Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 díky...
takže padený raději dávat bokem...
    Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 To je ale o únavový trhlině ;-) která vznikne vysokocyklovým zatěžováním a začne v místě vrubu, koro
      Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 Doporucoval bch precist celou tu diskusi, ten chlapik od NASA pise pod prezdivkou MARMADUKE.
  Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 Crash-test karabiny na autě: pár let jsem vozil starou Waltrovku a občas ní tahal/nechal se tahat. V
    Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 - pro me plati Subrt.
- pise tam o korozi. tohle je JESKYNARSKY problem, lezec na skalkach be
bouldrovka ústí nad labem 13.09.2010 Ahojte, je v Ústí otevřená nějaká bouldrovka? Harlem je asi zavřený a YMCA taky nevypadá jako pro veřejnost :( díky
  Re: bouldrovka ústí nad labem 13.09.2010 HARLEM otevřeme znovu - tentokrát ovšem na jiném místě - v centru v kostele Sv. Vojtěcha (vedle náku
    Re: bouldrovka ústí nad labem 13.09.2010 Díky za odpověď, ale hodilo by se mi něco i teď v září, ale asi pešek...
      Re: bouldrovka ústí nad labem 14.09.2010 Teplice nebo Děčín?
        Re: bouldrovka ústí nad labem 14.09.2010 Chvojkovice Brod - takže Ústí....katakomby Šao-Linskýho kláštera...
  Re: Miura VS (velcro) 13.09.2010 Sucháč v pohodě, akorát jsem je na můj vkus dost rychle prolezl. Ale asi moc šontám nohama :-) Jinak
    Re: Miura VS (velcro) 13.09.2010 Přesně tak, mám je přes rock a sucháč v pohodě. Guma taky, stačí neškrabat:-)
  Re: Miura VS (velcro) 13.09.2010 Všechno dobrý /zatím/ až na stupidní šev přes celý palec, co dře. Takže tejpa nutná. Kolem sucháče s
  Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Taky si myslím, že sucháč asi vlastní boty přežije.
Stejně jako na Katanách stále drží dobře,
  Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Nemusíš se bát, jsou to vynikající boty. Mám už třetí a všechny se sucháčem a naprosto žádnej problé
    Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Ty Boreal Crux mě osobně vůbec neseděli. Nechal jsem se zlákat reklamou a už jsem je za dosti levno
      Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Však jak píšu, všechny tyhle doporučení lezeček jsou dosti subjektivní. Záleží jak komu daná bota se
Dachstein Adamek 13.09.2010 Nebyl jste někdo v okolí Adamka? Jaké jsou podmínky na lezení, jestli už tam neni sníh atd.......Info prosím na eml: esser@seznam.cz
  Re: Dachstein Adamek 13.09.2010 Prosím info aj sem. díky
Kde koupit průvodce na Korsice? 13.09.2010 Poradíte kde se dá na Korsice koupit aktuální průvodce (nejlépe Falaises de Corse) ideálně ve městech Bastia nebo Corte? Díky, R.
  Re: Kde koupit průvodce na Korsice? 14.09.2010 blbe. v corte nemeli nikde nic, jen v jednom knihkupectvi bylo lezeni v udoli Tavignano. v Bastii by
  Re: Kde koupit průvodce na Korsice? 14.09.2010 Pokud jedes autem, stav se cestou v Mnichove, maji tu jak Falaises de Corse tak Kletterführer Korsik
    Re: Kde koupit průvodce na Korsice? 14.09.2010 Oprava: Falaises de Corse momentalne neni na sklade ...
L.
  Re: Kde koupit průvodce na Korsice? 15.09.2010 Diky za rady, myslim ze ta Bastia bude ideal. R.
  Re: Kde koupit průvodce na Korsice? 15.09.2010 Začátkem července jsem ho koupil v recepci v kempu v dolině Restonica.
  Re: Kde koupit průvodce na Korsice? 15.09.2010 Začátkem července jsem ho koupil v recepci v kempu v dolině Restonica.
Lezkyně z Brna 13.09.2010 Ahojky,
hledám sportovněji založenou holčinu z Brna a okolí, věk okolo 20, která se třeba ráda projde na něaké krásné místo, projede na kole, na bruslích, zajde plavat a hlavně zajde ráda lézt či proleze něakou jeskyni ; -) A hledám někoho komu byc
  Re: Lezkyně z Brna 13.09.2010 Zkus ještě inzerci - seznámení. Tady v diskusi Tvůj inzerát okamžitě zapadne.
SALTIC Q-step 13.09.2010 Ahoj nemáte někdo zkušenost s lezkami.
SALTIC Q-step. díky.
  Re: SALTIC Q-step 08.10.2011 Mají podobné kopyto jako Falca, ale zdají se mi měkčí zřejmě vlivem umělé kůže. Uvidíme, jak se žvýk
zapomenutý "vercajk" na Pálavě 12.09.2010 Zdravím. Dnes jsme se vrátili z Pálavy a nechali u dolní hřbitovní zdi v Horních Věstonicích ešus s památeční lžící. Tak kdyby měl náhodou někdo cestu kolem a mohl to vzít do Brna (Blanska) byli bysme rádi. V ešníku je zbytek kolínek s rajskou, to tam můž
5.10 12.09.2010 Ahoj,nevíte někdo,jestli se u nás dají koupit lezečky od 5.10,konkrétně model Anasazi Verde?Dík
  Re: 5.10 12.09.2010 U nas vyber 5.10 neni. Slusny vyber je v Bratislave a Vidni.
  Re: 5.10 12.09.2010 já koupil Anasazi u Michala Rožka v brně...nevím jak se ten kšeft menuje, myslím green sport...ale n
  Re: 5.10 14.09.2010 Jestli bydlíš na severu, tak zajdi do drazdan/pirny/schandau :-) nekde urcite uspejes
  Re: 5.10 14.09.2010 Ahoj, občas nějaký lezečky 5.10 na objednání dovezeme. Pokud máš zájem, napiš a dohodneme se.
    Re: 5.10 14.09.2010 Michale odkud seš?
    Re: 5.10 14.09.2010 a prodavate je za 100Euro jako v té Vídni?
      Re: 5.10 14.09.2010 Jsme z Prahy, cena přibližně tak. Více přes mail.
        Re: 5.10 15.09.2010 můžeš mi napsat mail?dík
          Re: 5.10 15.09.2010 a proc mu ho nenapises ty? kdyz ukazes na jmeno, tak tam je mailovka....
Vysoké Tatry na tři dny 11.09.2010 Poradíte nějakou těžší turistiku v Tatrách na tři dny? Klidně poraďte i ubytování. Moc díky za informace.
  Re: Vysoké Tatry na tři dny 13.09.2010 Vem Kroutila a vybírej tůry do obtížnosti II s přívlastkem "velkolepá", "krajinově vd
    Re: Vysoké Tatry na tři dny 13.09.2010 Tyristi to mají v Tatrách těžký - skoro všechno je zakázaný. Ale co bych doporučil podle svých zkuše
      Re: Vysoké Tatry na tři dny 13.09.2010 Teda jít z Lysé Polany na Morski Oko je docela masakr těch 9km po asfaltce, to moc nedoporučuju, a t
      Re: Vysoké Tatry na tři dny 13.09.2010 ad1. chodnik ze Sirokeho sedla na Zdiarskou vidlu je jiz nekolik let uzavren.
ad2. ji
        Re: Vysoké Tatry na tři dny 13.09.2010 Ono je uzavřené skoro všechno, co jsem psal. Už více než 30 let. Podle mého zcela nesmyslně.
          Re: Vysoké Tatry na tři dny 14.09.2010 pred vomi rokmi som siel z tichej doliny do sedla pod kasprovym vrchom, stadial do doliny piatich pl
1
...
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
848
849
850
851
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: