Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Matterhorn traverz Lion Horli 20.06.2010 Ahojky náte někdo zkušenosti s traverzem Matterhornu? Rád bych zkusil Ze Lvího hřebenu na Hornli, ale nevím jestli to nezkusit naopak. Chtěl bych tam Někdy v Srpnu nebo v Září (možná i později kdy tam nebude tolik lidí)..
Pro Cestu přes Lion ridge
  Re: Matterhorn traverz Lion Horli 20.06.2010 Všude se uvádí, že je lepší směr Hörnli - Lion. Na Hörnli jsou lepší podmínky k lezení, až na jednu
    Re: Matterhorn traverz Lion Horli 20.06.2010 Ferata ano, ale za konopné lano se nedá jistit, takže pokud nemáš ruce navyklé na přitáhnutí tvojí v
  Re: Matterhorn traverz Lion Horli 20.06.2010 Objednej místa na chatách, zaplať pojistku, vem si prachy a žďárák a zbytek neřeš = stačí ti chlební
    Re: Matterhorn traverz Lion Horli 20.06.2010 Tak nevim, šel jsem z obou stran a na Hornli jsme nepoužili vubec lano až potom při slanění horších
    Re: Matterhorn traverz Lion Horli 20.06.2010 Tak nevim, šel jsem z obou stran a na Hornli jsme nepoužili vubec lano až potom při slanění horších
pojištění - ČHS x Alpenverein 19.06.2010 Ahoj, řeším dilema s pojištěním a rozhoduji se mezi Alpenvereinem (kde jsme byl pojištěný minulý rok) a ČHS.
Zahraničních výletů zatím mám v plánu jen poskrovnu: Rakousko (lezení, spaní v kempu/nadivoko; týden) a Albánie (přechod natěžko, možná i n
  Re: pojištění - ČHS x Alpenverein 19.06.2010 CHS nemam tak nevim co vsechno kryji ale myslim si ze OEAV ti kryje i tu albanii a teoreticky i tu l
    Re: pojištění - ČHS x Alpenverein 20.06.2010 tak aby pád ze skály čí hory nebrali jako basejump :-)
  Re: pojištění - ČHS x Alpenverein 19.06.2010 OEAV. Urcite. A vic nad tim nepremyslej.
  Re: pojištění - ČHS x Alpenverein 20.06.2010 Těch 3/4 milionu u Alpenvereinu není rozhodujících. V Evropě jde veškerá zdravotní péče z Tvé povinn
      Re: pojištění - ČHS x Alpenverein 20.06.2010 Osobně to mám tak, že mám Alpenverein a k tomu pojištění k platební kartě. Pojištění ke kartě vycház
        Re: pojištění - ČHS x Alpenverein 22.06.2010 to není vůbec špatný nápad, díky
Dachstein 19.06.2010 Ahoj, nemate nahodou nekdo lezeckeho pruvodce v elektronicke podobe na Dachstein?? Moznost vymenit za jiny nebo nejaky to pivko v okoli CB nebo Prahy.
Pískovec na začátek 18.06.2010 Ahoj. Plánuju prázdninový výled do Čech na pískovce a potřebuju poradit oblast se slušně odjištěnejma pískovcema a případně poradit co sebou atd. předem dík.
  Re: Pískovec na začátek 18.06.2010 Doporučuju Bezděčín, Radoňovice. Kvočny
  Re: Pískovec na začátek 18.06.2010 Suche skaly. Da se tam vybrat. A cesty od VI nahoru byvaji vetsinou pekne.
    Re: Pískovec na začátek 19.06.2010 co kolem tisé a ostrova, tam je skal a pískovců
      Re: Pískovec na začátek 19.06.2010 ostaš, křížák, (zamiluješ si to tady) v ádru jsou taky krásný cesty
        Re: Pískovec na začátek 19.06.2010 Ten ostaš je celkem hezký, je to tam dobře odjištěné a jak je na tom adršpach?
a co budu za m
          Re: Pískovec na začátek 19.06.2010 Presky, karabiny, osmu(nebo něco podobnýho), odsedávačku. Jde o to kam na Ostaši půjdeš... Na zadní
          Re: Pískovec na začátek 19.06.2010 Ádr? Tam se ti určitě bude hodit morál a zkušenosti. Takže pro začátek asi ne. Snažil bych se poohlé
            Re: Pískovec na začátek 21.06.2010 Ádr je v pohodě, Ostrov - to je samá vražda od Běliny. Asi nejlepší rada je Křižák a hvězdičkové ces
        Re: Pískovec na začátek 19.06.2010 Chtěl bych poprosit, existuje nějaký tištěný průvodce pro Ostaš? Net mi vyhazuje jen nějaký dodatky
          Re: Pískovec na začátek 19.06.2010 Je. Ostas - nakl. JUKO. Uz ho moc nesezenes, leda tak v nejaky oddilovy knihovne. S dotiskem je to s
                Re: Pískovec na začátek - Ostaš 20.06.2010 Díky moc za tip. Měl bych malou prosbu, nebudete náhodou na Ostaši někdo příští víkend? Budu od pátk
Drátník tento víkend 18.06.2010 Zdravím, jen pro info. Doslechl jsem se, že se tento víkend koná na Drátníku výcvik lezeckého kroužku Polytechnické školy Jihlava. Takže Drátník bude plný cvikýřů, asi 40 ks... :(
L.
  Re: Drátník tento víkend 18.06.2010 Dobrej trik jak si zajistit, abys tam mel volno;-)
    Re: Drátník tento víkend 18.06.2010 Tak zkus a uvidíš. Fakt v tom není žádnej zlej úmysl. Odpo mi jeden z nich volal a půlka leze na pal
  Re: Drátník tento víkend 18.06.2010 To jsem zvědavý zda budou používat mg?
Děčínský Sněžník 18.06.2010 nevíte někdo kde sehnat průvodce na boulder na Děčínský Sněžník? dík
  Re: Děčínský Sněžník 18.06.2010 Zkus u seveřanů na webu EC, mezi průvodci, Labské pískovce, nebo hledej rovnou sneznik_dcs_topo_03
Ádrdesign a tahačák 17.06.2010 Ahoj, sháním tahačák a chci Vás poprosit zda někdo nemáte nějakej na prodej nebo nemáte kontakt na Adrdesign - osobne se do Teplic jen tak nedostanu. Dík Komixák
  Re: Ádrdesign a tahačák 18.06.2010 Já to řešil přes 603 212 127...ušili, poslali...120l tuším za 2,5 tisíce...pohoda.Je to asi dva roky
    Re: Ádrdesign a tahačák 20.06.2010 Dík :-) kdyby byl jeste mail nezlobil bych se :D
      Re: Ádrdesign a tahačák 21.06.2010 Ten fakt nemám...tel. myslím stačí, ne?
      Re: Ádrdesign a tahačák 21.06.2010 bohemiaoutdoor@centrum.cz
    Re: Ádrdesign a tahačák 21.06.2010 Jaké má ten 120 l tahačák záda? Nese se pohodlně i delší dobu? nebo jsou tam jenom takové jednoduché
      Re: Ádrdesign a tahačák 21.06.2010 Záda megajednoduchá...ale na přání by podle mě udělali i bederák, možná nějaké polstrování.
N
        Re: Ádrdesign a tahačák 21.06.2010 Potvrzuju, zada uplne jednoducha, defakto zadna, musi se to dobre nalozit, aby treba frendik do zad
batoh Osprey Mutant 17.06.2010 Ahoj, mám dotaz na zkušenosti s tímto batohem - moc se mi líbí (deuter guide mi bohuzel nesedí na zádech), ale mám pochybnosti o těch plochých zádech - že to nevětrá. Dá se s tím dělat i turistika - např. přechod po ledovci, nebo v zimě v bundě. V létě mi
  Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 17.06.2010 Něco podobného už jednou po vichřici bylo. Dokonce v celých krajích. Je to taková totální ... (nenah
    Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 17.06.2010 no este zes tam nedopsal ty vulgarismy... zapoj trosku mozek az ti vychladne. pak si mozna uvedomis,
      Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 17.06.2010 Ano, na CELE KATASTRY a jeste jednou pisu ze minule to bylo dokonce na cele KRAJE. Oficialne jsem ne
        Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 17.06.2010 Nevsiml jsem mi Sloupu na seznamu vesnic a mestecek jinak do vetsiny Rudic se da dostat i bez toho z
          Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 18.06.2010 SAFRAPORTE! vždyť je to skoro celej kras. to nedokážu vydržet. šetřím na pokutu.
          Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 18.06.2010 SAFRAPORTE! vždyť je to skoro celej kras. to nedokážu vydržet. šetřím na pokutu.
  Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 18.06.2010 No ja myslim ze to chce hlavne klidek :-)
  Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 18.06.2010 Zákaz vstupu je podle mě blbost. Stačili by cedule Vstup na vlastní nebezpečí z důvodu polomu. Lezen
    Re: Na Holstejne a v Rudicích dolezeno? 18.06.2010 Hoši chce to hlavně klídek, kalamita je to sice pěkná, ještě jsem neviděl statné habry rozlámané jak
1
...
867
868
869
870
871
872
873
874
875
876
877
878
879
880
881
882
883
884
885
886
...
2263
Dachstein Ahoj, nemate nahodou nekdo lezeckeho pruvodce v elektronicke podobe na Dachstein?? Moznost vymenit za jiny nebo nejaky to pivko v okoli CB nebo Prahy. jandahnata 11:50:26 19.06.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: