Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 21.Schockherr 10394 Bouldry: 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 21.Nespoutaný 9956 Hory: 28.Relovsky 2422 29.Trkal 2410 30.Slavíček 2366
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Skály a stěny okolo Drážďan 19.08.2010 Ahoj, zdravím všechny lezce.. Jedu na rok studovat do Drážďan a chtěl bych se zeptat, jestli někdo neznáte nějakou lezeckou tamní stěnu případně skály v blízkém okolí (saské pískovce jsou asi mimo moje lezecké schopnosti) v potaz jsou cesty tak max 8 a sp
  Re: Skály a stěny okolo Drážďan 19.08.2010 Vyhledej zde článek XXL Superlárdž - o lezecké stěně.
+ Omrknu lezecké průvodce Sportkletterg
    Re: Skály a stěny okolo Drážďan 19.08.2010 Díky moc, parádní info, kdybys našel něco konkrétního v průvodci či jiných knihách, nepohrdnu žádným
      Re: Skály a stěny okolo Drážďan 19.08.2010 Osobní zkušenost bohužel zatím nemohu přidat, to musí někdo jiný.
F.R.R.: okolí Dráždan: Klet
    Re: Skály a stěny okolo Drážďan 19.08.2010 Díky moc, parádní info, kdybys našel něco konkrétního v průvodci či jiných knihách, nepohrdnu žádným
      Re: Skály a stěny okolo Drážďan 19.08.2010 Tak jen přidám info, ta obří stěna je součástí komplexu XXL, kde to vypadá i na relativně lidové cen
    Re: Skály a stěny okolo Drážďan 20.08.2010 Je to Plauenscher Grund.
    Re: Skály a stěny okolo Drážďan 20.08.2010 DobřeTy Papouš!
Pozor na ten Backofen, v tom průvodci (2007) je jen jedna cesta VI, 30m, jest
  Re: Skály a stěny okolo Drážďan 20.08.2010 Existuje průvodce Nepískovcové skály Saska, report o dvou oblastech z něj najdeš zde:
  Re: Mont Blanc 20.08.2010 Stejný kopec 19.8.:
Greenwood Finn a Tom McCann, dva Angličané 23 let, byli nuceni strávit no
lano salewa? 19.08.2010 Nevíte někdo jaké je tohle lano? Salewa Rope 10,2 mm Entrance 60 m... viděl sem ho v obchodě za neskutečně nízkou cenu tak by mě zuajímalo jestli má cenu do toho jít nebo si připlatit za jiné.... díky.
  Re: lano salewa? 19.08.2010 pokud je uiaa certifikovane, nevidel bych problem - kdes to videl? Za kolik? Co je jako extra nizka
    Re: lano salewa? 19.08.2010 no 1750 :)....až se mi nechtělo věřit
      Re: lano salewa? 19.08.2010 A kdes to videl za tuhle cenu? to asi nebude normalni cena,ne? dík
      Re: lano salewa? 19.08.2010 To je fakt slusne, jeste jednou se zeptam, kde to maji?
        Re: lano salewa? 19.08.2010 Lano je dobré neboj se ho. Slušný standard.
  Re: PB bomby 19.08.2010 Do popelnice by se kartuše dávat prej neměly. Ve sběrně, ve sběrném dvoře, ani v mobilní sběrně nebe
    Re: PB bomby 19.08.2010 ...koupit v inzerci
předchozí povídání zde:
    Re: PB bomby 19.08.2010 no, neviem... na to plnenie už pár ľudí doplatilo :/
      Re: PB bomby 19.08.2010 Zničením vařiče či vlastním zdravím?
Nedávno jsme vedli na tohle téma debatu a tak mne to za
        Re: PB bomby 19.08.2010 Je tam víc propanu, tj. větší tlak než origo. Pár bombiček bouchlo, většinou v létě v autě. Něco i p
???Sumava - Vimperk - Lezba/Boulder??? 19.08.2010 Ahoooj, jedeme s partickou na dovcu k Vimperku. Nechce se mi uplne tyden nelezbit a jen kolovat/slacklajnit... Nevite kde by se dalo dat v okoli nejake lezeni... lano... boulder... cokoliv! ja nejradeji boulder, dalsi lezba ucastnice zajezdu radeji lano!
Via ferrata Italiana na Mangart 18.08.2010 Nešel někdo letos ferratu Via Italiana (z italské strany) na Mangart v Julských Alpách? Slyšel jsem, že loni byla zavřená kvůli špatnému stavu. Díky.
  Re: Via ferrata Italiana na Mangart 18.08.2010 Sli jsme ji pred tydnem, neni tam zadny problem, nektera mista jsou znovu prejistena. Doporucuji, js
    Re: Via ferrata Italiana na Mangart 21.08.2010 zavrena je americana
Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 Ahoj všichni milovníci hor, jelikož tuším, že většina z vás během svých výpadů do hor fotí, tak bych se chěl zeptat hlavně těch s větším a rozsáhlejším nádobíčkem na rady a náměty, jak vybavení během výprav skladujete, jak je chráníte před počasím, ev. ja
  Re: Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 Ahoj Pokud to je opravdu lezecká akce že se lezou vícedélky tak do stěny asi ideálně nějakej outdoor
    Re: Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 Dík za odpověď. Mám to dost podobný, bágl na focení mám Nova 1 AW, Cokin filtry jsem s sebou tahal d
  Re: Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 bruno ještě dotaz: proc sebou do hor tahas pevnou padesátku kdyz uz to sany ohnisko uz mas na skle 1
    Re: Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 Covece, mas recht, je to takovej relikt z doby, kdy jsem mel jen setak jako zakladni objektiv a ten
      Re: Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 Tan Tamron je výborný univerzální sklo - dobrá volba. Sám o něm přemýšlím. Ale Jak jednou zkusíš poř
        Re: Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 Tamron je skvělej, dokonce v vyšel v testech líp, než srovnatelný 17-40/4 (nebo tak nejak) od Canonu
  Re: Fotovýbava při lezení a VHT 18.08.2010 Z jiného soudu: Až do loňska jsem na lezení a náročnou turistiku používal kompakt Olympus Camedia 50
    Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 Jsem laik a nevyznám se v tom, ale docela si v testech pochvalovali kompakt Sony DSC-HX5. Má dobrý f
      Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 Díky. Funkcí má tenhle foťáček hafo, ale obrázky dělá špatný - plochý, vytahuje barvy... atd. Jako r
        Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 tohle budes muset poresit na nejake fotodiskuzi ale grafika.cz a ne na lezci
          Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 Tojo, hledám už delší dobou touhle cestou. Když se ale objevila tahle diskuse, tak jsem zkoušel, jes
        Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 Co presne to znamena "plocha fotka"? To je jako ze kdyz fotis na telak tak se zdaji veci b
          Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 Myslím tim, že na fotce není vidět "hloubku", perspektiva vypadá jako tapeta, není zřeteln
            Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 No myslim ze "hloubka obrazu" je jen tvuj subjektivni dojem kterej ovlivnuje milion veci.
              Re: Fotovýbava při lezení a VHT 19.08.2010 Určitě máš pravdu, ale zároveň bych oponoval tomu, že kompakty jsou jeden jako druhý. Navíc zrovna v
                Re: Fotovýbava při lezení a VHT 20.08.2010 Kubo chtěl jsem se zeptat na Pentax W90 protože o něm dost uvažuju do stěny. Jinak já už dva roky fo
                  Re: Fotovýbava při lezení a VHT 20.08.2010 Koukni se na HD. Fotky dost blbý, ale když počítáš s omezením, tak se z nich může následnou úpravou
                    Re: Fotovýbava při lezení a VHT 20.08.2010 A co takhle Panasonic FZ-38, je lehounkej, perfektne skladnej, dobrej zoom, fotky taky slusny. Nebo
                      Re: Fotovýbava při lezení a VHT 20.08.2010 Nevíš, jestli vydrží tvrdé zacházení a případně déšť? Jinak vypadá dobře.
                        Re: Fotovýbava při lezení a VHT 21.08.2010 Jo, kluci ho tahaj na skialpy, do hor, vydrzi dost. Kdybych nekdy uvazoval o necem mensim, nez zrcad
                  Re: Fotovýbava při lezení a VHT 20.08.2010 Já se teda poslední dobou misto prechodovejch filtru (z duvodu uz recenych) radsi fotim par exposici
lezení ve Špáňu u moře 17.08.2010 Zdravím, v září jedem na takový menší Eurotrip a marně sháním nějakou oblast na severu španělska, s lezením přímo u, či kousek od moře. Poradíte pls někdo? Budeme namixovaní lezci s nelezci, musím vymyslet nějaký kompromis.. Díky
  Re: lezení ve Špáňu u moře 18.08.2010 zajedte do Rodellaru...nelezci se muzou chodit cabrat do potoka :-D
  Re: lezení ve Špáňu u moře 18.08.2010 Jedina oblast co znam na severu Spanelska je v okolí Oňati ( kousek jihozápadně od Bilbaa ) , ale pr
    Re: lezení ve Špáňu u moře 18.08.2010 Mno já spíš myslel něco jako finale ligure apod. :( Ze siurany je to k moři cca 100 km, ale to je ho
    Re: lezení ve Špáňu u moře 18.08.2010 Mno já spíš myslel něco jako finale ligure apod. :( Ze siurany je to k moři cca 100 km, ale to je ho
      Re: lezení ve Špáňu u moře 19.08.2010 Cece nebud liny a koukni do googlu. Asi nenarazis na obrovskou oblast typu Finale, ale prijde mi ze
      Re: lezení ve Špáňu u moře 19.08.2010 Valencie a okoli, Costa Blanca )asi 2345 oblasti a sektoru) a vubec nejlepsi je portugalsko a Meio M
Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 Prosím o radu. Potřebuju dokoupit matroš a náhodou jedu kolem Arca. Tušíte někdo co se v Arcu vyplatí a co ne? Potřebuju: lano 60m dvojčata, helmu, sedák, lezečky, presky.
Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 Prosím o radu. Potřebuju dokoupit matroš a náhodou jedu kolem Arca. Tušíte někdo co se v Arcu vyplatí a co ne? Potřebuju: lano 60m dvojčata, helmu, sedák, lezečky, presky.
  Re: Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 Podívej se nejprve u nás, kolik to asi stojí tady, pak vlez v Arcu do obchodu a porovnej. Možná bude
    Re: Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 ja kupoval v CR mammut expresky za cca 200 kc/kus. no nekup to, kdyz bezne stoji 450 :-)
      Re: Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 Ja v Arcu koupil expresky Salewa za 175 Kc kus.
    Re: Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 jak co, větší slevy budou spíš v říjnu a listopadu, obchody jsou tam minimálně 3
      Re: Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 Bacha na votvíračku, maj tam siestu..
        Re: Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 Obchody mají siestu do půl 4 a pak je otevřeno do 7. Obecně co jsem to tak zkoumal před měsícem tak
          Re: Nákup materiálu v Arcu 17.08.2010 Asi před 14 dnama sem čučel na lana - Beal Ice line Golden Dry 60m 92E... U nás tak min. 3000K...
  Re: Nákup materiálu v Arcu 22.08.2010 Zrovna jsem se vrátil z Arca a ceny tam jsou naprosto vynikající. Lana, presa, grigri, batohy, lezky
    Re: Nákup materiálu v Arcu 23.08.2010 ...to s tým arogantným obmedzencom z Verticalu potvrdzujem. Chalpčisku ide tak akurát o prachy, záuj
1
...
842
843
844
845
846
847
848
849
850
851
852
853
854
855
856
857
858
859
860
861
...
2263
???Sumava - Vimperk - Lezba/Boulder??? Ahoooj, jedeme s partickou na dovcu k Vimperku. Nechce se mi uplne tyden nelezbit a jen kolovat/slacklajnit... Nevite kde by se dalo dat v okoli nejake lezeni... lano... boulder... cokoliv! ja nejradeji boulder, dalsi lezba ucastnice zajezdu radeji lano! Predem dekuji za vsechny tipy! Hore zdar trotlik 07:05:47 19.08.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: