Pozor na Hřbitovní stěně na Rovišti, kout vpravo od stěny se asi před 3měsíci (?) vysypal a pořád je možné, že spadne i ten zbytek kamení, který tam silou vůle zůstává. Možná by stálo zato, aby tomu správce skal pomohl a zbylé kameny tak neohrožovaly náhl
ahojote. kupil som si lezecky od Five tenu (5,10) model anasazi lace up. na nohu si ich dokazem obut, aj vnich vydrzim byt obuty dlhsiu dobu, ale ked sa postavim na zem alebo nebodaj nejaky stup tak bolest. myslite ze sa roztiahnu do takej miery, ze budem
Ahoj, za pár dní odlétám do Ameriky na work and travel a právě na tu travel část (cca září až začátek října) bych rád sehnal spolulezce nebo spoluhorolezce. Nejlépe obojí v jednom. Lezu tak nějak 7-7+, občas 8-, ale to je náhoda. V horách do tý 6ky, ale h
Ahoj, poradíte mi prosím někdo, jestli je jako výchozí bod pro lezení v Hochschwabu-Südwand lepší využít ke spaní Schiestelhaus nebo Voisthalerhaus? Díky.
Stena na Impulzu v Havirove tam porad je, akorat je mimo provoz. Ted je pry zavrena z bezpecnostnich duvodu, ale asi by se majitel hotelu nebranil, kdyby to chtel nekdo opet zprovoznit. Jestli ma nekdo chut a moznosti, tak jdete do toho.
Můžete někdo prosím doporučit cesty na Hohe Wandu, asi tak do obtížnosti 6?? Dá se někde sehnat (nejlépe stáhnout) průvodce? Jak je to v oblasti aktuálně se spaním? Je tolerováno na parkovišti? (někde v diskusi tady bylo info o této možnosti). Díky předem
Protože jsem začátečník prosím vás zkušenější, jetli by mi někdo mohl vysvětlit zkratky při vyplnování deníčku (styl), jedná se o tyto zkratky : OS, flash, RP, RK, PP, AF, RC. Předem moc děkuji.
Stena na Impulzu v Havirove tam porad je, akorat je mimo provoz. Ted je pry zavrena z bezpecnostnich duvodu, ale asi by se majitel hotelu nebranil, kdyby to chtel nekdo opet zprovoznit. Jestli ma nekdo chut a moznosti, tak jdete do toho.
Tak to je skoda. Ja jsem tam dneska volal, zvedla to nejaka zenska a rikala, ze kdyby to chtel nekdo zprovoznit, tak ze by to asi slo. Tak asi nema spravne info, skoda :(
Mi uz z toho pocasi hrabe, ven se moc neda a eliass uz znam nazpamet :-( , tak jsem zavzpominal na Havirov.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.