LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou
ZŠ Komenského - Trutnov
Olympia - Brno - Modřice

Prodejny
HUDYsport - Liberec
HUDYsport - Praha 1
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Výběr lana21.04.2010
Ahoj chtěl bych se ze ptat co by jste zvolili za lano. 60m, oboje za 3000 Kč. Tendom master 9.7 s complete shieldem nebo Beal booster s dry cover?
Díky Petr
 Re: Výběr lana21.04.2010
boostera mam a je super
 Re: Výběr lana21.04.2010
Nenapsals sice, kde s tím chceš lézt, ale jelikož 9,7mm lano asi nebudeš stabilně tahat ve sněhu, le
  Re: Výběr lana21.04.2010
To lano bych chtěl tady na pisek a do zahranicí na vápno.
   Re: Výběr lana21.04.2010
Takže potvrzuju, co jsem napsal. Na tohle použití (stejné jako u mne) je Booster perfektní lano. Mal

 Hořice - Lom Ve Vlčí21.04.2010
Ahoj, prosím Vás sháním průvodce do oblasti u Hoříc na destinaci Lom Ve Vlčí a Lomu u Josefa. Pak ještě na oblasti vedle Drobek na Ontário a Oblast 69.Předem moc děkuji.
 Re: Hořice - Lom Ve Vlčí21.04.2010
Máš to v mailu.
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí24.04.2010
Ahoj, mohl bys mi to prosím také poslat? předem dík:)
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí10.05.2010
Ahoj, mohl bych taky poprosit o zaslání mapky? Děkuji předem. Ondra
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí04.09.2012
ahoj mohl byhc taky někoho požádat o zaslání průvodce na mail? díky moc
  Re: Hořice - Ontário, Oblas 6930.10.2015
Ahoj, já vím, je to ohraná písnička, ale mohl bych poprosit také o dokumentaci? Nemáte něco i na Bra
   Re: Hořice - Ontário, Oblas 6910.09.2016
Ahoj, místní oddíl má průvodce a mapky na stránkách. Není to sice nejaktuálnější, ale 90% cest tam n
 Re: Hořice - Lom Ve Vlčí04.09.2017
s kamarádem jsme v srpnu17 našli 4presky, když někdo dodá cestu kde je zapomněl, typ a vzhled presek

 Adam ondra na Xmanu21.04.2010
http:// xman.idnes.cz/obcas-to-byla-nuda-rika-o-nejtezsi- ceste-sveta-nejlepsi-lezec-je-to-cech-1zv-/xman-adrenalin.asp? c=A100420_135745_xman-adrenalin_fro
 Re: Adam ondra na Xmanu21.04.2010
Moc, teda vůbec, tento odkaz nefunguje..
  Re: Adam ondra na Xmanu21.04.2010
a nebo ty ses jouda a neumis vymazat par mezer v odkazu
  Re: Adam ondra na Xmanu21.04.2010
u me bez vetsich problemu..ted kde je chyba :-)

 Smrt v Dolomitech20.04.2010
Dobrý den,potřebuji poradit.Před dvěma lety se mi zabil otec,bohužel dodnes mne ani jeden člen z oddílu nekontaktoval,aby mi řekl,jak to vše bylo a co se tam stalo.neudělal to ani jeho kamarád,který s ním byl v ten osudný den,který jediný ho viděl posledn
 Re: Smrt v Dolomitech20.04.2010
Smutné to rozhodně je, ale my ti s tím asi nijak neporadíme...Snad se ti časem dotyčný ozve a vše ti
 Re: Smrt v Dolomitech20.04.2010
Evo podívej se na to taky z jeho pohledu, jestli to byl jeho dobrý kamarád, určitě pro něho nebude l
  Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
Lehké nelehké... Rodina je ještě něco víc než jen kamarádství, byť na laně. Zvlášť pro ty, co u toho
   Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
No nením nevím, nechci být cynik...Před 2 lety se mi zabil otec...čeká na to i matka...Eva 86let...T
    Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
Jeho matka ma 86 let magore...
     Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
Její matka je to EVA ;-)
      Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
haades: smaz se, blbce!

eva: predpokladam, ze vis, s jakym oddilem tam byl tvuj otec.
       Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
Asi mi opravdu nic jiného nezbyde než zajít na schůzi,no,jen síly najít a navíc jsem chtěla vše prob
   Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
Ahoj díky!Ano,vím o jaký oddíl jde,nechtěla jsem jmenovat,bohužel hned po tom neštěstí jsem kontakto
 Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
Byla-li to oddílová akce obrať se na předsedu oddílu s žádostí o informace. Od toho předseda je, aby
  Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
ještě doplnění: konkrétně se nehodami zabývá sekce úrazové zábrany při bezpečnostní komisi:
  Re: Smrt v Dolomitech21.04.2010
Díky za doporučení,to vše jsem udělala,hned kontaktovala komisi,a ta,ikdyž otec nebyl člen.našeho ho
   Re: Smrt v Dolomitech22.04.2010
I když je to pro vás těžké, tvoje řádky mají hlavu i patu, není z toho cítit nic zlého a chápu tvé o
    Re: Smrt v Dolomitech23.04.2010
Díky moc za podporu.Díky.

 Vyskove prace20.04.2010
Ahoj lezci, uz mam trochu po krk toho jak porad vysedavam v kancelari a leto sleduju jen za oknem. I napadly me vyskove prace, zivnostnak mam, vysek se nebojim, tak bych to asi zkusil, jen nevim jestli se tim da vubec uzivit a jestli je vubec po pracovnic
 Re: Vyskove prace21.04.2010
Znáš rozdíl mezi sportovním a pracovním lezením?a co krom lezení umíš? Jestli jsi na první otázku od

 Adamekhutte-Dachstein20.04.2010
Ahoj. Nevíte někdo jak je to ohledně stanování a vody na Adamekhutte v letních měsících??? mám na mysli stanování cca tři noci někde poblíž chaty. dík
 Re: Adamekhutte-Dachstein20.04.2010
Ahoj, stanování řekněme nevadí (stejně vetsinou na chate není místo tak ...) ale s vodou bývala obtí
 Re: Adamekhutte-Dachstein20.04.2010
Ahoj, stanování řekněme nevadí (stejně vetsinou na chate není místo tak ...) ale s vodou bývala obtí
  Re: Adamekhutte-Dachstein20.04.2010
Dojdeš k ledovci a navaříš, ne?
 Re: Adamekhutte-Dachstein20.04.2010
Ahoj, stanování řekněme nevadí (stejně vetsinou na chate není místo tak ...) ale s vodou bývala obtí
 Re: Adamekhutte-Dachstein21.04.2010
Stvrthodina chodze od chaty smerom k nastupu na ladovec je vycsinou potok z roztapajuceho sa ladovca

 lezení Křivoklátsko20.04.2010
ahoj. nevěděl byste někdo o skalách k lezení v okolí Berounky u Křivoklátu? případně ve středu oblasti Křivoklátsko? nebo prostě někdě v okolí:)

Díky
 Re: lezení Křivoklátsko20.04.2010
Přímo u Křivoklátu nic, ale na Křivoklátsku je hromada skal a cest spíš romantického typu, nebo něco
  Re: lezení Křivoklátsko20.04.2010
díky za odpověď.
ty chlumské skály mě zajímají a vypadají dobře. kdybys věděl o něčem, co tř
   Re: lezení Křivoklátsko20.04.2010
Průvodce na Chlumské skály najdeš na stránkách Rakovnického oddílu, je to jednu stanici vlakem z Rak
    Re: lezení Křivoklátsko20.04.2010
...k vlakový zastávce se dá dokodrcat i autem.
    Re: lezení Křivoklátsko20.04.2010
To je vtipna ochrana prirody, kdyz misto slanovani se neustale obchazi skala...
     Re: lezení Křivoklátsko21.04.2010
Nějaké důvody pro tu domluvu asi měli, pokud jsi ty skály (vrcholy cest) neviděl, může to znít i vti
 Re: lezení Křivoklátsko21.04.2010
Směr Roztoky, odbočit před školou /za viaduktem/ k řece, po levém břehu cca 500m, je Špičatka nebo Š
  Re: lezení Křivoklátsko22.04.2010
Na Špičatku koukám denně z okna a s lezením na ní opatrně. Je součástí rezervace a lezení je na ní v

 skialp klasifikace italska20.04.2010
Ahoj,
nevite neznate nekdo italskou klasifikaci na skialpy (msa, bsa), nejakej odkaz v normalni reci(ne italstina a francouzstina) kde by byla prevodni tabulka nebo tak neco..

dik moc

zuzi

 dachstein/johann - jaro20.04.2010
ahoj, zajímaly by mě zkušenosti s jarním výstupem johannem pod dachstein a pak vrchol.. máte někdo aktuální info ohledně sněhu? díky!
 Re: dachstein/johann - jaro20.04.2010
Já tam byl v březnu a snehu bylo fakt málo, rozhodně o moc míň jak v jiných letech. Ferata na vrchol
 Re: dachstein/johann - jaro20.04.2010
Loni v květnu (druhý víkend) byl sníh i na parkovišti pod lanovkou, přístup pod Johanna komplet ve s

 bouldermatka Edelrid19.04.2010
Ahoj,
nevíte kde by se dala v ČR (nebo popř. i v zahraničí) sehnat mega-bouldermatka Edelrid Crux? A na kolik by vyšla? Díky
 Re: bouldermatka Edelrid20.04.2010
Zkus kontaktovat Bouldershop v BB.
 Re: bouldermatka Edelrid20.04.2010
první odkaz po zadání do vyhledávače seznamu....


1   ...   889   890   891   892   893   894   895   896   897   898   899   900   901   902   903   904   905   906   907   908   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vyskove prace
Ahoj lezci, uz mam trochu po krk toho jak porad vysedavam v kancelari a leto sleduju jen za oknem. I napadly me vyskove prace, zivnostnak mam, vysek se nebojim, tak bych to asi zkusil, jen nevim jestli se tim da vubec uzivit a jestli je vubec po pracovnicich poptavka. Mate nekdo s touhle praci zkusenosti? Diky
Radim14:17:10 20.04.2010
odpovědět 
 Re: Vyskove prace
Znáš rozdíl mezi sportovním a pracovním lezením?a co krom lezení umíš? Jestli jsi na první otázku odpověděl ne a na druhou nic, tak buď rád za teplou a suchou kancelář.
10:55:40 21.04.2010
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi