Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Frankenjura 24.03.2010 Ahoj! Prosím poraďte mi kam nejlépe do Jury za lezením? Lezem 5 až 6+. Případně prosím o digit. průvodce (na mejl), abych mohl vybírat. Děkuji
  Re: Závody-před 23.03.2010 nikdo nic? :-(
  Re: Závody-před 24.03.2010 I když nezávodím, tak z jiných sportů mám zkušenosti, že vyladění na závod je velmi individuální věc
    Re: Závody-před 24.03.2010 Díky, spíš mi šlo o nějaký vetšinový základ typu: v sobotu jsou závody tak si jsu ve středu zalizt,
      Re: Závody-před 26.03.2010 Byl jsem jen na svou závodech v boulderech, a žádnej super výsledek jsem neudělal, ale jak říkáš.. k
        Re: Závody-před 26.03.2010 Díky
Trening knizka 23.03.2010 Hoj, uz to tu parkrat bylo,ale je to uz nejaky cas a odkazy,ktere jsem nasel ve starsich prispevcich v diskusi uz nefunguji. Takze nevite,jestli je nekde k mani Tefelnerova knizka Trening sportovniho lezce? Vim,ze v knizni podobe uz ne, myslim v PDF. Nebo
  Re: Trening knizka 23.03.2010 napis kam poslat...
    Re: Trening knizka 23.03.2010 Jestli můžu poprosit taky, tak na Ferreti@seznam.cz
Předem moc děkuji.
Garmont Radium 22.03.2010 Ahoj, zvažuji nákup Garmont Radium. Jaké s nima máte zkušenosti? Díky za info.
  Re: Garmont Radium 23.03.2010 Nej bota jakou sem kdy měl. Super tvrdá na sjezd a měká na chůzi díky skládanýmu skeletu.
Mont blank, jak to tam ted vypada 22.03.2010 Ahoj, byl jste ted v posledni dobe nekdo na mont blanku ? Jak to tam vypada ? My smysl se tam zkouset drapat, nebo je tam hromada snehu ?
  Re: Mont blank, jak to tam ted vypada 23.03.2010 No cca. 10 dní zpátky byla hromada sněhu. Na lyžích možná. Bez lyží nebo sněžnic se to bořilo docela
Zapomenuté lezečky Triop 22.03.2010 Dneska tj. 22. Března někdo zapomněl na venkovní stěně v Ostravě-Vítkovicích oranžové lezečky Triop Tiger. Mám je doma tak komu chybí nechť se mi ozve. Email: al.gaida@seznam.cz ICQ: 194770114
  Re: Zapomenuté lezečky Triop 23.03.2010 Opravdu nikomu nechybí lezečky?
    Re: Zapomenuté lezečky Triop 25.03.2010 Možná jen každej netráví svůj volnej čas ne lezci...
Ozone QC 22.03.2010 Ahoj. Pocitam ze spousta lidi uz v Ozonech leze. Co myslite, povoli o kousek, nebo budou drzet? Muj normalni postup je vybrat velikost ktera sedi tak jak bych chtel aby sedely "zajete" a pak vzit o pul cisla mensi botu, ale tyhle vypadaji docela
mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá nějaký tip na mapy lezeckých cest na Hohe Wandu.
Předem díky moc za nějaký odkaz nebo tip na nějakou knížku (popř. kde by se dala sehnat). (Popř. kdyby někdo měl i něco o Peilsteinu.)
Martas
  Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 co je to "mapa cest" :-) ???
    Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 no myslim, nejakou lezeckou topo mapu, kde jsou jake cesty, jake obtiznosti a tak... :-)
      Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 napis mail
        Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 m4rt1n24@seznam.cz
          Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 poslane
        Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 m4rt1n24@seznam.cz
    Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 no myslim, nejakou lezeckou topo mapu, kde jsou jake cesty, jake obtiznosti a tak... :-)
      Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 lezecké průvodce od vyd. Schall Verlag
        Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 ok, Diky za tip!
    Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 fungují vůbec ty stěny v Brodu?
      Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 A provozní doba? Stránky? Tak něco??
        Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 Zadny dalsi info??
          Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 zbývá google, mobil, vlastní nohy a ústa
            Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 Domluv se na telefonu, který je uvedený výš, je tam pravidelné oddílové lezení několikrát týdně.
            Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 na výše uvedených telefonech se nedomlouvej!
              Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 stěna v ub i (pokud vím) v UH, je pouze pro členy oddílu
                Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 pokud ale sebou privedes tri prsaty kocky tak te v brode na stenu urcite pustej i kdyz je jen pro cl
                  Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 24.03.2010 Nebo si se mel rovnou podepsat jako zenska, to uz by tu bylo ochotnych :-D
                    Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 24.03.2010 jak píše Kub, pokud jsi krásná prsatá a povolná žena, nebo máš alespoň 3 takové v zásobě a přivedeš
                      Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 24.03.2010 Břeťo. Já to vážně nebyl..:-)
1
...
899
900
901
902
903
904
905
906
907
908
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
...
2263
  Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste Horolezecká stěna, Svat. Čecha 1137,
688 01 Uherský Brod
telefon: 572638131, 723645321 16:17:33 22.03.2010odpovědět
    Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste fungují vůbec ty stěny v Brodu? 17:29:44 22.03.2010odpovědět
      Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste A provozní doba? Stránky? Tak něco?? 18:50:45 22.03.2010odpovědět
        Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste Zadny dalsi info?? Vita 21:56:12 22.03.2010odpovědět
          Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste zbývá google, mobil, vlastní nohy a ústa 22:24:06 22.03.2010odpovědět
            Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste Domluv se na telefonu, který je uvedený výš, je tam pravidelné oddílové lezení několikrát týdně. 09:54:18 23.03.2010odpovědět
            Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste jinak dá se zalozit ZDE: http://www.khszlin.com/clanek-207 09:54:36 23.03.2010odpovědět
          Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste Jinak žádné další "dík za informaci"? 10:31:18 23.03.2010odpovědět
            Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste na výše uvedených telefonech se nedomlouvej! Břeťa Lebloch 18:32:29 23.03.2010odpovědět
              Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste stěna v ub i (pokud vím) v UH, je pouze pro členy oddílu Břeťa Lebloch 18:33:45 23.03.2010odpovědět
                Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste pokud ale sebou privedes tri prsaty kocky tak te v brode na stenu urcite pustej i kdyz je jen pro cleny....:-) prudic od kolina 19:58:09 23.03.2010odpovědět
                  Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste Nebo si se mel rovnou podepsat jako zenska, to uz by tu bylo ochotnych :-D Marek 07:25:12 24.03.2010odpovědět
                    Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste jak píše Kub, pokud jsi krásná prsatá a povolná žena, nebo máš alespoň 3 takové v zásobě a přivedeš je s sebou, vstup na uherskobrodskou stěnu je možný. Důležité ještě je, abys znal naše tajná hesla: např. 666, ave satanas, os nebo smrt. ps. u nás na stěně jenom na prvním břeťa lebloch 11:12:59 24.03.2010odpovědět
                      Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste Břeťo. Já to vážně nebyl..:-) kuba novák 18:51:16 24.03.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: