Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce Zillertal 28.06.2010 Ahoj, nemáte někdo v elektronický podobě průvodce na Zillertal? Případně nevíte kde by se dal sehnat? Díky
      Re: Průvodce Zillertal 28.06.2010 Taky se pridavam, ted jsem stravil na netu snad hodku a nic. Za 30E se prodava super paperback, ovse
        Re: Průvodce Zillertal 28.06.2010 kupte si ho a nebudete litovat!!! myslim, ze za tech 30€ dostanete vic, nez ocekavate (sportovky, vi
Ztracený cinch 28.06.2010 Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus!
  Re: Ztracený cinch 29.06.2010 Ahoj Raďousi nechaly jej tam Hanka a Blondýna. Pokouším se ti volat ale nejsi na příjmu. Ve čtvrtek
film tatry 28.06.2010 zdarec neznáte nekdo nejaky film o lezeni v tatrach nebo o historii? stary, novy, dobovy, jakykoli...a pripadne kde jej sehnat. diky
  Re: film tatry 28.06.2010 História Tatier (2008,SK)
rapid:
rapidshare.com/files/401385441/ HisoriTatr.p
pojisteni slovensko 28.06.2010 ahoj.nevite nekdo prosim,jaka je aktualni situace s cestovnim pojistenim na slovensko?je nutne se na bezny prechod nizkych tater pojistovat,nebo je to pro bezne zakroky jiz smluvne podchyceno mezi sk a cr(v roce 2007 myslim bylo)?diky
  Re: pojisteni slovensko 28.06.2010 čsob za dvacet/den nebo vrtule za 400 000.co řešiš
  Re: pojisteni slovensko 28.06.2010 Zákroky Horské služby si platí každý sám (i Slováci). Tedy: pojistit!!!!
dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Ahoj,
máte někdo zkušenosti s MSR Miox na dezinfekci vody pro použití při cestování a lezení? Aktuálně se mi jedná o cestu do indie. Díky za radu.
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Caute,
vseobecne mechanicke cistice jsou na prd - nedokazi jit na uroven viru, ochran
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Já měl v Indii přípravek na bázi stříbra - Sanosil - a naprostá spokojenost. Bez chuti a bez zápachu
    Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Jo, taky znam, super vecicka, ale mnohem drazsi - ono tedy mezi nami, ted se v lekarne prodava Koloi
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Čau, překopírovávám sem mou krátkou seminárku, kterou jsem na toto téma stvořil ještě za dob mých st
Bezengi 28.06.2010 Jedu v červenci na Bezengi. Slyšel jsem, že v okolí tábora je nějaké sportovní skalní lezení. Přijde mi to ideální na restday. Nikde jsem ale o tom nic nenašel. Máte někdo nějakého průvodce nebo odkaz na web? Díky moc
  Re: Bezengi 28.06.2010 Něco o Bezengi vydal Michal Kleslo (spíš asi pohoří), takové ty černé sešity a mají to třeba v Kiwi,
  Re: stan 26.06.2010 Ze zkušenosti doporučuju dva vchody a větší apsidy.
  Re: stan 26.06.2010 185 na šířku je dost málo, zálěží na postavě, ale pro čtyři chlapy to je utrpení... Stan je vždycky
  Re: stan 27.06.2010 Jasná volba. Na hory 2 stany pro 2x2 lidí. Do kempu sekundová Quechua +III nebo XXL IIII.
    Re: stan 27.06.2010 Já osobně bych si stan od Hannahu (a od Husky už vůbec) nekoupil! Větší stan přece neni problém rozd
      Re: stan 27.06.2010 Ahoj,proč ne stan od husky,špatná zkušenost?Já hledal na netu co se dá koupit v podobné velikosti a
        Re: stan 27.06.2010 No, to je právě ono. Husky dělá stany za vpodstatě nejnižší cenu. A to se ještě podívaej, kolik peně
        Re: stan 27.06.2010 Husky bych uz taky nebral... mam teda nizsi radu nez extrem, ale stan protika, praskaji tyce, zkratk
  Re: stan 27.06.2010 Na hannah si dej pozor. Mam hannah target s a absolutni zklamani. Poprve protekaly svy, pri reklamac
    Re: stan 27.06.2010 Ahoj máme stan husky falcon z extrémní řady a naprostá spokojenost.
      Re: stan 28.06.2010 Mam Husky Flame 2, taky z extr. rady, a nemuzu rict krivyho slova ...
hokejka 24.06.2010 Zdar, planuji lezt hokejku o prazdninach, nevite jak je odjistena? Cetl jsem, ze by tam meli byt nejake nove nyty, ale jak moc toho tam je, to nevim. Muzete doporucit, jaky matros se tam bude hodit. V tatrach uz jsem lezl, spis mi jde o to at netahnu zbyt
    Re: hokejka 24.06.2010 Zdravim, taky se na ni chystam, myslel jsem ze jsou borhaky jen na standech, ale asi teda ne. Muzete
      Re: hokejka 25.06.2010 S tím, co tam je, se cesta dá zajistit výborně. Jinak se blbě jistí traverz na polici pod křížem dop
        Re: hokejka 25.06.2010 Opravdu strašně záleží na tom, jak lezeš. Třeba v první délce není nic, až štand. Pokud lezeš přímo
          Re: hokejka 25.06.2010 Daleko bezpečnější přístup je od Téryho chaty Jordánkou, případně z Lomnického sedla nebo z Lomnické
            Re: hokejka 25.06.2010 Soudě podle položené otázky se jedná o lezce bez valné zkušeností v Tatrách. Dlouhé odlezy, změna po
              Re: hokejka 25.06.2010 Nevim na ktereho tazatele narazis, ale Dan jasne pise ze v Tatrach lezl. Ja sice ne, ale oni na svet
              Re: hokejka 25.06.2010 Koukam, zes byl v Rusku a i vsude jinde dvakrat. Lenina jsi taky videl?
                Re: hokejka 25.06.2010 No dobre, kluci, chapu, ze ne vsichni lidi chtej pomoct. Jestli mate jeste neco, co se netyka diskus
                  Re: hokejka 26.06.2010 Krásná klasická cesta - dojištěná na štandech borháky a cca.3 ks v jednot.délkách - lezitelná do 2
                  Re: hokejka 26.06.2010 Z toho co pises (ze by si jako hokejku lez po vlastnim a pri nejhorsim by jsi cvakl ty borhaky co ta
                    Re: hokejka 27.06.2010 klasická - to znamená - pár skob po přelezcích , 2 - 3 frendy a sada čoků - alespon pro mou generaci
                  Re: hokejka 26.06.2010 Zdar Dane, ja to lez jeste pred prejistenim a co si vzpominam tak jsem zalozil asi tri vklinence v p
  Re: hokejka 28.06.2010 Neshledávám na tom nic špatného, když se zde někdo zeptá na info o cestě jako Dejv. Naopak mě připad
    Re: hokejka 28.06.2010 Pardon. Zaměnil jsem Dana za Dejva..
stěna v Hranicích 24.06.2010 Dotaz: Nevíte o nějaké stěně v Hranicích, která by byla otevřena přes prázdniny? Dík
  Re: stěna v Hranicích 24.06.2010 V BSS Clubu Drahotuše mají malou stěnu myslím za 30Kč/hod.
  Re: Lezení u Hranic n. Mor. Černotín Hluzov 24.06.2010 Well done(= musím se tam zase někdy brzy kouknout. Černotín má sice nic moc prostředí, ale lezení je
1
...
864
865
866
867
868
869
870
871
872
873
874
875
876
877
878
879
880
881
882
883
...
2263
Ztracený cinch Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus! Emil 11:35:13 28.06.2010odpovědět
  Re: Ztracený cinch Ahoj Raďousi nechaly jej tam Hanka a Blondýna. Pokouším se ti volat ale nejsi na příjmu. Ve čtvrtek jedu do PHY tak bych si ho vyzvednul pokud to pujde budu zkoušet se ti dovolat. Ahoj Honza
honza 14:20:29 29.06.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: