Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Výběr lana 21.04.2010 Ahoj chtěl bych se ze ptat co by jste zvolili za lano. 60m, oboje za 3000 Kč. Tendom master 9.7 s complete shieldem nebo Beal booster s dry cover?
Díky Petr
  Re: Výběr lana 21.04.2010 boostera mam a je super
  Re: Výběr lana 21.04.2010 Nenapsals sice, kde s tím chceš lézt, ale jelikož 9,7mm lano asi nebudeš stabilně tahat ve sněhu, le
    Re: Výběr lana 21.04.2010 To lano bych chtěl tady na pisek a do zahranicí na vápno.
      Re: Výběr lana 21.04.2010 Takže potvrzuju, co jsem napsal. Na tohle použití (stejné jako u mne) je Booster perfektní lano. Mal
Hořice - Lom Ve Vlčí 21.04.2010 Ahoj, prosím Vás sháním průvodce do oblasti u Hoříc na destinaci Lom Ve Vlčí a Lomu u Josefa. Pak ještě na oblasti vedle Drobek na Ontário a Oblast 69.Předem moc děkuji.
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 21.04.2010 Máš to v mailu.
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 24.04.2010 Ahoj, mohl bys mi to prosím také poslat? předem dík:)
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 10.05.2010 Ahoj, mohl bych taky poprosit o zaslání mapky? Děkuji předem. Ondra
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 04.09.2012 ahoj mohl byhc taky někoho požádat o zaslání průvodce na mail? díky moc
    Re: Hořice - Ontário, Oblas 69 30.10.2015 Ahoj, já vím, je to ohraná písnička, ale mohl bych poprosit také o dokumentaci? Nemáte něco i na Bra
      Re: Hořice - Ontário, Oblas 69 10.09.2016 Ahoj, místní oddíl má průvodce a mapky na stránkách. Není to sice nejaktuálnější, ale 90% cest tam n
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 04.09.2017 s kamarádem jsme v srpnu17 našli 4presky, když někdo dodá cestu kde je zapomněl, typ a vzhled presek
Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 http:// xman.idnes.cz/obcas-to-byla-nuda-rika-o-nejtezsi- ceste-sveta-nejlepsi-lezec-je-to-cech-1zv-/xman-adrenalin.asp? c=A100420_135745_xman-adrenalin_fro
  Re: Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 Moc, teda vůbec, tento odkaz nefunguje..
    Re: Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 a nebo ty ses jouda a neumis vymazat par mezer v odkazu
    Re: Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 u me bez vetsich problemu..ted kde je chyba :-)
Smrt v Dolomitech 20.04.2010 Dobrý den,potřebuji poradit.Před dvěma lety se mi zabil otec,bohužel dodnes mne ani jeden člen z oddílu nekontaktoval,aby mi řekl,jak to vše bylo a co se tam stalo.neudělal to ani jeho kamarád,který s ním byl v ten osudný den,který jediný ho viděl posledn
  Re: Smrt v Dolomitech 20.04.2010 Smutné to rozhodně je, ale my ti s tím asi nijak neporadíme...Snad se ti časem dotyčný ozve a vše ti
  Re: Smrt v Dolomitech 20.04.2010 Evo podívej se na to taky z jeho pohledu, jestli to byl jeho dobrý kamarád, určitě pro něho nebude l
    Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Lehké nelehké... Rodina je ještě něco víc než jen kamarádství, byť na laně. Zvlášť pro ty, co u toho
      Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 No nením nevím, nechci být cynik...Před 2 lety se mi zabil otec...čeká na to i matka...Eva 86let...T
        Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Jeho matka ma 86 let magore...
          Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Její matka je to EVA ;-)
            Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 haades: smaz se, blbce!
eva: predpokladam, ze vis, s jakym oddilem tam byl tvuj otec.
              Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Asi mi opravdu nic jiného nezbyde než zajít na schůzi,no,jen síly najít a navíc jsem chtěla vše prob
      Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Ahoj díky!Ano,vím o jaký oddíl jde,nechtěla jsem jmenovat,bohužel hned po tom neštěstí jsem kontakto
  Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Byla-li to oddílová akce obrať se na předsedu oddílu s žádostí o informace. Od toho předseda je, aby
    Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 ještě doplnění: konkrétně se nehodami zabývá sekce úrazové zábrany při bezpečnostní komisi:
    Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Díky za doporučení,to vše jsem udělala,hned kontaktovala komisi,a ta,ikdyž otec nebyl člen.našeho ho
      Re: Smrt v Dolomitech 22.04.2010 I když je to pro vás těžké, tvoje řádky mají hlavu i patu, není z toho cítit nic zlého a chápu tvé o
        Re: Smrt v Dolomitech 23.04.2010 Díky moc za podporu.Díky.
Vyskove prace 20.04.2010 Ahoj lezci, uz mam trochu po krk toho jak porad vysedavam v kancelari a leto sleduju jen za oknem. I napadly me vyskove prace, zivnostnak mam, vysek se nebojim, tak bych to asi zkusil, jen nevim jestli se tim da vubec uzivit a jestli je vubec po pracovnic
  Re: Vyskove prace 21.04.2010 Znáš rozdíl mezi sportovním a pracovním lezením?a co krom lezení umíš? Jestli jsi na první otázku od
Adamekhutte-Dachstein 20.04.2010 Ahoj. Nevíte někdo jak je to ohledně stanování a vody na Adamekhutte v letních měsících??? mám na mysli stanování cca tři noci někde poblíž chaty. dík
  Re: Adamekhutte-Dachstein 20.04.2010 Ahoj, stanování řekněme nevadí (stejně vetsinou na chate není místo tak ...) ale s vodou bývala obtí
  Re: Adamekhutte-Dachstein 20.04.2010 Ahoj, stanování řekněme nevadí (stejně vetsinou na chate není místo tak ...) ale s vodou bývala obtí
    Re: Adamekhutte-Dachstein 20.04.2010 Dojdeš k ledovci a navaříš, ne?
  Re: Adamekhutte-Dachstein 20.04.2010 Ahoj, stanování řekněme nevadí (stejně vetsinou na chate není místo tak ...) ale s vodou bývala obtí
  Re: Adamekhutte-Dachstein 21.04.2010 Stvrthodina chodze od chaty smerom k nastupu na ladovec je vycsinou potok z roztapajuceho sa ladovca
lezení Křivoklátsko 20.04.2010 ahoj. nevěděl byste někdo o skalách k lezení v okolí Berounky u Křivoklátu? případně ve středu oblasti Křivoklátsko? nebo prostě někdě v okolí:)
Díky
  Re: lezení Křivoklátsko 20.04.2010 Přímo u Křivoklátu nic, ale na Křivoklátsku je hromada skal a cest spíš romantického typu, nebo něco
    Re: lezení Křivoklátsko 20.04.2010 díky za odpověď.
ty chlumské skály mě zajímají a vypadají dobře. kdybys věděl o něčem, co tř
      Re: lezení Křivoklátsko 20.04.2010 Průvodce na Chlumské skály najdeš na stránkách Rakovnického oddílu, je to jednu stanici vlakem z Rak
        Re: lezení Křivoklátsko 20.04.2010 ...k vlakový zastávce se dá dokodrcat i autem.
        Re: lezení Křivoklátsko 20.04.2010 To je vtipna ochrana prirody, kdyz misto slanovani se neustale obchazi skala...
          Re: lezení Křivoklátsko 21.04.2010 Nějaké důvody pro tu domluvu asi měli, pokud jsi ty skály (vrcholy cest) neviděl, může to znít i vti
  Re: lezení Křivoklátsko 21.04.2010 Směr Roztoky, odbočit před školou /za viaduktem/ k řece, po levém břehu cca 500m, je Špičatka nebo Š
    Re: lezení Křivoklátsko 22.04.2010 Na Špičatku koukám denně z okna a s lezením na ní opatrně. Je součástí rezervace a lezení je na ní v
skialp klasifikace italska 20.04.2010 Ahoj,
nevite neznate nekdo italskou klasifikaci na skialpy (msa, bsa), nejakej odkaz v normalni reci(ne italstina a francouzstina) kde by byla prevodni tabulka nebo tak neco..
dik moc
zuzi
dachstein/johann - jaro 20.04.2010 ahoj, zajímaly by mě zkušenosti s jarním výstupem johannem pod dachstein a pak vrchol.. máte někdo aktuální info ohledně sněhu? díky!
  Re: dachstein/johann - jaro 20.04.2010 Já tam byl v březnu a snehu bylo fakt málo, rozhodně o moc míň jak v jiných letech. Ferata na vrchol
  Re: dachstein/johann - jaro 20.04.2010 Loni v květnu (druhý víkend) byl sníh i na parkovišti pod lanovkou, přístup pod Johanna komplet ve s
bouldermatka Edelrid 19.04.2010 Ahoj,
nevíte kde by se dala v ČR (nebo popř. i v zahraničí) sehnat mega-bouldermatka Edelrid Crux? A na kolik by vyšla? Díky
  Re: bouldermatka Edelrid 20.04.2010 Zkus kontaktovat Bouldershop v BB.
  Re: bouldermatka Edelrid 20.04.2010 první odkaz po zadání do vyhledávače seznamu....
1
...
889
890
891
892
893
894
895
896
897
898
899
900
901
902
903
904
905
906
907
908
...
2263
Hořice - Lom Ve Vlčí Ahoj, prosím Vás sháním průvodce do oblasti u Hoříc na destinaci Lom Ve Vlčí a Lomu u Josefa. Pak ještě na oblasti vedle Drobek na Ontário a Oblast 69.Předem moc děkuji. Spasik 09:18:06 21.04.2010odpovědět
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí Máš to v mailu. Mates 10:33:56 21.04.2010odpovědět
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí Ahoj, mohl bys mi to prosím také poslat? předem dík:) Tomáš 22:54:53 24.04.2010odpovědět
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí Ahoj, mohl bych taky poprosit o zaslání mapky? Děkuji předem. Ondra Ondra82 09:13:11 10.05.2010odpovědět
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí ahoj mohl byhc taky někoho požádat o zaslání průvodce na mail? díky moc paul 13:36:01 04.09.2012odpovědět
    Re: Hořice - Ontário, Oblas 69 Ahoj, já vím, je to ohraná písnička, ale mohl bych poprosit také o dokumentaci? Nemáte něco i na Braunův Betlém či Ferdinandov? Moc díky, hlavně nepadat! Jenda 14:22:14 30.10.2015odpovědět
      Re: Hořice - Ontário, Oblas 69 Ahoj, místní oddíl má průvodce a mapky na stránkách. Není to sice nejaktuálnější, ale 90% cest tam najdeš;)
http://www.hohohorice.cz/Pruvodce/ moudrej 13:14:36 10.09.2016odpovědět
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí s kamarádem jsme v srpnu17 našli 4presky, když někdo dodá cestu kde je zapomněl, typ a vzhled presek, rád je vrátím. Uchránili jsme je před odcizením jinou skupinou, jenž se chtěla v průběhu dne obohatit... pavel 15:57:50 04.09.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: