Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce 7+8 26.05.2010 Ahoj měl bych prosbu na majitele průvodce 7+8 na Fontáč, jestli by mi mohl zjistit, jak se jmenuje cesta za 6C hned vedle Corto-Maltese (Bas Cuvier). Nemůžu si totiž za živa vzpomenout na ten název. Popřípadě i poslat popis co se k tý cestě píše. Díky moc
oblečení marmot 26.05.2010 hledam prodejnu v okolí Zlína nebo Příboru,která prodává fa MARMOT! severní morava.
  Re: oblečení marmot 26.05.2010 Ahoj Marmot prodává Eliass v Ostravě.
    Re: :-D 26.05.2010 :-P
AKCE pro dobrou věc 25.05.2010 V prodejně s outdoorovým zbožím Rock Point v centru Prahy mohou lidé, kteří prodavačům odevzdají hlasovací lístky ČSSD a KSČM, získat slevu 15 procent na veškeré zboží. <---- Tohle se ke mě dostalo, možnost jak ušetřit, stejně tyhle volební lístky douf
  Re: AKCE pro dobrou věc 25.05.2010 A ještě rada pro vyčůránky: Kdyby náhodou jo, tak ve volební místnosti dostanete nové ;-)
  Re: AKCE pro dobrou věc 25.05.2010 škoda, že jsem je vyhodil mezi prvníma.. :))
  Re: AKCE pro dobrou věc 26.05.2010 Jděte už s tim do ...
  Re: AKCE pro dobrou věc 26.05.2010 proč to není taky v Brně?:-D mileráda ho tam odevzdám.
  Re: AKCE pro dobrou věc 26.05.2010 A kde presne to plati?? RP v centru je Perstyn i na Porici. A jak je to casove? Plati to i po volbac
HOLLENTAL 24.05.2010 AHOJTE jeden kluk mi tu odpovídal na pozvání do holentalu 11 - 13,6 2010 prosím jestli by se mi neozval znovu nějak sem si smazal emaily i s tím jeho myslím Martin Hornák DĚKUJI
Můj mail hc.switch@seznam.cz
nález nože na Polínku 24.05.2010 Minulej tejden jsme našli na Polínku vedle ohniště nůž -pěkněj.. Kdyby někomu chyběl, ozvěte se na mejl.
Zánět šlach 24.05.2010 Jak poznáte zánět šlach (předloktí) od obyčejné únavy?
  Re: Zánět šlach 24.05.2010 prilozis druhou ruku a ucho, zahejbes prstama - kdyz to vrze je to zanet.
    Re: Zánět šlach 24.05.2010 co to zvanis? kam prilozis druhou ruku?
      Re: Zánět šlach 24.05.2010 na ty slachy, kde si myslis ze mas ten zanet - abys cejtil to vrzani
        Re: Zánět šlach 24.05.2010 a ucho potom prilozis kam? na postizenou nebo druhou ruku?
      Re: Zánět šlach 24.05.2010 Ono to zní divně, ale skutečně, zanícená šlacha (jak lanko v bovdenu) vrže, je to cítit někdy i na p
  Re: Zánět šlach 24.05.2010 Ahoj,já se s tim potácela tak rok a půl, nic nevrzalo,bolí tě hýbat prstama,bolí to i v klidu,nemůže
  Re: Zánět šlach 25.05.2010 No především je tam otok. To vrzání není pravidlem. A samozřejmě to bolí a ta bolest je jiný než z n
  Re: Zánět šlach 25.05.2010 Tak asi to není zánět, nevrže to, není to v úponech, ale po celé délce předloktí, není to žádná děsi
  Re: Zánět šlach 25.05.2010 Ono asi nejdůležitější je napsat, že při zánětu a dalším přetěžování to může prasknout a není to zas
    Re: Zánět šlach 25.05.2010 je možné že nemáš rozsáhlý zánět, můžeš mít jen něco drobného v předloktí. v každým případě následek
      Re: Zánět šlach 26.05.2010 Ahoj,
každej má svůj recept a po bitvě je každý generál... Jen řeknu moji zkušenost, ale naza
        Re: Zánět šlach 26.05.2010 Protahování chápu jako synonymum pro rehabilitaci. Proto dost dobře nechápu smysl příspěvku: Rehabil
          Re: Zánět šlach 26.05.2010 Je to presne tak, bolesti laktov, ci uz golfovy alebo tenisovy sa daju liecit velmi jednoducho. Mier
            Re: Zánět šlach 26.05.2010 souhlas... strecink je zaklad! pokud mate jakekoliv problemy se slachou 5-10min strecinku za hodinu
          Re: Zánět šlach 27.05.2010 To Belial:
Takze smysl příspěvku byl vtom, že jsem řekl mou zkušenost a nikomu ji nevnucuju,
Salewa Nine 23.05.2010 Už jste si někdo koupili jistítko Salewa Nine? Nějaké první dojmy? Za tisícovku je to síla, ale co už ...
  Re: Salewa Nine 23.05.2010 Zdar, nemám ho, ale měl jsem s ním jednou možnost jistit, první dojem nic moc. Furt se mi tam sekalo
  Re: Salewa Nine 23.05.2010 .. pokud to neumožní slanění, je to k něčemu dobré?
    Re: Salewa Nine 23.05.2010 Je to v podstatě vyšperkovaná osma. Slaňovat na tom tedy jde. Podle mně je to bez šance na úspěch -
      Re: Salewa Nine 23.05.2010 cena není až tak velká, vzhledem k tomu, že to jde použít v případě potřeby jako samočinná slaňovací
        Re: Salewa Nine 24.05.2010 Pochopil jsem to dobre ze na dvou pramenech lana s tim slanovat nejde?
          Re: Salewa Nine 25.05.2010 Zlatý reverso3 za 650 nebo kolik stojí... tohle sem měl v ruce a je to děsnej krumpl. velky, tezky,
lidecko 22.05.2010 su niekde pri certovkach aj ine kamene ako tych par hned za masivom?dik
  Re: lidecko 22.05.2010 Jestli myslíš boudlry,tak kousek vpravo za mostem pod tratí jsou Pulčínské skály a tam je "kame
  Re: lidecko 22.05.2010 Jsou a myslím, že budou i v novém průvodci. Nejsou to Pulčiny, tam se nesmí lézt. Dost blbě se to po
  Re: lidecko 22.05.2010 Jeb na Pulciny, dostanes akorat flastra. Jed na Bystricku, kolem skal uvedenych v pruvodci na Moravs
  Re: lidecko 15.11.2013 nevíte někdo jestli bude na lačnovkách zítra sucho?díky
1
...
877
878
879
880
881
882
883
884
885
886
887
888
889
890
891
892
893
894
895
896
...
2263
Průvodce 7+8 Ahoj měl bych prosbu na majitele průvodce 7+8 na Fontáč, jestli by mi mohl zjistit, jak se jmenuje cesta za 6C hned vedle Corto-Maltese (Bas Cuvier). Nemůžu si totiž za živa vzpomenout na ten název. Popřípadě i poslat popis co se k tý cestě píše. Díky moc Hans Hans 13:15:49 26.05.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: