Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 39.Zedek 10164 40.Vlk 10112 41.Černý 10110 Bouldry: 39.H2 9306 40. 9300 41.Slabý 9250 Hory: 2.Skopec 7086 3.Groš 6550 4.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Petzl Meteor III 22.04.2010 Ahoj...mám dotázek ohledně helmy Petzl Meteor III. Docela mě zaujala, proto se chci zeptat jestli jste ji někdo neviděl při vašem předsezonním nakupování v Brně? Jeliko mám dojem, že mám "originální" hlavu, rád bych ji vyzkoušel :-)..díky moc za
  Re: Petzl Meteor III 22.04.2010 Je to lehoučká helma co se dobře nosí. Pěkně mi sedí, jen na zimu mám jinou, protože pod ní moc fouk
  Re: Petzl Meteor III 22.04.2010 Já ji mám a pokud máš atypickou hlavu, tak ji určitě zkus. Mně se zdá moc malá a málo chrání zátylek
    Re: Petzl Meteor III 22.04.2010 no mám na zátylku takovou "bouli" :-) a např. u Elisou mi na ni sedi presne stelovaci mech
Košťálov 21.04.2010 Zdravím, chci se zeptat,zdali nevíte něco o lezení na Košťálově, vím že je to minimálně CHKO ale to Bořeň také, a ty dva kopce jsou si ( dle mého laického pohledu) dost podobné
Díky za zmínky
skála v Brně 21.04.2010 Dneska jsem u Svratky pod Holednou narazil přímo v Brně na asi 10m vysokou odjištěnou skalku a kolem pár bouldru.. nemáte o to někde prosím nějaké bližší info?
  Re: skála v Brně 21.04.2010 Jojo, ta uz je tam dlouho:) Jisteni je stary(fakt bacha), strepuu spousta, toproupovej strom uz sko
    Re: skála v Brně 23.04.2010 mne prijde docela lamava :-(
      Re: skála v Brně 23.04.2010 ty vole taková sračka že to svět neviděl...
na prvním je to sebevražda a jedině tr.ale odsadi
Beňovská skála a branky 21.04.2010 ahojte. nemáte někdo nějake podrobnější info o těchto skalkách?
chtěl bych tam někdy vyrazit, tak jen jestli to má cenu?
dík moc!
  Re: sjezd monterosy 21.04.2010 Marinelli Couloir (gugli gugli), dle netu tam jsou ted super podminky.
Ale vzhledem k
    Re: sjezd monterosy 21.04.2010 Lenko, to že ty jsi na skialpech celou zimu ještě neznamená,že jsi jediná, kdo může jezdit, co si ta
      Re: sjezd monterosy 21.04.2010 podle obtiznosti cca v poho;) Jen si nejsem jistej ejstli je to to co hledam. btw, jestli si to jel
      Re: sjezd monterosy 21.04.2010 Pro dobrotu na zebrotu, aspon uz chlapec vi, jak se to jmenuje. Ale shanet se tu po informacich o Ma
        Re: sjezd monterosy 21.04.2010 holt všechno znáš a všechno víš..to holt někomu může vadit......a myslím že tvůj první příspěvek byl
          Re: sjezd monterosy 22.04.2010 Ja jsem rad za oboje:) na svou obhajobu - to ze nevim jak se to jemnuje neznamena ze nemam najezeden
            Re: sjezd monterosy 22.04.2010 Clovek tady nikdy nevi, co se za tazateli skryva a vzhledem k cetnosti dotazu typu "je v breznu
            Re: sjezd monterosy 22.04.2010 uznávám, že je fajn když tě někdo upozorní na hrozící problémy...ale myslím, že to jde i jinak...ale
              Re: sjezd monterosy 22.04.2010 hmm. Se furt nemuzu zorientovat. naivni predstava- K refugi Margherita se dostanu oook? Pak na Gren
                Re: sjezd monterosy 22.04.2010 Uz nic nerikam ani nekomentuji, jen upozornim, ze v odkazu vyse je popsane, kudy to vede.
Výběr lana 21.04.2010 Ahoj chtěl bych se ze ptat co by jste zvolili za lano. 60m, oboje za 3000 Kč. Tendom master 9.7 s complete shieldem nebo Beal booster s dry cover?
Díky Petr
  Re: Výběr lana 21.04.2010 boostera mam a je super
  Re: Výběr lana 21.04.2010 Nenapsals sice, kde s tím chceš lézt, ale jelikož 9,7mm lano asi nebudeš stabilně tahat ve sněhu, le
    Re: Výběr lana 21.04.2010 To lano bych chtěl tady na pisek a do zahranicí na vápno.
      Re: Výběr lana 21.04.2010 Takže potvrzuju, co jsem napsal. Na tohle použití (stejné jako u mne) je Booster perfektní lano. Mal
Hořice - Lom Ve Vlčí 21.04.2010 Ahoj, prosím Vás sháním průvodce do oblasti u Hoříc na destinaci Lom Ve Vlčí a Lomu u Josefa. Pak ještě na oblasti vedle Drobek na Ontário a Oblast 69.Předem moc děkuji.
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 21.04.2010 Máš to v mailu.
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 24.04.2010 Ahoj, mohl bys mi to prosím také poslat? předem dík:)
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 10.05.2010 Ahoj, mohl bych taky poprosit o zaslání mapky? Děkuji předem. Ondra
    Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 04.09.2012 ahoj mohl byhc taky někoho požádat o zaslání průvodce na mail? díky moc
    Re: Hořice - Ontário, Oblas 69 30.10.2015 Ahoj, já vím, je to ohraná písnička, ale mohl bych poprosit také o dokumentaci? Nemáte něco i na Bra
      Re: Hořice - Ontário, Oblas 69 10.09.2016 Ahoj, místní oddíl má průvodce a mapky na stránkách. Není to sice nejaktuálnější, ale 90% cest tam n
  Re: Hořice - Lom Ve Vlčí 04.09.2017 s kamarádem jsme v srpnu17 našli 4presky, když někdo dodá cestu kde je zapomněl, typ a vzhled presek
Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 http:// xman.idnes.cz/obcas-to-byla-nuda-rika-o-nejtezsi- ceste-sveta-nejlepsi-lezec-je-to-cech-1zv-/xman-adrenalin.asp? c=A100420_135745_xman-adrenalin_fro
  Re: Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 Moc, teda vůbec, tento odkaz nefunguje..
    Re: Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 a nebo ty ses jouda a neumis vymazat par mezer v odkazu
    Re: Adam ondra na Xmanu 21.04.2010 u me bez vetsich problemu..ted kde je chyba :-)
Smrt v Dolomitech 20.04.2010 Dobrý den,potřebuji poradit.Před dvěma lety se mi zabil otec,bohužel dodnes mne ani jeden člen z oddílu nekontaktoval,aby mi řekl,jak to vše bylo a co se tam stalo.neudělal to ani jeho kamarád,který s ním byl v ten osudný den,který jediný ho viděl posledn
  Re: Smrt v Dolomitech 20.04.2010 Smutné to rozhodně je, ale my ti s tím asi nijak neporadíme...Snad se ti časem dotyčný ozve a vše ti
  Re: Smrt v Dolomitech 20.04.2010 Evo podívej se na to taky z jeho pohledu, jestli to byl jeho dobrý kamarád, určitě pro něho nebude l
    Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Lehké nelehké... Rodina je ještě něco víc než jen kamarádství, byť na laně. Zvlášť pro ty, co u toho
      Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 No nením nevím, nechci být cynik...Před 2 lety se mi zabil otec...čeká na to i matka...Eva 86let...T
        Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Jeho matka ma 86 let magore...
          Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Její matka je to EVA ;-)
            Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 haades: smaz se, blbce!
eva: predpokladam, ze vis, s jakym oddilem tam byl tvuj otec.
              Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Asi mi opravdu nic jiného nezbyde než zajít na schůzi,no,jen síly najít a navíc jsem chtěla vše prob
      Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Ahoj díky!Ano,vím o jaký oddíl jde,nechtěla jsem jmenovat,bohužel hned po tom neštěstí jsem kontakto
  Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Byla-li to oddílová akce obrať se na předsedu oddílu s žádostí o informace. Od toho předseda je, aby
    Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 ještě doplnění: konkrétně se nehodami zabývá sekce úrazové zábrany při bezpečnostní komisi:
    Re: Smrt v Dolomitech 21.04.2010 Díky za doporučení,to vše jsem udělala,hned kontaktovala komisi,a ta,ikdyž otec nebyl člen.našeho ho
      Re: Smrt v Dolomitech 22.04.2010 I když je to pro vás těžké, tvoje řádky mají hlavu i patu, není z toho cítit nic zlého a chápu tvé o
        Re: Smrt v Dolomitech 23.04.2010 Díky moc za podporu.Díky.
1
...
888
889
890
891
892
893
894
895
896
897
898
899
900
901
902
903
904
905
906
907
...
2263
Petzl Meteor III Ahoj...mám dotázek ohledně helmy Petzl Meteor III. Docela mě zaujala, proto se chci zeptat jestli jste ji někdo neviděl při vašem předsezonním nakupování v Brně? Jeliko mám dojem, že mám "originální" hlavu, rád bych ji vyzkoušel :-)..díky moc za tipy..p.s.uvítám i zkušenosti a dojmy vlastníků :-) Martin 10:11:57 22.04.2010odpovědět
  Re: Petzl Meteor III Je to lehoučká helma co se dobře nosí. Pěkně mi sedí, jen na zimu mám jinou, protože pod ní moc fouká :-). libor 10:18:41 22.04.2010odpovědět
  Re: Petzl Meteor III Já ji mám a pokud máš atypickou hlavu, tak ji určitě zkus. Mně se zdá moc malá a málo chrání zátylek. Do hor jsem si pořídil jinou. Belial 10:53:23 22.04.2010odpovědět
    Re: Petzl Meteor III no mám na zátylku takovou "bouli" :-) a např. u Elisou mi na ni sedi presne stelovaci mechanismus na nastaveni velikosti...u teto se mi libi, ze je nastaveni velikosti reseny jinak... Martin 11:38:17 22.04.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: