LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231466 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Umělá lezecká stěna - II.ZŠ - Moravská Třebová
ZŠ Jihlava - Jihlava
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Hradec Králové
Rock Point Olomouc - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 RP Diamond11.09.2010
Ahoj,máte někdo nějaké zkušenosti s Diamondama od RP?Plusy,minusy,postřehy,za vše předem dík.
 Re: RP Diamond11.09.2010
Ne.
 Re: RP Diamond13.09.2010
Stačí zagůglit:
  Re: RP Diamond13.09.2010
nechtel pisatel spis zkusenosti s lezkama od RP? :-)
   Re: RP Diamond13.09.2010
v Diamondech lezu uz rok a nedam na ne dopustit. az slepe jim verim ve vsem a je pravda, ze ani jedn
    Re: RP Diamond13.09.2010
Kamarád v nich leze a nic moc výdrž. a co vím tak v Ozonech ustojí menší stupy.

 dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
Jaké jsou dobré dloué kalhoty na sportovní lezení? Nemám na mysli tepláky, ale designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu, který odvádí vlhkost (ne bavlna). Něco jsem slyšel o chillazu, ale není je moc kde koupit.
 Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu jsou prostě tepláky
 Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu jsou prostě tepláky
  Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
a kdyz dam jeste jednou aktualizovat stranku,skutecne se to tam napise jeste jednou?pardon
  Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
to tedy hochu nejsou
   Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
Já lezu v dyzajnově pěkných kalhotech, za příznivou cenu, pořízených v prodejně pracovních oděvů. Má
 Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
Dobrý jsou od Milletu,mají tmavě šedou barvu,název nevím ale koupil jsem je u Hudyho.Dají se nosit i
  Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
Myslíš Rock-Trip Pants?
   Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
Nejlepší kvalitní tepláky, modráky v Hudáči nekoupíš. Tam maj jenom shit s Číny. Jedině China Stoper
 Re: dlouhé kalhoty na lezení11.09.2010
Kulicha už máš?
  Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Dobře!
   Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
A kerej je takovej jako nejlepsi dyzajnove vymazlenej cool coolich?
    Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
Jedině bez bambule, to se pak můžeš nenuceně zmínit, že ti bambuli utrhla ta hrozná bouřka vonehdá n
 Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Já mám už asi pět roků tyhle a dělám v nich vlastně všechno venku... lezení, feraty, chození na pivo
  Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Patroly mám taky, koupil jsem je na lezení a udělal jsem dobře. Jsou opravdu odolné, klidně i na ost
   Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
No pánové - softšelový gatě na lezení - s Vlkem jste se zatím ve skalách počítám nesetkali (píšu vel
  Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
ty jo - voni je ještě dělaj?? a jsou to pořád ty samý silný co vydržej všechno?
 Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Já třeba používám "mountainer 2" od Directu... Leze se v nich docela dobře akorát je na te
 Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Hele, doporučoval bych něco od Armaniho, je to designově povedený, a navíc - ukážeš že máš Styl!!! K
  Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Kam se na to všichni hrabete. Já mám jednoho kamaráda, který zásadně a úplně všude (sklalky, písky,
  Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
pane doktore, já mám strach, že jsem gay ...
... a máte oblek od Armaniho - Ne
... a
 Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
čí dražší, tím lepší!!
já sem ovšem chudej, tak mám z výprodeje za stovku :(
 Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Důležitý je nenechat se odradit od křupanů s monterkama. Ať se to komu líbí bo ne, tak každej sport
  Re: dlouhé kalhoty na lezení12.09.2010
Přesně tak - jako šachista preferuji kupříkladu šachovou módu. Stejně jako v šachu, i ve sportovním
   Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
:-))
 Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
Spandex! SPANDEX! ;-)
 Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
Ahoj Davide, zkus tohle, celkem se mi to osvědčilo a i ta cena je dobrá (odstraň mezery).
  Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
No bomba!!! Pres kapuci s ksiltikem mi nebude svitit slunicko do oci a i za lezky usetrim, guma jako
 Re: dlouhé kalhoty na lezení13.09.2010
 Re: dlouhé kalhoty na lezení15.09.2010

 nový územní plán v Tisé10.09.2010
Z ct24.cz: http://tinyurl.com/2bh2tnq
- v Tisé se připravuje nový územní plán, v budoucnu zde možná vyroste až 180 nových domů,...
 Re: nový územní plán v Tisé11.09.2010
to je vsude stejny, neni uniku.

 Francie, Verdon - obchod s matrošem10.09.2010
Ahoj, chystáme se polozit ve Francii, Provance, Verdon. Chteli bychom to využít a koupit si nějaký matroš - lano, presky atd. Máte někdo tip na obchod, kde by se dalo poblíž dobře/levně pořídit?Díky
 Re: Francie, Verdon - obchod s matrošem10.09.2010
Decathlon
V červenci otevřeli novou prodejnu u Draguignanu.
 Lezení na Dachsteinu10.09.2010
Ahoj, nemáte někdo typ na nějaké lehčí lezení v okolí Dachsteinu? Představoval bych si něco od 4 do 6 obtížnosti. Jedeme tam v září na ferratu (Johann v jižní stěně) a cestou zpět bychom si chtěli trošku zalézt.
 Re: Lezení na Dachsteinu10.09.2010
Muzes jit pak hned vedle na Pichlweg, nebo Steinerweg :-). Alespon uz budes vedet jak vypada nastup.
  Re: Lezení na Dachsteinu16.09.2010
Super, díky. Jestli někdo víte o nějakých dalších cestách tak please písněte. :-)

 Podbarvení příspěvku10.09.2010
Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, podle čeho se podbarvují příspěvky v diskuzi? Některé jsou na modrém a jiné zas na šedivém podkladu. Snažil jsem se v tom najít nejaký oumysl, ale na nic jsem nepřišel.
Dík,
Honza
 Re: Podbarvení příspěvku10.09.2010
Ty modré budou nejaktuálnější;)
Zkus namátkou nějaký článek s rozsáhlejší diskusí, je to doce
  Re: Podbarvení příspěvku10.09.2010
To me taky napadlo, ale kdyz se na to tak podivam, zjistim, ze vetsina dnesnich je modra a pak taky
   Re: Podbarvení příspěvku10.09.2010
Ony ty prispevky se obcas vetvi, ze. Takze nakonci kazde takove vetvicky se da predpokladat odliseni

 Ortler - severka10.09.2010
Má někdo informace, jak vypadá sever Ortleru? Na bergsteignu je posledni info v diskusi z 23.6. Dik!
 Re: Ortler - severka10.09.2010
Počkal bych, až přituhne...pak budou dobrý podmínky.Za tepla bych pod ty seraky nevlezl ani za pytel
  Re: Ortler - severka10.09.2010
Sem čekal, že se ozveš ty :-) Taky to vidím až na 28. října, ale chtěl jsem slyšet názor z pléna.
   Re: Ortler - severka10.09.2010
Jak de vo sněhohrab, nejde se neozvat...:-)
Tak zdar a ať podmínka naroste a řádně si to užij
 Re: Ortler - severka10.09.2010
Podminky podle kamery zadna slava... Viz
 Re: Ortler - severka10.09.2010
Dva víkendy zpět jsme šli normálkou. V severce to jen svištělo ... kameny, kusy ledu.
  Re: Ortler - severka12.09.2010
Byly sme tam na Husa a Cyrila a Metoděje a vedro jak sviňa, v dolní čísti tekla voda proudem, největ

 Výstup na Triglav10.09.2010
Ahojte, chystáme se na rafty na Soču do Slovinska a co sem koukal tak je to v okolí Triglavu tak by bylo škoda jeden den se tam nepodívat. Potřeboval bych poradit jestli je tam nějaká cesta i pro běžný turisty (jede nás větší skupina a ne všichni maj ferá
 Re: Výstup na Triglav13.09.2010
Od Aljaževa domu na Triglavski dom tam např. vedou tuším dvě cesty, místy sice po řetězech ale jednu

 plněni plynovych kartuši10.09.2010
ahoj nemáte  někdo skušenosti s přepouštěcim ventilem na opětovne plněni plynovych kartuši co nabyzi Milhaus na inzerci
 Re: plněni plynovych kartuši10.09.2010
Můžu doporučit, slušné jednání, přepoušťák funguje bez problémů..:)

 Lezení v Hamburku?09.09.2010
Ahoj, tušíte někdo jak to vypadá s lezením v Hamburku a okolí? Díky moc za jakékoli (rozumné) tipy.
 Re: Lezení v Hamburku?10.09.2010
Jeden rychlej tip, jestli je rozumnej, to netusim. Nahodne jsem v Altone objevil na baraku vcelku sl
  Re: Lezení v Hamburku?10.09.2010
Díky, já s gůglem objevil jen
 Re: Lezení v Hamburku?11.09.2010
Bohužel jenom umělé stěny,je to placka a nic tam ani v okolí 100 km prostě není. Stěny si najdeš na
  Re: Lezení v Hamburku?12.09.2010
Díky, toho jsem se obával.

1   ...   833   834   835   836   837   838   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   849   850   851   852   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 dlouhé kalhoty na lezení
Jaké jsou dobré dloué kalhoty na sportovní lezení? Nemám na mysli tepláky, ale designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu, který odvádí vlhkost (ne bavlna). Něco jsem slyšel o chillazu, ale není je moc kde koupit.
David10:56:03 11.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu jsou prostě tepláky
teplák11:25:09 11.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
designově pěkné kalhoty a přitom z kvalitního materiálu jsou prostě tepláky
teplák11:42:20 11.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
a kdyz dam jeste jednou aktualizovat stranku,skutecne se to tam napise jeste jednou?pardon
teplák11:43:36 11.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
to tedy hochu nejsou
12:27:30 11.09.2010
odpovědět 
   Re: dlouhé kalhoty na lezení
Já lezu v dyzajnově pěkných kalhotech, za příznivou cenu, pořízených v prodejně pracovních oděvů. Mám dojem , že se jim říká montérky,či modráky. Ale kámoš mívá lepší a levnější, kupuje je v obchodu se zahraničním zbožím ze široké sítě Second hand.
Palo18:45:35 11.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Dobrý jsou od Milletu,mají tmavě šedou barvu,název nevím ale koupil jsem je u Hudyho.Dají se nosit i normálně ven a ani nikdo neví,že lezeš :-). Já to teda beru jako plus...
petr18:43:40 11.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
Myslíš Rock-Trip Pants?
19:24:52 11.09.2010
odpovědět 
   Re: dlouhé kalhoty na lezení
Nejlepší kvalitní tepláky, modráky v Hudáči nekoupíš. Tam maj jenom shit s Číny. Jedině China Stoper ty Manekýne. Nebo modráky. Prdel si ale spotíš ve všem stejně.
20:23:16 11.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Kulicha už máš?
feu20:38:08 11.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
Dobře!
Ondřej19:43:18 12.09.2010
odpovědět 
   Re: dlouhé kalhoty na lezení
A kerej je takovej jako nejlepsi dyzajnove vymazlenej cool coolich?
Radek J.20:56:01 12.09.2010
odpovědět 
    Re: dlouhé kalhoty na lezení
Jedině bez bambule, to se pak můžeš nenuceně zmínit, že ti bambuli utrhla ta hrozná bouřka vonehdá na Hindúkuši.
honza06:25:27 13.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Já mám už asi pět roků tyhle a dělám v nich vlastně všechno venku... lezení, feraty, chození na pivo, rybaření, atd.
Nevím, jestli jsou primárně určené přímo na lezení, ale matroš je až překvapivě odolný proti oděru.
http://www.directalpine.cz/g30962-kalhoty-patrol
Honza11:45:01 12.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
Patroly mám taky, koupil jsem je na lezení a udělal jsem dobře. Jsou opravdu odolné, klidně i na ostré vápno. Jsou jen trochu teplejší. Doporučuji rozhodně stretchový materiál. Jinak kdo chce šetřit, může koupit u vietnamců kostkatý kalhoty alá hudy. Koupil jsem letos jedny v Teplicích na písky a fungují dobře. Jsou sice komplet umělotina, ale jsou pevné a celkem dobře drží. Chce to ale koupit o číslo větší, dost se srazí. Stály asi 200,-.
KarelK22:44:53 12.09.2010
odpovědět 
   Re: dlouhé kalhoty na lezení
No pánové - softšelový gatě na lezení - s Vlkem jste se zatím ve skalách počítám nesetkali (píšu velký V, neboť bude opravdu velkej?
honza06:31:18 13.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
ty jo - voni je ještě dělaj?? a jsou to pořád ty samý silný co vydržej všechno?
marek06:42:01 13.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Já třeba používám "mountainer 2" od Directu... Leze se v nich docela dobře akorát je na tej tmavě šedej barvě dost vidět mágo...
11:51:24 12.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Hele, doporučoval bych něco od Armaniho, je to designově povedený, a navíc - ukážeš že máš Styl!!! Klidně si je můžeš vít do města a když si na nich nenecháš mágo, nikdo nepozná, že lezeš, tak se toho neboj!

http://www.armanijeans.com/armani_jeans_index.html
aTom13:53:48 12.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
Kam se na to všichni hrabete. Já mám jednoho kamaráda, který zásadně a úplně všude (sklalky, písky, Tatry i ty nejvyhlášenější oblasti celé Evropy) leze v pyžamových kalhotech svého tatíka. To je teprv pecka!!!! :D
:-)15:12:00 12.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
pane doktore, já mám strach, že jsem gay ...
... a máte oblek od Armaniho - Ne
... a nosíte spodky od Cavina Kleina? - Ne
... a parfém od Hugo Bosse používáte - Ne

- tak to klid, to nejste gay, to jste obyčejnej buzerant ...
marek06:46:43 13.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
čí dražší, tím lepší!!
já sem ovšem chudej, tak mám z výprodeje za stovku :(
aznoh21:45:01 12.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Důležitý je nenechat se odradit od křupanů s monterkama. Ať se to komu líbí bo ne, tak každej sport má svou módu. Je jedno jestli se jedná o golf, cyklistiku nebo lezení. To, že někdo chce vypadat na skalách jako socka z ukrajiny neznamená, že se mnoho firem nezabývá funkčníma hadrama přímo pro lezce. Tady asi odpověď evidentně nenajdeš, tak projeď net nebo mrkni do obchodů a určitě najdeš vhodný hadry na skály. Mě se líbí PRANA :-)
Jimbo22:59:57 12.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
Přesně tak - jako šachista preferuji kupříkladu šachovou módu. Stejně jako v šachu, i ve sportovním lezením je výkon přímo odvislý od značky kalhot. Doporučuji skotské tvídové sako z tartanu rodu Twat.
Ondřej23:27:29 12.09.2010
odpovědět 
   Re: dlouhé kalhoty na lezení
:-))
kuba novák08:24:28 13.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Spandex! SPANDEX! ;-)
Esus07:27:22 13.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
Ahoj Davide, zkus tohle, celkem se mi to osvědčilo a i ta cena je dobrá (odstraň mezery).

http://www.ear myshop.cz/eshop/obleceni-a-obuv/kabaty-kombinezy-pla ste-soupravy/oblek-fop-85.html
08:16:22 13.09.2010
odpovědět 
  Re: dlouhé kalhoty na lezení
No bomba!!! Pres kapuci s ksiltikem mi nebude svitit slunicko do oci a i za lezky usetrim, guma jako guma. Ovsem ty gumove rukavice. No nevim. Muze se to? To je jak mit vibram i na prstech. Aby se neozvali klasici......
m.08:28:18 13.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
http://www.chillaz.at/
08:45:32 13.09.2010
odpovědět 
 Re: dlouhé kalhoty na lezení
http://www.neconavic.cz/outdoor/kalhoty.html
13:16:16 15.09.2010
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi