Ahoj..máte někdo nějakej ověřenej server na předpověď počasí pro Itálii? Něco jsem našel, ale co "kus" to jiná předpověď...chápu, že je to předpověď, ale přece jen kdyby měl někdo tip, budu rád....díky
Ahoj! Nemáte někdo v el. podobě průvodce na skály v Roklici (údolí Loubenského potoka)? Vyrážim na víkend k Holanskejm rybníkum, tak ať tam jen nečumim. Díky! H
ahoj přátelé, mam na vás dotaz ohledně Tisý (i když ne moc lezeckej...) nevíte jak je to tam s nějakym obchůdkem s potravinama (je/neni) a jestli má otevřeno o víkendu (pokud možno orientačně kdy...) předem dík a ať vám to leze
Ahoj občasně dělám vejškovky a rád bych si pořídíl něco na slaňování místo osmy se samoblokující funkcí. Na stromech si lano obvazuju 2x kolem nohy a chytam do karabiny u steheního popruhu. Na stromech většinou nejsem v jedné poloze tak dlouho tak to jde.
Ahoj občasně dělám vejškovky a rád bych si pořídíl něco na slaňování místo osmy se samoblokující funkcí. Na stromech si lano obvazuju 2x kolem nohy a chytam do karabiny u steheního popruhu. Na stromech většinou nejsem v jedné poloze tak dlouho tak to jde.
Ahoj občasně dělám vejškovky a rád bych si pořídíl něco na slaňování místo osmy se samoblokující funkcí. Na stromech si lano obvazuju 2x kolem nohy a chytam do karabiny u steheního popruhu. Na stromech většinou nejsem v jedné poloze tak dlouho tak to jde.
Ahoj,
moc to s lezením nesouvisí, ale protože hodně horo/lezců má suunta, a já už dlouhodoběji uvažuju o koupě nějakých hodinek, tak se ptám tady na fóru:
- co si myslíte, je lepší si pořídit Suunto Vector za 4400Kč nebo radši si př
Potřebovala bych poradit oblasti, kam se dá vyrazit s velmi malými dětmi. Mám na mysli, že dítko má vlastní hlídání a nemusí zrovna trávit všechen čas přímo pod skalou. Oblast, kde jsou kromě skal i terény pro procházky s kočárkem, nebo místo, kde se dá v
Caute, kde se daji sehnat gumicky myslim ze od Singingrocku na exprdy? Ty stare zavarovacky uz mam v tahu a nejak si pamatuji, ze jsem zahledl nekde za slusny peniz origos gumicky (ne ale od Petzla, to je strasne drahy).
Ahoj občasně dělám vejškovky a rád bych si pořídíl něco na slaňování místo osmy se samoblokující funkcí. Na stromech si lano obvazuju 2x kolem nohy a chytam do karabiny u steheního popruhu. Na stromech většinou nejsem v jedné poloze tak dlouho tak to jde. Na fasádách už je to horší. Tam používám osmu ve "spalchovacím" režimu ale moc pohodlné to není a bezpečné taky ne, hlavně na starých vytvrdlých lanech :-(. Rád bych něco použitelnějšího. Nabízí se Gri Gri, Stop a Double Stop, Trango Cinch, a teď novinka od Petzla Rig. Máte s tím nějaké zkušenosti? Jaké používáte na vejškovky slaňovátko? Osmu používám z důvodu největší variability lan 8-13mm je naprosto ok, a to žádný jiný prostředek nemá... Ale pěkně to zpomaluje a není to úplně dle norem :-(
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.