Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce Zillertal 28.06.2010 Ahoj, nemáte někdo v elektronický podobě průvodce na Zillertal? Případně nevíte kde by se dal sehnat? Díky
      Re: Průvodce Zillertal 28.06.2010 Taky se pridavam, ted jsem stravil na netu snad hodku a nic. Za 30E se prodava super paperback, ovse
        Re: Průvodce Zillertal 28.06.2010 kupte si ho a nebudete litovat!!! myslim, ze za tech 30€ dostanete vic, nez ocekavate (sportovky, vi
Ztracený cinch 28.06.2010 Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus!
  Re: Ztracený cinch 29.06.2010 Ahoj Raďousi nechaly jej tam Hanka a Blondýna. Pokouším se ti volat ale nejsi na příjmu. Ve čtvrtek
film tatry 28.06.2010 zdarec neznáte nekdo nejaky film o lezeni v tatrach nebo o historii? stary, novy, dobovy, jakykoli...a pripadne kde jej sehnat. diky
  Re: film tatry 28.06.2010 História Tatier (2008,SK)
rapid:
rapidshare.com/files/401385441/ HisoriTatr.p
pojisteni slovensko 28.06.2010 ahoj.nevite nekdo prosim,jaka je aktualni situace s cestovnim pojistenim na slovensko?je nutne se na bezny prechod nizkych tater pojistovat,nebo je to pro bezne zakroky jiz smluvne podchyceno mezi sk a cr(v roce 2007 myslim bylo)?diky
  Re: pojisteni slovensko 28.06.2010 čsob za dvacet/den nebo vrtule za 400 000.co řešiš
  Re: pojisteni slovensko 28.06.2010 Zákroky Horské služby si platí každý sám (i Slováci). Tedy: pojistit!!!!
dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Ahoj,
máte někdo zkušenosti s MSR Miox na dezinfekci vody pro použití při cestování a lezení? Aktuálně se mi jedná o cestu do indie. Díky za radu.
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Caute,
vseobecne mechanicke cistice jsou na prd - nedokazi jit na uroven viru, ochran
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Já měl v Indii přípravek na bázi stříbra - Sanosil - a naprostá spokojenost. Bez chuti a bez zápachu
    Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Jo, taky znam, super vecicka, ale mnohem drazsi - ono tedy mezi nami, ted se v lekarne prodava Koloi
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Čau, překopírovávám sem mou krátkou seminárku, kterou jsem na toto téma stvořil ještě za dob mých st
Bezengi 28.06.2010 Jedu v červenci na Bezengi. Slyšel jsem, že v okolí tábora je nějaké sportovní skalní lezení. Přijde mi to ideální na restday. Nikde jsem ale o tom nic nenašel. Máte někdo nějakého průvodce nebo odkaz na web? Díky moc
  Re: Bezengi 28.06.2010 Něco o Bezengi vydal Michal Kleslo (spíš asi pohoří), takové ty černé sešity a mají to třeba v Kiwi,
  Re: stan 26.06.2010 Ze zkušenosti doporučuju dva vchody a větší apsidy.
  Re: stan 26.06.2010 185 na šířku je dost málo, zálěží na postavě, ale pro čtyři chlapy to je utrpení... Stan je vždycky
  Re: stan 27.06.2010 Jasná volba. Na hory 2 stany pro 2x2 lidí. Do kempu sekundová Quechua +III nebo XXL IIII.
    Re: stan 27.06.2010 Já osobně bych si stan od Hannahu (a od Husky už vůbec) nekoupil! Větší stan přece neni problém rozd
      Re: stan 27.06.2010 Ahoj,proč ne stan od husky,špatná zkušenost?Já hledal na netu co se dá koupit v podobné velikosti a
        Re: stan 27.06.2010 No, to je právě ono. Husky dělá stany za vpodstatě nejnižší cenu. A to se ještě podívaej, kolik peně
        Re: stan 27.06.2010 Husky bych uz taky nebral... mam teda nizsi radu nez extrem, ale stan protika, praskaji tyce, zkratk
  Re: stan 27.06.2010 Na hannah si dej pozor. Mam hannah target s a absolutni zklamani. Poprve protekaly svy, pri reklamac
    Re: stan 27.06.2010 Ahoj máme stan husky falcon z extrémní řady a naprostá spokojenost.
      Re: stan 28.06.2010 Mam Husky Flame 2, taky z extr. rady, a nemuzu rict krivyho slova ...
hokejka 24.06.2010 Zdar, planuji lezt hokejku o prazdninach, nevite jak je odjistena? Cetl jsem, ze by tam meli byt nejake nove nyty, ale jak moc toho tam je, to nevim. Muzete doporucit, jaky matros se tam bude hodit. V tatrach uz jsem lezl, spis mi jde o to at netahnu zbyt
    Re: hokejka 24.06.2010 Zdravim, taky se na ni chystam, myslel jsem ze jsou borhaky jen na standech, ale asi teda ne. Muzete
      Re: hokejka 25.06.2010 S tím, co tam je, se cesta dá zajistit výborně. Jinak se blbě jistí traverz na polici pod křížem dop
        Re: hokejka 25.06.2010 Opravdu strašně záleží na tom, jak lezeš. Třeba v první délce není nic, až štand. Pokud lezeš přímo
          Re: hokejka 25.06.2010 Daleko bezpečnější přístup je od Téryho chaty Jordánkou, případně z Lomnického sedla nebo z Lomnické
            Re: hokejka 25.06.2010 Soudě podle položené otázky se jedná o lezce bez valné zkušeností v Tatrách. Dlouhé odlezy, změna po
              Re: hokejka 25.06.2010 Nevim na ktereho tazatele narazis, ale Dan jasne pise ze v Tatrach lezl. Ja sice ne, ale oni na svet
              Re: hokejka 25.06.2010 Koukam, zes byl v Rusku a i vsude jinde dvakrat. Lenina jsi taky videl?
                Re: hokejka 25.06.2010 No dobre, kluci, chapu, ze ne vsichni lidi chtej pomoct. Jestli mate jeste neco, co se netyka diskus
                  Re: hokejka 26.06.2010 Krásná klasická cesta - dojištěná na štandech borháky a cca.3 ks v jednot.délkách - lezitelná do 2
                  Re: hokejka 26.06.2010 Z toho co pises (ze by si jako hokejku lez po vlastnim a pri nejhorsim by jsi cvakl ty borhaky co ta
                    Re: hokejka 27.06.2010 klasická - to znamená - pár skob po přelezcích , 2 - 3 frendy a sada čoků - alespon pro mou generaci
                  Re: hokejka 26.06.2010 Zdar Dane, ja to lez jeste pred prejistenim a co si vzpominam tak jsem zalozil asi tri vklinence v p
  Re: hokejka 28.06.2010 Neshledávám na tom nic špatného, když se zde někdo zeptá na info o cestě jako Dejv. Naopak mě připad
    Re: hokejka 28.06.2010 Pardon. Zaměnil jsem Dana za Dejva..
stěna v Hranicích 24.06.2010 Dotaz: Nevíte o nějaké stěně v Hranicích, která by byla otevřena přes prázdniny? Dík
  Re: stěna v Hranicích 24.06.2010 V BSS Clubu Drahotuše mají malou stěnu myslím za 30Kč/hod.
  Re: Lezení u Hranic n. Mor. Černotín Hluzov 24.06.2010 Well done(= musím se tam zase někdy brzy kouknout. Černotín má sice nic moc prostředí, ale lezení je
1
...
864
865
866
867
868
869
870
871
872
873
874
875
876
877
878
879
880
881
882
883
...
2263
    Re: Průvodce Zillertal To je sice hezky, ale neco elektronickyho by nebylo? P. 14:32:20 28.06.2010odpovědět
      Re: Průvodce Zillertal Taky se pridavam, ted jsem stravil na netu snad hodku a nic. Za 30E se prodava super paperback, ovsem to je pro me zbytecny luxus na 2-3 dny, co se tam budu moc letos zaseknout :( Takze, nejni nekde .pdf? upman 17:19:19 28.06.2010odpovědět
        Re: Průvodce Zillertal kupte si ho a nebudete litovat!!! myslim, ze za tech 30€ dostanete vic, nez ocekavate (sportovky, vicedelky sportovni i trad a i bouldry)..v ele podobe to stejne nenajdete :):):) 20:09:38 28.06.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: