Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ablon 21.07.2010 Čau nemáte někdo průvodce na Ablon ve lektronické podobě (něco je přímo na lezci,ale je to pouze 5 cest), popřípadě tip, kde se dá průvodce na místě koupit. Díky moc. Caco budlaj@seznam.cz
  Re: Ablon 21.07.2010 Jen malá poznámka:)
v rozpracovaném průvodci na lezci je cca 50 cest, mapka a nákresy + je ta
  Re: Ablon 21.07.2010 Já si msylím, že ho seženeš přímo pod stěnami resp. naproti, v údolí naproti stěnám je salaš, kde pr
Přebarvení helmy 21.07.2010 Ahoj mám tmavou helmu Petz Elios a na slunku je úplně horká a je v ní pak vedro. Máto někdo zkušenosti s přestříkáním či přebarvením helmy? Jaký použít sprej či barvu abych materiál helmy nepoškodil? Díky za info(-:
  Re: Přebarvení helmy 07.04.2011 Nevím, jestli je to ještě aktuální téma, ale k syntetickým barvám mám vlastní postřeh: na Petzlovku
  Re: Přebarvení helmy 07.04.2011 Prodat a koupit nějakou hezčí ;) Rozhodně to vyjde líp než starosti jestli se tim něco neposere :)
    Re: Přebarvení helmy 08.04.2011 Ahoj,
helmu určitě nenatírat! Jak je uvedeno barvy škodí povrchu a změkčují materiál/jednoduš
      Re: Přebarvení helmy 08.04.2011 bych to tak nedramatizoval. vobyčejnej vodou ředitelnej akrylát ve spreji nemůže ublížit.
Přebarvení helmy 21.07.2010 Ahoj mám tmavou helmu Petz Elios a na slunku je úplně horká a je v ní pak vedro. Máto někdo zkušenosti s přestříkáním či přebarvením helmy? Jaký použít sprej či barvu abych materiál helmy nepoškodil? Díky za info(-:
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 vem to bílím latexem. Ten by material neměl nepoškodit a mohlo by to dokonce zlepšit vlastnosti a bý
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 a co si jen ušít s bileho prostěradla nějaký návlek? Všechny barvy jsou chemie a kdo ví, jak to bude
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 Přijdeš o záruku, nebudeš moci uplatnit případnou reklamaci.
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 lepší palice zavařená, než kvůli rozleptané helmě rozsekaná.dej tam potah, nebo ji prodej a kup svět
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 nabarvy si ju na růžovo ať vypadáš jak "bukalo z teplic" :D :D
    Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 Co vodovky ? Nebo anilínovky ?
      Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 Tempery pánové, jedině tempery!
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 No nevím. osobně si myslím, že ji většina syntetických barev nepoškodí, ale ona je na omak z takovéh
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 no me to prijde jako kravina, kdyz se ta helma prodava i bila...
  Re: Přebarvení helmy 21.07.2010 Daj si na nu vojensku maskovaciu siet.
    Re: Přebarvení helmy 22.07.2010 Barva na tom stejně držet nebude. Buď návlek, nebo polepit světlou plotrovou fólií, vzhledem k UV na
      Re: Přebarvení helmy 22.07.2010 Jo, před lpením nezapomenout odmastit lihem (myslím přilbu).
      Re: Přebarvení helmy 22.07.2010 Jo, před lpením nezapomenout odmastit lihem (myslím přilbu).
  Re: Přebarvení helmy 22.07.2010 Polepit stříbrnou páskou (hliníková na izolace). Sice budeš vypadat jak mimozemšťan ;), ale bude to
Koupání Súlov 21.07.2010 Je někde poblíž Súlova nebo přímo v oblasti možnost nějakého přírodního koupání? Řeka, lom ... ?
  Re: Koupání Súlov 21.07.2010 Pokud tam budeš autem, dá se jet do pískovny která je u Koťešové (3km od Bytča). Jede se po hlavní s
    Re: Koupání Súlov 24.07.2010 mohu potvrdit, koupali jsme se tam asi 14 dní zpátky - zadej do
  Re: Koupání Súlov 24.07.2010 Najblizsie strkovisko je v Predmieri.
    Re: Koupání Súlov 24.07.2010 díky všem
Zkratky 21.07.2010 Co znamenají u jištění zkratky KK, KH, PP, TR, BH?
Díky
  Re: Zkratky 21.07.2010 Nevím jestli u jištění a v jakém jazyce, ale bývá to u lezení takto, PP = pink point (styl přelezu s
  Re: Zkratky 21.07.2010 KK (v nemeckych sprievodcoch) vklinence/friendy, KH - lepene borhaky
  Re: Zkratky 21.07.2010 Jo, a nepochybně v tom průvodci bude i konkrétní slovníček nebo legenda, takže jestli se všechny zkr
  Re: Zkratky 22.07.2010 V nemeckem pruvodci pro dolomity co mam: P je skoba PP dve skoby. P s plnym briskem - lepene jisteni
Wachau, Durnstein 21.07.2010 Vím, že tu diskuze na téma Wachau proběhla nedávno. Přesto prosím o info. Dají se skaly v Durnsteinu obejít, aby se mohlo hodit lano z vrchu?
  Re: Wachau, Durnstein 21.07.2010 Zrovna Durnstein jsou valnou vetsinou vezicky, takze neda - musis pro tenhle zpusob jisteni vylezt n
prečín 20.07.2010 Zdarec, nevite kre se da v okoli prečína prespat?? nevite nekdo o miste kde nikdo neprudi?
  Re: prečín 20.07.2010 priamo v prečíne pod bouldrami "brána".
Lajna-jakou silou se napíná? 20.07.2010 Můžete mi prosím někdo říct, jakou silou je potřeba napnout asi deseti metrovou lajnu? Pro vtipálky dopředu uvádím, to že velkou vím... Jde mi o hodnotu v číslech, ne o postup jak napínat. Děkuju předem.
  Re: Lajna-jakou silou se napíná? 20.07.2010 nechodím, ale ted jsem lajnu kupoval, tak jsem neco nacetl...zalezi jestli chceš lajnu mit jak strun
  Re: Lajna-jakou silou se napíná? 20.07.2010 To záleží co na ní hodláš provozovat. Salta se skáčou lépe na hooodně napnuté (cca500kg), surfing se
    Re: Lajna-jakou silou se napíná? 21.07.2010 v 50m lajně jsme tenzometrem naměřili cca tunu když na ni stál člověk, ale nebyla napnutá uplně na s
      Re: Lajna-jakou silou se napíná? 21.07.2010 Díky za info*
MONT BLANC 20.07.2010 MONT BLANC 14.-22.08.2010. Dva kluci z Plzně hledají parťáka/y na Mont Blanc. Zkušenosti vítány. Auto zajištěno.
cesta do zermattu 20.07.2010 Ahoj,kudy nejlepší cesta do zermattu? Pojedu přes Plzen do Německa ale pak nevím u hranic,je to kolem bodensee nějaký zmatený,chci se vyhnout rak.dálnici a všem poplatkům za tunely nebo mosty (nebo jich projet co nejmín) Díval jsem se na mapy.cz ale jestl
  Re: cesta do zermattu 20.07.2010 jojo, sjedes na Lindau, a po brehu jezera sledujes cedule na Bergenz (bacha na prvnim kruháči ;-), a
    Re: cesta do zermattu 20.07.2010 A co myslíš že je lepší,časově je to na stejno ale není to po těch okreskách záděr? A neplatí se tam
1
...
853
854
855
856
857
858
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
872
...
2263
Přebarvení helmy Ahoj mám tmavou helmu Petz Elios a na slunku je úplně horká a je v ní pak vedro. Máto někdo zkušenosti s přestříkáním či přebarvením helmy? Jaký použít sprej či barvu abych materiál helmy nepoškodil? Díky za info(-: A-d-a-m 10:40:33 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy vem to bílím latexem. Ten by material neměl nepoškodit a mohlo by to dokonce zlepšit vlastnosti a být trošku odolné proti odření kuba 10:47:26 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy a co si jen ušít s bileho prostěradla nějaký návlek? Všechny barvy jsou chemie a kdo ví, jak to bude spolu působit na pevnost helmy pod UV zářením na horách? 10:52:21 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy Přijdeš o záruku, nebudeš moci uplatnit případnou reklamaci. K. 11:20:17 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy lepší palice zavařená, než kvůli rozleptané helmě rozsekaná.dej tam potah, nebo ji prodej a kup světlou. 11:29:49 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy nabarvy si ju na růžovo ať vypadáš jak "bukalo z teplic" :D :D honza 11:35:21 21.07.2010odpovědět
    Re: Přebarvení helmy Co vodovky ? Nebo anilínovky ? 13:24:39 21.07.2010odpovědět
      Re: Přebarvení helmy Tempery pánové, jedině tempery! 13:54:11 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy No nevím. osobně si myslím, že ji většina syntetických barev nepoškodí, ale ona je na omak z takového mastného plastu. Podle mně tam nic nebude držet. Belial 14:20:44 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy no me to prijde jako kravina, kdyz se ta helma prodava i bila... 14:38:59 21.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy Daj si na nu vojensku maskovaciu siet.
http://www.municak.sk/dopredaj/ navlek-na-prilbu-desert-original 22:42:59 21.07.2010odpovědět
    Re: Přebarvení helmy Barva na tom stejně držet nebude. Buď návlek, nebo polepit světlou plotrovou fólií, vzhledem k UV namáhání v horách doporučuju nejakou vyšší řadu, třeba 751 ORACAL. Ale bude to teda cvičení z deskriptivní geometrie ;-) Ryba 07:46:42 22.07.2010odpovědět
      Re: Přebarvení helmy Jo, před lpením nezapomenout odmastit lihem (myslím přilbu). Ryba 07:47:50 22.07.2010odpovědět
      Re: Přebarvení helmy Jo, před lpením nezapomenout odmastit lihem (myslím přilbu). Ryba 08:15:01 22.07.2010odpovědět
  Re: Přebarvení helmy Polepit stříbrnou páskou (hliníková na izolace). Sice budeš vypadat jak mimozemšťan ;), ale bude to fungovat. Veškerý barvy budou držet špatně, ale můžeš to zkusit - obecně na plasty můžeš použít cokoliv vodou ředitelnýho. Nechápu proč tu někdo řeší záruku, ztráta záruky by byla jen na vady způsobené natřením, na všechno ostatní normálně platí. 09:19:17 22.07.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: