Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Scháním partu lidí 05.07.2010 Ahoj lidi, bohužel mě odpadli lidi z akce v prvním srpnovém týdnu. Rád bych se přidal k nějaké partě.Jestli máte někdo místo a jedete tento termín do alp (feraty, lezení)dejte vědět. mějte se. Rosi tel. 777/81 11 92
BB - zítra? 05.07.2010 Tušíte, jestli má zítra otevřený bébéčko (a jestli tak od kdy)?
Dik
horolezecke kladiva 05.07.2010 Ahojte, davam si dokopy vystroj do Tatier a chyba mi uz len kladivo na skoby a bol som nemilo sokovany ked som sa pytal na cenu napr v Hudy a chlap zabil ze 60 eur. To mi skoro oci vypadli a pozeral som aj na nete nejake obchody a tam pod 40 som nic nenas
  Re: horolezecke kladiva 06.07.2010 Dá, jen si ho trochu možná uprav. nejlepší je asi koupit celokovové klempířské kladivo nebo zednícké
  Re: horolezecke kladiva 06.07.2010 Pestr (nebo tak nějak se to kladivo jmenuje) od Raveltiku stojí ve slušným obchodě v Česku okolo 800
  Re: horolezecke kladiva 06.07.2010 Klasické kladivo za 40,- Kč s vyvrtanou dírou, lépe pojištěné proti vypadnutí kladiva z topora a zab
Trajekt Malorka 04.07.2010 Isliste niekto na Malorku trajektom? Kolko to výde na jednu osobu bez auta?
Trajekt Malorka 04.07.2010 Isliste niekto na Malorku trajektom? Kolko to výde na jednu osobu bez auta?
  Re: Adam Ondra 04.07.2010 7.4. 17:45
    Re: Adam Ondra 04.07.2010 Cech s prehledem vyhral. Celkove:
1. FISCHHUBER Kilian AUT 334.74
2. ONDRA Ada
obchod 04.07.2010 Nevíte někdo,jestli je ve Sveta Nedelja nějaký obchod s potravinami?Dík moc.
  Re: obchod 05.07.2010 Je. Mikro obchůdek.
  Re: obchod 05.07.2010 u kostela malý obchod - večer otevírá v 18.30, ráno nevím a pak dole u pobřeží ještě menší s pečivem
Penzionek v Alpach. 03.07.2010 Chtel bych stravit tyden v Alpach, ne prilis daleko z Ceska a idealem by byl nejaky statek v kopcich , kde je prijemne ubytko a nevidim na autobahn a mohu pritom dojet nekde v okoli autem na skalky s lezenim, kde si mohou pohrat i deti, tedy jednodelky s
  Re: Penzionek v Alpach. 03.07.2010 Zdar, mohu doporučit "český" penzion v Obertraunu u Hallstattu. V okolí 10-15 kilometrů je
průvodce v angličtině 03.07.2010 Kamarádi z Nového Zélandu chtějí přijet na lezení k nám do Čech a potřebují průvodce. Existuje průvodce kteroukoliv oblastí u nás v ČR také v angličtině? Případně kde se dá pořídit.díky
  Re: průvodce v angličtině 04.07.2010 Novej pruvodce na Kozelku ma par stranek v anj, ale spis takovej prehled o oblasti, info o cestach j
    Re: průvodce v angličtině 04.07.2010 jeste, idealni je kontaktovat nekoho mistniho a vyrazit ven s nima :)
  Re: průvodce v angličtině 05.07.2010 Pokud chce někdo z daleka přijet do Čech lézt, tak jediné co má smysl jako cíl je písek. Žádné jiné
  Re: průvodce v angličtině 05.07.2010 Na petráč je tez neco anglicky a na pisku (ackoli asi jak kde) bych skoro rek ze bez mistnaka nebo n
    Re: průvodce v angličtině 07.07.2010 Na Hrubici, na Příhrazy, na Drábky a částečně i na Prachov jsou dokonalé nákresy, na které nemusí um
  Re: průvodce v angličtině 07.07.2010 V angličtině a několika dalších jazycích (i s češtinou) existuje atlas lezeckých oblastí světa, kde
    Re: průvodce v angličtině 08.07.2010 ...taky je tam uvedeno kde sehnat průvodce na jednotlivé oblasti a další informace,...
EUROPE
  Re: průvodce v angličtině 07.07.2010 V angličtině téměř nic není, myslím že jen Kozelka se základními informacemi ale těch pár stejných v
    Průvodce v angličtině 08.07.2010 Adršpach, Křížák, Teplice:
Ausgewählte Klettereien in Adršpach und Teplice / Selected Climbs
  Re: průvodce v angličtině 07.12.2010 Za zmínku stojí také Climbing areas in the Czech Republic (Žaket 2005), je to známá mapa lezeckých o
hákování-žebřík 03.07.2010 čau, máte nějaký tip na dobrý žebřík na hákování, případně kde ho sehnat? Nejvíc se mi zamlouvá od singáču, ale nevim.díky moc za odpovědi
  Re: hákování-žebřík 04.07.2010 ten od singacu je dobra volba. sezenes ho v obchode. kde jinde,ze?
  Re: hákování-žebřík 04.07.2010 Singin Rock by mohl byt ještě dobrý. Hlavně zapomeň na Raveltik, to je šmejd, oka nedrží tvar. Jinak
    Re: hákování-žebřík 05.07.2010 Nejlepší je ho udělat doma s příčkama z hliníku tak aby to vypadalo jako normální žebřík. Ty třemový
1
...
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
872
873
874
875
876
877
878
879
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: