LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231215 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 8letá holka vylezla 8A!??29.03.2010
http://www.deadpointmag.com/ articles/view/8-year-old-girl-sends- power-silence-v10

 Re: 8letá holka vylezla 8A!??30.03.2010
V10 je spís 7C+fb,ale i tak je to neskutečný,v tomto věku.

 Pretizeny kloub na palci u nohy29.03.2010
Ahoj, nemate nekdo nahodou zkusenost s pretizenymi vazy u kloubu na palci u nohy? Neni to nasledkem urazu, spise neco unavoveho a uz me to trapi temer rok, ani delsi pauza bez lezeni nepomaha. Setkal jste se s tim uz nekdo, poradite co se s tim da delat,
 Re: Pretizeny kloub na palci u nohy29.03.2010
Palce mám v poho, ale zkus mu přinést svoji lezečku, porovnej s velikostí nohy a třeba mu bude hned
 Re: Pretizeny kloub na palci u nohy29.03.2010
ja mam stejny problem, ale dala jsem tomu klid a skoro to prestalo, ted uz boli jen v botach na vyso
  Re: Pretizeny kloub na palci u nohy30.03.2010
Ahoj, DNU zminovalo sposuta lidi, ale vzhledem k tmu, ze masu ani vinu neholduju a lodicky nenosim,
   Re: Pretizeny kloub na palci u nohy30.03.2010
ahoj,mě bolí palec u nohy,měl jsem na 3krat zlomenou nohu,bylo mi řečeno,že se mi bortí nožní klenba
   Re: Pretizeny kloub na palci u nohy30.03.2010
jo,jinak zkus C.L.P.A. sokolovská,praha,mudr.Váchal,byl jsem tam na operaci kolene-profíci,čau
    Re: Pretizeny kloub na palci u nohy30.03.2010
Hele mě bolí zase hlavně levý palec resp.jeho 2.kloub. A vím z čeho!-)Pořídil jsem si do práce drobe
 Re: Pretizeny kloub na palci u nohy30.03.2010
Ahoj, mě bolel palec na pravý noze, ale přestalo to (anebo si zvyklo), když se mi zlehka roztáhly le
  Re: Pretizeny kloub na palci u nohy04.04.2010
Hele chtelo by to znat a vedet vic jak to vypada ale jednoduse pokud pujde o dnu zjisti to obvodak z

 Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim29.03.2010
Ahoj, pojedu přez léto pracovat do španělska do Salou cca od poloviny května do poloviny října. Nedávno sem tu zahlédl poptávku po spolulezci tamtéž, ale nemohu to najít. Pokud budete někdo v této oblasti (nebo jiné poblíž) rád si zalezu s nějakými čechy.
 Re: Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim29.03.2010
*oprava: do Siurany... to jen pro rejpálky ;)
  Re: Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim29.03.2010
to asi nebylo tady ale v inzerci
   Re: Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim30.03.2010
aha díky!

 Kradež, Mišja Peč29.03.2010
Někdo se nám teď o víkendu dostal do auta na parkalu pod Mišja pečí. Ztratilo se naštěstí jen málo, ale dávejte bacha a berte cenný věci sebou z auta, bylo to normalka přes den.
 Re: Kradež, Mišja Peč29.03.2010
Jo jo, doba je zlá... A jak se tam dostali, dveřima nebo oknem? Jinak s přicházející sezónou pozor n
  Re: Kradež, Mišja Peč29.03.2010
nieje to bohvie co..ale dobry sposob ako prist k matrosu :-D.. a myslim ze policia nikdy nenajde vin
 Re: Kradež, Mišja Peč29.03.2010
kamosovi pre zmenu zmizla v Misej peci z batohu penazenka - pod skalou bolo v tom case kopec dalsich
  Re: Kradež, Mišja Peč29.03.2010
hah tak to mal blbe..zase ja co mam znameho jemu uz trikrat vykradli auto..a ako napotvoru vzdy tam
   Re: Kradež, Mišja Peč29.03.2010
tak to by me asi jeblo... me to stacilo 1x!
   Re: Kradež, Mišja Peč30.03.2010
Sázim na hasiče.

 Thaurac29.03.2010
Zdravím zpřízněné duše.Chystám se do Thauracu a scháním ubytování bez stanu a spacáku.Nejlépe nějaké soukromí v blízkosti, či chatku př.mobilhoume v kempu.Nebyl jste tam někdo a neřešil podobný problém?
Poraď te mě.
Za odměnu mohu nabídnout

 krádež29.03.2010
zdravim všechny normální a chci je upozornit, že i mezi lezcema se krade - pozor na to... tímto přeji tomu co mi ukrad na panťáku minulej tejden bundu, ať mu přinese štěstí, protože ho bude potřebovat až mě v ní potká...
 Re: krádež29.03.2010
Pral bych ti hodne stesti. Me tam loni vybrali cely auto, jen doufam, ze to lezci nebyli, nicmene na
  Re: krádež29.03.2010
myslim, že dneska má přístup k internetu opravdu každej a každej ví, kam se píše když se něco omylem
   Re: krádež29.03.2010
>myslim, že dneska má přístup k internetu opravdu každej a každej ví, kam se píše když se něco om
    Krádeže u nás30.03.2010
Potřeboval bych vědět, jestli se někomu v nedávný době neztratilo nějaké větší množství matroše (do

 Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Ahoj, přežil to ten lezec, nebo ho ten šuter zabil?
 Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Sem živej, i jistička.
  Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Nádherná fotka! To se povede cvaknot jen jednou za život =)
   Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
No jestli to taky nebude fotomontáž!
  Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
a jistítko?
   Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
jistítko je taky určitě živý :-D
   Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
 Re: Fotka dne - Anarchie29.03.2010
Jo tak proto je ten zavrenej uchop tak nebezpecnej...

 SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 328.03.2010
Zdravim, tenhle dotaz už tady byl před pár měsíci položen, ale odpovědí poskrovnu a v podstatě bez výsledku.
Chci se zeptat, zda-li někdo nemáte osobní zkušenost s jistítkem Singing Rock Shuttle a případně provést srovnání s Reversem 3 od Petzlu..?
 Re: SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 329.03.2010
Ahoj, Reverso3 pouzivam uz druhej rok a nemam vyhrad, snad jen na hodne slabejch pulkach se pri jist
  Re: SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 330.03.2010
Zdarek, diky za odpoved, no pomohl urcite:) vicemene jsi me utvrdil v mym nazoru:)
  Re: SR SHUTTLE vz. PETZL REVERSO 330.03.2010
Nicméně, Simond Toucan mi přijde jako citelně lepší než Reverso 3 (a tedy i Shuttle); rozdíl poznáš

 Sosnová u ČL28.03.2010
Ahoj! Nemáte někdo zkušenosti se skálama u Sosnové u České Lípy? Je to pískovec tuším ...
 Re: Sosnová u ČL29.03.2010
Sosnová je pěkná oblast, ale dýl se tam drží vlhko,je to dost zarostlý. Největší šance na suchou ská
  Re: Sosnová u ČL29.03.2010
Smetiště i Amfiteátr oboje mokrý :-(
   Re: Sosnová u ČL29.03.2010
Díky díky! Určitě se podívám :)

 Triglav28.03.2010
Ahoj. Nemáte náhodou někdo představu, jak to může teď vypadat na Triglavu? Chcem tam o Velikonocích normálkou jen tak pěšo bez sněžnic. Dá se někde zjisti, kolik tam je aněhu, aniž bych musel volat na Triglavski dom? Diky za rady ;)

1   ...   897   898   899   900   901   902   903   904   905   906   907   908   909   910   911   912   913   914   915   916   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim
Ahoj, pojedu přez léto pracovat do španělska do Salou cca od poloviny května do poloviny října. Nedávno sem tu zahlédl poptávku po spolulezci tamtéž, ale nemohu to najít. Pokud budete někdo v této oblasti (nebo jiné poblíž) rád si zalezu s nějakými čechy. Budu mít volné neděle. Můj top je kolem českých sedmiček tak pro začátek nic krutého... :)

Kontakt: Přema Hrubec, 725804233, evilface@seznam.cz
přema15:25:09 29.03.2010
odpovědět 
 Re: Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim
*oprava: do Siurany... to jen pro rejpálky ;)
15:27:41 29.03.2010
odpovědět 
  Re: Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim
to asi nebylo tady ale v inzerci
15:46:47 29.03.2010
odpovědět 
   Re: Hledám spolulezce do Siruany na léto až podzim
aha díky!
18:56:17 30.03.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192418)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nová droga VIIb Adršpach
Diabolo 7c+ Oltedal
Sandnæs Damp 7a Oltedal
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (21)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1127 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi