Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English committed 2 07.05.2010 zdar,nemate nejaky odkaz na stahnuti filmu Committed 2? na rapidu uz to neni a torrenty jsem nenasel...dik
Korsika 06.05.2010 Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli by neměl někdo doporučení na korsiku? V červnu se tam chystáme s kamarádama, který sice už chvilku lezou, ale nijak intenzivně, spíš ještě začátečníci. Nevíte někdo kde by se na korsice našly nějaký vynýtovaný oblasti kam
  Re: Korsika 07.05.2010 Jo, na Korsiku mam mnoho doporuceni. Jestli chces tak ti ji taky muzu doporucit. A nyty tam podle me
    Re: Korsika 07.05.2010 Ahoj, díky moc. Jestli se tě teda můžu zeptat, tak kam bys ty směřoval na Korsice za lehčím lezením?
  Re: Korsika 07.05.2010 Bavella
    Re: Korsika 07.05.2010 Díky!
      Re: Korsika 07.05.2010 Vynytovane skalky tam mas skoro vsude. Mrkni treba na Restonicu, Caporalinu, skalky v sedle Bavely j
  Re: Korsika 07.05.2010 Pekne lezeni bylo na hore Mt. Santo(u). Spousty odjistenych cest na vapne.
    Re: Korsika 07.05.2010 Dobry pruvodce je Kletterführer Korsika, Topoguide
  Re: Korsika 07.05.2010 i já mohu Bavelu nebo Monte Santo doporučit, je to de fakto na stejné silnici :-)
Uži
  Re: Korsika 09.05.2010 na Korsice jsem již byl několikrát, tady jsem popsal nějaké oblasti. Je to na 3 díly, tak snad ti to
    Re: Korsika 09.05.2010 Určitě jo, díky moc!
AIX Balkna 1 06.05.2010 Kdo mate od AIXu Balknu 1 - ma tahle balkna nejaka poradna madla? Podle fotky se mi zda vrsek dost obly, tak chci vedet jestli tam je neco velkeho a pozitivniho na odpocinek a zahrati. Jinak se mi totiz celkem libi.
  Re: AIX Balkna 1 06.05.2010 jde o to co bereš jako madlo, nahoře je to oblý, ale drží to, chyt na uprostřed taky dobrej, ostatní
  Re: AIX Balkna 1 07.05.2010 Jo tak ta je dobra. V pohode na ni upeces 2 stredne velky stejky. A drzadlo, nernknu-li madlo, ma te
  Re: AIX Balkna 1 07.05.2010 Jednička i dvojka jsou super, i na jedničce na těch oblinách se bez problémů rozvičíš..
  Re: AIX Balkna 1 10.05.2010 Ok, diky vsem za info!
SD karta vyřešena 06.05.2010 Tak SD KARTA UŽ JE U MAJITELE. TÍMTO RUŠÍM PÁTRÁNÍ. DĚKUJI
nález SD karty v Malé Fatře 06.05.2010
Pri prechode Malou Fatrou som našiel v snehu SD kartu Ultra II 4 GB
plnú fotografií z nejakej lezeckej expedície v Rusku. Fotené to bolo
na Nikon F60. Neviem, komu karta patrí, ale je tam kvantum fotiek,
ktoré niekomu určite p
TendomSmart 05.05.2010 Poradte mne nekdo jak rozdelit 60 m lano na dve 30 m, abych zachoval funkcni vlastnosti.Dik
  Re: TendomSmart 05.05.2010 Nožem?
  Re: TendomSmart 05.05.2010 najskor ich narez na sest 10metrovych kusov a potom sekundovym lepom zlep 3 a 3. mne sa to takto osv
  Re: TendomSmart 05.05.2010 Jedině gamma nožem
  Re: TendomSmart 05.05.2010 TYWOE, to nejde! Te je horsi nez nejhlavolam sveta!
    Re: TendomSmart 05.05.2010 otazka je, jestli to neni neekonomicky. dve 30 koupis v inzerci za 1600, 60 prodas za 2000...:-)
      Re: TendomSmart 05.05.2010 Tak to už je vážně moc. Ty musíš bejt chovanec Jedličkárny.
  Re: TendomSmart 05.05.2010 Posli ho vyrobci, jedine ten na to ma potrebnou technologii a vybaveni. Zda se to mozna jako prehnan
    Re: TendomSmart 06.05.2010 stejně to přefikne pájkou :D
  Re: TendomSmart 06.05.2010 Co je to za blbou otázku? Každýmu je přece jasný,že něco takovýho prostě nelze - vždycky budeš mít p
  Re: TendomSmart 06.05.2010 já jsem to normálně podélně rozstříhnul nůžkama (stříháš jen oplet! vlákna jádra je potřeba přesně r
  Re: TendomSmart 06.05.2010 já jsem to normálně podélně rozstříhnul nůžkama (stříháš jen oplet! vlákna jádra je potřeba přesně r
  Re: TendomSmart 06.05.2010 Chlapi, vy jste na to kápli. To bude trhák. Jedině tímto způsobem lze získat z dvojčat čtyřčata a z
    Re: TendomSmart 06.05.2010 A když ještě vymyslíme osminy a šestnáctiny, tak stará lana můžeme používat v notovém zápisu :-)
  Re: TendomSmart 06.05.2010 tady je zase chytraku co lano asi nikdy nerezali jinak by si museli vsimnout ze te casem ceka docela
    Re: TendomSmart 06.05.2010 Konce děla Tendon ultrazvukem pokud se nepletu.
    Re: TendomSmart 06.05.2010 No ja vzdycky lano rezal tak, ze jsem misto rezu obalil lepici paskou (pevnou, takovou tou gumovou),
    Re: TendomSmart 06.05.2010 Už se to tady párkrát řešilo ty chytráku, zakončit doma lano tak, že vypadá skoro jak z fabriky není
      Re: TendomSmart 06.05.2010 lepší než izolačka je smršťovací bužírka...
        Re: TendomSmart 06.05.2010 Tu seženu kde?
          Re: TendomSmart 07.05.2010 Zkus krám, kde mají elektrikářské cajky.
Sázava 05.05.2010 Ahoj, jedeme parta holek (25 - 30 let) 2. - 6. července na Sázavu. Nechcete se přida, prima chlapíci:)?
  Re: Sázava 05.05.2010 Ještě dodám, že jsme vyznavačky tzv. svobodného stylu, to znamená, že po většinu času budeme nahý.
    Re: Sázava 05.05.2010 to zni fajn :)
      Re: Sázava 05.05.2010 jedu...nebo pisni kdy kde budete v kempu, dojedu...
    Re: Sázava 05.05.2010 Ty jo, to musite bejt asi fakt hodne hnusny...
      Re: Sázava 12.06.2014 heh :-)
  Re: Sázava 12.06.2014 Profese, kterou zde na horolezeckým serveru poptáváte, se jmenuje horský svůdce. Není to sice zadarm
bivakovaci vak 04.05.2010 Cauky lidi,je tu nekdo kdo ma zkusenost s bivakovacim vakem,coby alternativou za stan?
  Re: bivakovaci vak 05.05.2010 Jednu noc bez problémů, druhou v provlhlém spacáku a dál už to je hodně nepříjemné.
  Re: bivakovaci vak 05.05.2010 Čoveče bral bych to jako nouzovku. Tak nějak mě na mém žďaráku štve, že můj vlastní nos slouží jako
  Re: bivakovaci vak 05.05.2010 Našíj si na to napínací provázky. Když to vypneš mezi něco (skály, stromy, cokoliv), tak to podstatn
    Re: bivakovaci vak 05.05.2010 Houby, stačí nějaké porno a tyč máš hned.
  Re: bivakovaci vak 05.05.2010 Nejlepsi bivak. pytel je stejne na prd. Porad je to PYTEL!
Nekdo rika, ze do zimy jsou nej je
    Re: bivakovaci vak 05.05.2010 Proste pytel na pytel!
  Re: bivakovaci vak 09.05.2010 Bivak. pytel zrejme nikdy nenahradi funkci stanu, sam bych ho treba na 14 dni ani za ty ulehcene kil
1
...
883
884
885
886
887
888
889
890
891
892
893
894
895
896
897
898
899
900
901
902
...
2263
committed 2 zdar,nemate nejaky odkaz na stahnuti filmu Committed 2? na rapidu uz to neni a torrenty jsem nenasel...dik kren 10:00:01 07.05.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: