Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
jak to vypada na pisku? da se lezt? 04.06.2010 hoj chtel jsem se zeptat mistnich jak to vypada treba na prachove nebo v okoli adru, da se lezt?? nebo je to po minulych nekolika tydnech tak rozmokle ze vysychani bude nejakou dobu trvat??
Dik
  Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? 04.06.2010 Pokud vím, Ádr je totálně mokrej. Křížák možná tak v neděli, jestli bude do té doby slunečno.
    Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? 04.06.2010 Myslim ze treba Susky a Pantak dou v poho uz dneska (samozrejme ne vsecko)
      Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? 04.06.2010 hoj horosvaz znam ale momentalne beru hodne s rezervou (adr nariklad je zlutej, prachov taky) tak me
        Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? 04.06.2010 Křížák byl dobrej už dneska večer na hřebeni zítra to bude pohodička
          Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? 05.06.2010 Pohodička )) v tom vedru pude voda ven, bude to prádelna :)
Totes Gebirge 03.06.2010 Ahoj, nevíte někdo jak je to se sněhem v Totes? Díky
  Re: Totes Gebirge 03.06.2010 Počítej i s delšími sněhovými polemi od 2000m, a to v severních a východních žlabech
  Re: Video sutaz 04.06.2010 Pekny, napad i postprodukce!
"Vypravec" je nejakej SW syntetyzer? Trosku me tam rus
    Re: Video sutaz 04.06.2010 Dik. Je to original hlas, z jednej skladby.
New Zealand 03.06.2010 Ahoj horolezci,horolezkyně,horolezčata.
Chystám se letos na podzim s kamarádem(nelezec) v době té naší ponuré zimy,kdy mají protinožci léto na Zealand pracovat(nejspíš v oblasti sběru:) a o volných dnech cestovat a hlavně ukájet svou lezeckou závis
  Re: New Zealand 03.06.2010 proč to píšeš do diskuze? jak o tomhle chceš diskutovat? víš jakej je rozdíl mezi inzercí a diskuzí?
    Re: New Zealand 03.06.2010 A jak chceš diskutovat o tom, že si někdo někde zapomněl věci? Běž do pr... nebo si zůstaň někde na
Zapomenutá bunda 02.06.2010 V sobotu 29.5. jsem byl ve Sloupu a zapomněl jsem na mantinelu zimního stadionu černou bundu značky REJOJCE, předem děkuji poctivému nálezci.
Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit nějaké pěkné lezení v Německu nebo Rakousku? Nejlépe několika délkové cesty obtížnosti 4 až 6. Díky
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Zdar ivo,
To je otázka, asi jako kam si máš jít koupit v Praze rohlíky :-)
Zku
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Co třeba Höllental?
    Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 doporučil bych vřele Peilstein
      Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 02.06.2010 Hohe Wand
      Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 03.06.2010 Kampermauer v Rakousku, dlouhé i krátké cesty na dolezení
  Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 03.06.2010 Super díky moc všem. Ten Höllental nevypadá špatně. Ještě zkusím někde na netu vyčmuchat nějaké prův
    Re: Lezení v Německu nebo Rakousku 03.06.2010 mrkni na uložto, s klíčovým slovem "hollental" toho najdeš mraky. Jestli se nemýlím, tak t
Hvannadalshnúkur 02.06.2010 Ahoj lidi, sháním jakékoliv info o výstupu na Hvannadaslhnúkur(kudy nejlépe, kde parkovat apod). Google mi v tomto moc nepomohl.
Díky
Velikost skialp bot 02.06.2010 Zdravím všechny, kteří by místo takového léta raději pěknou zimu. Pořizuji si výbavu na skialpy a potřeboval bych poradit s výběrem velikosti bot. 90% běžné vycházkové/sportovní obuvy nosím vel. 42, zbytek, hlavně třeba zimní vel. 43. Mám vyhlídlé Scarpy
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ahoj,
šel bych do větších, není nic horšího, než mít těsný boty zejména na prsty. Ta
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 ahoj,
no ja bych ti radila naopak ty mensi, jestli je to thermo boticka, tak si ji pri nakup
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Tak přesně toho jsem se obával, dvě naprosto odlišné odpovědi. Ty Scarpy jsem vybral proto, že mám p
    Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ahoj,
no každý má prostě jiná chodidla a tím i jiné zkušenosti. Ono ale u skialp. bo
      Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Jo a ještě mě napadlo, zda skutečně 27 a 27.5 jsou jiný skelety. Není to náhodou stejný skelet, nebo
        Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 právěže 27,5 už mají o cenťák větší skelet, jinak bych to vůbec neřešil.
        Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ty bys mohl být můj člověk, napiš prosím jestli používáš vložku, či ne a supr by bylo, kdybys pro mě
          Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Omlouvám se, spletl jsem se s velikostí. Boty mám 290, což je UK 10. No ale když jsem jsi stoupl k t
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 mám dynafity s vypejkací botičkou a v Nmache mě ukecali abych si je koupil akorát a že to vypečení s
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Ahoj,
Scarpy jsou ve spicce delane pro lidi, kteri maji misto prstu kopytka - jsou ho
    Re: Velikost skialp bot 03.06.2010 Lenko, ty dynafity Zzero 4, konkrétně Zzero4 PX-TF byly moje první volba, když jsem se začal poohlíž
      Re: Velikost skialp bot 03.06.2010 Ahoj,
ještě k těm Garmontům, moje loňská zkušenost je, že Megalite jsou na úplně jiný
  Re: Velikost skialp bot 02.06.2010 Pokud budeš mít botu spíše na chození a méně na ježdějí, tak si vem větší velikost. Pokud budeš hodn
    Re: Velikost skialp bot 04.06.2010 poviem ti ye maloco je na chodenie horsie ako prilis velka skialpova bota. Moj recept je vyskusat co
      Re: Velikost skialp bot 05.06.2010 Přesně tak. Dal jsem také na radu někoho jiného a koupil si větší botu. Puchýře jako prase. Chce to
Weissmies 01.06.2010 Ahoj,chci se zeptat na náročnost letního výstupu na Weissmies od chaty Almageller(jihojihovýchodní hřeben) ve srovnání třeba s Detmoldergrat na Hochalmspitze,ev. Lagginhorn jižním hřebenem od sedla Laggin.Předem díky za jakékoliv info.
  Re: Weissmies 05.06.2010 Summitpost uvadi Weissmies "Traverse From SSE-ridge to NW-flank/SW-R" jako "Difficult
  Re: Weissmies 05.06.2010 Weissmies je podle me hezci hora, neni tam zadne lezeni ve skale, celkem se projdes po ledovci, ale
1
...
873
874
875
876
877
878
879
880
881
882
883
884
885
886
887
888
889
890
891
892
...
2263
jak to vypada na pisku? da se lezt? hoj chtel jsem se zeptat mistnich jak to vypada treba na prachove nebo v okoli adru, da se lezt?? nebo je to po minulych nekolika tydnech tak rozmokle ze vysychani bude nejakou dobu trvat??
Dik 10:22:50 04.06.2010odpovědět
    Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? No,tak tuhle puntíkovou diskotéku bych v letošním ubrečeném roce bral hodně s rezervou. Neočekával bych, že model zohledňuje míru "nadojenosti". Radši tomu dát čas a pověnovat se pískům z rodu tvrdých a jižně exponovaných. JHml. 11:08:40 04.06.2010odpovědět
  Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? Pokud vím, Ádr je totálně mokrej. Křížák možná tak v neděli, jestli bude do té doby slunečno.
Na Prachov mám hodně daleko, ale při tom, jak je to tam měkkej písek - myslím, že ani omylem.
Tvrdej písek, třeba Ostrov, asi půjde lézt už v sobotu (když nezaprší). Robert 11:51:02 04.06.2010odpovědět
    Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? Myslim ze treba Susky a Pantak dou v poho uz dneska (samozrejme ne vsecko) 12:20:30 04.06.2010odpovědět
      Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? hoj horosvaz znam ale momentalne beru hodne s rezervou (adr nariklad je zlutej, prachov taky) tak me tak zajimalo jak to je. a je to tak jak jsem si myslel, jedem do ostrova.... 13:07:17 04.06.2010odpovědět
        Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? Křížák byl dobrej už dneska večer na hřebeni zítra to bude pohodička 22:04:58 04.06.2010odpovědět
          Re: jak to vypada na pisku? da se lezt? Pohodička )) v tom vedru pude voda ven, bude to prádelna :) George-jp 07:37:20 05.06.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: