Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Boulder centrum VUT v Brně - Brno
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
Sportcentrum Forea - Lanškroun

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
HORALSPORT - KLADNO
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 krádež29.03.2010
zdravim všechny normální a chci je upozornit, že i mezi lezcema se krade - pozor na to... tímto přeji tomu co mi ukrad na panťáku minulej tejden bundu, ať mu přinese štěstí, protože ho bude potřebovat až mě v ní potká...
 Re: krádež29.03.2010
Pral bych ti hodne stesti. Me tam loni vybrali cely auto, jen doufam, ze to lezci nebyli, nicmene na
  Re: krádež29.03.2010
myslim, že dneska má přístup k internetu opravdu každej a každej ví, kam se píše když se něco omylem
   Re: krádež29.03.2010
>myslim, že dneska má přístup k internetu opravdu každej a každej ví, kam se píše když se něco om
    Krádeže u nás30.03.2010
Potřeboval bych vědět, jestli se někomu v nedávný době neztratilo nějaké větší množství matroše (do

 Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Ahoj, přežil to ten lezec, nebo ho ten šuter zabil?
 Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Sem živej, i jistička.
  Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Nádherná fotka! To se povede cvaknot jen jednou za život =)
   Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
No jestli to taky nebude fotomontáž!
  Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
a jistítko?
   Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
jistítko je taky určitě živý :-D
   Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
 Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Jo tak proto je ten zavrenej uchop tak nebezpecnej...

 SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 328.03.2010
Zdravim, tenhle dotaz už tady byl před pár měsíci položen, ale odpovědí poskrovnu a v podstatě bez výsledku.
Chci se zeptat, zda-li někdo nemáte osobní zkušenost s jistítkem Singing Rock Shuttle a případně provést srovnání s Reversem 3 od Petzlu..?
 Re: SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 329.03.2010
Ahoj, Reverso3 pouzivam uz druhej rok a nemam vyhrad, snad jen na hodne slabejch pulkach se pri jist
  Re: SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 330.03.2010
Zdarek, diky za odpoved, no pomohl urcite:) vicemene jsi me utvrdil v mym nazoru:)
  Re: SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 330.03.2010
Nicméně, Simond Toucan mi přijde jako citelně lepší než Reverso 3 (a tedy i Shuttle); rozdíl poznáš

 Sosnová u ČL28.03.2010
Ahoj! Nemáte někdo zkušenosti se skálama u Sosnové u České Lípy? Je to pískovec tuším ...
 Re: Sosnová u ČL29.03.2010
Sosnová je pěkná oblast, ale dýl se tam drží vlhko,je to dost zarostlý. Největší šance na suchou ská
  Re: Sosnová u ČL29.03.2010
Smetiště i Amfiteátr oboje mokrý :-(
   Re: Sosnová u ČL29.03.2010
Díky díky! Určitě se podívám :)

 Triglav28.03.2010
Ahoj. Nemáte náhodou někdo představu, jak to může teď vypadat na Triglavu? Chcem tam o Velikonocích normálkou jen tak pěšo bez sněžnic. Dá se někde zjisti, kolik tam je aněhu, aniž bych musel volat na Triglavski dom? Diky za rady ;)

 Patrik Chan28.03.2010
Pratele neni to tak dlouho co jste se někteří báli o našeho společného známého Patrika Chana, protože se dlouhou dobu neozívá. Zanechte obavy o jeho zdraví, právě mi od něho přišel e-mail, Patrik opět rozjíždí svůj bussines, takže je nejspíš zcela zdráv :
 Re: Patrik Chan29.03.2010
taky mi psal že prej nějakej převod velke sumy peněz :)

 Alpy bez lyzi28.03.2010
Ahojte, nemate nekdo nejakej tip na "lavinove bezpecnej" vyslap bez lyzi nejakeho Alpskeho kopce? Jedna se o aktualni tip. Diky.
 Re: Alpy bez lyzi29.03.2010
Dachstein od Hunerkogelu, Watzmann přes Watzmannhaus, Hochtor přes Hesshütte a Peternscharte... Vše
  Re: Alpy bez lyzi29.03.2010
A co treba Dumlerhutte v Totesech? Koukal jsem, ze tam je 2/3, ale treba by se okolo dalo .. nebyl j

 lezení v alpách28.03.2010
Ahoj prosím o radu: pokud chcu lézt ve švýcarských alpách, musím se stát členem ČHS a jaké pojištění popřípadně doporučujete ze zkušeností. Děkuji Lukino
 Re: lezení v alpách28.03.2010
na obidve stačí OEAV
 Re: lezení v alpách28.03.2010
>musím se stát členem ČHS
NE.
>a jaké pojištění popřípadně doporučujete ze zkuš

 Eshop u Opavy27.03.2010
Ahoj prosím o radu: Nevíte o nějakém internetovém outdoor obchodě v blízkosti Opavy? Potřebuji věci od Sensoru a nový sedák.Děkuji Pete
 Re: Eshop u Opavy27.03.2010
Podívej se na
  Re: Eshop u Opavy27.03.2010
nechci prudit, sam to nemam rad, ale vypada to jako na míru ušitej dotaz..ale jestli se pletu, tak s
   Re: Eshop u Opavy28.03.2010
jo taky mám ten dojem...vždyť od toho je to e-shop...u těch je jedno kde má firma sídlo, a kamenný o
    Re: Eshop u Opavy28.03.2010
No ja kupuji veci v e-shopu v Praze a chodím si to sama vyzvednout a to mi vyhovuje. Poštovné 0 kč.
    Re: Eshop u Opavy28.03.2010
No ja kupuji veci v e-shopu v Praze a chodím si to sama vyzvednout a to mi vyhovuje. Poštovné 0 kč.
 Re: Eshop u Opavy27.03.2010
Zdar, zaslechl jsem opavu. jsem tu novy tak by mne zajimalo kam se tady v okoli chodi lizt. Klidne i
  Re: Eshop u Opavy27.03.2010
Ahoj,
překližka je na Zemědělské škole (malá stěna).. A nejbližší skály na Kružberku.
   Re: Eshop u Opavy28.03.2010
Dik. Chodite tam obcas? Rad bych se pridal jestli by to nevadilo. Bohuzel tu nemam spolulezce...
   Re: Eshop u Opavy28.03.2010
Dik. Chodite tam obcas? Rad bych se pridal jestli by to nevadilo. Bohuzel tu nemam spolulezce...
   Re: Eshop u Opavy28.03.2010
Dik. Chodite tam obcas? Rad bych se pridal jestli by to nevadilo. Bohuzel tu nemam spolulezce...
    Re: Eshop u Opavy29.03.2010
Tak se domluvte spolu a muzete chodit vsichni tri, ne? :)
     Re: Eshop u Opavy29.03.2010
A vemte i mě, budeme 2 dvojky!

 Vysoké Tatry27.03.2010
Ahoj, poradíte mi za jakých podmínek je možný výstup na normálně nepřístupné vrcholy ve vysokých tatrách? stačí ČHS, nebo je nutný i průvodce, dík
 Re: Vysoké Tatry27.03.2010
ČHS ti normálně stačí a nepotřebuješ průvodce. Jen musíš vycházet a vracet se za světla:-)-(nebo tak
  Re: Vysoké Tatry27.03.2010
CHS ta opravnuje na horolezecke vystupy tazsie ako II. Jednotky a dvojky mozes pouzit iba ako pristu

1   ...   897   898   899   900   901   902   903   904   905   906   907   908   909   910   911   912   913   914   915   916   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Eshop u Opavy
Ahoj prosím o radu: Nevíte o nějakém internetovém outdoor obchodě v blízkosti Opavy? Potřebuji věci od Sensoru a nový sedák.Děkuji Pete
Pete18:04:43 27.03.2010
odpovědět 
 Re: Eshop u Opavy
Podívej se na www.zebrasport.cz Mám s nimi dobré zkušenosti a i ceny slušné. A nemusíš platit poštovné.
Marek20:28:28 27.03.2010
odpovědět 
  Re: Eshop u Opavy
nechci prudit, sam to nemam rad, ale vypada to jako na míru ušitej dotaz..ale jestli se pletu, tak se omlouvám
22:54:04 27.03.2010
odpovědět 
   Re: Eshop u Opavy
jo taky mám ten dojem...vždyť od toho je to e-shop...u těch je jedno kde má firma sídlo, a kamenný obchod většinou nemají
07:06:26 28.03.2010
odpovědět 
    Re: Eshop u Opavy
No ja kupuji veci v e-shopu v Praze a chodím si to sama vyzvednout a to mi vyhovuje. Poštovné 0 kč. Ahoj Martina
Martina07:42:07 28.03.2010
odpovědět 
    Re: Eshop u Opavy
No ja kupuji veci v e-shopu v Praze a chodím si to sama vyzvednout a to mi vyhovuje. Poštovné 0 kč. Ahoj Martina
Martina07:58:23 28.03.2010
odpovědět 
 Re: Eshop u Opavy
Zdar, zaslechl jsem opavu. jsem tu novy tak by mne zajimalo kam se tady v okoli chodi lizt. Klidne i na preklizku.
Kiri21:05:07 27.03.2010
odpovědět 
  Re: Eshop u Opavy
Ahoj,
překližka je na Zemědělské škole (malá stěna).. A nejbližší skály na Kružberku.
Marek22:31:50 27.03.2010
odpovědět 
   Re: Eshop u Opavy
Dik. Chodite tam obcas? Rad bych se pridal jestli by to nevadilo. Bohuzel tu nemam spolulezce...
Kiri10:28:03 28.03.2010
odpovědět 
   Re: Eshop u Opavy
Dik. Chodite tam obcas? Rad bych se pridal jestli by to nevadilo. Bohuzel tu nemam spolulezce...
Kiri10:28:39 28.03.2010
odpovědět 
   Re: Eshop u Opavy
Dik. Chodite tam obcas? Rad bych se pridal jestli by to nevadilo. Bohuzel tu nemam spolulezce...
Kiri10:49:24 28.03.2010
odpovědět 
    Re: Eshop u Opavy
Tak se domluvte spolu a muzete chodit vsichni tri, ne? :)
Petr11:43:26 29.03.2010
odpovědět 
     Re: Eshop u Opavy
A vemte i mě, budeme 2 dvojky!
Kikiri18:24:38 29.03.2010
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi