš14:44:01 17.03.2010odpovědět
  Re: Lezci-křesťani v Praze? Díky všem. Dobře sem se pobavil :-). T Tomáš 14:34:23 17.03.2010odpovědět
  Re: Lezci-křesťani v Praze? vono to máš tu zásadní otázku nápadně podobnou zásadní votázce nás většiny formálních neznabohů ve fázi začínání s lezením, a to jestli z kamarádů vychovávat spolulezce, nebo ze spolulezců tvořit kamarády. to druhé vede k výkonnostnímu lezení, to první pak zhusta vede k tomu, že nás vychovávaný spolulezec převychová na divokou vodu, šachy, houbaření nebo vrcholové chlastání. si vyber. Lukas B. 16:16:48 17.03.2010odpovědět
    Re: Lezci-křesťani v Praze? Volba spolulezce-vecne tema... Jestli na lezeni opravdu neco nenavidim tak to, ze to je de facto kolektivni sport... Pedro 18:27:29 17.03.2010odpovědět
      Re: Lezci-křesťani v Praze? :-D kuba novák 19:44:58 17.03.2010odpovědět
      Re: Lezci-křesťani v Praze? free soloing vyriesil uz nejeden podobny problem... :} tah-sha-tunga 02:19:32 18.03.2010odpovědět
      Re: Lezci-křesťani v Praze? Nestrašte s kolektivním sportem, řekněme kamarádský.. Ale k těm spolulezcům, dle mě určo lepší spolehlivý animista než nějaký blazen křesťan. A nejlepší spolulezec je žena - obětavá, spolehlivá, je s ní sranda a aji jídlo ve skalách připraví - aspoň ta moje :) Matěj 12:28:50 18.03.2010odpovědět
        Re: Lezci-křesťani v Praze? a šuká
TATA 09:34:59 19.03.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: