Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Groš 7628 3.Skopec 7086
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zapomenutá bunda 02.06.2010 V sobotu 29.5. jsem byl ve Sloupu a zapomněl jsem na mantinelu zimního stadionu černou bundu značky REJOJCE, předem děkuji poctivému nálezci.
Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit nějaké pěkné lezení v Německu nebo Rakousku? Nejlépe několika délkové cesty obtížnosti 4 až 6. Díky
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Zdar ivo,
To je otázka, asi jako kam si máš jít koupit v Praze rohlíky :-)
Zku
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Co třeba Höllental?
    Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 doporučil bych vřele Peilstein
      Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Hohe Wand
      Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 03.06.2010 Kampermauer v Rakousku, dlouhé i krátké cesty na dolezení
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 03.06.2010 Super díky moc všem. Ten Höllental nevypadá špatně. Ještě zkusím někde na netu vyčmuchat nějaké prův
    Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 03.06.2010 mrkni na uložto, s klíčovým slovem "hollental" toho najdeš mraky. Jestli se nemýlím, tak t
Hvannadalshnúkur 02.06.2010 Ahoj lidi, sháním jakékoliv info o výstupu na Hvannadaslhnúkur(kudy nejlépe, kde parkovat apod). Google mi v tomto moc nepomohl.
Díky
Velikost skialp bot 02.06.2010 Zdravím všechny, kteří by místo takového léta raději pěknou zimu. Pořizuji si výbavu na skialpy a potřeboval bych poradit s výběrem velikosti bot. 90% běžné vycházkové/sportovní obuvy nosím vel. 42, zbytek, hlavně třeba zimní vel. 43. Mám vyhlídlé Scarpy
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ahoj,
šel bych do větších, není nic horšího, než mít těsný boty zejména na prsty. Ta
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 ahoj,
no ja bych ti radila naopak ty mensi, jestli je to thermo boticka, tak si ji pri nakup
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Tak přesně toho jsem se obával, dvě naprosto odlišné odpovědi. Ty Scarpy jsem vybral proto, že mám p
    Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ahoj,
no každý má prostě jiná chodidla a tím i jiné zkušenosti. Ono ale u skialp. bo
      Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Jo a ještě mě napadlo, zda skutečně 27 a 27.5 jsou jiný skelety. Není to náhodou stejný skelet, nebo
        Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 právěže 27,5 už mají o cenťák větší skelet, jinak bych to vůbec neřešil.
        Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ty bys mohl být můj člověk, napiš prosím jestli používáš vložku, či ne a supr by bylo, kdybys pro mě
          Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Omlouvám se, spletl jsem se s velikostí. Boty mám 290, což je UK 10. No ale když jsem jsi stoupl k t
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 mám dynafity s vypejkací botičkou a v Nmache mě ukecali abych si je koupil akorát a že to vypečení s
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ahoj,
Scarpy jsou ve spicce delane pro lidi, kteri maji misto prstu kopytka - jsou ho
    Re: Velikost skialp bot 03.06.2010 Lenko, ty dynafity Zzero 4, konkrétně Zzero4 PX-TF byly moje první volba, když jsem se začal poohlíž
      Re: Velikost skialp bot 03.06.2010 Ahoj,
ještě k těm Garmontům, moje loňská zkušenost je, že Megalite jsou na úplně jiný
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Pokud budeš mít botu spíše na chození a méně na ježdějí, tak si vem větší velikost. Pokud budeš hodn
    Re: Velikost skialp bot 04.06.2010 poviem ti ye maloco je na chodenie horsie ako prilis velka skialpova bota. Moj recept je vyskusat co
      Re: Velikost skialp bot 05.06.2010 Přesně tak. Dal jsem také na radu někoho jiného a koupil si větší botu. Puchýře jako prase. Chce to
Weissmies 01.06.2010 Ahoj,chci se zeptat na náročnost letního výstupu na Weissmies od chaty Almageller(jihojihovýchodní hřeben) ve srovnání třeba s Detmoldergrat na Hochalmspitze,ev. Lagginhorn jižním hřebenem od sedla Laggin.Předem díky za jakékoliv info.
  Re: Weissmies 05.06.2010 Summitpost uvadi Weissmies "Traverse From SSE-ridge to NW-flank/SW-R" jako "Difficult
  Re: Weissmies 05.06.2010 Weissmies je podle me hezci hora, neni tam zadne lezeni ve skale, celkem se projdes po ledovci, ale
POZOR na Hřbitovní stěně 01.06.2010 Pozor na Hřbitovní stěně na Rovišti, kout vpravo od stěny se asi před 3měsíci (?) vysypal a pořád je možné, že spadne i ten zbytek kamení, který tam silou vůle zůstává. Možná by stálo zato, aby tomu správce skal pomohl a zbylé kameny tak neohrožovaly náhl
  Re: POZOR na Hřbitovní stěně 01.06.2010 Telefon i meil na Algenu máš u dotyčné skály, tak se s ním můžeš domluvit, onehdá se tam byl podívat
    Re: POZOR na Hřbitovní stěně 01.06.2010 Ahoj, už jsme mu psal tak uvidím. Upřímně řečeno nebyl to moc příjemný pocit tam stát a dívat se na
  Re: POZOR na Hřbitovní stěně 01.06.2010 v Kuřimi to také padá, asi ty deštíčky
roztiahnu sa Five teny? 01.06.2010 ahojote. kupil som si lezecky od Five tenu (5,10) model anasazi lace up. na nohu si ich dokazem obut, aj vnich vydrzim byt obuty dlhsiu dobu, ale ked sa postavim na zem alebo nebodaj nejaky stup tak bolest. myslite ze sa roztiahnu do takej miery, ze budem
  Re: roztiahnu sa Five teny? 01.06.2010 proč sis kupoval tak malé?
  Re: roztiahnu sa Five teny? 01.06.2010 Ahoj.
Jo, roztáhnou se. Mám asi 3. pár Anasazi a všechny se mi roztáhly. Je ideální, když je
    Re: roztiahnu sa Five teny? 01.06.2010 nuz kupil som si velkost 10,5 a su najvacsie ake sa vyrabaju.. a na sr je problem kupit ich niekde v
      Re: roztiahnu sa Five teny? 01.06.2010 Já si je koupil taky úplně brutál na těsno, že jsem v nich ani nemohl málem chodit. Podobně jako ty
  Re: roztiahnu sa Five teny? 01.06.2010 Na délku se fakt neroztáhnou, na šířku ano. Kdysi mi to radil prodavač v Orpiere a já mu nevěřil. Ří
    Re: roztiahnu sa Five teny? 01.06.2010 neroztáhnou se (5.10 anasazi lace up), což považuju za jednu z jejich nej předností. poté co se mi z
Spolulezec i horolezec v Americe 01.06.2010 Ahoj, za pár dní odlétám do Ameriky na work and travel a právě na tu travel část (cca září až začátek října) bych rád sehnal spolulezce nebo spoluhorolezce. Nejlépe obojí v jednom. Lezu tak nějak 7-7+, občas 8-, ale to je náhoda. V horách do tý 6ky, ale h
  Re: Spolulezec i horolezec v Americe 02.06.2010 jo, ja v ty dobe budu na aljasce, tak si dame spicha nekde u yukonu? btw. od listopadu jsem v africe
  Re: lezkyně v nesnázích 01.06.2010 japonoský horokomisks, pekneje
  Re: lezkyně v nesnázích 01.06.2010 tak to neee :D
1
...
874
875
876
877
878
879
880
881
882
883
884
885
886
887
888
889
890
891
892
893
...
2263
Hvannadalshnúkur Ahoj lidi, sháním jakékoliv info o výstupu na Hvannadaslhnúkur(kudy nejlépe, kde parkovat apod). Google mi v tomto moc nepomohl.
Díky Loudič 11:07:39 02.06.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: