Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ubytování 19.04.2010 Ahoj, náš oddíl hledá na prázdniny ubytování (asi 20-30 lidí) v některé z lezeckých oblastí u nás nebo na Slovensku. Moc se nám líbilo na Suškách u Marušky, nebo na Blatinách u brňáků. Letos by jsem chtěli zkusit něco nového. Hledáme proto něco podobného.
  Re: Ubytování 19.04.2010 Hrádek nad Nisou, Kozelka (oddílové chaty),...
  Re: Holentall 19.04.2010 no takych je tam veeeeeela.. staci si pozriet sprievodcu..
  Re: Holentall 19.04.2010 Minuly rok jsem lezl prirozene spojeni Richterweg 5 a Stadlwandgrat 3 na Stadlwand. Za dobreho pocas
    Re: Holentall 19.04.2010 a za špatnýho počasí se dá utýct na konci Richterwegu
pretazene zapesti, ci co?! 19.04.2010 zdar
mam dotaz jestli potkalo nekoho podobneho? Po dni lezeni na bouldrech kdy jsem neprisel k urazu mi v aute na ceste domu najednou zacalo tuhnout zapesti ruky a pomalu jakykoliv pohyb s nim byl velmi bolestivy vrcholilo to az tepanim ve svesene
  Re: pretazene zapesti, ci co?! 20.04.2010 cau, tohle me obcas potka (zatim nejhorsi bylo, ze jsem neudrzel v ruce ani to pivo..) spravi to tej
pretazene zapesti, ci co?! 19.04.2010 zdar
mam dotaz jestli potkalo nekoho podobneho? Po dni lezeni na bouldrech kdy jsem neprisel k urazu mi v aute na ceste domu najednou zacalo tuhnout zapesti ruky a pomalu jakykoliv pohyb s nim byl velmi bolestivy vrcholilo to az tepanim ve svesene
tip - obchod 19.04.2010 Dovoluji si nabídnout tip na internetový obchod - sport2000online.cz (není to reklama, ale sháněl jsem zboží a chci se podělit o radost). Mají tam teď docela slušné slevy - asi jsou to zaváděcí ceny. Bohužel mají jen Petzla.
  Re: tip - obchod 19.04.2010 Sport 2000 není žádný nový obchod. Je to rakouská firma, která podniká formou frenčízů i u nás. Dobr
    Re: tip - obchod 16.09.2010 Zastupuji Sport2000 v jeseníku. Nemějte obavy, s reklamací není žádný problém...
Dotaz - tréning 19.04.2010 Prosím o radu jak natrénovat fyzičku na letní velké hory. Vzhledem k práci mám čas silnější půlhodinku na běhání asi třikrát do týdne a pak trochu více času o víkendu. Jsem laik a tak prosím o radu, co je výhodnější - ten trochu častější běh anebo se jedn
  Re: Dotaz - tréning 19.04.2010 častěji a na max!
    Re: Dotaz - tréning 19.04.2010 Na velky Steny se mi overilo 10 km beh na stenu, hodinu ci dve cyklit a lano (delsi, lehky takdo 7)
  Re: Dotaz - tréning 19.04.2010 Hodne zalezi na tvy soucasny fyzicce, zda mas natrenovano atd. Odolnost slach a vaziv je klicova. Ne
  Re: Dotaz - tréning 19.04.2010 Trikrat tydne pul hodinky na pohodu je na zacatek dobry. Neprepal to. Az se rozbehas, pridat muzes v
  Re: Dotaz - tréning 20.04.2010 Dobrej je, jak uz tu spousta lidi zminilo, komplexni trening. Behat urcite, hlavne v terenu, kopce n
AV pojisteni a delka pobytu 19.04.2010 Nevíte prosím někdo, jak je to s maximální délkou pobytu v zahraničí krytou pojištěním v rámci členství v AV? Hledal jsem to na stránkách a tam jsem nepřímo pochopil, že ta doba nesmí přesáhnout 6 týdnů, ale je to řečeno tak vágně a na okraj, že si to rad
  Re: AV pojisteni a delka pobytu 19.04.2010 No nevim, já si myslim, že to tam napsaný maj, taky tam maj email a telefon. A taky existuje google.
  Re: AV pojisteni a delka pobytu 19.04.2010 Jo, je to fakt jen 6 týdnů po opuštění republiky.
    Re: AV pojisteni a delka pobytu 19.04.2010 Pokud vim, tak po tech sesti tejdnech to jeste plati na zachranou akci a repatriaci.
  Re: Core climbing movie download 01.05.2010 taky se na to klepu jak malej.. dneska se to začalo prodávat.. pořád nikdo nic?
    Re: Core climbing movie download 07.05.2010 Jááá ho mááám ,)
      Re: Core climbing movie download 07.05.2010 jaj co vy neviete hladat??.. ja som ho stiahol este ked iba po festivaloch chodil..ale nejako sa mi
        Re: Core climbing movie download 08.05.2010 Ty kemo, fakt asi neumím hledat. vyflusné mi to jen sponzorované odkazy jak na rapid, tak na torrent
          Re: Core climbing movie download 08.05.2010 mam uplně stejnej problem :/ jak to nemůže najít ani strejda gůgl , tak už je zle :(
            Re: Core climbing movie download 08.05.2010 neviem to najst ani ja.ale na googly je vsetko..len treba hladat.. vzdy je niekde film frre download
              Re: Core climbing movie download 08.05.2010 JO tak já to ještě pár měsíců pohledám na googlu a dám kdyžtak vědět. Díky moc za tip.
                Re: Core climbing movie download 08.05.2010 Já ho mám hned jak se začal prodávat :) sice za 20$, ale mám %)
                  Re: Core climbing movie download 09.05.2010 nasdílet :) budes z toho mit dobrej pocit zes pomohl ostatním :)
                    Re: Core climbing movie download 09.05.2010 Hledám jak ďas a pořád to nemůžu nikde najít.. Byl bych moc vděčný za nějaký link.. Díky
                    Re: Core climbing movie download 09.05.2010 Hledám jak ďas a pořád to nemůžu nikde najít.. Byl bych moc vděčný za nějaký link.. Díky
Duch ve spáře 19.04.2010 Dnešní foto dne - Polická cesta v Adršpachu. Podívejte se do spáry přímo nahoře uprostřed fotografie a řekněte mi čí tvář v té spáře vidíte?
  Re: Duch ve spáře 19.04.2010 Není to Miroslav Lanč Šmíd?
    Re: Duch ve spáře 19.04.2010 přesně to mě napadlo.
      Re: Duch ve spáře 19.04.2010 Když tak na to koukám,tak máte,kluci,pravdu.Stipe,klobouk dolů,fotkou jsem se sice kochal,ale nevšim
        Re: Duch ve spáře 19.04.2010 Sice poledne, ale začínám se bát. Mrknu pod stůl a postel zda tam někdo není... Představa, že bojuju
          Re: Duch ve spáře 19.04.2010 já sem slepej
            Re: Duch ve spáře 19.04.2010 to msi na tom dosť blbo.. máš klávesnicu s brailovým písmom??
          Re: Duch ve spáře 19.04.2010 Neboj tam si o něj maximálně opřeš zadek :-) (Jesti si to dobře pamatuju...)
            Re: Duch ve spáře 20.04.2010 ... no jestli strčím někomu ve spáře do ksichtu zadek nebo ruku... to mě moc neuklidnilo
  Re: Duch ve spáře 20.04.2010 Nojo, je tam! Furt lepší duch než třeba plivník! A duch ve spáře není nic divnýho. Kdyby tam byl vod
    Re: Duch ve spáře 20.04.2010 Kdybych sáhnul do takový spáry a tam mně chytla cizí ruka a pevně mně držela, tak bych byl jedině rá
      Re: Duch ve spáře 20.04.2010 Už mi taky napadlo, že takhle to někteří lezou. Duch pomůže. :-)
Netopýr je dobrej, včely a v
  Re: Duch ve spáře 20.04.2010 Taky nic nevidim!... asi nízký uýkvé :-D
    Re: Duch ve spáře 20.04.2010 nebo vIsoký
tower jumping 18.04.2010 mohl bych dostat nějaké Ingormace o tomhle sportu. jako třeba jek se jistí??
  Re: tower jumping 19.04.2010 Jistí se lanem přes kruh na vrcholu věže. Vymotáš si potřebný množství lana do ruky, případně ho nec
  Re: tower jumping 19.04.2010 Já osobně ho beru radši do ruky,už se mi stalo,že mi ležící fous snaživý fotograf přišlápnul,ehm,mus
1
...
890
891
892
893
894
895
896
897
898
899
900
901
902
903
904
905
906
907
908
909
...
2263
Holentall Zdar, mohli byste prosím někdo doporučit nějaké pěkné vícedélkové cesty V Holentalle? Něco tak v obtížnosti 5-6 UIAA.Dík. Adam 19:59:08 19.04.2010odpovědět
  Re: Holentall no takych je tam veeeeeela.. staci si pozriet sprievodcu.. jozo 20:09:59 19.04.2010odpovědět
  Re: Holentall Minuly rok jsem lezl prirozene spojeni Richterweg 5 a Stadlwandgrat 3 na Stadlwand. Za dobreho pocasi je to pohodova, kochaci a dle pruvodce 22 delek dlouha cesta. Yetti 20:10:40 19.04.2010odpovědět
    Re: Holentall a za špatnýho počasí se dá utýct na konci Richterwegu zmoklý lezec 22:19:46 19.04.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: