LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna TJ. Pustiměř - Pustiměř
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
ZŠ Choceň - Choceň

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 1600 mH26.05.2010
"1600mH" - prosim vas, nevite, co to znamena? Nejako se to nikde nemuzu docist. Vim, ze se to tyka prevyseni, ale nevim, co to "H". Diky moc.
 Re: 1600 mH26.05.2010
To bude asi tim, ze to ma byt "Hm" = "Höhenmeter" = prevyseni.

Le
 Re: 1600 mH29.05.2010
To je lozeny, znamena to indukcnost civky 1600 mili Henry neboli 1,6 Henry. Proste takovej beznej ud

 Batoh zajo26.05.2010
zdravim mate nekdo zkusenost s batohem ZAJO transit 65+10l?

 Spacák - prosba o radu26.05.2010
Ahoj,
vim ze je to tady uz do nekonecna proprana diskuze ale za kazdou cennou radu budu vdecny. Jde o to ze hledam spacak pro pritelkyni, jaro - podzim. V zime ji urcite nikam nedostanu :). Cenove rozpeti je 3000 - 4000 Kč.A docela se mi zamlouva H
 Re: Spacák - prosba o radu26.05.2010
Hoj sice nemám Enjoye, ale mám Husky Azure, kterej nebude asi o moc jinej, i když pravda že Enjoy má
 Re: Spacák - prosba o radu26.05.2010
ahoj, zkusil bych zapátrat v jiných firmách, to co jsme měli doma od Husky se vždycky nějak podělalo
 Re: Spacák - prosba o radu26.05.2010
Doporucuju spacak PINGUIN TOPAZ (da se sehnat i za 2200, pomer cena-vykon (hmotnost, rozpeti teplot)
 Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Já osobně mám Jurek Lady, cena je maximálně příznivá, teplotní rozmezí v pohodě. Osobní zkušenosti:
 Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Pridej par korun a porid ji perovej spacak stoji to za to, zbali ho do polovicniho obemu a bude ji v
  Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Souhlasím, já jsem přítelkyni přidal na SJ Doubleaktack. Stojí za zvážení, hlavně, kvůli jeho variab
 Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Rdeji nez dutak za 3-4, ji kup perak marmot nebo sir joseph za 5.V akci je sezenes i levnejic, ale t
  Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Dekuju Vsem za rady,ale ted jsem zase na rozpacich. Rikal jsem si prave ze levny perak kupovat nechc
   Re: Spacák - prosba o radu28.05.2010
Moje kritéria: pokud chceš malej a lehkej spacák, vem peří. Pokud levnej, vem syntetiku. Každej mate
  Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Holce bude ve spacáku zima snad vždy. Na moji zabral až zimní péřák určený na -15 a níž, a to nám sn
   Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Jestli jí je zima od nohou tak zkus do PETky nalít horkou lahev zabalit do svetru a strčit do nohou
    Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Pokud si po těch všech radách už nevíš rady, můžeš si dát pokus v dřevěným spacáku. Cena ti už vadit
   Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
peri a marmot = vyborna kombinace, z vlastni zkusenosti doporucuju. tak to neres. kazdy ti rekne ze
    Re: Spacák - prosba o radu27.05.2010
Souhlasím s tím, že péřáky od Marmotu jsou fakt super. V rodině máme 4 a 100% spokojenost. Pro holku
     Re: Spacák - prosba o radu29.05.2010
ted sleva v hudy 20 % na spacaky
      Re: Spacák - prosba o radu31.05.2010
Ahoj!Včera jsme objednali za 2200 spacák Prima Bivak. Má extrém až v -30°C. Mam slabší Primu a jsem
       Re: Spacák - prosba o radu31.05.2010
Dříve jsem taky řešil jestli duté vlákno nebo peří. A podle zkušeností s obouma, jednoznačně preferu
       Re: Spacák - prosba o radu01.06.2010
Za 2200 bych ho bral taky. Jinak do 2000 je v Hudy spacak RockEmpire Arktida Plus.

 Stranska Skala Nove26.05.2010
Podrobne popsane bouldery a cesty na stranske.
http://casnacaj.blogspot.com /2010/05/uno-stranska-sprewodo-pikolo.html

 Průvodce 7+826.05.2010
Ahoj měl bych prosbu na majitele průvodce 7+8 na Fontáč, jestli by mi mohl zjistit, jak se jmenuje cesta za 6C hned vedle Corto-Maltese (Bas Cuvier). Nemůžu si totiž za živa vzpomenout na ten název. Popřípadě i poslat popis co se k tý cestě píše. Díky moc

 oblečení marmot26.05.2010
hledam prodejnu v okolí Zlína nebo Příboru,která prodává fa MARMOT! severní morava.
 Re: oblečení marmot26.05.2010
Ahoj Marmot prodává Eliass v Ostravě.

 :-D26.05.2010
http://www.youtube.com/watch?v=CODJuisRr2k
 Re: :-D26.05.2010
:(
  Re: :-D26.05.2010
:-P

 AKCE pro dobrou věc25.05.2010
V prodejně s outdoorovým zbožím Rock Point v centru Prahy mohou lidé, kteří prodavačům odevzdají hlasovací lístky ČSSD a KSČM, získat slevu 15 procent na veškeré zboží. <---- Tohle se ke mě dostalo, možnost jak ušetřit, stejně tyhle volební lístky douf
 Re: AKCE pro dobrou věc25.05.2010
A ještě rada pro vyčůránky: Kdyby náhodou jo, tak ve volební místnosti dostanete nové ;-)
 Re: AKCE pro dobrou věc25.05.2010
škoda, že jsem je vyhodil mezi prvníma.. :))
 Re: AKCE pro dobrou věc26.05.2010
Jděte už s tim do ...
 Re: AKCE pro dobrou věc26.05.2010
proč to není taky v Brně?:-D mileráda ho tam odevzdám.
 Re: AKCE pro dobrou věc26.05.2010
A kde presne to plati?? RP v centru je Perstyn i na Porici. A jak je to casove? Plati to i po volbac

 HOLLENTAL24.05.2010
AHOJTE jeden kluk mi tu odpovídal na pozvání do holentalu 11 - 13,6 2010 prosím jestli by se mi neozval znovu nějak sem si smazal emaily i s tím jeho myslím Martin Hornák DĚKUJI

Můj mail        hc.switch@seznam.cz 

 nález nože na Polínku24.05.2010
Minulej tejden jsme našli na Polínku vedle ohniště nůž -pěkněj.. Kdyby někomu chyběl, ozvěte se na mejl.

1   ...   877   878   879   880   881   882   883   884   885   886   887   888   889   890   891   892   893   894   895   896   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 1600 mH
"1600mH" - prosim vas, nevite, co to znamena? Nejako se to nikde nemuzu docist. Vim, ze se to tyka prevyseni, ale nevim, co to "H". Diky moc.
O.20:08:02 26.05.2010
odpovědět 
 Re: 1600 mH
To bude asi tim, ze to ma byt "Hm" = "Höhenmeter" = prevyseni.

Lenka K.
Lenka K.22:59:26 26.05.2010
odpovědět 
 Re: 1600 mH
To je lozeny, znamena to indukcnost civky 1600 mili Henry neboli 1,6 Henry. Proste takovej beznej udaj z lezeckejch pruvodcu...
15:58:18 29.05.2010
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi