Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Arco - vícedélky 27.08.2010 Čau, máte prosím tipy na nějaké lehčí (4-6) pěkné vícedélkové cesty okolo Arca (Sarcatal)? Dík za tipy.
  Re: Arco - vícedélky 27.08.2010 plate zebratte, či jak se to píše. A pak Dolomity:))
    Re: Arco - vícedélky 27.08.2010 určitě Zebraty, pak přímo v Sarché ( nad přehradou ) jsou 3 pěkné cca 9ti délkové cesty na Piccolo D
  Re: Arco - vícedélky 27.08.2010 Via Transeamus na Cima Alle Coste, krásných 9 délek 5c-6b v plotnách. Až na první délku luxusně odji
  Re: Arco - vícedélky 27.08.2010 Jestli jsi z Prahy, tak se ozvi. Mám nového vícedélkového průvodce pro Arco. Koukneš se, nakopíruješ
    Re: Arco - vícedélky 28.08.2010 Ty jo, za chvilku tam jedu, tesne :) Nevadi, diky moc za nabidku!
Zvetsene uzliny v lezeni 26.08.2010 Posledni dobou se mi stava, ze po narocnejsim lezeni (delani shybu nebo visu) me pak zlobi uzlina v podpazi (pouze na jedne strane). Trochu se zvetsi, okoli je citlive, svedi to apod. Vetsinou to tak do dvou dnu odezni a pak se to zase po namaze vrati? Se
  Re: Zvetsene uzliny v lezeni 26.08.2010 V kazdem pripade bez prosim k doktorovi. Cim driv, tim lip. Zadna babska rada ti nepomuze.
  Re: Zvetsene uzliny v lezeni 26.08.2010 Si si jistý, že je to uzlina? V podpaží jsou uzliny, ale není důvod aby se zvětšovaly jednostranně p
  Re: Zvetsene uzliny v lezeni 27.08.2010 Zvětšená, bolestivá a svědící uzlina ma jedine reseni, a tim je navsteva lekare! Prinejmensim proto,
    Re: Zvetsene uzliny v lezeni 27.08.2010 Hm, lymfadenopatie. Před pár lety jsem to slovo neznal. Pak jsme našli zvětšenou uzlinu dceři a nako
  Re: Zvetsene uzliny v lezeni 27.08.2010 Ahoj. Jen tak velmi lajcky mě napadá, že uzliny se zvětšují při zánětu (viz angína, střední ucho,ale
    Re: Zvetsene uzliny v lezeni 27.08.2010 Jo, ten zanet z trenovani me taky napadl, prave proto, ze se to ozve vzdy po vetsi namaze a beham pa
Gosausee 26.08.2010 Ahoj, nevite prosim nekdo, jestli je neco k lezeni okolo jezera Gosau? Pocasi zatim nic moc, tak aby se clovek nehnal zbytecne nahoru na Adamekhutte a mel nejakou alternativu v zaloze. Nebo vubec nejake skalkareni v dolinach okolo Dachsteinu... Diky za ja
  Re: Gosausee 26.08.2010 Zdar přímo u jezera Gosausee podle mýho průvodce nic není. Ale u Bad Goisern a Bad Ischl je několik
    Re: Gosausee 27.08.2010 A co chata Hofpürglhütte 1705m v Gosaukamu?
za chatou je klettergarden a na vícedéky stačí vý
silnice na levym 26.08.2010 Ahoj, nemate prosim nekdo info jak vypada silnice do Žlebu? Jesli ji povoden nezničila natolik že bych si moch zničit auto. Dik moc
Tomáš
  Re: silnice na levym 02.09.2010 Nevim, jestli je to jeste aktualni, ale my tam byli pred festakem a bylo to uplne v klidu - alespon
Frankenjura - pruvodce 26.08.2010 Mám v plánu konečně do knihovny koupit průvodce na Frankenjuru. Poraďte který je lepší. Franken 1 a 2 od bratrů Rökerů nebo Frankenjura Band 1 a Frankenjura Band 2 (Panico) od Sebastiana Schwertnera. Dík moc!!!!!!!!!!!
      Re: Frankenjura - pruvodce 27.08.2010 Ten od Rökerů je vybornej. Anglictina a nemcina. Podle me nejlepsi popisy pristupu a mapky. Nejmene
  Re: Frankenjura - pruvodce 01.09.2010 Mám toho 2.dílného Schwertnera a jsem max. spokojený
Rozsocha bouldery 25.08.2010 Nemáte to tam někdo nějak víc prochozeno? Konkrétně mě zajímá, kde zhruba jsou kameny Louže, Ježek a Sedačka, případně další, které nejsou na mapkách na
Lezení na Seči 25.08.2010 Ahoj nevíte náhodou někdo jestli se na přehradě na Seči dá lézt na skále co je pod zříceninou? nebo jestli ji někdo třeba už přelezl? díky.
  Re: Lezení na Seči 25.08.2010 Zdar, hele lezení na skále pod hradem je lákavý, ale dost nebezpečný.dříve se lezlo na skalkách vlev
mont blanc 24.08.2010 zdravim mam jednu otazku jak je to se zakazem stanovani nad chatou GOUTER na MONT BLANCU zajima mne esli mne s tama nekdo vyhodi kdyz si tam postavim stan diky za odpoved!
  Re: mont blanc 24.08.2010 Nevyhodi, ale nesmis si ho stavit na heliportu nad chatou .. musis jit dal, stany nebo mista po nich
    Re: mont blanc 25.08.2010 Nevyhodi, ale nikdo k tobe nebude zdvorili, zejmena pokud slapne do lejna ve stope. Proste na Gouter
      Re: mont blanc 25.08.2010 Zdar Radku, jen jsem se chtěl zeptat jestli mívá chata dostatečné kapacity. Páč mi přijde, že je tam
        Re: mont blanc 25.08.2010 Samozřejmě nemívá (v hlavní sezónu). Na to že se vyspíš se nedá ani pomyslet. Bez rezervace a při po
      Re: mont blanc 25.08.2010 Ahoj, při výstupu na Blanc většinou ve stanu nespím (kdysi dávno), ale po kamarádově zkušennosti z t
Razova sila 24.08.2010 Ahoj,
včera jsem se v hospodě dohadoval u piva jak je to s rázovou silou no a došlo i na sázku. Kolega tvrdí nasledujici : Mejme šňůru, špagat, vlasec - pro náš případ prostě něco co nepruží (skoro vůbec), s nosností přesne 10kg ve statickem visu,
  Re: Razova sila 24.08.2010 Myslím, že fyzikálně vzato není situace jednoznačná. Po pádu z 1m bude mít závaží rychlost asi 4,5m/
  Re: Razova sila 24.08.2010 Rázová síla závisí na pružnosti toho špagátu. Pokud to bude ocelová struna tak praskne. Pokud vlasec
    Re: Razova sila 24.08.2010 No myslim, ze ocelova struna by nepraskla.
  Re: Razova sila 24.08.2010 Bude to znit elitarsky, ale fyzika pro stredni skoly, v nejhorsim pripade prvni rok vysky - mechanik
    Re: Razova sila 24.08.2010 Přesně tak, všechno závisí na deformačním modulu té šnůry, ten jste si nestanovili, takže nelze odpo
1
...
839
840
841
842
843
844
845
846
847
848
849
850
851
852
853
854
855
856
857
858
...
2263
Arco - vícedélky Čau, máte prosím tipy na nějaké lehčí (4-6) pěkné vícedélkové cesty okolo Arca (Sarcatal)? Dík za tipy. bruno 00:21:28 27.08.2010odpovědět
  Re: Arco - vícedélky plate zebratte, či jak se to píše. A pak Dolomity:)) 08:50:46 27.08.2010odpovědět
    Re: Arco - vícedélky určitě Zebraty, pak přímo v Sarché ( nad přehradou ) jsou 3 pěkné cca 9ti délkové cesty na Piccolo Dain - Amazzonia, Amelie, Orizzonti Dolomitici - obtížnost 5b a 5c, průvodce na tyto tři je na bergsteigen.at Kraťas 09:15:03 27.08.2010odpovědět
  Re: Arco - vícedélky Via Transeamus na Cima Alle Coste, krásných 9 délek 5c-6b v plotnách. Až na první délku luxusně odjištěné. Došlík 16:46:52 27.08.2010odpovědět
  Re: Arco - vícedélky Jestli jsi z Prahy, tak se ozvi. Mám nového vícedélkového průvodce pro Arco. Koukneš se, nakopíruješ, a máš vyřešeno. Gejza 17:29:54 27.08.2010odpovědět
    Re: Arco - vícedélky Ty jo, za chvilku tam jedu, tesne :) Nevadi, diky moc za nabidku! Bruno 08:14:50 28.08.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: