Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 21.Schockherr 10394 Bouldry: 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 21.Nespoutaný 9956 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Scarpa F3 31.08.2010 Caute, rad by sem se zeptal na F3 od scarpy, nikde sem o nich nic nenasel (krome reklamnich titulku). Tak jestli s nimi mate neake skusenosti, zajimalo by me jak je to s nimi ve vyslapu a tak vubec, pomer sjezd/vyslap. A dalsi vec: chtel bych je na klasic
  Re: Scarpa F3 01.09.2010 Áhoj, má je kamarád a je s nimi vcelku spokojený...akorár při sjezdu pod ně cpe furt nějakou destičk
    Re: Scarpa F3 01.09.2010 Dík, hlavně že nejsou nějak moc problémové. Není to totiš nějak moc vídaná bota ani u "polozávo
      Re: Scarpa F3 02.09.2010 s tim purkem se porad s nekym erudovanym! doporucene vazani pro F1 a F3 na skialp je tech - jak mluv
        Re: Scarpa F3 02.09.2010 Já vím, doteď sem chodil se starýma Dachstainama - ty sem roztřískal. K těm botám časem aj TLT a ski
          Re: Scarpa F3 02.09.2010 takhle se to resilo u F1 nez zacli delat ten elegantni klinek do zdirky na harse, ale tam se to lepi
            Re: Scarpa F3 03.09.2010 ...no, co mám teda dělat?
              Re: Scarpa F3 03.09.2010 nasetrit na techa,...nebo koupit jiny boty. treba zzero 3, kupovat si F3 na silvretu nema smysl.
    Re: Scarpa F3 01.09.2010 Dík, hlavně že nejsou nějak moc problémové. Není to totiš nějak moc vídaná bota ani u "polozávo
Zugspitze 31.08.2010 Ahoj, za 14 dní se chystáme na výstup na Zugspitze. Bohužel nevíme, kde v okolí přespat. Nevíte někdo o nějakém kempu, nebo místu, kde by se dalo přespat pod širákem v okolí GAPA? dík
  Re: Zugspitze 31.08.2010 Pod sirak jsme si tam netroufli, ale primo v GAPA na okraji, tesne pred odbockou na Hammersbach (jed
  Re: Zugspitze 31.08.2010 Ahoj, Martin má pravdu, také jsem tam spal a pak ještě když odbočíš směr Hammersbach tak hned za žel
Okolí Kaprunu 31.08.2010 Ahoj, jedu na 5 dnů do Kaprunu, s fyzicky zdatnou holkou co neleze, doporučte nám prosím zajímavé jednodennvýstupy v okolí s pěknými výhledy, při kterých není nutno se jistit.
  Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 G. Wiesbachhorn - Kaindlgrat - mačky + cepín nutností.
    Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 Kaindlgrat je spíš na 2 dny: 1. den na chatu a 2. den na vrchol a dolů. Co takhle na druhou stranu
      Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 díky kubo, ale měl jsem na mysli něco víc nelezeckého, prostě nechci brát matroš vůbec, max. mačky a
  Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 Wiessbachhorn jde od zacatku srpna temer vzdycky bez macek a cepinu, pokud nenasnezi. Samozrejme, ze
byrokracie 30.08.2010 kde si muzu udelat obrazek veskere nutne byrokracii spojene s otevrenim a provozem boulderu pro verejnost? Je nekde k nahlednuti zakon pojednavajici o predpisech nutnych pri provozu boulderu?
nález kybliku na Krkavci skale 30.08.2010 Čau,
včera jsme pod Krkavčí skálou v Krase našli poměrně zánovní jistící prostředek (kyblík) černé barvy. Kdo to ztratil (a bude znát i značku výrobku) ať se o něj přihlásí. 724427297.
Jirka
  Re: nález kybliku na Krkavci skale 30.08.2010 kdosi tam ještě nechal lezky - zánovní mamuty
    Re: nález kybliku na Krkavci skale 31.08.2010 Pokud vám chybí něaká lezecká výbava, zajeďte si na víkend pod Krvavčí skálu :-D
nález kybliku na Krkavci skale 30.08.2010 Čau,
včera jsme pod Krkavčí skálou v Krase našli poměrně zánovní jistící prostředek (kyblík) černé barvy. Kdo to ztratil (a bude znát i značku výrobku) ať se o něj přihlásí. 724427297.
Jirka
dvojcata 30.08.2010 Zdar, muzete mi poradit s vyberem dvojcat? Chtel bych to na sportovni vicedelky a na letni lezeni v tatrach. Neuvazuju o lezeni na snehu nebo mixu, to jde zatim mimo me. Rozhoduji se mezi accordem 8,3 od singace nebo 8,5 master od tendonu. Taky by me zaji
  Re: dvojcata 30.08.2010 cus, rozhodne je zbytecne priplacet za nejake ochrany proti vode pokud to vubec pomuze (coz jsem oso
    Re: dvojcata 30.08.2010 Já mám zkušenosti s impregnací od Tendonu jen ty nejlepší. Na Eigeru, Badilu a Duostarech. Koupím si
      Re: dvojcata 30.08.2010 Já bych rozhodně šel do dvojčat s kompletní impregnací, tzn. jádro a oplet. Mám Accordy od SR, které
        Re: dvojcata 30.08.2010 jj, má pravdu ten chlapec.Rozhodně jdi do impregnace!!!Možná ušetříš litr, ale budeš tak znechucený
          Re: dvojcata 31.08.2010 jako na tvou holkou? ;-) ale vazne, mam beal ice line a som uplne spokojny. doporucujem.
  Re: dvojcata 30.08.2010 Zkus se mrknout na Beal Ice Line a samozrejme s impregnaci jadra, tj. Golden Dry. Jelikoz je predpok
    Re: dvojcata 30.08.2010 gemini od SR s plnou ochranou jsou za stejnou cenu jako tendon master uplne bez ochrany a jen o gram
    Re: dvojcata 30.08.2010 gemini od SR s plnou ochranou jsou za stejnou cenu jako tendon master uplne bez ochrany a jen o gram
      Re: dvojcata 31.08.2010 Doporučuju Tendon Master 7,8.Je chráněný proti vodě, je to dvojče a půlka zároven a dobře se s ním p
        Re: dvojcata 31.08.2010 Boha proč ho cpeš do zubů? Já myslel že to dělaj lidi jen na umělkách
          Re: dvojcata 31.08.2010 ""Boha proč ho cpeš do zubů? Já myslel že to dělaj lidi jen na umělkách"" :o)))
            Re: dvojcata 31.08.2010 K impregnaci: když je lano nový je to paráda, ale přijde mi že párkrát zmokneš, protáhneš ho po ledo
              Re: dvojcata 31.08.2010 Uz jsem myslel, ze jsem uplne blbej a vsem ostatnim impregnace vydrzela. Presne tohle jsem mel na my
            Re: dvojcata 31.08.2010 Tatry - 60m
        Re: dvojcata 31.08.2010 Zdar, Taky doporučuju Tendon Master 7,8. Když si je při cvakání strčim do zubů tak se mi taky bojim,
  Re: dvojcata 31.08.2010 Nedavno som kupil beal ice twin, zatial som liezol s nimi len jednu cestu v tatrach ale uplna spokoj
    Re: dvojcata 31.08.2010 Promiň, ale na co potřebuješ u dvojčat značení středu??Že by mě něco uniklo??
      Re: dvojcata 31.08.2010 zeby si vedel zakricat fesakovy n aprvom konci lana, ze "poooolooovica"
        Re: dvojcata 31.08.2010 No polovica ti stejne moc nerekne:-(
Podle mě je lepší si koupit značkovač a na 5.,10. a 15.m
          Re: dvojcata 31.08.2010 Ta půlka na půlce by se hodila. Občas slaňuju cesty, kde slaňovat jinak než po 25 m nejde. Naposledy
  Re: dvojcata 31.08.2010 nemate nekdo toho accorda? zajimalo by me jak to ma s tou ochranou impregnaci. v e-shopech se o tom
    Re: dvojcata 31.08.2010 Accord je bez impregnace, proto saje jak hadr-viz.víše
Zapomenuta expreska na Pantheonu 30.08.2010
Zdar,
ve ctvrtek (26.8.2010) nekdo nechal 2 presa Na Pantaku v jedny z "lehcich" cest tam v pravo (ve druhy lize).
Za popis mozna vratim..:)
Výstup na Kriváň 29.08.2010 Poradíte někdo kam až se dá dojet autem a kde přespat před výstupem na Kriváň?
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 pokiaľ sa nemýlim, Kriváň sa dá dať hore aj dole v priebehu jedného dňa (rekreačným tempom za dákych
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 ahoj, auto ti neporadim, ale Krivan je bezna tatranska turistika, takze za den nahoru a dolu bez vet
    Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 No pokud je tazatel třeba z Aše, tak je dobré se po příjezdu vyspat i před nákupem v obchodě ;o) ...
      Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 tak samo, ze pocitam s tim, ze uz v Tatrach bude...dotaz byl polozenej, tak kde se vypsat cestou nah
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Pokud ti jde o přespání ve spacáku, tak docela luxusně to jde na zastávce na Podbanském - mám to vyz
    Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Můžeš přespat třeba v Ráčkové dolině v autocempu v obci Prybylina,asi 10 km od Trech Studniček,kde s
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Autom najblizsie z Troch studniciek, vystup aj zostup podla kondicie asi 4-7 hod, pripadne zo Strbs
    Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Mám to naplánovaný na cca tři dny. První den přespání na Brnčálce a výstup na Jahňačí štít, druhý de
      Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Když jsou to tvoje první tatry proč chceš tak přejíždět?Z každé doliny či chaty se dá dělat nezpočet
        Re: Výstup na Kriváň 31.08.2010 Taky bych to tak viděl. Z Brnčaly lze doporučit náročnější turistiku třeba: Baraní rohy přes Baraní
          Re: Výstup na Kriváň 31.08.2010 Jakube, dik za výčet opravdu krásných výšlapů od Brnčálky, s výběrem souhlasím. ALE opravdu doporuču
            Re: Výstup na Kriváň 31.08.2010 Odporucene tury nie su legalne, turista moze v TANAP-e len po chodnikoch, horolezec aj mimo chodniko
      Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Když jsou to tvoje první tatry proč chceš tak přejíždět?Z každé doliny či chaty se dá dělat nezpočet
1
...
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
848
849
850
851
852
853
854
855
856
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: