Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 21.Schockherr 10394 Bouldry: 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 21.Nespoutaný 9956 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Scarpa F3 31.08.2010 Caute, rad by sem se zeptal na F3 od scarpy, nikde sem o nich nic nenasel (krome reklamnich titulku). Tak jestli s nimi mate neake skusenosti, zajimalo by me jak je to s nimi ve vyslapu a tak vubec, pomer sjezd/vyslap. A dalsi vec: chtel bych je na klasic
  Re: Scarpa F3 01.09.2010 Áhoj, má je kamarád a je s nimi vcelku spokojený...akorár při sjezdu pod ně cpe furt nějakou destičk
    Re: Scarpa F3 01.09.2010 Dík, hlavně že nejsou nějak moc problémové. Není to totiš nějak moc vídaná bota ani u "polozávo
      Re: Scarpa F3 02.09.2010 s tim purkem se porad s nekym erudovanym! doporucene vazani pro F1 a F3 na skialp je tech - jak mluv
        Re: Scarpa F3 02.09.2010 Já vím, doteď sem chodil se starýma Dachstainama - ty sem roztřískal. K těm botám časem aj TLT a ski
          Re: Scarpa F3 02.09.2010 takhle se to resilo u F1 nez zacli delat ten elegantni klinek do zdirky na harse, ale tam se to lepi
            Re: Scarpa F3 03.09.2010 ...no, co mám teda dělat?
              Re: Scarpa F3 03.09.2010 nasetrit na techa,...nebo koupit jiny boty. treba zzero 3, kupovat si F3 na silvretu nema smysl.
    Re: Scarpa F3 01.09.2010 Dík, hlavně že nejsou nějak moc problémové. Není to totiš nějak moc vídaná bota ani u "polozávo
Zugspitze 31.08.2010 Ahoj, za 14 dní se chystáme na výstup na Zugspitze. Bohužel nevíme, kde v okolí přespat. Nevíte někdo o nějakém kempu, nebo místu, kde by se dalo přespat pod širákem v okolí GAPA? dík
  Re: Zugspitze 31.08.2010 Pod sirak jsme si tam netroufli, ale primo v GAPA na okraji, tesne pred odbockou na Hammersbach (jed
  Re: Zugspitze 31.08.2010 Ahoj, Martin má pravdu, také jsem tam spal a pak ještě když odbočíš směr Hammersbach tak hned za žel
Okolí Kaprunu 31.08.2010 Ahoj, jedu na 5 dnů do Kaprunu, s fyzicky zdatnou holkou co neleze, doporučte nám prosím zajímavé jednodennvýstupy v okolí s pěknými výhledy, při kterých není nutno se jistit.
  Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 G. Wiesbachhorn - Kaindlgrat - mačky + cepín nutností.
    Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 Kaindlgrat je spíš na 2 dny: 1. den na chatu a 2. den na vrchol a dolů. Co takhle na druhou stranu
      Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 díky kubo, ale měl jsem na mysli něco víc nelezeckého, prostě nechci brát matroš vůbec, max. mačky a
  Re: Okolí Kaprunu 31.08.2010 Wiessbachhorn jde od zacatku srpna temer vzdycky bez macek a cepinu, pokud nenasnezi. Samozrejme, ze
byrokracie 30.08.2010 kde si muzu udelat obrazek veskere nutne byrokracii spojene s otevrenim a provozem boulderu pro verejnost? Je nekde k nahlednuti zakon pojednavajici o predpisech nutnych pri provozu boulderu?
nález kybliku na Krkavci skale 30.08.2010 Čau,
včera jsme pod Krkavčí skálou v Krase našli poměrně zánovní jistící prostředek (kyblík) černé barvy. Kdo to ztratil (a bude znát i značku výrobku) ať se o něj přihlásí. 724427297.
Jirka
  Re: nález kybliku na Krkavci skale 30.08.2010 kdosi tam ještě nechal lezky - zánovní mamuty
    Re: nález kybliku na Krkavci skale 31.08.2010 Pokud vám chybí něaká lezecká výbava, zajeďte si na víkend pod Krvavčí skálu :-D
nález kybliku na Krkavci skale 30.08.2010 Čau,
včera jsme pod Krkavčí skálou v Krase našli poměrně zánovní jistící prostředek (kyblík) černé barvy. Kdo to ztratil (a bude znát i značku výrobku) ať se o něj přihlásí. 724427297.
Jirka
dvojcata 30.08.2010 Zdar, muzete mi poradit s vyberem dvojcat? Chtel bych to na sportovni vicedelky a na letni lezeni v tatrach. Neuvazuju o lezeni na snehu nebo mixu, to jde zatim mimo me. Rozhoduji se mezi accordem 8,3 od singace nebo 8,5 master od tendonu. Taky by me zaji
  Re: dvojcata 30.08.2010 cus, rozhodne je zbytecne priplacet za nejake ochrany proti vode pokud to vubec pomuze (coz jsem oso
    Re: dvojcata 30.08.2010 Já mám zkušenosti s impregnací od Tendonu jen ty nejlepší. Na Eigeru, Badilu a Duostarech. Koupím si
      Re: dvojcata 30.08.2010 Já bych rozhodně šel do dvojčat s kompletní impregnací, tzn. jádro a oplet. Mám Accordy od SR, které
        Re: dvojcata 30.08.2010 jj, má pravdu ten chlapec.Rozhodně jdi do impregnace!!!Možná ušetříš litr, ale budeš tak znechucený
          Re: dvojcata 31.08.2010 jako na tvou holkou? ;-) ale vazne, mam beal ice line a som uplne spokojny. doporucujem.
  Re: dvojcata 30.08.2010 Zkus se mrknout na Beal Ice Line a samozrejme s impregnaci jadra, tj. Golden Dry. Jelikoz je predpok
    Re: dvojcata 30.08.2010 gemini od SR s plnou ochranou jsou za stejnou cenu jako tendon master uplne bez ochrany a jen o gram
    Re: dvojcata 30.08.2010 gemini od SR s plnou ochranou jsou za stejnou cenu jako tendon master uplne bez ochrany a jen o gram
      Re: dvojcata 31.08.2010 Doporučuju Tendon Master 7,8.Je chráněný proti vodě, je to dvojče a půlka zároven a dobře se s ním p
        Re: dvojcata 31.08.2010 Boha proč ho cpeš do zubů? Já myslel že to dělaj lidi jen na umělkách
          Re: dvojcata 31.08.2010 ""Boha proč ho cpeš do zubů? Já myslel že to dělaj lidi jen na umělkách"" :o)))
            Re: dvojcata 31.08.2010 K impregnaci: když je lano nový je to paráda, ale přijde mi že párkrát zmokneš, protáhneš ho po ledo
              Re: dvojcata 31.08.2010 Uz jsem myslel, ze jsem uplne blbej a vsem ostatnim impregnace vydrzela. Presne tohle jsem mel na my
            Re: dvojcata 31.08.2010 Tatry - 60m
        Re: dvojcata 31.08.2010 Zdar, Taky doporučuju Tendon Master 7,8. Když si je při cvakání strčim do zubů tak se mi taky bojim,
  Re: dvojcata 31.08.2010 Nedavno som kupil beal ice twin, zatial som liezol s nimi len jednu cestu v tatrach ale uplna spokoj
    Re: dvojcata 31.08.2010 Promiň, ale na co potřebuješ u dvojčat značení středu??Že by mě něco uniklo??
      Re: dvojcata 31.08.2010 zeby si vedel zakricat fesakovy n aprvom konci lana, ze "poooolooovica"
        Re: dvojcata 31.08.2010 No polovica ti stejne moc nerekne:-(
Podle mě je lepší si koupit značkovač a na 5.,10. a 15.m
          Re: dvojcata 31.08.2010 Ta půlka na půlce by se hodila. Občas slaňuju cesty, kde slaňovat jinak než po 25 m nejde. Naposledy
  Re: dvojcata 31.08.2010 nemate nekdo toho accorda? zajimalo by me jak to ma s tou ochranou impregnaci. v e-shopech se o tom
    Re: dvojcata 31.08.2010 Accord je bez impregnace, proto saje jak hadr-viz.víše
Zapomenuta expreska na Pantheonu 30.08.2010
Zdar,
ve ctvrtek (26.8.2010) nekdo nechal 2 presa Na Pantaku v jedny z "lehcich" cest tam v pravo (ve druhy lize).
Za popis mozna vratim..:)
Výstup na Kriváň 29.08.2010 Poradíte někdo kam až se dá dojet autem a kde přespat před výstupem na Kriváň?
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 pokiaľ sa nemýlim, Kriváň sa dá dať hore aj dole v priebehu jedného dňa (rekreačným tempom za dákych
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 ahoj, auto ti neporadim, ale Krivan je bezna tatranska turistika, takze za den nahoru a dolu bez vet
    Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 No pokud je tazatel třeba z Aše, tak je dobré se po příjezdu vyspat i před nákupem v obchodě ;o) ...
      Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 tak samo, ze pocitam s tim, ze uz v Tatrach bude...dotaz byl polozenej, tak kde se vypsat cestou nah
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Pokud ti jde o přespání ve spacáku, tak docela luxusně to jde na zastávce na Podbanském - mám to vyz
    Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Můžeš přespat třeba v Ráčkové dolině v autocempu v obci Prybylina,asi 10 km od Trech Studniček,kde s
  Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Autom najblizsie z Troch studniciek, vystup aj zostup podla kondicie asi 4-7 hod, pripadne zo Strbs
    Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Mám to naplánovaný na cca tři dny. První den přespání na Brnčálce a výstup na Jahňačí štít, druhý de
      Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Když jsou to tvoje první tatry proč chceš tak přejíždět?Z každé doliny či chaty se dá dělat nezpočet
        Re: Výstup na Kriváň 31.08.2010 Taky bych to tak viděl. Z Brnčaly lze doporučit náročnější turistiku třeba: Baraní rohy přes Baraní
          Re: Výstup na Kriváň 31.08.2010 Jakube, dik za výčet opravdu krásných výšlapů od Brnčálky, s výběrem souhlasím. ALE opravdu doporuču
            Re: Výstup na Kriváň 31.08.2010 Odporucene tury nie su legalne, turista moze v TANAP-e len po chodnikoch, horolezec aj mimo chodniko
      Re: Výstup na Kriváň 30.08.2010 Když jsou to tvoje první tatry proč chceš tak přejíždět?Z každé doliny či chaty se dá dělat nezpočet
1
...
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
848
849
850
851
852
853
854
855
856
...
2263
Zugspitze Ahoj, za 14 dní se chystáme na výstup na Zugspitze. Bohužel nevíme, kde v okolí přespat. Nevíte někdo o nějakém kempu, nebo místu, kde by se dalo přespat pod širákem v okolí GAPA? dík Lukas 16:30:19 31.08.2010odpovědět
  Re: Zugspitze Pod sirak jsme si tam netroufli, ale primo v GAPA na okraji, tesne pred odbockou na Hammersbach (jedno z vychozich mist na Zugspitze), je kemp, spani nas vyslo asi na 10E na osobu se vsim vsudy.. Martin 17:27:52 31.08.2010odpovědět
  Re: Zugspitze Ahoj, Martin má pravdu, také jsem tam spal a pak ještě když odbočíš směr Hammersbach tak hned za železniční tratí je parkoviště (placené) odkud se vychází na Zugspitze a tam jsem spal i pod sirakem, celkem 2x ale vždy jsem tam přijel za tmy a rano se hned zbalil.... Luba 20:50:05 31.08.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: