Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder centrum VUT v Brně - Brno
Cakle - Ústí nad Orlicí
boulderingjicin - Jicin

Prodejny
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
HUDYsport - Ostrava
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Mapa kolem Rudolfshutte15.04.2010
Nemáte někdo pls sken mapy v okolí Rudolfshutte, kopce Sonnblick a Hohe Riffl? Předem díky.
 Re: Mapa kolem Rudolfshutte15.04.2010
 SD karta14.04.2010
Není to moje, jen přeposílám http://halbot.haluze.sk/?id=5243
 Re: SD karta15.04.2010
uz to tu bylo a dokonce odpověděl...
 Re: SD karta15.04.2010
 ferraty v německu14.04.2010
Ahoj chystáme se o víkendu do německa do bayernu oblast Berchtesgadener Alpen konkrétně na ferraty Pidinger Klettersteig a Grünstein Klettersteig pokud máte někdo nějaké poznatky sem s nimi a kdo tam byl v podobné období at napíše jak to tam bylo se sněhe

 paklenic14.04.2010
nazdar nemáte dakto niaky dobrý typ na spanie v okolí paklenice, starigradu??? Niečo okrem campov tie najdeme lahko. 
 Re: paklenic14.04.2010
dobry napad je spat doma a dochadzat ;)
 Re: paklenic14.04.2010
kemp 5e na noc.naco rozmyslat nad niecim inym?
  Re: paklenic16.04.2010
v mestecku jsou desitky apartmanu, ktere jsou cenove i sluzbami celkem podobne. my jsme byli v jedno

 Arco14.04.2010
Ahoj, nevite nahodou jak jsou otevrene obchody v Arcu o vikendech? Matne si pamatuju, ze pondeli je vetsinou zavreno cely den, ale sobota a nedele je tam jak?

Diky
 Re: Arco14.04.2010
blbě, snad až od 9 a to je lepší už mít něco vylezenýho
  Re: Arco14.04.2010
od 9 hod... a do kdy, please nepamatujes.
   Re: Arco15.04.2010
Co si pamatuju tak od9-13 a od 15-17. ale bez záruky
    Re: Arco15.04.2010
Co zkusit napsat semhle? Ostatní jména obchodů si nepamatuji. Na webu jsem ale otvíračku neviděl, je

 Mont Blanc teplota14.04.2010
Zdarec, chtěl bych se zeptat jaké se pohybují v létě teploty přes den a v noci na Mont Blancu. Díky
 Re: Mont Blanc teplota14.04.2010
Ahoj, pokud se ptaš na takovou blbost, tak tam určitě chceš vyrazit. Další borec ?? Teplotu jsem tam
 Re: Mont Blanc teplota14.04.2010
Počítej, že i v půlce léta může být pumelenice, -20° a vítr 200kmh. Jinak normálně za dobrého počasí
 Re: Mont Blanc teplota14.04.2010
pri vsi ucte, ten dotaz sam o sobe ti napovi, zda tam jit ci ne ;-)
  Re: Mont Blanc teplota15.04.2010
Panove, to je vsechno hovno, ja tam zazil -30 v noci a 50 pres den, a to vsechno za vetru 180 kmh (2
 Re: Mont Blanc teplota15.04.2010
No, chlapi.... Tazatel se jen ptá, jaké tam jsou teploty. Proč hned z něho děláte blbce..
  Re: Mont Blanc teplota15.04.2010
No já si myslím, že to co tady píšou je realita. Teď v březnu bylo v noci -27°. Viděl jsem na vlastn
 Re: Mont Blanc teplota16.04.2010
Nenechaj sa znechutiť hrdinami, ktorí tam lezú pri vetre 180 km/hod a teplote -30. Predpokladám, že

 Eiger13.04.2010
Ahoj. Sháním nákresy cest v severní stěně Eigeru, případně nějaké cenné rady. Na internetu jsem našel několik popisů slovních, spíše příběhových, ale nákres žádný. Předem díky
 Re: Eiger13.04.2010
La vita es sibar 7c 900m, Yeti 7c+/8a 800m, Eiger Sanction 7a 800m, Le chant du cinge 7a 900m, Spit
 Re: Eiger14.04.2010
 Re: Eiger14.04.2010
 Re: Eiger14.04.2010
Heckmeir
 RP Ozone 13.04.2010
Ahoj,nemáte náhodou někdo zkušenost s Rock Pillars Ozone?Chci pořídit nějaký tvrdší a váhám mezi těmito nebo Miura.Případně uvítám nějaký jiný tip.Díky
 Re: RP Ozone 13.04.2010
Mám je asi 2 měsíce a nemůžu si je vynachválit. Absolutní paráda a rozhodně nejlepší lezky co jsem m
  Re: RP Ozone 15.04.2010
ikdyž tak nevypadaj,tak sou ozone celkem měký (třeba víc než pearli) takže spíš ty LS
 Re: RP Ozone 15.04.2010
Nejsou nahodou miury delane na trochu uzsi nohu? S Ozonama jsem po cca 15ti lezenich naprosto spokoj
  Re: RP Ozone 16.04.2010
Já osobně jsem se zamiloval do Miur, ale každej máme jiný kopyto o vo tom to je..Oboje jsou skvělý b
 Re: RP Ozone 18.04.2010
Ahoj, mam oboje lezky a pro me je volba jasna...Miura. Ozony jsou taky super, ale jak uz to tak byva

 Inzeráty13.04.2010
Ty jo, mám pocit že inzerce se zvrtává v sexuální seznamku..
 Re: Inzeráty13.04.2010
!No teda, že se nestydí!
  Re: Inzeráty13.04.2010
sex, drogy a rockNroll
znáš snad horolezce kterej to nemá rád?
   Re: Inzeráty13.04.2010
Mráza má rád trance.. ;-)

 stan hannah attack13.04.2010
Ahoj, chystám se na koupení stanu,libí se mi hannah attack,zaujalo mě to testování v aerodyn.tunelu,je to věrohodné a asi to něco vydrží,navíc ho testovali na 8000covkách ale co mě zaráží je ten materiál,podlážka má vodní sloupec 7000 a tropico 4000,to mi
 Re: stan hannah attack18.04.2010
Ahoj, attack je hodne v pohode stan. Nekde jsem cetl, ze tech 7000 odpovida asi tomu, kdyz si klekne

1   ...   891   892   893   894   895   896   897   898   899   900   901   902   903   904   905   906   907   908   909   910   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 RP Ozone
Ahoj,nemáte náhodou někdo zkušenost s Rock Pillars Ozone?Chci pořídit nějaký tvrdší a váhám mezi těmito nebo Miura.Případně uvítám nějaký jiný tip.Díky
longin19:17:23 13.04.2010
odpovědět 
 Re: RP Ozone
Mám je asi 2 měsíce a nemůžu si je vynachválit. Absolutní paráda a rozhodně nejlepší lezky co jsem měl kdy na noze. Na noze seděj perfektně, jsou sice trošku užší (relativní), ale ustojíš s tim opravdu hodně. Pravda hodně lidí chválí Miury a ty jsem na noze neměl, tak nemůžu posoudit, který z těhle 2 jsou lepší.
Thomas21:46:12 13.04.2010
odpovědět 
  Re: RP Ozone
ikdyž tak nevypadaj,tak sou ozone celkem měký (třeba víc než pearli) takže spíš ty LS
15:39:02 15.04.2010
odpovědět 
 Re: RP Ozone
Nejsou nahodou miury delane na trochu uzsi nohu? S Ozonama jsem po cca 15ti lezenich naprosto spokojeny, ale jeste jsem nevystridal tolik lezecek, abych si je mohl dovolit vychvalovat do nebe. Je ale fakt, ze od zacatku sedi na noze nejlip ze vsech co jsem kdy vyzkousel.
mara22:31:44 15.04.2010
odpovědět 
  Re: RP Ozone
Já osobně jsem se zamiloval do Miur, ale každej máme jiný kopyto o vo tom to je..Oboje jsou skvělý boty, zkus je, dej si je na nohu a řiď se citem..a hlavně nešetři pár stovek..KL
Sumec10:15:00 16.04.2010
odpovědět 
 Re: RP Ozone
Ahoj, mam oboje lezky a pro me je volba jasna...Miura. Ozony jsou taky super, ale jak uz to tak byva u vsech lezecek od RP, maji trochu problem s patou, ktera se otaci na noze. Mam ty Ozony supermaly, ale stejne pri nasedani na patu na sikmym stupu pata jezdi. Miury se ani nehnou. Plus dalsi vyhoda...Miury min smrdej :-)
Co se tyce spicky a citlivosti, jsou oboje lezky fajnovy. Miury jsou asi trochu pohodlnejsi, to ale muze byt jen muj subjektivni pocit.
ondra20:53:37 18.04.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi