LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecká stěna Harcov - Liberec
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
Lezecké centrum Jihlava - Jihlava

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 tragedie na K207.08.2010
http://www.fredrikericsson.com/

 Asgard Jamming06.08.2010
nevite nekdo kde se da stahnout tento kus?
 Re: Asgard Jamming07.08.2010
Na
  Re: Asgard Jamming07.08.2010
A zrovna předvčírem mi přišel z Belgie originál. Náááádhera a lidově poštovné 8Euro. Takze cele DVD
   Re: Asgard Jamming07.08.2010
no tam je psane ze je to za 18 ecek + 4 ecka postovne. sel bych do toho,ale kdyz kliknu na "Buy
    Re: Asgard Jamming08.08.2010
Me to PayPal vzal bez problemu a DVDcko bylo za 4!!!!!! dny doma :-)

 Chorro06.08.2010
ahoj, rád bych se zeptal jestli se dá do vzdálenějších sektorů v El Chorro (např. Cotos) dojít jinak než tunelem. Obávám se, že spolulezkyni do vlakovýho tunelu nedostanu a to ani nemluvím o hlídačích. mám průvodce na Chorro i Andalusii, ale není to z nák
 Re: Chorro06.08.2010
Do vzdialenejsich sektorov (Cotos, Polvorin, Makinodromo, ...) jedine cez tunely alebo po Camino del
  Re: Chorro07.08.2010
Díky, tím by byl vyřešenej problém strachu z jedoucího vlaku v tunelu. Někde jsem ale vyčetl že i Ca
   Re: Chorro07.08.2010
No o tom, ze je Camino nelegalne, som nepocula. A aj keby bolo, som si ista, ze toto nikto nekontrol
   Re: Chorro03.01.2011
Moje řeč...
  Re: Chorro07.08.2010
Díky, tím by byl vyřešenej problém strachu z jedoucího vlaku v tunelu. Někde jsem ale vyčetl že i Ca
   Re: Chorro07.08.2010
Do vzdalenejsich sektoru vede cesta pres vrcholky a prusmyk zprava horem pres hreben, ..kdyz se zept
   Re: Chorro07.08.2010
jinak camino del rey je naprosta parada, super odpocinek na restday, ale jak je psano vyse, musi se
 Re: Chorro08.08.2010
Tak na Makino se dá dojít minimálně 4-mi způsoby. Tunely, přes Camino, pak nad vodárnou přímo nahoru
  Re: Chorro02.01.2011
Nevíte jak to je s hlídáním tunelů ? když jsem tam byl kdysi tak to hlídali jen o víkendu cca od 9ti
   Re: Chorro03.01.2011
nikdo nic ?

 Finale Ligure06.08.2010
Zdar, nemáte nekdo prosim tip na solidni apartmán ve Finale Ligure? Jedna se  o 4 dospělé os. a 2 děcka. Nejlépe s dětským hřištěm na zahradě? (-: Díky  H.

 Genussklettern Österreich Mitte06.08.2010
Ahoj,nemáte někdo průvodce Genussklettern Österreich Mitte v elektronické podobě? Mohl bych požádat o jeho zaslání nebo uloženíní na net. Díky Martin Nosek
 Re: Genussklettern Österreich Mitte07.08.2010
A co takhle si ho koupit? Ty pruvodce nerostou nekde v lese, kde je seberes jak houbu!

  Re: Genussklettern Österreich Mitte07.08.2010
No hlavně se neposer ,ty charakterní osobo.
   Re: Genussklettern Österreich Mitte08.08.2010
Špatnej den, co?
    Re: Genussklettern Österreich Mitte08.08.2010
Špatnej den? Jak pro koho ty gumo :D .Od té doby co je tento sport plný "konzumentů adrenalinu
     Re: Genussklettern Österreich Mitte08.08.2010
Taky pamatuju doby, kdy bylo vsechno vsech. Ostatne, kradeze pod skalami, at uz batohu nebo z aut, n
      Re: Genussklettern Österreich Mitte08.08.2010
Pleteš si jablka s hruškama. Jinak jako Lenka K. jsi anonymní stejně jako já. A vážně pochybuju,že s
      Re: Genussklettern Österreich Mitte09.08.2010
Hm. To ve Francii je asi všechno všech od doby, kdy se tam jezdí lezt. Komu tam nevybrali auto, tak
  Re: Genussklettern Österreich Mitte07.08.2010
Já našel knížku na Höllental přejetou autem v tunelu. Jinak koupě průvodce není špatná věc, venku to
   Re: Genussklettern Österreich Mitte07.08.2010
To se mýlíš. Bylo by dobré, kdyby to tak fungovalo, ale zatím to tak není v naprosté většině případů
    Re: Genussklettern Österreich Mitte07.08.2010
To je možný, ale třeba vydavatelství Versante sud to tak má a myslím že i Leger, Tarn a budou určitě
     Re: Genussklettern Österreich Mitte07.08.2010
Tak to jo. Jištění často platí někdo mimo oficiální horosvaz. U nás taky. Občas se o tom píše i tady

 Comici Cima Grande06.08.2010
Brát kladivo nebo je to v téhle době už zcela zbytečné?
 Re: Comici Cima Grande06.08.2010
Estli k němu máš citovej vztah, tak ho vem na výlet, ale potřeba není. Důležitý je brzo vstávat neb
  Re: Comici Cima Grande06.08.2010
Dík moc, citovy vztah k němu nemám, tak ho nechám odpočívat doma :-) Co se týká davů v cetě, je mi t
  Re: Comici Cima Grande06.08.2010
jj, nastup za svitani, pak mas sanci ze budes na zacatku pelotonu.

 Hvar06.08.2010
Ahoj, mate nekdo zkusenosti s jinymi oblastmi na Hvaru KROME CLIFFBASE? Je neco slusneho dalsiho, da se tam dostat s kocarkem?
Pripadne nejake tipy na jiznejsi Chorvatsko na lezeni s malymi detmi. Omiš jsme byli loni.
 Re: Hvar06.08.2010
Na Hvaru ma být ještě jedna oblast, ale udajně ne moc velika. Zkus pohledat na netu.
  Re: Hvar06.08.2010
Na Hvaru je toho víc, na chorvatský skalky existuje dobrej souhrnnej průvodce (vč. Hvaru, nikoliv po

 suunto core06.08.2010
Kdo si chce narovnat čakry ať mi prosím pošle návod v češtine na suunto CORE.Díky

 výstupu na Grossglockner?05.08.2010

Ahoj! Dotaz: je potřeba k výstupu a sestupu na Grossglockner lano? Dle příspěvků to vypadá, že se to dá zvládnout bez slaňování - vypadá to na takovej polochoďák :-)) Díky moc za odpovědi Honza


 Re: výstupu na Grossglockner?05.08.2010
ok, dik
  Re: výstupu na Grossglockner?06.08.2010
nejdriv jsem tapal, pak jsem pochopil :-)
   Re: výstupu na Grossglockner?06.08.2010
Asi ne?

 výstupu na Grossglockner?05.08.2010

Ahoj! Dotaz: je potřeba k výstupu a sestupu na Grossglockner lano? Dle příspěvků to vypadá, že se to dá zvládnout bez slaňování - vypadá to na takovej polochoďák :-)) Díky moc za odpovědi Honza


 Re: výstupu na Grossglockner?05.08.2010
neslo by to jeste jednou?
  Jasně že šlo!06.08.2010
Ahoj! Dotaz: je potřeba k výstupu a sestupu na Grossglockner lano? Dle příspěvků to vypadá, že se to
   Re: Jasně že šlo!06.08.2010
myslim, ze prani uz jsi splnil... viz thread vyse a autor ti i podekoval :-/
    Re: Jasně že šlo!06.08.2010
Jenže víš co praví přísloví? Myslet znamená hovno vědět. Takže, aby nedošlo k nedorozumění, to radši
     Re: Jasně že šlo!06.08.2010
ty ses debil...už na to bylo odpovězený, tak to tady zbytecne nezasirej...
      Re: Jasně že šlo!08.08.2010
Není nad pořádný argument.

1   ...   846   847   848   849   850   851   852   853   854   855   856   857   858   859   860   861   862   863   864   865   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Genussklettern Österreich Mitte
Ahoj,nemáte někdo průvodce Genussklettern Österreich Mitte v elektronické podobě? Mohl bych požádat o jeho zaslání nebo uloženíní na net. Díky Martin Nosek
Martin11:20:41 06.08.2010
odpovědět 
 Re: Genussklettern Österreich Mitte
A co takhle si ho koupit? Ty pruvodce nerostou nekde v lese, kde je seberes jak houbu!

Mozna, kdyby sis z nej vybral par cest, tak se nad tebou nekdo slituje, ale chtit si ho ukradnout cely, fuj!

Howgh,

Lenka K.
Lenka K.12:26:50 07.08.2010
odpovědět 
  Re: Genussklettern Österreich Mitte
No hlavně se neposer ,ty charakterní osobo.
12:41:24 07.08.2010
odpovědět 
   Re: Genussklettern Österreich Mitte
Špatnej den, co?
12:45:09 08.08.2010
odpovědět 
    Re: Genussklettern Österreich Mitte
Špatnej den? Jak pro koho ty gumo :D .Od té doby co je tento sport plný "konzumentů adrenalinu a-la Lenka K.", je to s mezilidskými vztahy tak trochu pičou ke zdi. Pamatuju si doby (a není to tak dlouho), co se všichni průvodci šířili formou samizdatu zcela normálně. A co třeba průvodci na Lezci? Se dost využívaj co? Není to podle konzumentky Léňi třeba krádež? Proč ta nána píše blitky o krádežích ,když chce nepomáhat. Ať je radši zticha. Takže špatnej den hlavně pro ní. Tak pa puso. :D
Ten co mu jenom vaděj "moc chytré" Lenky16:02:06 08.08.2010
odpovědět 
     Re: Genussklettern Österreich Mitte
Taky pamatuju doby, kdy bylo vsechno vsech. Ostatne, kradeze pod skalami, at uz batohu nebo z aut, naznacuji, ze tyto doby bohuzel jeste neskoncily.

Jsou, mily anonyme, lide, kteri nemaji radi, kdyz se krade. A mala kradez je taky kradez.

Howgh,

Lenka K.
Lenka K.20:57:33 08.08.2010
odpovědět 
      Re: Genussklettern Österreich Mitte
Pleteš si jablka s hruškama. Jinak jako Lenka K. jsi anonymní stejně jako já. A vážně pochybuju,že si na dobu rudochů výrazněji vzpomínáš. Už s tebou nebudu komunikovat a dopřeju tvému egu a směšnému charakteru pocit vítězství. Lidi by si měli pomáhat(na tebe asi všichni serou,proto si musíš všechno kupovat),a pokud to nezvládáš,tak nemoralizuj. Nemyslím si ale,že něco takového pochopíš. Tak pa anonymko.
21:38:06 08.08.2010
odpovědět 
      Re: Genussklettern Österreich Mitte
Hm. To ve Francii je asi všechno všech od doby, kdy se tam jezdí lezt. Komu tam nevybrali auto, tak má docela štěstí nebo tam ještě nebyl. A ty vybraný auta v lezeckých oblastech u nás jsou aktuální posledních pár let, myslím.
Willhem06:28:27 09.08.2010
odpovědět 
  Re: Genussklettern Österreich Mitte
Já našel knížku na Höllental přejetou autem v tunelu. Jinak koupě průvodce není špatná věc, venku to totiž většinou funguje tak, že náklady na tisk pokryje reklama a zisk jde do nového jištění. Pak nevznikají trapné dohady jako u nás, že kdo chce lezt v dané oblasti, nechť je členem např DAV, CAI apod.
Willhem13:09:58 07.08.2010
odpovědět 
   Re: Genussklettern Österreich Mitte
To se mýlíš. Bylo by dobré, kdyby to tak fungovalo, ale zatím to tak není v naprosté většině případů.
Kuba Turek14:14:21 07.08.2010
odpovědět 
    Re: Genussklettern Österreich Mitte
To je možný, ale třeba vydavatelství Versante sud to tak má a myslím že i Leger, Tarn a budou určitě další oblasti. Na stěnách ve Švajcu či Rajchu si zase zakládají místní firmy, tedy Mammut či Stubai. A nebo to tam prostě dává někdo, kdo má dobrej pocit z toho, že se cesty lezou.
Willhem17:00:39 07.08.2010
odpovědět 
     Re: Genussklettern Österreich Mitte
Tak to jo. Jištění často platí někdo mimo oficiální horosvaz. U nás taky. Občas se o tom píše i tady na Lezci. Je ale jasné, že vydání průvodce přejištění oblasti nezaplatí. Průvodčík je často i prodělečná činnost z čistě komerčního hlediska.
Kuba Turek17:50:13 07.08.2010
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi