LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231454 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 kde?19.07.2010
Ahoj, nevíte kdo na Ostravsku dělá kurzy pro výškové pracovníky? Na netu jsem našel jen firmy z Brna a z čech. Za info dík. S.
 Re: kde?19.07.2010
 ubytovani Tatranska Lomnice19.07.2010
Zdravim,
nemate nejake tipy na ubytovani v okoli Tatranske Lomnice? Nejake chatky nebo neco za prijatelny peniz, nechce se nam tahat stany a nejake kempy tam snad pry byly zruseny...
Diky za jakekoli info
 Re: ubytovani Tatranska Lomnice20.07.2010
čauky, zkus chatu Felicii -

 Brnčálka - parkování19.07.2010
Zdar,
chteli by jsme vyrazit na par dni na Brncalku..Nemate nejaky tip kde nechat auto...Na tom parkovisti dole kamosovi pred par lety ukradli kola..a to nebyly z nejnovejsich..tak bych se tomu rad vyhnul...:)
dik za tip
Hanz
 Re: Brnčálka - parkování20.07.2010
Kousek od parkoviste, asi kilometr, je hotel Hutnik. Po domluve a zaplaceni se necha zaparkovat na j
  Re: Brnčálka - parkování20.07.2010
Okolo Hutníka pri ceste je viac miest kde sa dá odstaviť auto, a netreba nič platiť. A je to v podst
   Re: Brnčálka - parkování20.07.2010
U Hutníku parkuju pravidelně a v pohodě. Už dokonce nechtěli párkrát ani zaplatit.
 Re: Brnčálka - parkování20.07.2010
v tom pripade HUTNIK je jasna volba..
dik vsem
viva la Hutnik
Hanz
  Re: Brnčálka - parkování21.07.2010
Davate si hore rezervaciu alebo netreba? Funguje ta sopa (winterraum) vedla chaty aj v lete? Lebo ke

 Navazovani na ledovec19.07.2010
Ahoj,
s kamrádem jsme byli na ledovci ve Svycarsku. Koukal jsem jak se navazuji mistni borci. Zaujalo mne, ze se navazuji na konce lana (mluvim o dvojicich) a pak si lano smerem k sobe naberou a ulozi do smycek kolem boku a uvazou nejakym rafinovan
 Re: Navazovani na ledovec19.07.2010
Mrkni sem:
 Re: Navazovani na ledovec19.07.2010
případně sem

 Furi19.07.2010
Nevíte, kolik stojí jízdenka z Furi na Schwarzsee? Nebo jestli je možné to zvládnout pěšky z Furi až na Hornlihutte?
 Re: Furi19.07.2010
Ahoj,z furi se to dá až na hornli krásnou tůrou pěšky,celou dobu po značkách. Nejhorší je to těsně
  Re: Furi19.07.2010
Za den s těžkým batohem a stanem.

 Ortler-Hintergrat19.07.2010
Zdravím,
nebyl někdo náhodou v posledních dnech na Ortleru? Na netu je poměrně málo aktuálních informací o tamních podmínkách, natož najít nějakou webovou kameru zabírající vrchol je umění. Jedem tam cca za týden na Hintergrat, tak by se hodilo pár
 Re: Ortler-Hintergrat19.07.2010
Hintergrat v pohodě schůdnej, mačky bych viděl max na poslední úsek před vrcholem. Voda na chatě nen

 ukradnutý mobil19.07.2010
Ahoj, včera medzi 14:30-15:00 mi niekto ukradol mobil zo zazipsovanej mikiny, ktorá visela na vešiačiku v šatni na stene v Mamutovi. Bola to stará šunka, nezrujnuje ma to, prežijem, ale potešilo by ma ak by mi "nálezca" poslal na mail aspoň tú s
 Re: ukradnutý mobil19.07.2010
Nenadelas nic, svine dnes ciha na kazdem rohu.. A krade se uplne vsechno. Pritelkyni minuly tyden vy
  Re: ukradnutý mobil19.07.2010
Ehm, banany?! Tak to im asi vyhladlo pri tej makacke...

 UFO - navod19.07.2010
Ahoj, konecne jsem sepsal navod na myty opredene UFO pro jisteni na pisku. Doufam, ze to bude k pochopeni. Pokud ne, tak neni problem vse upresnit pres mail, jen ted 2 mesice pravdepodobne nebudu k zastizeni (expedice do Jizni Ameriky). Zde slibovany navo
 Re: UFO - navod19.07.2010
funguje niekomu ten link?
  Re: UFO - navod19.07.2010
Mě teda ne...
  Re: UFO - navod19.07.2010
Ahoj, nevím co máte za problém, já jsem to v pohodě stáhnul, už si podle toho UFO vyrábím. Na těch s
 Re: UFO - navod19.07.2010
Kdyz to mas sepsane tak to hod jako clanek na Lezce, link totiz nefunguje. Navic to pujde lepe v bud
  Re: UFO - navod19.07.2010
Hodi, ale až za dva měsíce :-))
   Re: UFO - navod19.07.2010
at si to hodí klidně hned
    Re: UFO - navod19.07.2010
Ufáci se nevážou:-)))
     Re: UFO - navod19.07.2010
tak uka jak na to
      Re: UFO - navod19.07.2010
Neukážu neb to není z mé hlavy, ale v Ádru na ně určitě natrefíš:-) Můžeš lepit nebo šít a k tomu da
       Re: UFO - navod19.07.2010
to uz mi prijde jak delani prvacu v "tajnych oblastech" to cumite co jsem udelal co? ale n
        Re: UFO - navod19.07.2010
a nemela by to bejt ciste nahodou vec ktera by mohla v pripade padu zachranit nekomu zivot?... to je
         Re: UFO - navod20.07.2010
Si delaj prdel, tak jim to hned nesmite sezrat, zadny UFO neni:)
          Re: UFO - navod20.07.2010
Jde o to, že borec, co to vymyslel, řešil i výrobu a patent, takže asi není úplně košér sem mrsknout
           Re: UFO - navod20.07.2010
Podle mě se UFO trochu přeceňuje a já ho používám celkem nerad. Drží sice dost dobře ale když je škv
           Re: UFO - navod20.07.2010
Podle mě se UFO trochu přeceňuje a já ho používám celkem nerad. Drží sice dost dobře ale když je škv
            Re: UFO - navod20.07.2010
Prasknout bok ti muze tak akorat kdyz se zapomenes pred lezenim vymocit ;-) Asi jsi ufo jeste nazivo
             Re: UFO - navod20.07.2010
jestli někdo řeší výrobu a patent a řeší to už x let nebo jak dlouho (minimálně 2 roky o tom slýcháv
              Re: UFO - navod20.07.2010
No vidis, kdyz mas tolik energie a elanu, prijed v patek do Adru a muzes to probrat primo s autorem
               Re: UFO - navod20.07.2010
Chopit se toho? čeho? vždyť je na to přísné informační embargo ne? o čem to tu pořád mluvíte vždyť t
                Re: UFO - navod20.07.2010
Tys byl ten, kterej tady zacal motat cosi o zameru ... tak zkus popremejslet ceho se chytit :-D A em
                 Re: UFO - navod20.07.2010
Tak Vito nez odjedes pozdravuj pana vyrobce.
Pro ty co jenom kecaj navod jak to videt na vlas
                  Re: UFO - navod20.07.2010
Zdar Stepane, pozdravovat budu, jelikozto jedu k Markovi na chalupu :o)) A jinak ... jak rikas ...
                   Re: UFO - navod20.07.2010
Docela zavidim. Hned bych jel taky akorat mam po mistrovstvi sveta zramovany rameno a penize na lete
 Re: UFO - navod24.07.2012
  Re: UFO - navod24.07.2012
Pro ty, koho to zajímá, tak lepší info snad být nemohlo. Aji docela dobře vypadají:)

 mapa Gruzie-Kazbeg19.07.2010
Ahoj, nevíte někdo kde se dá koupit mapa pohoří Kazbegi-Gruzie nebo případně stáhnout na netu?
Díky.

 Parkování v Otavanu19.07.2010
Ahoj lidi byli jste někdo letos na alphubel nebo alalinhorn? Chci nechat auto v ty osadě otavan,parkování tam bylo 3 roky zpátky zdarma ale nevím jak letos.Budu rád za informace díky.
 Re: Parkování v Otavanu20.07.2010
Ahoj, loni v srpnu parkování bez problémů a bez poplatků na parkovišti na konci silnice (před závoro

1   ...   854   855   856   857   858   859   860   861   862   863   864   865   866   867   868   869   870   871   872   873   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Brnčálka - parkování
Zdar,
chteli by jsme vyrazit na par dni na Brncalku..Nemate nejaky tip kde nechat auto...Na tom parkovisti dole kamosovi pred par lety ukradli kola..a to nebyly z nejnovejsich..tak bych se tomu rad vyhnul...:)
dik za tip
Hanz
Hanz20:03:09 19.07.2010
odpovědět 
 Re: Brnčálka - parkování
Kousek od parkoviste, asi kilometr, je hotel Hutnik. Po domluve a zaplaceni se necha zaparkovat na jejich parkovisti.
Honza09:47:33 20.07.2010
odpovědět 
  Re: Brnčálka - parkování
Okolo Hutníka pri ceste je viac miest kde sa dá odstaviť auto, a netreba nič platiť. A je to v podstate v areáli toho hotela, takže určite bezpečnejšie ako dolu pri ceste.
Michal12:47:38 20.07.2010
odpovědět 
   Re: Brnčálka - parkování
U Hutníku parkuju pravidelně a v pohodě. Už dokonce nechtěli párkrát ani zaplatit.
Aldo14:03:00 20.07.2010
odpovědět 
 Re: Brnčálka - parkování
v tom pripade HUTNIK je jasna volba..
dik vsem
viva la Hutnik
Hanz
19:28:45 20.07.2010
odpovědět 
  Re: Brnčálka - parkování
Davate si hore rezervaciu alebo netreba? Funguje ta sopa (winterraum) vedla chaty aj v lete? Lebo ked hej, tak rezervaciu urcite netreba, tam je miesta dost. Nejak sa mi postastilo byt na brnce vzdy iba v zime, tak neviem ako to chodi v lete :) A teraz cez vikend tam ideme.
Eric09:04:55 21.07.2010
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192450)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Bergweg II Pfaffenstein
AW II Pfaffenstein
AW V Bielatal
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1169 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi