Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zapomenuté lezečky Triop 22.03.2010 Dneska tj. 22. Března někdo zapomněl na venkovní stěně v Ostravě-Vítkovicích oranžové lezečky Triop Tiger. Mám je doma tak komu chybí nechť se mi ozve. Email: al.gaida@seznam.cz ICQ: 194770114
  Re: Zapomenuté lezečky Triop 23.03.2010 Opravdu nikomu nechybí lezečky?
    Re: Zapomenuté lezečky Triop 25.03.2010 Možná jen každej netráví svůj volnej čas ne lezci...
Ozone QC 22.03.2010 Ahoj. Pocitam ze spousta lidi uz v Ozonech leze. Co myslite, povoli o kousek, nebo budou drzet? Muj normalni postup je vybrat velikost ktera sedi tak jak bych chtel aby sedely "zajete" a pak vzit o pul cisla mensi botu, ale tyhle vypadaji docela
mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá nějaký tip na mapy lezeckých cest na Hohe Wandu.
Předem díky moc za nějaký odkaz nebo tip na nějakou knížku (popř. kde by se dala sehnat). (Popř. kdyby někdo měl i něco o Peilsteinu.)
Martas
  Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 co je to "mapa cest" :-) ???
    Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 no myslim, nejakou lezeckou topo mapu, kde jsou jake cesty, jake obtiznosti a tak... :-)
      Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 napis mail
        Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 m4rt1n24@seznam.cz
          Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 poslane
        Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 m4rt1n24@seznam.cz
    Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 no myslim, nejakou lezeckou topo mapu, kde jsou jake cesty, jake obtiznosti a tak... :-)
      Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 lezecké průvodce od vyd. Schall Verlag
        Re: mapy cest na Hohe Wandu 22.03.2010 ok, Diky za tip!
    Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 fungují vůbec ty stěny v Brodu?
      Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 A provozní doba? Stránky? Tak něco??
        Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 Zadny dalsi info??
          Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 22.03.2010 zbývá google, mobil, vlastní nohy a ústa
            Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 Domluv se na telefonu, který je uvedený výš, je tam pravidelné oddílové lezení několikrát týdně.
            Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 na výše uvedených telefonech se nedomlouvej!
              Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 stěna v ub i (pokud vím) v UH, je pouze pro členy oddílu
                Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 23.03.2010 pokud ale sebou privedes tri prsaty kocky tak te v brode na stenu urcite pustej i kdyz je jen pro cl
                  Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 24.03.2010 Nebo si se mel rovnou podepsat jako zenska, to uz by tu bylo ochotnych :-D
                    Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 24.03.2010 jak píše Kub, pokud jsi krásná prsatá a povolná žena, nebo máš alespoň 3 takové v zásobě a přivedeš
                      Re: Stena Uhersky Brod/Hradiste 24.03.2010 Břeťo. Já to vážně nebyl..:-)
Půjčovna 22.03.2010 jen jsme chteli varovat,pokud si budete pujcovat vybaveni na skialp (nebo asi na cokoli),dejte si pozor na RockPoint.Bohuzel,ac vse od zacatku vypadalo slibne,nakonec jsme dostali na skialp do rakouskych Alp silene vybaveni,coz jsme jako laici na prvni po
  Re: Půjčovna 22.03.2010 Totalni laici by pujcovane vybaveni meli konzultovat s odborniky pred zapujcenim a ne po nem! Sorry,
    Re: Půjčovna 22.03.2010 ..hmm..ja bych zas cekal, ze FEROVY zamestnanec pujcovny by tyhle informace mel poskytnout sam.
      Re: Půjčovna 22.03.2010 evidentne podle popisu nebyl odbornik ani Bara ani ten, kdo si to pujcoval pred ni (jestli se lepilo
        Re: Půjčovna 22.03.2010 ...bavim se o pujcovne obecne, je jedno jestli chudy, rockpint nebo gejsport. Jen jsem si myslel, ze
          Re: Půjčovna 22.03.2010 chapu te, ale dal jsem sem konkretni pripad, ze berou brigadniky, kteri tomu nerozumi. A co mi rikal
    Re: Půjčovna 22.03.2010 Chyba byla na obou stranach, ale spíše na půjčovně. Pokud si jdu půjčit, ptám se jak se to užívá a f
  Re: Půjčovna 22.03.2010 a vzít si s sebou někoho zkušenějšího, zamlouvat si věci dopředu, nepůjčovat si věci jen podle ceny
  Re: Půjčovna 22.03.2010 Ak mozem nieco dodat, hoci neviem v akom stave boli pasy, ale na ladovej kruste nedrzia ani sebaleps
    Re: Půjčovna 22.03.2010 Když si pujčuju něco, co jsem nikdy neviděl, tak se na to zeptám a slušný prodavač ti to vysvětlí. P
      Re: Půjčovna 22.03.2010 To přeci není pravda, slečna nenadává na využití nebo užívání věcí, ale na jejich funkčnost a kvalit
  Re: Půjčovna 23.03.2010 Můj pohled na věc je jasný. Půjčovna není nic kde by ses měl dozvědět jak se věci používají. Spíš zn
přechod ve Wallisu 21.03.2010 Ahoj chystám se v létě na přechod Z Klein Matterhornu až na Dufourspitze a možná ještě dál.Nevíte jak je lezitelný breithorn ve směru od klein Matterhornu k bivaku Bivacco Rossi e Volante?Já vím že se to běžně leze opačně,nejdřív od Kleinu k bivaku a pak
  Re: přechod ve Wallisu 22.03.2010 Čau.
Lezitelné v druhém směru je to uplně stejně.od Kl.Matt. to vemeš nahoru na hřeben a po
    Re: přechod ve Wallisu 22.03.2010 jo myslím, že tohle je celkem choďák z obou stran. Na tom bivaku jsme byli letos.
      Re: přechod ve Wallisu 22.03.2010 jo sorry. nějak mi uniklo že to chceš dát přes vrcholy. tak to takový choďák nebude, ale lezitelné b
  Re: přechod ve Wallisu 23.03.2010 Rychlejší je vylézt na Breithorn, slézt pod něho a obejít ho až k bivaku Rosi. Je to po ledovci a bý
90 kg 21.03.2010 Ahoj chcel by som sa spytat ci niekto poznate 90kg vaziaceho lezca a aku obtiaznost je schopny so svojou vahou vyliezt.zaujima ma to len tak zo srandy aby som sa vedel porovnat:).dik
  Re: 90 kg 21.03.2010 Zdar mam asi 87-89kg a jsem schpnej vylýzt VIIIa-b
    Re: 90 kg 21.03.2010 no ja mam presne to iste.je tu este niekto 90kg?
    Re: 90 kg 21.03.2010 Ja mam 65 a VIIIb schopny vylezt nejsem.
      Re: 90 kg 21.03.2010 devadesát zas tak moc neni. nevim jak na vápně, ale na písku někteří takoví jedinci běžně lezou čísl
    Re: 90 kg 21.03.2010 no ja mam presne to iste.je tu este niekto 90kg?
    Re: 90 kg 21.03.2010 no ja mam presne to iste.je tu este niekto 90kg?
  Re: 90 kg 21.03.2010 môj kamoš má okolo 90 a na vápne bol schopný vyliezť 8+, keď sa jej trochu povenoval...
  Re: 90 kg 21.03.2010 Neznám osobně, ale Kanaďan Mark Smith leze s 93 kg 8b+ka, ale tos asi slyšet nechtěl :-)
    Re: 90 kg 21.03.2010 Já mám 97 kg a lezu šestky :)
  Re: 90 kg 21.03.2010 ...se svejma 110kilkama lezu šestky...plus minus... ;)
  Re: 90 kg 21.03.2010 Kamarád má 100 a na boldrech dává 7A. Další kámoš má myslím tak 85-90 a dává tak 7c s lanem. Jinak a
    Re: 90 kg 21.03.2010 Jo. John Dunne je "kus" chlapa. Ve filmu Hard gritt je jeho lezení zadokumentováno.
      Re: 90 kg 21.03.2010 Ja mám 89kg a vpohode dnes dve IV UIAA.
  Re: 90 kg 22.03.2010 ked som mal pred 1,5 rokom 90kg presne, preliezol som svoju prvu 8+/9-
    Re: 90 kg 22.03.2010 tah-sha-tunga a teraz máš koľko, ak sa smiem spýtať?? zhodil si či pribral??
      Re: 90 kg 23.03.2010 +/- 85 kg ...a odislo to viac menej samo (tzn. ziadnu dietu som nedrzal)
  Re: 90 kg 22.03.2010 Mam cca 95 a na 5-kach v pohode, na 6-kach sa uz trapim. Vsetko je celkom v pohode, avsak klby dost
  Re: 90 kg 22.03.2010 Vazim tez tech temer devadesat a po roce oblezani umelych sten a bouldrovek se na te umelce jsem sch
    Re: 90 kg 22.03.2010 Kdo to ma ve svalech, leze klidne tezky cesty,kdo to ma v tuku v panderu, tak tomu to moc nepomuze,
      Re: 90 kg 22.03.2010 To mas "tezky"!!!! Zalezi taky kolik na tu vahu meris. Ja mam v zime 86-7, v lete 84-5 a m
        Re: 90 kg 23.03.2010 Kolik měříš, to taky, ale hlavně jakých 90 kg máš. Jestli jsi v 17 letech vážil 65 kg a od té doby s
Údržba lezeček 21.03.2010 Ahoj, nikde jsem to nenašel tak se ptám tady. Mám Triop Rap New 09, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost boty třeba vyprat nebo umýt. V lezečkách lezu asi 4. měsícem a vždycky když je vyzuji je to neuvěřitelnej smrad (světe div se... Pot s kombinací
  Re: Údržba lezeček 21.03.2010 voda im neublizi (dokonca ani slana),takze by som sa vobec nebal ich trochu rucne vyprat..a proti sm
    Re: Údržba lezeček 21.03.2010 Dekuju
  Re: Údržba lezeček 22.03.2010 zrovna tyhle lezecky jsem kdysi prala. normalne jsem je hodila do pracky :-) dost se srazily. takze
1
...
900
901
902
903
904
905
906
907
908
909
910
911
912
913
914
915
916
917
918
919
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: