Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: adam ondra 28.05.2010 Je to chyták, Adam tam není, protože byl v Krasu.
    Re: adam ondra 28.05.2010 Tak to je vážně paráda. Docela mě to pobavilo... Takhle si ho moc představit nedokážu když je to tak
      Re: adam ondra 28.05.2010 Ten kluk co stojí vpravo v tom oranžovým triku k nim propadl?
        Re: adam ondra 30.05.2010 ze by pan ucitel?
          Re: adam ondra 30.05.2010 žeby absencia humoru?
            Re: adam ondra 31.05.2010 ani ne, ale to predtim nebylo az tak vtipny :)
              Re: adam ondra 31.05.2010 A ty ostatní rachytičtí spolužáci a čky nelezou.
Vypadá to na slušný oddíl.
Jizerky 28.05.2010 Nemáte někdo průvodce na Jizerky v eletrice?
  Re: Jizerky 28.05.2010 ...ale fuj, teď vyšel nový průvodce (moc pěkný), tak stačí zajít do HUDY a máš to...
    Re: Jizerky 28.05.2010 Nemoralizuj a uploaduj;)
    Re: Jizerky 28.05.2010 Dík, už jsem taky vyzjistil. Sháněl jsem narychlo, tak jsem to hned napsal sem..
      Re: Jizerky 28.05.2010 Jooo, jasný, zajdeš si do Hudy, koupíš a potom sebou budeš celej život nosit tu bichlu, nebo si to j
      Re: Jizerky 28.05.2010 Jooo, jasný, zajdeš si do Hudy, koupíš a potom sebou budeš celej život nosit tu bichlu, nebo si to j
        Re: Jizerky 28.05.2010 A co jsi čekal? Že když se někdo nějaký tek rok drbe s průvodcem, že ti ho pak pošle jenom proto, že
          Re: Jizerky 29.05.2010 Však se nebojte, Artie si ho koupí a drahý to není, ale když se někam jede narychlo tak se to může h
          Re: Jizerky 31.05.2010 Co nechápeš na formulaci "rádi by si zaplatili za elektronickou verzi"?
Vysoký Atlas 27.05.2010 Ciao, climbeři.Mám takový dotaz, který se tu pravda moc nehodí, ale nevím, kam jinam ho dát (kdyžtak poraďte).Nevíte někdo, jak je to s vodou ve Vysokém Atlasu v září?A obecně s chozením po horách?Našel jsem jen cestopisy pomocí aut, mul,motorek nebo tak
  Re: Vysoký Atlas 29.05.2010 Chodil jsem tam jen pet dni v rijnu (pres hreben okolo Toubkalu) a voda vetsinou v pohode - prameny
    Re: Vysoký Atlas 29.05.2010 P. S.: Nic moc mapy jdou navrch sehnat v Marakesi.
    Re: Vysoký Atlas 26.11.2012 Olaa, Ondro, mas prosim Ta este toho guida?:)
  Re: Vysoký Atlas 30.05.2010 V zimě vody plno. Na jaře prej taky, ale podzim nevím. Každopádně je tam dost vesnic, abys přinejhor
    Re: Vysoký Atlas 30.05.2010 Díky moc!
Boulder x UIAA 27.05.2010 rád bych se zeptal zda existuje převodní tabulka obtížnosti boulderů a klasy UIAA. Je mi jasný, že to nebude tak jednoduchý, tak se zeptám konkrétně: Když někdo z Vás leze V UIAA jakej vyleze boulder? a VI UIAA, a VII UIAA? nerad bych jel bouldrovat jen p
  Re: Boulder x UIAA 27.05.2010 7 UIAA bych asi tak přirovnal k 6A boulderu
  Re: Boulder x UIAA 27.05.2010 Zdar!
Převodní tabulku jsem našel v průvodci na Tisou. Jak hodně sedí či nikoliv záleží do ja
  Re: Boulder x UIAA 27.05.2010 Třeba tohle
  Re: Boulder x UIAA 27.05.2010 myslím ,že to nemůžeš moc srovnávat. jak chceš srovnávat 30m cestu a 4m boulder? aspon já teda nevím
    Re: Boulder x UIAA 28.05.2010 Srovnávat můžeš; máš-li cestu s mnoha nohand-resty, je to vlastně sekvence "boldrů", z nic
      Re: Boulder x UIAA 28.05.2010 pro ilustraci, pri velke snaze vylezu 9- a boulder za 7A+ je moje max...
  Re: Boulder x UIAA 28.05.2010 Pro ilustraci priklad z nejnizsich kategorii:
na skalach vylezu 7+ na druhym a 7- na
Teplice n. M. Páter??? 27.05.2010 Zdar, nelezl jste někdo náhodou cestu "Zpověď" na Pátera v Teplicích n.M.? Za jakýkoliv postřeh z této famózní linie díky. J.
Spacák 27.05.2010 Zdar,
chtěl jsem se zeptat jwestli máte někdo skušenosti se spacákem
Erratic Plus 1000 od Sir Joseph.
Případně jinými péřovými spacáky
  Re: Spacák 30.05.2010 Ahoj, kamarád má Eratic a spokojenost. Já mám Warmpeace Looping a taky spokojenost. Myslím, že u obo
jaký tvrdý lezky? 27.05.2010 Těbůch, po jakejch se mám dívat lezkách? Chci tvrdý, spíš široký, žádný vrtule ani extrémní průhyby (taková nějaká středně technická křuska) na rychlošněrování (něco jako miury), přinejhorším sucháč, aby vydržely a aby se daly vyzkoušet v kamenným obchodě
  Re: jaký tvrdý lezky? 28.05.2010 Kup si kopačky sršňáky, křusky značka ideál a rychlošněrování až pod pytla :-)
  Re: jaký tvrdý lezky? 28.05.2010 vibramky
    Re: jaký tvrdý lezky? 28.05.2010 Co nejtvrdší,ty ze železa jsou ideální na písky.
      Re: jaký tvrdý lezky? 31.05.2010 chytrý jak vopice, jeden jak druhej
  Re: jaký tvrdý lezky? 29.05.2010 Vřele doporučuju Five Ten Anasazi. Sice nejsou nejširší a vlastně nejsou ani vysloveně tvrdý. Nicmén
    Re: jaký tvrdý lezky? 31.05.2010 A kde se ty Five Teny dají koupit?
1600 mH 26.05.2010 "1600mH" - prosim vas, nevite, co to znamena? Nejako se to nikde nemuzu docist. Vim, ze se to tyka prevyseni, ale nevim, co to "H". Diky moc.
  Re: 1600 mH 26.05.2010 To bude asi tim, ze to ma byt "Hm" = "Höhenmeter" = prevyseni.
Le
  Re: 1600 mH 29.05.2010 To je lozeny, znamena to indukcnost civky 1600 mili Henry neboli 1,6 Henry. Proste takovej beznej ud
Batoh zajo 26.05.2010 zdravim mate nekdo zkusenost s batohem ZAJO transit 65+10l?
Spacák - prosba o radu 26.05.2010 Ahoj,
vim ze je to tady uz do nekonecna proprana diskuze ale za kazdou cennou radu budu vdecny. Jde o to ze hledam spacak pro pritelkyni, jaro - podzim. V zime ji urcite nikam nedostanu :). Cenove rozpeti je 3000 - 4000 Kč.A docela se mi zamlouva H
  Re: Spacák - prosba o radu 26.05.2010 Hoj sice nemám Enjoye, ale mám Husky Azure, kterej nebude asi o moc jinej, i když pravda že Enjoy má
  Re: Spacák - prosba o radu 26.05.2010 ahoj, zkusil bych zapátrat v jiných firmách, to co jsme měli doma od Husky se vždycky nějak podělalo
  Re: Spacák - prosba o radu 26.05.2010 Doporucuju spacak PINGUIN TOPAZ (da se sehnat i za 2200, pomer cena-vykon (hmotnost, rozpeti teplot)
  Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Já osobně mám Jurek Lady, cena je maximálně příznivá, teplotní rozmezí v pohodě. Osobní zkušenosti:
  Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Pridej par korun a porid ji perovej spacak stoji to za to, zbali ho do polovicniho obemu a bude ji v
    Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Souhlasím, já jsem přítelkyni přidal na SJ Doubleaktack. Stojí za zvážení, hlavně, kvůli jeho variab
  Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Rdeji nez dutak za 3-4, ji kup perak marmot nebo sir joseph za 5.V akci je sezenes i levnejic, ale t
    Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Dekuju Vsem za rady,ale ted jsem zase na rozpacich. Rikal jsem si prave ze levny perak kupovat nechc
      Re: Spacák - prosba o radu 28.05.2010 Moje kritéria: pokud chceš malej a lehkej spacák, vem peří. Pokud levnej, vem syntetiku. Každej mate
    Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Holce bude ve spacáku zima snad vždy. Na moji zabral až zimní péřák určený na -15 a níž, a to nám sn
      Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Jestli jí je zima od nohou tak zkus do PETky nalít horkou lahev zabalit do svetru a strčit do nohou
        Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Pokud si po těch všech radách už nevíš rady, můžeš si dát pokus v dřevěným spacáku. Cena ti už vadit
      Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 peri a marmot = vyborna kombinace, z vlastni zkusenosti doporucuju. tak to neres. kazdy ti rekne ze
        Re: Spacák - prosba o radu 27.05.2010 Souhlasím s tím, že péřáky od Marmotu jsou fakt super. V rodině máme 4 a 100% spokojenost. Pro holku
          Re: Spacák - prosba o radu 29.05.2010 ted sleva v hudy 20 % na spacaky
            Re: Spacák - prosba o radu 31.05.2010 Ahoj!Včera jsme objednali za 2200 spacák Prima Bivak. Má extrém až v -30°C. Mam slabší Primu a jsem
              Re: Spacák - prosba o radu 31.05.2010 Dříve jsem taky řešil jestli duté vlákno nebo peří. A podle zkušeností s obouma, jednoznačně preferu
              Re: Spacák - prosba o radu 01.06.2010 Za 2200 bych ho bral taky. Jinak do 2000 je v Hudy spacak RockEmpire Arktida Plus.
1
...
876
877
878
879
880
881
882
883
884
885
886
887
888
889
890
891
892
893
894
895
...
2263
  Re: adam ondra Je to chyták, Adam tam není, protože byl v Krasu. o.. 15:21:52 28.05.2010odpovědět
    Re: adam ondra Tak to je vážně paráda. Docela mě to pobavilo... Takhle si ho moc představit nedokážu když je to taková Ikona! Cyril 16:51:46 28.05.2010odpovědět
      Re: adam ondra Ten kluk co stojí vpravo v tom oranžovým triku k nim propadl? P. 20:13:58 28.05.2010odpovědět
        Re: adam ondra ze by pan ucitel? 20:04:45 30.05.2010odpovědět
          Re: adam ondra žeby absencia humoru? 22:16:04 30.05.2010odpovědět
            Re: adam ondra ani ne, ale to predtim nebylo az tak vtipny :) 08:13:39 31.05.2010odpovědět
              Re: adam ondra A ty ostatní rachytičtí spolužáci a čky nelezou.
Vypadá to na slušný oddíl. Fab 18:47:59 31.05.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: