Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English 1600 mH 26.05.2010 "1600mH" - prosim vas, nevite, co to znamena? Nejako se to nikde nemuzu docist. Vim, ze se to tyka prevyseni, ale nevim, co to "H". Diky moc.
  Re: 1600 mH 26.05.2010 To bude asi tim, ze to ma byt "Hm" = "Höhenmeter" = prevyseni.
Le
  Re: 1600 mH 29.05.2010 To je lozeny, znamena to indukcnost civky 1600 mili Henry neboli 1,6 Henry. Proste takovej beznej ud
Batoh zajo 26.05.2010 zdravim mate nekdo zkusenost s batohem ZAJO transit 65+10l?
Spacák - prosba o radu 26.05.2010 Ahoj,
vim ze je to tady uz do nekonecna proprana diskuze ale za kazdou cennou radu budu vdecny. Jde o to ze hledam spacak pro pritelkyni, jaro - podzim. V zime ji urcite nikam nedostanu :). Cenove rozpeti je 3000 - 4000 Kč.A docela se mi zamlouva H
  Re: Spacák - prosba o radu 26.05.2010 Hoj sice nemám Enjoye, ale mám Husky Azure, kterej nebude asi o moc jinej, i když pravda že Enjoy má
  Re: Spacák - prosba o radu 26.05.2010 ahoj, zkusil bych zapátrat v jiných firmách, to co jsme měli doma od Husky se vždycky nějak podělalo
  Re: Spacák - prosba o radu 26.05.2010 Doporucuju spacak PINGUIN TOPAZ (da se sehnat i za 2200, pomer cena-vykon (hmotnost, rozpeti teplot)
  Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Já osobně mám Jurek Lady, cena je maximálně příznivá, teplotní rozmezí v pohodě. Osobní zkušenosti:
  Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Pridej par korun a porid ji perovej spacak stoji to za to, zbali ho do polovicniho obemu a bude ji v
    Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Souhlasím, já jsem přítelkyni přidal na SJ Doubleaktack. Stojí za zvážení, hlavně, kvůli jeho variab
  Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Rdeji nez dutak za 3-4, ji kup perak marmot nebo sir joseph za 5.V akci je sezenes i levnejic, ale t
    Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Dekuju Vsem za rady,ale ted jsem zase na rozpacich. Rikal jsem si prave ze levny perak kupovat nechc
      Re: Spacák - prosba o radu 28.05.2010 Moje kritéria: pokud chceš malej a lehkej spacák, vem peří. Pokud levnej, vem syntetiku. Každej mate
    Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Holce bude ve spacáku zima snad vždy. Na moji zabral až zimní péřák určený na -15 a níž, a to nám sn
      Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Jestli jí je zima od nohou tak zkus do PETky nalít horkou lahev zabalit do svetru a strčit do nohou
        Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Pokud si po těch všech radách už nevíš rady, můžeš si dát pokus v dřevěným spacáku. Cena ti už vadit
      Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 peri a marmot = vyborna kombinace, z vlastni zkusenosti doporucuju. tak to neres. kazdy ti rekne ze
        Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Souhlasím s tím, že péřáky od Marmotu jsou fakt super. V rodině máme 4 a 100% spokojenost. Pro holku
          Re: Spacák - prosba o radu 29.05.2010 ted sleva v hudy 20 % na spacaky
            Re: Spacák - prosba o radu 31.05.2010 Ahoj!Včera jsme objednali za 2200 spacák Prima Bivak. Má extrém až v -30°C. Mam slabší Primu a jsem
              Re: Spacák - prosba o radu 31.05.2010 Dříve jsem taky řešil jestli duté vlákno nebo peří. A podle zkušeností s obouma, jednoznačně preferu
              Re: Spacák - prosba o radu 01.06.2010 Za 2200 bych ho bral taky. Jinak do 2000 je v Hudy spacak RockEmpire Arktida Plus.
Průvodce 7+8 26.05.2010 Ahoj měl bych prosbu na majitele průvodce 7+8 na Fontáč, jestli by mi mohl zjistit, jak se jmenuje cesta za 6C hned vedle Corto-Maltese (Bas Cuvier). Nemůžu si totiž za živa vzpomenout na ten název. Popřípadě i poslat popis co se k tý cestě píše. Díky moc
oblečení marmot 26.05.2010 hledam prodejnu v okolí Zlína nebo Příboru,která prodává fa MARMOT! severní morava.
  Re: oblečení marmot 26.05.2010 Ahoj Marmot prodává Eliass v Ostravě.
    Re: :-D 26.05.2010 :-P
AKCE pro dobrou věc 25.05.2010 V prodejně s outdoorovým zbožím Rock Point v centru Prahy mohou lidé, kteří prodavačům odevzdají hlasovací lístky ČSSD a KSČM, získat slevu 15 procent na veškeré zboží. <---- Tohle se ke mě dostalo, možnost jak ušetřit, stejně tyhle volební lístky douf
  Re: AKCE pro dobrou věc 25.05.2010 A ještě rada pro vyčůránky: Kdyby náhodou jo, tak ve volební místnosti dostanete nové ;-)
  Re: AKCE pro dobrou věc 25.05.2010 škoda, že jsem je vyhodil mezi prvníma.. :))
  Re: AKCE pro dobrou věc 26.05.2010 Jděte už s tim do ...
  Re: AKCE pro dobrou věc 26.05.2010 proč to není taky v Brně?:-D mileráda ho tam odevzdám.
  Re: AKCE pro dobrou věc 26.05.2010 A kde presne to plati?? RP v centru je Perstyn i na Porici. A jak je to casove? Plati to i po volbac
HOLLENTAL 24.05.2010 AHOJTE jeden kluk mi tu odpovídal na pozvání do holentalu 11 - 13,6 2010 prosím jestli by se mi neozval znovu nějak sem si smazal emaily i s tím jeho myslím Martin Hornák DĚKUJI
Můj mail hc.switch@seznam.cz
nález nože na Polínku 24.05.2010 Minulej tejden jsme našli na Polínku vedle ohniště nůž -pěkněj.. Kdyby někomu chyběl, ozvěte se na mejl.
1
...
877
878
879
880
881
882
883
884
885
886
887
888
889
890
891
892
893
894
895
896
...
2263
1600 mH "1600mH" - prosim vas, nevite, co to znamena? Nejako se to nikde nemuzu docist. Vim, ze se to tyka prevyseni, ale nevim, co to "H". Diky moc. O. 20:08:02 26.05.2010odpovědět
  Re: 1600 mH To bude asi tim, ze to ma byt "Hm" = "Höhenmeter" = prevyseni.
Lenka K. Lenka K. 22:59:26 26.05.2010odpovědět
  Re: 1600 mH To je lozeny, znamena to indukcnost civky 1600 mili Henry neboli 1,6 Henry. Proste takovej beznej udaj z lezeckejch pruvodcu... 15:58:18 29.05.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: