LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230766 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 jak to vypada na pisku? da se lezt?04.06.2010
hoj chtel jsem se zeptat mistnich jak to vypada treba na prachove nebo v okoli adru, da se lezt?? nebo je to po minulych nekolika tydnech tak rozmokle ze vysychani bude nejakou dobu trvat??
Dik
 Re: jak to vypada na pisku? da se lezt?04.06.2010
  Re: jak to vypada na pisku? da se lezt?04.06.2010
No,tak tuhle puntíkovou diskotéku bych v letošním ubrečeném roce bral hodně s rezervou. Neočekával b
 Re: jak to vypada na pisku? da se lezt?04.06.2010
Pokud vím, Ádr je totálně mokrej. Křížák možná tak v neděli, jestli bude do té doby slunečno.
  Re: jak to vypada na pisku? da se lezt?04.06.2010
Myslim ze treba Susky a Pantak dou v poho uz dneska (samozrejme ne vsecko)
   Re: jak to vypada na pisku? da se lezt?04.06.2010
hoj horosvaz znam ale momentalne beru hodne s rezervou (adr nariklad je zlutej, prachov taky) tak me
    Re: jak to vypada na pisku? da se lezt?04.06.2010
Křížák byl dobrej už dneska večer na hřebeni zítra to bude pohodička
     Re: jak to vypada na pisku? da se lezt?05.06.2010
Pohodička )) v tom vedru pude voda ven, bude to prádelna :)

 Totes Gebirge03.06.2010
Ahoj, nevíte někdo jak je to se sněhem v Totes? Díky
 Re: Totes Gebirge03.06.2010
Počítej i s delšími sněhovými polemi od 2000m, a to v severních a východních žlabech

 Video sutaz03.06.2010
Ahojte,
uz ste poculi o sutazi ku vyrociu Salewy? My sme sa zapojili a vytvorili toto: http://www.youtube.com/watch?v=QkgqCQW
 Re: Video sutaz04.06.2010
Pekny, napad i postprodukce!
"Vypravec" je nejakej SW syntetyzer? Trosku me tam rus
  Re: Video sutaz04.06.2010
Dik. Je to original hlas, z jednej skladby.

 New Zealand03.06.2010
Ahoj horolezci,horolezkyně,horolezčata.
Chystám se letos na podzim s kamarádem(nelezec) v době té naší ponuré zimy,kdy mají protinožci léto na Zealand pracovat(nejspíš v oblasti sběru:) a o volných dnech cestovat a hlavně ukájet svou lezeckou závis
 Re: New Zealand03.06.2010
proč to píšeš do diskuze? jak o tomhle chceš diskutovat? víš jakej je rozdíl mezi inzercí a diskuzí?
  Re: New Zealand03.06.2010
A jak chceš diskutovat o tom, že si někdo někde zapomněl věci? Běž do pr... nebo si zůstaň někde na

 Zapomenutá bunda02.06.2010
V sobotu 29.5. jsem byl ve Sloupu a zapomněl jsem na mantinelu zimního stadionu černou bundu značky REJOJCE, předem děkuji poctivému nálezci.

 Lezení v Německu nebo Rakousku02.06.2010
Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit nějaké pěkné lezení v Německu nebo Rakousku? Nejlépe několika délkové cesty obtížnosti 4 až 6. Díky
 Re: Lezení v Německu nebo Rakousku02.06.2010
Zdar ivo,
To je otázka, asi jako kam si máš jít koupit v Praze rohlíky :-)

Zku
 Re: Lezení v Německu nebo Rakousku02.06.2010
Co třeba Höllental?
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku02.06.2010
doporučil bych vřele Peilstein
   Re: Lezení v Německu nebo Rakousku02.06.2010
Hohe Wand
   Re: Lezení v Německu nebo Rakousku03.06.2010
Kampermauer v Rakousku, dlouhé i krátké cesty na dolezení
 Re: Lezení v Německu nebo Rakousku03.06.2010
Nádherné lezení u dachsteinu.
 Re: Lezení v Německu nebo Rakousku03.06.2010
Saské pískovce
 Re: Lezení v Německu nebo Rakousku03.06.2010
Super díky moc všem. Ten Höllental nevypadá špatně. Ještě zkusím někde na netu vyčmuchat nějaké prův
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku03.06.2010
mrkni na uložto, s klíčovým slovem "hollental" toho najdeš mraky. Jestli se nemýlím, tak t

 Hvannadalshnúkur02.06.2010
Ahoj lidi, sháním jakékoliv info o výstupu na Hvannadaslhnúkur(kudy nejlépe, kde parkovat apod). Google mi v tomto moc nepomohl.
Díky

 Velikost skialp bot02.06.2010
Zdravím všechny, kteří by místo takového léta raději pěknou zimu. Pořizuji si výbavu na skialpy a potřeboval bych poradit s výběrem velikosti bot. 90% běžné vycházkové/sportovní obuvy nosím vel. 42, zbytek, hlavně třeba zimní vel. 43. Mám vyhlídlé Scarpy
 Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Ahoj,

šel bych do větších, není nic horšího, než mít těsný boty zejména na prsty. Ta
 Re: Velikost skialp bot02.06.2010
ahoj,
no ja bych ti radila naopak ty mensi, jestli je to thermo boticka, tak si ji pri nakup
 Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Tak přesně toho jsem se obával, dvě naprosto odlišné odpovědi. Ty Scarpy jsem vybral proto, že mám p
  Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Ahoj,

no každý má prostě jiná chodidla a tím i jiné zkušenosti. Ono ale u skialp. bo
   Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Jo a ještě mě napadlo, zda skutečně 27 a 27.5 jsou jiný skelety. Není to náhodou stejný skelet, nebo
    Re: Velikost skialp bot02.06.2010
právěže 27,5 už mají o cenťák větší skelet, jinak bych to vůbec neřešil.
    Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Ty bys mohl být můj člověk, napiš prosím jestli používáš vložku, či ne a supr by bylo, kdybys pro mě
     Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Omlouvám se, spletl jsem se s velikostí. Boty mám 290, což je UK 10. No ale když jsem jsi stoupl k t
 Re: Velikost skialp bot02.06.2010
mám dynafity s vypejkací botičkou a v Nmache mě ukecali abych si je koupil akorát a že to vypečení s
 Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Ahoj,

Scarpy jsou ve spicce delane pro lidi, kteri maji misto prstu kopytka - jsou ho
  Re: Velikost skialp bot03.06.2010
Lenko, ty dynafity Zzero 4, konkrétně Zzero4 PX-TF byly moje první volba, když jsem se začal poohlíž
   Re: Velikost skialp bot03.06.2010
Ahoj,

ještě k těm Garmontům, moje loňská zkušenost je, že Megalite jsou na úplně jiný
 Re: Velikost skialp bot02.06.2010
Pokud budeš mít botu spíše na chození a méně na ježdějí, tak si vem větší velikost. Pokud budeš hodn
  Re: Velikost skialp bot04.06.2010
poviem ti ye maloco je na chodenie horsie ako prilis velka skialpova bota. Moj recept je vyskusat co
   Re: Velikost skialp bot05.06.2010
Přesně tak. Dal jsem také na radu někoho jiného a koupil si větší botu. Puchýře jako prase. Chce to

 Weissmies01.06.2010
Ahoj,chci se zeptat na náročnost letního výstupu na Weissmies od chaty Almageller(jihojihovýchodní hřeben) ve srovnání třeba s Detmoldergrat na Hochalmspitze,ev. Lagginhorn jižním hřebenem od sedla Laggin.Předem díky za jakékoliv info.
 Re: Weissmies05.06.2010
Summitpost uvadi Weissmies "Traverse From SSE-ridge to NW-flank/SW-R" jako "Difficult
 Re: Weissmies05.06.2010
Weissmies je podle me hezci hora, neni tam zadne lezeni ve skale, celkem se projdes po ledovci, ale

 climbing partner01.06.2010
http://www.czechclimbing.com /diskuse.php?ckat=&lim=0&key=76259
Jablonec

1   ...   873   874   875   876   877   878   879   880   881   882   883   884   885   886   887   888   889   890   891   892   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Hvannadalshnúkur
Ahoj lidi, sháním jakékoliv info o výstupu na Hvannadaslhnúkur(kudy nejlépe, kde parkovat apod). Google mi v tomto moc nepomohl.
Díky
Loudič11:07:39 02.06.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi