Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 39.Zedek 10164 40.Vlk 10112 41.Černý 10110 Bouldry: 39.H2 9306 40. 9300 41.Slabý 9250 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Obtížnost cest 23.06.2010 Ahoj chtěl jsem se vás zeptat jaká obtížnost cest se používa na Mistrovství republiky na obtížnost např. kvalifikace , semifinále a finále moc mě to zajímá.
Předem děkuju za odpověď :)
Značkovač lana - Rope marker 23.06.2010 Ahoj, pokud někdo uvažuje o jakémkoliv čmárání po laně, tak si k tomu nemusíte kupovat třeba drahý Tendon Rope marker (vyrábí pro Lanex Centropen), ale stačí obyčejný Centropen Textile marker 2739. Dnes jsem si volal do Centropenu a náplně jsou identické
  Re: Značkovač lana - Rope marker 23.06.2010 ja znackujem nozom a nemam problem.
    Re: Značkovač lana - Rope marker 23.06.2010 Good for you(-:
  Re: Značkovač lana - Rope marker 23.06.2010 tedy jestli je to fakt, tak je to celkem mazec ... 8,50 Kč za Centropen versus 95,- Kč za Tendon ...
  Re: Značkovač lana - Rope marker 23.06.2010 Jestli to tak opravdu je, tak je to fajn informace. Diky :)
  Re: Značkovač lana - Rope marker 23.06.2010 Jestli to tak opravdu je, tak je to fajn informace. Diky :)
    Re: Značkovač lana - Rope marker 23.06.2010 Já jsem značil všechna lana Centropenem Permanent 2846, je to na tom druhej rok a pohoda, fakt teda
      Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 a co na to Tendon?? ;-)
      Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 Na to jestli se lana daji značit i klasickou "permanentkou" jsem se neptal. Snazil jsem se
        Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 já si myslim že nikdo nikam nevolal...a navíc řeknou někomu jo máme stejny složení a jak jste přišel
          Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 ??? Co blbneš?? Copak Adam mluvil o tom, že zná nějaké složení něčeho? Jen se dozvěděl, že Rope Mark
            Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 pokud je to opravdu tak jak říkáš, tak se omlouvám
              Re: Značkovač lana - Rope marker 29.01.2019 Tak snad umis cist, ne? :)
        Re: Značkovač lana - Rope marker 25.06.2010 ale taky to mohla říct osoba ktera nemá ani ponětí o nebezpečnosti použití nesprávných barev/látek n
          Re: Značkovač lana - Rope marker 29.01.2019 Tak fajn pro Tendon, ze je pro tebe ten potisk s jejich logem tak dulezitej a cenej.
  Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 To je dobré zjištění, ale obojí je nahovno. Na slunku to po půl roce vybledne a není tam nic vidět.
    Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 To je pravda. Musí se to obnovovat, ale aspon si pri tom muzes treba zkontrolovat lano. A za ty pra
      Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 No za ty prachy je lepší kupovat lana s označeným středem :o)
  Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 Já bych se trochu bál, aby třeba časem složení fixy nezměnili, to centropen nezaručí.
A nedáv
    Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 Tak přesně tuhle vychytávku vlastníme, a je to fakt krása, máš jedno lano a dva vzorečky:-)) Je to p
      Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 Zapomněla bych... je to Beal a je to lehce dražší.
        Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 Ahoj tohle dělá i Tendon, konkrétně u lana 9.8mm ale třeba to mají i jiné a já jsem si všiml jen u t
          Za peníze v Praze dům 29.01.2019 upletieš policu lana, zastavíš stroj, poprehadzuješ cievky s vláknami a dopletieš druhú polovicu
    Re: Značkovač lana - Rope marker 24.06.2010 Měl jsem lano s odlišně upletenýma půlkama, ale střed jsem musel značit, protože se blbě hledá..Čern
      Re: Značkovač lana - Rope marker 25.06.2010 Bicolour je fajn, ale jakmile jednou lano řízneš, tak už nemáš stejné půlky.
Mimochodem dělá
        Re: Značkovač lana - Rope marker 26.06.2010 stačí počkat až dozrají borůvky:)
  Re: Značkovač lana - Rope marker 15.12.2016 15.12.2016
Zdar všichni, vznesl jsem tento týden mailem dotaz na Tendon/Lanex ohledně jejich
    Re: Značkovač lana - Rope marker 29.01.2019 Ahoj,
bohužel jsem na toto téma narazil pozdě, každopádně situace se má takto: na starém zkrá
      Re: Značkovač lana - Rope marker 29.01.2019 Tejpkou
      Re: Značkovač lana - Rope marker 30.01.2019 borůvky
Prabos nebo Asola 23.06.2010 ahoj mam dotaz rozhoduji se pro koupi bot a nevím zda značku Prabos či Asola. Máte někdo nějaké zkušenosti.
  Re: Prabos nebo Asola 23.06.2010 Ahoj, já měl asi 4 roky Prabos Tundra a nemůžu si vynachválit, kvalitní kožená bota, GTX, vibram. Co
Zlin-nova stena 23.06.2010 Ahoj, nevite nekdo, kdy se ma konecne zacit stavet ta nova stena ve Zline, ktera se uz delsi dobu planuje?
Rudolf Kauschka 23.06.2010 Ve výčtu našich lezeckých průvodců mi z hledáčku vypadl Kauschka, o kterém se sice tu a tam objeví zmínky, ale nakonec jsem na něj zapoměl. Wandern und klettern, většinou uváděno z roku 1924 a někde i 1923. Měl by někdo fotografii toho díla + nějaké ty zá
  Re: Rudolf Kauschka 23.06.2010 Komplet byl pár let na nějakých německých stránkách, ale bohužel jsem si to nestáhnul a už to tam ne
  Re: Rudolf Kauschka 27.06.2010 Nj. pred casem mi ho nabizel jeden chlap ke koupi. Jen za nej chel prilis mnoho. Na webu je par clan
  Re: Rudolf Kauschka 13.07.2010 Datum vydání lze možná ověřit z nějakých tištěných pramenů. V knize je pouze datum předmluvy Oktober
  Re: Rudolf Kauschka 13.07.2010 Maj ji urcite v knihovne v Liberci. Sice jen prezencne, ale lepsi nez dratem do voka....
    Re: Rudolf Kauschka 13.07.2010 Je to k dispozici samozřejmě i v Národní knihovně v Praze.
      Re: Rudolf Kauschka 14.07.2010 Prezenčně tam jednoduše není napsáno kdy to vyšlo:)
Ale třeba to bude v Kittlerově knize o Ka
        Re: Rudolf Kauschka 14.07.2010 Marťane, ono v samotné knížce možná datum vydání není uvedeno - u záznamu v katalogu Lb knihovny je
velikost spacáku 22.06.2010 Ahoj!
chci si koupit spacak Jurek, duty vlakno Primalof One (jaro-podzim, hlavne Alpy, Pyreneje..Evropa, doufam brzy znovu i dál, počítám s vlhkostí-déšt, vlhký vzduch atd.Proto dutý vlákno spíš než peří).
Zvazuji Winter PL1 a Trek PL1
  Re: velikost spacáku 23.06.2010 Ahoj, jestli ho chceš mít jen jako třísezóní, tak by ti mohl stačit dvouvrstvej. Ale zálezá i na tom
    Re: velikost spacáku 23.06.2010 Diiky moc, jasne, to je prave to dilema. Dneska jsem vyrazila v kratkym tricku, ale jsem v Anglii ha
      Re: velikost spacáku 23.06.2010 Co nějakej spacák od PRIMy? S těma by se (myslím si) nechalo domluvit na nějakej "custom"
  Re: velikost spacáku 23.06.2010 Spacáky od Jurka, resp. to vlákno Primalof One neznám, takže si troufnu zodpovědět jen jednu otázku
    Re: velikost spacáku 23.06.2010 Ahoj a diiky! Máte pravdu. Jurek mensi neusije, o tolik vetsi spacak kupovat je blbost, ten mensi je
    Re: velikost spacáku 23.06.2010 Ahoj a diiky! Máte pravdu. Jurek mensi neusije, o tolik vetsi spacak kupovat je blbost, ten mensi je
    Re: velikost spacáku 24.06.2010 potvrzuju, condor usije bez problemu zvětšený/zmenšený spacák...zkušenost je čerstvá, cca 2-3 měsíce
bunda Snowwolf 22.06.2010 Máte někdo zkušenosti s bundami Snowwolf? Děkuji
Labák 22.06.2010 Prosím o radu, rád bych si vylezlv Labáku něco pěkného, zajištěného. Bohužel tak do VIIIa, najde se něco s nýty?
Díky znalcům. Míra
  Re: Labák 22.06.2010 Tam toho je. S borhaky.
    Re: Labák 22.06.2010 to tuším, prosím nasměrovat na nějaké věže, masivy. který břeh?
      Re: Labák 22.06.2010 každopadne levy ... pravej má zákaz
        cisla. prelezy, koment, , krasa viz dB na lezci 22.06.2010 Dobytí Severního Pólu VIIIa Cimrman 47 3 7
Prorok Z Nazarethu VIIIa Kazatelna 4 7<
          Re: cisla. prelezy, koment, , krasa viz dB na lezci 22.06.2010 Špinavá holka na Diktátora. VIIa a jištění jak na vápně.
          Re: cisla. prelezy, koment, , krasa viz dB na lezci 22.06.2010 Hlavu vzhůru na Gilotinu rozhodně nedoporčuju jako odjištěnou cestu, od prvního ano...ale cvaknout p
            Re: cisla. prelezy, koment, , krasa viz dB na lezci 23.06.2010 děkuji znalcům, pokud je tam ještě více cest, jako navržená špinavá holka, začínal bych rád na něčem
              Re: cisla. prelezy, koment, , krasa viz dB na lezci 24.06.2010 Suchý výkon VIIb na Indiánku 6bh 30m
Ty Špinavý holky jsou odjištěný fakt jak na vápně.
Kaiser - Via Aqua 21.06.2010 Nemáte prosím někdo zkušenosti s cestou Via Aqua 7- na Kleine Halt (obtížnost, jištění, materiál, časová náročnost, cokoli...)? Tipy na nějaké další cesty do obtížnosti 7- (klidně lehčí od 4) v okolí? Jak je to s parkováním a spaním (v autě)? Neznám tuhle
    Re: Kaiser - Via Aqua 22.06.2010 Jo a v tom druhém odkazu musíš odstranit mezery
  Re: Kaiser - Via Aqua 22.06.2010 Čau, lezli jsme to 11 hodin. Pod stěnu úmornej nástup po rovině cca 3h sestup to stejny. Píšou že si
    Re: Kaiser - Via Aqua 23.06.2010 Dík za info - rád bych se zeptal, odkud jste nastupovali, respektive kde jste parkovali?
    Re: Kaiser - Via Aqua 23.06.2010 Dík za info - rád bych se zeptal, odkud jste nastupovali, respektive kde jste parkovali?
      Re: Kaiser - Via Aqua 23.06.2010 Z parkoviště na okraji Kufsteinu, nevím přesně kde, nemám mapu
1
...
865
866
867
868
869
870
871
872
873
874
875
876
877
878
879
880
881
882
883
884
...
2263
Obtížnost cest Ahoj chtěl jsem se vás zeptat jaká obtížnost cest se používa na Mistrovství republiky na obtížnost např. kvalifikace , semifinále a finále moc mě to zajímá.
Předem děkuju za odpověď :) Miikovec 21:37:34 23.06.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: