Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Squash Arena Liberec - Liberec
Bongo Brno - Brno
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 POZOR na Hřbitovní stěně01.06.2010
Pozor na Hřbitovní stěně na Rovišti, kout vpravo od stěny se asi před 3měsíci (?) vysypal a pořád je možné, že spadne i ten zbytek kamení, který tam silou vůle zůstává. Možná by stálo zato, aby tomu správce skal pomohl a zbylé kameny tak neohrožovaly náhl
 Re: POZOR na Hřbitovní stěně01.06.2010
Telefon i meil na Algenu máš u dotyčné skály, tak se s ním můžeš domluvit, onehdá se tam byl podívat
  Re: POZOR na Hřbitovní stěně01.06.2010
Ahoj, už jsme mu psal tak uvidím. Upřímně řečeno nebyl to moc příjemný pocit tam stát a dívat se na
 Re: POZOR na Hřbitovní stěně01.06.2010
v Kuřimi to také padá, asi ty deštíčky

 roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
ahojote. kupil som si lezecky od Five tenu (5,10) model anasazi lace up. na nohu si ich dokazem obut, aj vnich vydrzim byt obuty dlhsiu dobu, ale ked sa postavim na zem alebo nebodaj nejaky stup tak bolest. myslite ze sa roztiahnu do takej miery, ze budem
 Re: roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
ne.
 Re: roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
proč sis kupoval tak malé?
 Re: roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
Ahoj.
Jo, roztáhnou se. Mám asi 3. pár Anasazi a všechny se mi roztáhly. Je ideální, když je
  Re: roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
nuz kupil som si velkost 10,5 a su najvacsie ake sa vyrabaju.. a na sr je problem kupit ich niekde v
   Re: roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
Já si je koupil taky úplně brutál na těsno, že jsem v nich ani nemohl málem chodit. Podobně jako ty
 Re: roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
Na délku se fakt neroztáhnou, na šířku ano. Kdysi mi to radil prodavač v Orpiere a já mu nevěřil. Ří
  Re: roztiahnu sa Five teny?01.06.2010
neroztáhnou se (5.10 anasazi lace up), což považuju za jednu z jejich nej předností. poté co se mi z

 Spolulezec i horolezec v Americe01.06.2010
Ahoj, za pár dní odlétám do Ameriky na work and travel a právě na tu travel část (cca září až začátek října) bych rád sehnal spolulezce nebo spoluhorolezce. Nejlépe obojí v jednom. Lezu tak nějak 7-7+, občas 8-, ale to je náhoda. V horách do tý 6ky, ale h
 Re: Spolulezec i horolezec v Americe02.06.2010
jo, ja v ty dobe budu na aljasce, tak si dame spicha nekde u yukonu? btw. od listopadu jsem v africe

 lezkyně v nesnázích01.06.2010
http://api.ning.com/files/ 7eezcAmPIS*IKXzmQD3LVaK0-gwse9bW5i0EAljf3 b0q6M6w7Bbch781XBP3ww15- uzfBtPQ3lL53QVHKB 4cHxKV0MtXZ0EE8u7L1- b-sQQ_/horo
 Re: lezkyně v nesnázích01.06.2010
LOL :D
 Re: lezkyně v nesnázích01.06.2010
japonoský horokomisks, pekneje
 Re: lezkyně v nesnázích01.06.2010
tak to neee :D

 drytool v ČR01.06.2010
Jsou někde zmapované možnosti drytoolingu v ČR? Já našel jen jednu oblast...

 chaty Hochschwab01.06.2010
Ahoj, poradíte mi prosím někdo, jestli je jako výchozí bod pro lezení v Hochschwabu-Südwand lepší využít ke spaní Schiestelhaus nebo Voisthalerhaus? Díky.
 Re: chaty Hochschwab01.06.2010
Doporučil bych Schiestelhaus, rano sebehnes feratkou (rozumej kovovy schodiste v sutovisku) a po dol
  Re: chaty Hochschwab01.06.2010
Díky za radu, to zní dobře.

 Impulz Havirov01.06.2010
Stena na Impulzu v Havirove tam porad je, akorat je mimo provoz. Ted je pry zavrena z bezpecnostnich duvodu, ale asi by se majitel hotelu nebranil, kdyby to chtel nekdo opet zprovoznit. Jestli ma nekdo chut a moznosti, tak jdete do toho.
 Re: Impulz Havirov01.06.2010
Majitel hotelu se naopak velice brani jakemukoliv lezeni a novemu otevreni steny. Pokus uz byly a zt
  Re: Impulz Havirov01.06.2010
Tak to je skoda. Ja jsem tam dneska volal, zvedla to nejaka zenska a rikala, ze kdyby to chtel nekdo

 Hohe Wand01.06.2010
Můžete někdo prosím doporučit cesty na Hohe Wandu, asi tak do obtížnosti 6?? Dá se někde sehnat (nejlépe stáhnout) průvodce? Jak je to v oblasti aktuálně se spaním? Je tolerováno na parkovišti? (někde v diskusi tady bylo info o této možnosti). Díky předem
 Re: Hohe Wand01.06.2010
Napiš Thomasi Behmovi (
  Re: Hohe Wand01.06.2010
To jsou pěkné stránky: topa, průvodci, korektury,... nový průvodce na Höllenthal jen za 6,80 e;)
   Re: Hohe Wand01.06.2010
Ze jo Martan... :-) Toho noveho pruvodce, resp. oni jsou to jen dodatky, novinky a tak, uz mam doma.
    Re: Hohe Wand01.06.2010
Něco si nejspíš během června nechám poslat, tak se můžeme domlouvat třeba do 15.6. na mojem meilu? T
     Re: Hohe Wand01.06.2010
Stareho pruvodce jsem uz sehnal ... a co tak nejake doporucene cesty? Diky moc.
      Re: Hohe Wand01.06.2010
Průvodce lze koupit cestou, v knihkupectví ve Wiener Neustadt, nebo v hospodě Almfrieden na náhorní
       Re: Hohe Wand09.06.2010
Ještě jsem našel barevného průvodce Genuss-kletteratlas Österreich Ost, Band 1 Niederösterreich, Kur

 Carlo Traversi Sending Jade31.05.2010
http://www.youtube.com/watch?v=1p2ccaSB5us

 Deníček - prosím o radu31.05.2010
Protože jsem začátečník prosím vás zkušenější, jetli by mi někdo mohl vysvětlit zkratky při vyplnování deníčku (styl), jedná se o tyto zkratky : OS, flash, RP, RK, PP, AF, RC. Předem moc děkuji.
 Re: Deníček - prosím o radu31.05.2010
Zkusil si google? Asi ne.
  Re: Deníček - prosím o radu01.06.2010
Dekujem panu zkusenejsimu ze se ozval a vse jasne vysvetlil ;)
Ze exixstuji lezecke styly a j
 Re: Deníček - prosím o radu31.05.2010
OS - prijdu, mrknu na to a nic nevylezu
flash - prijdu, vidim jak se v tom nekdo hejbe, pamat
  Re: Deníček - prosím o radu31.05.2010
tak schuti som sa uz davno nezasmial, vdaka ;-)
   Re: Deníček - prosím o radu01.06.2010
RK to znamená ruka-koleno
    Re: Deníček - prosím o radu01.06.2010
taky jsem se zasmál, ale na ledu a v horách jsem i za koleno rád

1   ...   874   875   876   877   878   879   880   881   882   883   884   885   886   887   888   889   890   891   892   893   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 roztiahnu sa Five teny?
ahojote. kupil som si lezecky od Five tenu (5,10) model anasazi lace up. na nohu si ich dokazem obut, aj vnich vydrzim byt obuty dlhsiu dobu, ale ked sa postavim na zem alebo nebodaj nejaky stup tak bolest. myslite ze sa roztiahnu do takej miery, ze budem vnich schopny normalne, bezbolesne liezt? vopred dakujem.
juraj19:02:39 01.06.2010
odpovědět 
 Re: roztiahnu sa Five teny?
ne.
19:03:54 01.06.2010
odpovědět 
 Re: roztiahnu sa Five teny?
proč sis kupoval tak malé?
lolek19:29:21 01.06.2010
odpovědět 
 Re: roztiahnu sa Five teny?
Ahoj.
Jo, roztáhnou se. Mám asi 3. pár Anasazi a všechny se mi roztáhly. Je ideální, když je máš ze začátku úplně na krev, po ca 4 cestách si sednou a budou celkem pohodlné. Naopak když jsou dobré zezačátku, tak v nich pak nakonec budeš plavat. Může to být ale i tím, že se mi dost potí nohy, tak se mi možná roztahujou víc než normálně.
Ahoj Martin.
Martin Š.20:13:47 01.06.2010
odpovědět 
  Re: roztiahnu sa Five teny?
nuz kupil som si velkost 10,5 a su najvacsie ake sa vyrabaju.. a na sr je problem kupit ich niekde v obchode tak som ich kupil cez internet a mam moznost ich do 30 dni vratit tak som to riskol. dopadlo to tak ako to dopadlo a teraz uvazujem ci ich vratim hned alebo ich skusim roztiahnut... stale som nejak na vazkach. pocul som reakcie ze nepovolia ale aj ze povolia tak netusim ako sa zachovat:-) dakujem vam za rady:-)
juraj21:19:01 01.06.2010
odpovědět 
   Re: roztiahnu sa Five teny?
Já si je koupil taky úplně brutál na těsno, že jsem v nich ani nemohl málem chodit. Podobně jako ty jsem po reakcích od kámošů pochyboval, jestli jsem udělal dobře, že sem to koupil tak malé, ale ukázalo se, že je to ok.Teď sou parádní.
kuba novák23:55:14 01.06.2010
odpovědět 
 Re: roztiahnu sa Five teny?
Na délku se fakt neroztáhnou, na šířku ano. Kdysi mi to radil prodavač v Orpiere a já mu nevěřil. Říkal jsem si je to blbost, každé se roztáhnou. Tyhle však fakt ne.
Hadrburg21:34:02 01.06.2010
odpovědět 
  Re: roztiahnu sa Five teny?
neroztáhnou se (5.10 anasazi lace up), což považuju za jednu z jejich nej předností. poté co se mi zpotí noha, tak si příjemně sednou a trochu změknou. jakmile ovšem znovu vyschnou, jsou tam kde předtím.
jinak je mám o 2,5 čísla menší něž normální boty a nedám na ně dopustit :)
jirka22:20:21 01.06.2010
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi