Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English 2kg PB bomba Praha 28.06.2010 Cao, nevíte někdo prosím, kde v Praze sehnat prázdnou 2kb PB bombu? Předem díky moc za tipy... :-)
  Re: 2kg PB bomba Praha 28.06.2010 kyslik uz nechutna??? ..:-DDDDDD
    Re: 2kg PB bomba Praha 28.06.2010 DM market nebo ovoce-zelenina.
  Re: 2kg PB bomba Praha 28.06.2010 Nevím jak v Praze, ale v Ostravě běžně na polovině benzínových pump.
    Re: 2kg PB bomba Praha 28.06.2010 Cao, děkuji moc za (první konstruktivní) příspěvek. Na půlce benzinek bombu sice seženeš - ale jen p
      Re: 2kg PB bomba Praha 28.06.2010 Co tak se zeptat někoho kdo si jí tam jde vyměnit? Ne, zjisti si kam zaváží Linde plyn, nebo jiné fi
      Re: 2kg PB bomba Praha 28.06.2010 Jo, tak s tou první bombou je trochu problém. Před léta se mi ji podařilo koupit v železářství, kde
        Re: 2kg PB bomba Praha 29.06.2010 Annonce...
          Re: 2kg PB bomba Praha 29.06.2010 V Hostivaři v železářství si ji můžeš koupit.
Horákos
  Re: 2kg PB bomba Praha 29.06.2010 Resil jsem to same, uz hodne let zpatky.
Nakonec bazar za 50kč.
Jinak Linde, železářst
    Re: 2kg PB bomba Praha 29.06.2010 jj..stary komunisticky zelezarstvi, tam to lze sehnat.
  Re: 2kg PB bomba Praha 29.06.2010 Jaký na tu dvoukilovku používáte vařič. Nějakou jednolotýnku ze železářství? Nebo outdoorový vařič p
  Re: 2kg PB bomba Praha 29.06.2010 Zrovna včera jsem jednu koupil pres annonci za 100 czk. Paní měla dvě, tak ji zavolej a zeptej se, z
  Re: 2kg PB bomba Praha 29.06.2010 Všem moc děkuji za konstruktivní komentáře... :-)
kateřinský prst 28.06.2010 nevite prosim jestli je povoleno lezt na keterinském prstu ve zlebech? diky
  Re: kateřinský prst 28.06.2010 Jo, je to povoleno celorocne.
Finále Ligure 28.06.2010 Ahoj nevíte někdo jak letos funguje camp ve Finále. Znám situaci z loňska, to nefungovaly nové záchody a spaní bylo zdarma. Díky K
Průvodce Zillertal 28.06.2010 Ahoj, nemáte někdo v elektronický podobě průvodce na Zillertal? Případně nevíte kde by se dal sehnat? Díky
      Re: Průvodce Zillertal 28.06.2010 Taky se pridavam, ted jsem stravil na netu snad hodku a nic. Za 30E se prodava super paperback, ovse
        Re: Průvodce Zillertal 28.06.2010 kupte si ho a nebudete litovat!!! myslim, ze za tech 30€ dostanete vic, nez ocekavate (sportovky, vi
Ztracený cinch 28.06.2010 Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus!
  Re: Ztracený cinch 29.06.2010 Ahoj Raďousi nechaly jej tam Hanka a Blondýna. Pokouším se ti volat ale nejsi na příjmu. Ve čtvrtek
film tatry 28.06.2010 zdarec neznáte nekdo nejaky film o lezeni v tatrach nebo o historii? stary, novy, dobovy, jakykoli...a pripadne kde jej sehnat. diky
  Re: film tatry 28.06.2010 História Tatier (2008,SK)
rapid:
rapidshare.com/files/401385441/ HisoriTatr.p
pojisteni slovensko 28.06.2010 ahoj.nevite nekdo prosim,jaka je aktualni situace s cestovnim pojistenim na slovensko?je nutne se na bezny prechod nizkych tater pojistovat,nebo je to pro bezne zakroky jiz smluvne podchyceno mezi sk a cr(v roce 2007 myslim bylo)?diky
  Re: pojisteni slovensko 28.06.2010 čsob za dvacet/den nebo vrtule za 400 000.co řešiš
  Re: pojisteni slovensko 28.06.2010 Zákroky Horské služby si platí každý sám (i Slováci). Tedy: pojistit!!!!
dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Ahoj,
máte někdo zkušenosti s MSR Miox na dezinfekci vody pro použití při cestování a lezení? Aktuálně se mi jedná o cestu do indie. Díky za radu.
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Caute,
vseobecne mechanicke cistice jsou na prd - nedokazi jit na uroven viru, ochran
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Já měl v Indii přípravek na bázi stříbra - Sanosil - a naprostá spokojenost. Bez chuti a bez zápachu
    Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Jo, taky znam, super vecicka, ale mnohem drazsi - ono tedy mezi nami, ted se v lekarne prodava Koloi
  Re: dezinfekce vody - msr miox 28.06.2010 Čau, překopírovávám sem mou krátkou seminárku, kterou jsem na toto téma stvořil ještě za dob mých st
Bezengi 28.06.2010 Jedu v červenci na Bezengi. Slyšel jsem, že v okolí tábora je nějaké sportovní skalní lezení. Přijde mi to ideální na restday. Nikde jsem ale o tom nic nenašel. Máte někdo nějakého průvodce nebo odkaz na web? Díky moc
  Re: Bezengi 28.06.2010 Něco o Bezengi vydal Michal Kleslo (spíš asi pohoří), takové ty černé sešity a mají to třeba v Kiwi,
  Re: stan 26.06.2010 Ze zkušenosti doporučuju dva vchody a větší apsidy.
  Re: stan 26.06.2010 185 na šířku je dost málo, zálěží na postavě, ale pro čtyři chlapy to je utrpení... Stan je vždycky
  Re: stan 27.06.2010 Jasná volba. Na hory 2 stany pro 2x2 lidí. Do kempu sekundová Quechua +III nebo XXL IIII.
    Re: stan 27.06.2010 Já osobně bych si stan od Hannahu (a od Husky už vůbec) nekoupil! Větší stan přece neni problém rozd
      Re: stan 27.06.2010 Ahoj,proč ne stan od husky,špatná zkušenost?Já hledal na netu co se dá koupit v podobné velikosti a
        Re: stan 27.06.2010 No, to je právě ono. Husky dělá stany za vpodstatě nejnižší cenu. A to se ještě podívaej, kolik peně
        Re: stan 27.06.2010 Husky bych uz taky nebral... mam teda nizsi radu nez extrem, ale stan protika, praskaji tyce, zkratk
  Re: stan 27.06.2010 Na hannah si dej pozor. Mam hannah target s a absolutni zklamani. Poprve protekaly svy, pri reklamac
    Re: stan 27.06.2010 Ahoj máme stan husky falcon z extrémní řady a naprostá spokojenost.
      Re: stan 28.06.2010 Mam Husky Flame 2, taky z extr. rady, a nemuzu rict krivyho slova ...
1
...
864
865
866
867
868
869
870
871
872
873
874
875
876
877
878
879
880
881
882
883
...
2263
Finále Ligure Ahoj nevíte někdo jak letos funguje camp ve Finále. Znám situaci z loňska, to nefungovaly nové záchody a spaní bylo zdarma. Díky K Karel 15:00:23 28.06.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: