Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
6.Stribrny 11506
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
Bouldry:
6.Kopecký 10675
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
Hory:
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878
14.Chomová 3836

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230788 cest
Nové přelezy:
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+

Stěny
Lezecká stěna Polička - Polička
Zubří - Zubří
Lanové centrum DDM hl. m. Prahy - Praha 8

Prodejny
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
HUDYsport - Jičín
HUDYsport - Jihlava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 stěna chodov15.09.2010
hoj, víte někdo jak to vypadá s Raďousovou stěnou na chodově? o prázdninách sem něco zaslech že na podzim bude otvírat...?
 Re: stěna chodov20.09.2010
O kterejch prázdninách jsi to zaslechnul?
  Re: stěna chodov20.09.2010
:-D

 Prej klisnička15.09.2010
http://tinyurl.com/2chbyg3 Takový renomovaný periodikum a takový familiérnosti. Hmmm.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
to je debil...označit někoho klisničkou..že se pod to nestydí podepsat...
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Původně bylo ve článku tohle moje video
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Ale Petře, nebuď dětina... Vždyť přece víš, jak funguje YouTube a že slouží k veřejnému šíření videí
    Re: Prej klisnička16.09.2010
Nejsem dětina a vím, že dám-li něco na Youtube, může to kdokoliv vidět, zkopírovat a vložit do článk
     Re: Prej klisnička16.09.2010
Proboha, jak by si to někdo mohl myslet? Ale já reagoval spíš na to, že jakmile video povolíš, je za
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Sliboval jsi v komentáři, že na nahrazuješ jiným y Youtube. Takže to byla lež?
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Napsal jsi toto:

(Ohledně ilustračního videa - bez problémů právě měním Tvoje za jiné
       Re: Prej klisnička16.09.2010
Včera v noci jsem Tvoje skryté video nahradil jiným videeem. Dneska dopoledne, když jsi svoje video
        Re: Prej klisnička16.09.2010
Myslím, že jsem ti v komentáři jasně napsal, že s takto povýšeně a nezdvořile formulovaným článkem n
         Re: Prej klisnička16.09.2010
V tom případě mám pro Tebe jedinou radu: Vymaž své video z YouTube. Při registraci jsi odkliknul sou
          Re: Prej klisnička16.09.2010
Ergo kladivko: HD pracuji pro Google a HI pracuji pro HD a vsichni spolecne nemaj radi maglajz. Ture
           Re: Prej klisnička16.09.2010
Ale Papouši, hezký pokus, ale je to špatně. Turek O. dává reklamu především na Lezce, a k Turkovi J.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Jsem vždycky tušil, že ten Turek bude pořádně zamindrákovanej idiot... ale že až tak moc velikej, to
  Re: Prej klisnička15.09.2010
Proste sproste zvasty nejakeho zakomlpexovaneho idiota. Je smutne, ze uz i lezeni se dostava do bulv
 Re: Prej klisnička15.09.2010
no bejt to o chlapovi tak na přirovnání ke koni nikdo ani nekecne, prostě to tak ve sportu je.
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Blbost. V tomto kontexte sa ma pouzivat oznacenie "cierny kon" aj pre zeny. Nejde to o rod
   Trocha češtiny16.09.2010
Bílý kůň i černý kůň jsou termímy pro úplně něco jiného, než být koněm (či klisnou) ve sportovní stá
    Re: Trocha češtiny16.09.2010
No dobre, tak teda ak niekto o nejakom silnom chlapovi povie, ze ma silu ako byk, tak o silnej zene
     Re: Trocha češtiny16.09.2010
Jasně.
  Re: Prej klisnička21.09.2010
Důrazně s kobylou nesouhlasím.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
no to je pěknej bullshit! :D :D
  Re: Prej klisnička15.09.2010
A najednou se Turek neozve
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Co bys chtěl slyšet?
    Re: Prej klisnička16.09.2010
jednou zkratka uz napis ze si debil a je to :)
     Re: Prej klisnička16.09.2010
Aha. Tak to jsem opravdu nemusel reagovat. To jsi zvládnul za mne.
      Re: Prej klisnička16.09.2010
:) jenze bejt trotlik a debil je rozdil.. :) ale sem rad ze souhlasis s tim ze si debil a podpsal se
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Ani by nevadila ta klisnička tam v kontextu je to i vtipné, ale ten článek je smutnej.. V hospodě by
  Re: Prej klisnička15.09.2010
Prej klesá návštěvnost a příjmy z reklamy.
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Viz veřejně dostupné statistiky NetMonitor.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Papoušu, že tys za totok od Tuby Kurka něco dostal?
  Re: Prej klisnička15.09.2010
No, tlustej sem jak tuba, pac zeru na noc kurky namaceny v sadle. P.S. Me na tom clanku nejvic zauja
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Ten Kuba Turek, to je ale popleta...
  Re: Prej klisnička16.09.2010
asi jsem jediny,kteremu ten odkaz nefunguje,sakra
   Re: Prej klisnička16.09.2010
O nic nepřicházíš.
 Re: Prej klisnička16.09.2010
tywoe Papousi, to nemas co delat ze sem musis tahat tohohle zamindrakovanyho ubozaka? Nelly uz doce
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Vzhledem k tomu, že jsem zplodil dva potomky... To se volům nepoštěstí.
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Jak to víš? Jen matka je jistá :-)
    Re: Prej klisnička16.09.2010
Vzhledem k tomu, že jsou až nepříjemně podobní mě i generacím otců přede mnou...
     Re: Prej klisnička16.09.2010
No nazdar, jestli ti sou podobný fakt ve všem tak se máme za pár let na co těšit...
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Nejspíš to hrozí, Turkův kreténizmus se ,určitě k naší smůle, dědí.
       Re: Prej klisnička17.09.2010
zatim to vypada nadejne, Turcici mladsi vypadaji hur nez fotr, treba se uz nerozmnozi. ono z hoven b
        Re: Prej klisnička17.09.2010
Ale no tak.... Klidně si nadávej mně, ale nezúčastněné z toho vynech. Navážet se do dětí, které se n
        Re: Prej klisnička18.09.2010
Ty si teda dobry kokot a zbabelec, ked sa navazas do deti.
         Re: Prej klisnička18.09.2010
Jo to Turek je.
          Re: Prej klisnička19.09.2010
Turek mozno, ale Ty urcite, ked utocis na deti.
    Re: Prej klisnička16.09.2010
Docela by me zajimalo, jakou zvirenu (klimberskou hvezdu apod.) pro osloveni pouzivaji ve Snezenkovy
     Re: Prej klisnička16.09.2010
Podle Zelenýho Raoula hrozí mnohem více: Osman dorazí z redakce po zvlášť povedeném kousku domů a če
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Gampe, uz sme mozna za hranou dobryho vkusu :-( Jestli tohle nejsou "Prasárny, urážky a vulgari
       Re: Prej klisnička16.09.2010
Styl a argumenty KT jsou podle mne velmi podobné aroganci a demagogii např. Jyrky. Co se týká slušno
   Re: Prej klisnička21.09.2010
Doufám, že se nepotatí. To by nás čekala pěkná budoucnost.
 Re: Prej klisnička16.09.2010
Když se podle autora tyto výrazy běžně v médiích používají, tak pak by mě zajímalo, koho by označil
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Néééé. Neoznačil jsem Nelly za klisničku českého lezení, ale za klisničku v reklamní stáji banky. To
   Re: Prej klisnička16.09.2010
To na Nellynu moc nesedí:
    Re: Prej klisnička16.09.2010
:-D
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Chápu rozdíl o kterém píšeš, ale o to mi nejde. Chtěl jsem svojí otázkou jenom poukázat, že "kl
   Re: Prej klisnička17.09.2010
Kubo ty jsi ale olezly sexista...
    Re: Prej klisnička17.09.2010
Že jsem idiot a debil, to jsem si tady už přečetl, ale proč sexista?
     Re: Prej klisnička17.09.2010
No je sice pěkný,že jsi přečetl pravdu,ale pro mnohé je důležitější,jestli jsi se z ní poučil.
      Re: Prej klisnička17.09.2010
A ty seš jako kdo, že si dovoluješ mě poučovat?
       Re: Prej klisnička18.09.2010
Jsem ten,co tu od tebe nechce nic číst. Tady ani nikde jinde.Bohužel jen těžko se to ovlivňuje ,jsi
        Re: Prej klisnička18.09.2010
Takže zase anonym, co má strach stát za svým názorem a je tedy pro mne zcela zbytečný. Takže Tě zase
         Re: Prej klisnička18.09.2010
tak na nej ser! ale je fakt ze tady meles sracky vo civilizaci a pritom si starej estebak, takze byc
          Re: Prej klisnička18.09.2010
Další grázlík, co vykřikuje a pomlouvá, ale jen když se neví, kdo to je. To si dobře pamatuju z doby
           Re: Prej klisnička18.09.2010
co to meles :) dyt se ti podepisuju, lamo... chces i mail? ale chapu ze mas zkusenosti s tim udavact
            Re: Prej klisnička19.09.2010
Nějak moc nerozumím, co jako myslíš svým poněkud zamotaným expozé. Pil jsi? Fetoval? Že nejsi schope
             Re: Prej klisnička19.09.2010
z fetem uz sem prestal a 2 piva me snad nevozerou...:D i kdybych ti dal adresu tak stejne budes vede
              Re: Prej klisnička19.09.2010
Již před pár dny jsem Ti nabízel seriozní diskusi o komunismu, vojenské kontrarozvědce a případné mo
               Re: Prej klisnička19.09.2010
mohlo by to bejt na kamery a nebo online... nasledne exklusivne presentovano na HD... a staty poleti
         Re: Prej klisnička18.09.2010
Turku ty plácale a pachtile. Ber nebo neber ,voko si vyser. Žvatláš o něčem,čemu vůbec nerozumíš. Ja
          Re: Prej klisnička18.09.2010
Ani Tvůj názor včetně urážek mě až tak moc nevzrušuje. Jistě chápeš, že na Tebe kašlu, když se neodv
           Re: Prej klisnička18.09.2010
No asi tě to sere,když na všechno odepisuješ. Daleko důležitější než ksichty lidí ,co ti odpovídají,
            Re: Prej klisnička18.09.2010
...a zase další. Jak se Ti to zdá jednoduché, valit jednu sprosťárnu za druhou, když Tě nikdo nevidí
 Re: Prej klisnička16.09.2010
Asi jsem natvrdlej. Úplně mi uniká smysl toho článku. Je to informace o tom, že Nelly má zdravotní p
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Vzdy jsem se snazil hajit toho, kdo se neboji verejne prezentovat sve nazory i kdyz jsou kontroverzn
   Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
Co na to lezecká veřejnost? Rozbije Nelyna Turkovi hubu,nebo ho jen nakopne do koulí? Budou se za Tu
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
kdo je Watt?
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
Půjde k Turkovi...
     Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
po žních :)
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
a co na to Jan Tleskač? podaří se mu sestrojit létající kolo?? budou Stínadla opět centrem boje?
     Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?17.09.2010
Blbeček to je. Taky známý opruz Lezce.
      Re: Tuba Kurek, trenér a lezec roku.21.09.2010
Tuba Kurek, allias "Kuba Turek", byl vyhodnocen nezávislou komisí jako nejlepší trenér spo
 Re: Prej klisnička16.09.2010
Klisnička? To tam mohol dať rovno jebačka.
  Re: Prej klisnička17.09.2010
Viděls Turka na Fuckingbooku? To by byla tak leda jebačka sekerou do jeho hlavy. Je to prostě debil.
 Ku.va17.09.2010
... a podobné peprné výrazivo okolo sebe při lezení slyším poměrně často, proto mě trochu překvapuje
  Re: Ku.va17.09.2010
Jenže to je ve skalách. To je ten drobnej roz and díl. Turek je prostě Turek. Jen co se zjeví,už spo
   Re: Ku.va18.09.2010
Hovadská povaha? Ach taková sebekritika. Neber si to tak, nebudeš úplně špatný člověk. Jenom se nauč
    Re: Ku.va20.09.2010
Ty komoušskej patolízale, a co vtloukli do prasečí palice tobě.
     Re: Ku.va20.09.2010
To se to dobře vykřikuje, v anonymním teplíčku, že jo? Takže ani Ty nejsi člověk, nad jehož názory b
 tak sem jí tam taky dostal17.09.2010
tu klisničku. A taky hnedka do prvního vostavce:
 Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Rozhovor s Nelly v Instinktu:

  Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
E? Co to je za joke?
  Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
No, Petře, nevím jak to máš s bulvárem, ale v mém článku je od začátku odkaz právě na rozhovor v Ins
   Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Kubo, děláš prostě PRASÁRNY, kritika mnohých dosvědčuje, že jsi zase vytvořil zapáchající lejno a op
    Bozee...17.09.2010
..nechapu co tady resite! KT se proste jen vyjadril tak, jak se muzi beze vyjadruji. Myslim ze pojem
    Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Už je to sice sice stará historie, ale Tobě jsem ji už nejméně dvakrát vysvětloval tady na Lezci a n
     Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Kuba Turek: "Tak prosím nepoužívej klasické bulvární manýry - zkreslování, navážení do soukromí
     Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
tak se sebou něco udělej, proboha. Začni psát korektně, bez pseudosenzací, dvojsmyslných narážek, po
      Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
1) Očekával jsem, že se omluvíš za svoji minulou lež. 2) S váhou reakcí na webu bych to moc nepřehán
       Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
kdy ty sám se začneš omlouvat těm, které jsi často nařkl nejen titulkem "prý..." ??? Začni
        Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
Napsal jsi tohle: "Nechápu, když tě vyhodili z Mladé Fronty, jsi nešel do Blesku nebo AHA."
   Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nesp
   Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nesp
  Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
odkaz na ten rozhovor v Instinktu:
 hm...17.09.2010
Nelly prý nechce mít děti, to je škoda. To by byly hezký děti...
  Re: hm...17.09.2010
...
  Re: hm...17.09.2010
Zaplat Pan Buh ze nechce mit deti... Myslim ze jako matka by za moc nestala...
   Re: hm...18.09.2010
to já ji neznám, ale myslím že každá ženská má od přírody výbavu, aby se postarala o svoje děti, jak
 Re: Prej klisnička18.09.2010
Tak jsem si pár komentářů přečetl a musím říct, že se z lezecké komunity už vytratil ten duch lezců.
  Re: Prej klisnička18.09.2010
Chyba, Ešus, chyba! Přesně takhle to chtěl bolševik - držet hubu a krok, dělat něco jiného a do toho
   Re: Prej klisnička18.09.2010
To Ešus. Kdyby tak ta guma Turků nečmárala sračky,to by bylo na Lezci krásně. Nikdo by tu nemusel ps
   Re: Prej klisnička18.09.2010
Víš co je vtipné? Že když se HD věnují předraženým a jinak podivným státním zakázkám v našem oboru,
    Re: Prej klisnička18.09.2010
byla stb mafie, nebo jenom pouzivali mafianske praktiky? ja sem komunista od slova komuna, ale ty si
     Re: Prej klisnička18.09.2010
Tajemný ten kdo tvrdí že o něčemm něco ví, mířil do jiné doby a někam jinam, když použil slovo mafie
      Re:Byl či nebyl KT Rudy?18.09.2010
Tak byl jsi "Rudy" nebo ne? Nestyď se, vždyť média propírala i hvězdy showbyznisu. Ty jeji
       Re:Byl či nebyl KT Rudy?18.09.2010
Rudý jsem nikdy nebyl. Spolupráci vojenské kontrarozvědce jsem podepsal. Více obsáhlé diskuse na HD
        Re:Byl či nebyl KT Rudy?19.09.2010
nebyl rudy... jen byl clenem jejich MAFIE a prisluhoval v ramci Stb... po padu systemu, klesl na kol
         Re:Byl či nebyl KT Rudy?19.09.2010
...snažil jsem se. Bohužel v Tvém případě jsou jakékoliv argumenty a odpovědi zbytečné. Utvořil sis
          Re:Byl či nebyl KT Rudy?19.09.2010
mozna ze vim vic nez prodpokladas :)
           Re:Byl či nebyl KT Rudy?20.09.2010
Možná... A co já s tím?
            Re:Byl či nebyl KT Rudy?20.09.2010
ted uz nic kdyz se ukazalo ze si tady s* do huby :D
         Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
"po padu systemu, klesl na kolena a zpival pisen o tom jak tezke casy to byly..." Stejně j
          Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
My jsme se někdy viděli? Že víš co a jak bylo? Nebo je to zase další pořvávání týpka ze školní lavic
           Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Ty jsi takovej žvanil,až to začíná být veselé. Jak se pořád snažíš :D . Hlavně aby žádný příspěvek,c
            Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Aby bylo jasno: A) Že anonymní, většinou urážlivé a mnohdy vulgární vzkazy nejsou seriozním názorem,
             Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Ty vo e, a prej, že z hovna bič neupleteš. To Turek umí z hnedé skrvny velikosti mexického dolaru na
              Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
To není metál. Já jenom, aby bylo jasno. Navíc jsem toto téma nevytáhl já! Zeptej se kohokoliv nad 4
               Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
No vsak od tebe taky. V pionyru - ano - jeden den - cha,cha, v SSM - ano prej mesic - cha, cha, u ko
               Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
byl jsem komunista, jsem komunista a budu komunista... :) komunisty v cr nevolim... a na principu ko
                Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Schválně, kdo tady bude mít poslední slovo? Sázím na Turka:-) Kolik kdo napsal komentářů, tolik nech
                Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Tak se začíná skládat obraz o Tobě, milý Trotlíku. Platonicky miluješ Nelly, ale jsi moc mladý, takž
                 Re:Byl či nebyl KT Rudy?22.09.2010
:D ja myslel ze si ty muj investigavce jiz davno preci prisel na to gdo jsem ;) nebo neeee? nebo si
           Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda?21.09.2010
Pane TURKU, Při některých Vašich zdejších extempore jsem si říkal, že je to třeba jen Vaše neohraban
            Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda?21.09.2010
Díky Karle za soustrast. Mě můj život připadá docela přijatelný, to Ti asi jen připadá, že ho mám tě
 Re: Prej klisnička18.09.2010
Co sa tu zisiel cely fanklub Nelly? Ze klisnicka? No a co, ved ked sa vam to nepaci, tak to necitajt
  Re: Prej klisnička18.09.2010
AŤ žije SR. Nám sa to páči,tak čitáme.
 ufffff18.09.2010
z tohodle vseho by byl asi celkem dobrej komix :)... a jinak... tohle uz je demence, sice misty vtip
  Re: ufffff19.09.2010
super demence... ale ta je potreba! treba se z ty premiry dockame i radne katarze... a tahle diskuze
   Re: ufffff19.09.2010
jeee KT to asi stahul, alespon z homepage :).. jinak googlit to bude az do zkolabovani cernu... ted
    Re: ufffff19.09.2010
Už se to někdy stalo, že by Hromyblesky něco stáhly? A zrovna tehdy, když to čtenáře opravdu zajímal
     Re: ufffff20.09.2010
Nestáhly. Ani tak nebudeme činiti v současnosti ni v budoucnu.
      Re: ufffff20.09.2010
Stáhli. Minimálně z hlavní stránky. Důvod?
      Re: ufffff20.09.2010
Děkuji za odpověď. Takže nestahujete již zveřejněné články. To je dobré vědět a já se běžím objednat
       Re: ufffff20.09.2010
Je to tak. Včera večír nebyl na hlavní stránce, ani nebyl k nalezení pod filtrem horolezci. Dnes rán
        Re: ufffff20.09.2010
je to v rubrice Zdraví. Asi nějaká souvislost s duševním zdravím.
         Re: ufffff20.09.2010
A vida, do zdravi uklizeno. To je furt sama sluzba ctenarum a takovej peknej artikl se najednou takh
          Re: ufffff20.09.2010
Vzhledem k tomu, že článek se netýkal až tak lezení, byl po týdnu přeřazen do rubrik ZDRAVÍ a REKLAM
           Re: ufffff20.09.2010
Aha, ale jak se teda stalo, ze ten clanek spadnul z main page? Ten predchozi vo myti rukou tam treba
            Re: ufffff20.09.2010
jjj presne tak docela me to pobavilo, behem tech mozkovejch vejplachu co se tady predvadeli :) podle
             Re: ufffff20.09.2010
*ma
            Re: ufffff20.09.2010
To je jednoduché. Kolegyně Andrea to tam přemístila. Každý článek umísťujeme jen do dvou rubrik a on
             Re: ufffff20.09.2010
ok, ale všim sem si, že obvykle zůstává článek i na main page. Tenhle tam neni. Warum? A eště bych s
              Re: ufffff20.09.2010
1) Všímej si pořádně. 2) Zdroj nechci namočit do zdejší žumpy. Nakonec není pro čtenáře až tak podst
               Re: ufffff20.09.2010
:D jenze vysledek tohohle summitu je, ze zumpa si ty, viz posledni zpravy :D f* u KTcko, ses looser
                Re: ufffff21.09.2010
Vtipálku! 1) Kdo my? Dělnící z tatrovky, nebo ženy z JZD Horní Dolní? Nebo nějací jiní kolektivní sl
                 Re: ufffff21.09.2010
treba takovej svacina nevypada na sportsmena, ale zase maj ty jeho komentare uroven, alespon nejakou
                  Re: ufffff21.09.2010
S Tebou je to fakt tragické. Když už nevíš kudy kam, tak přejdeš na nadávky a urážky bez jakéhokoliv
                   Re: ufffff21.09.2010
rad odpovim, jen co se vyjadris k tomu svemu pamfletu :) jinak pouzivam metody diskuze Tobe velmi bl
                    Re: ufffff21.09.2010
Díky za odpovědi na otázky 3) a 4). Myslím, že nemáš pravdu, ale to už je na jinou diskusi, proč nov
                     Re: ufffff21.09.2010
Nebylo to zase tak těžké. Aleš Slabý alias Trotlik?
                      Re: ufffff21.09.2010
:-D a no tos prisel jak? :-D
               Re: ufffff20.09.2010
1) asi sem blbej, ale na main page to furt nevidim. Si snad budu delat printscreeny, bysem nebyl za
                Re: ufffff21.09.2010
Proboha, proč by měla banka mluvit a Nelly taky mluvit v malé zprávičce o reklamě banky? To nebyl žá
                 Re: ufffff21.09.2010
PS: Víc si všímej toho, jak pracujeme s homepage a umísťováním článků do rubrik. Poté prosím vykřiku
                  Re: ufffff21.09.2010
Zdar, prosim o nejaky klic, jak to funguje. Civel jsem do toho celej vecer, ale zadnou logiku jsem v
                   Re: ufffff21.09.2010
Pojď k nám pracovat do redakce, já Tě to naučím a budeš vědět co a jak .-) Klíč ve smyslu matematick
                    Re: ufffff21.09.2010
Ocekaval bych, ze kdyz clanek vyjde v hlavnim sloupci nebo ve sloupku picovin (terminus technicus, n
                 Re: ufffff21.09.2010
Zpráva (nebo spíš komentář?) se týká Nelly, tak by mě přišlo zajímavý se jí zeptat na to, jak to ted
         Re: ufffff20.09.2010
Že by duševním zdravím Turka kontrašpionátora magora?
     Re: ufffff20.09.2010
Pamatuji jeden stažený článek, když HD ukradly fotografie ze skialpinismu před pár lety, týkalo se z
      Re: ufffff20.09.2010
Nikdy se nic takového nestalo. Radio Jerevan z HI hlásí, že je všechno jinak. Nebyla to Noc tuleních
       Re: ufffff21.09.2010
My tomu rozumime. Smazani clanku neni smazani, ale vymena verzi. Stazeni clanku z homepage neni staz
 Lezkyně z reklamy leze, a to dobře20.09.2010
Takže: realita ukázala, že lezkyně z reklamy leze.
  Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Opravdu? Tak to je škoda že jsem ji na ME přehledl. On je trochu rozdíl závodit mezi amatéry a serió
   Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
No ty "Turkův bratře",leze a lezla celkem slušně, rozhodně líp než Turek,takže shitweb Hro
    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma jak Mi
     Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
ty ses pako...
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
a na to jsi přišel jak?
       Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
jednoduse - prectl jsem si tvy prispevky...
     Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
"Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Nazývejte si to třeba mistrovství vesmíru, ale dokud tam nepoměří síly česká elita, tak je to pro mě
       Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
A já myslel, že se tu celou dobu bavíš o ženském lezení. Nebo už ty kategorie sjednotili a závodí mu
        Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
No právě museli být jinde a pořadatelé je tímto termínem vyšachovali ze hry a tím celí závad degrado
         Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
O tom, že máš v jedné větě 2 hrubky se tu rozepisovat nebudu :) Ale mám pocit a oprav mě, pokud to n
          Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
S tím MČR jsi přišel ty a já se ti snažím vysvětlit že to za žádné MČR nepovažuji bez top závodníků.
           Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Neustále utíkáš od jednoho tématu k druhému...Začal jsi u žen, poté se prošel po kvalitě mužů a pak
            Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
No o tom kdo utéká o tématu si myslím své já začnu reakcí na Papoušovo příspěvek týkající se Hudy bo
             Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
K Nelly - ukázalo, že minimálně 2 tvrzení KT jsou diskutabilní: titulek kecá, druhak - že klioši ban
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
:D:D
>>HOlky vyhrála Nelly Kudrová, druhá byla Edit Vopatová a třetí Lenka Černá.
             Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?21.09.2010
Jen by mě zajímalo, proč urážíš ty závodníky. To že je někdo "jen" v české špičce přece ne
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?21.09.2010
To bylo na Tleskače:-)
   Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Nevím, mně se 9.místo Silvy R. z ME zdá jako dost dobrej výsledek :) ( když jsme u toho ženskýho lez
    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Tleskači, hlavně neřeš,kdo je a není v lezení slabej. Uvař heřmánek ,vlož do něj ruce a pak s ním i

 Scarpa Spectro14.09.2010
Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s lezačkama od Scarpa,konkrétně modelem Spectro.Uvítám info i o dalších modelech.Dík všem
 Re: Scarpa Spectro14.09.2010
vsechni scarpy jsou nadherne:)miej se
 Re: Scarpa Spectro15.09.2010
Mám Scarpa Vantage a jsem nadšen - konečně lezečka na mou širokánskou nohu.
  Re: Scarpa Spectro15.09.2010
uplně souhlasím mám spectra a lepší kopyto pro širokou nohu jsem ještě neobul. Jsem naprosto spokoje

 palava dnes14.09.2010
nejdete někdo neska odpoledne v lichým počtu na pálavu? přijel bych tam...mob 776722770
díky
honza
 Re: palava dnes15.09.2010
neska bych také mohl. ozvěte se, pokud chcete
h
  Re: palava dnes15.09.2010
zítra také můžu
ozvěte se

honza
   Re: palava dnes15.09.2010
very funny muther fucker :D
   Re: palava dnes16.09.2010
Včera dnes a zítra :)
    Re: palava dnes16.09.2010
mě se taky ozvěte a nejlepe bude když zavoláte z okna - halóóó seš tam?

 snih v tatarach??13.09.2010
zdar -nebyl nekdo v tatrach?-ze by pustil jak je to tam se snehem?dik
 Re: snih v tatarach??14.09.2010
Taky by mě zajímalo jaké jsou tam podmínky na lezení.Např.Baranie Rohy, Batizák nebo Volia veža.Chtě
  Re: snih v tatarach??14.09.2010
Tak to sme viaceri, ideme tam nabuduci tyzden a stale neviem, ci sa vobec oplati vlacit lezecky, ale
   Re: snih v tatarach??14.09.2010
Pokud se neobjeví nějaká větší studená fronta, tak určitě lezky ber. Jinak jsme měli turisťáky a při
  Re: snih v tatarach??14.09.2010
Tak my se pohybovali kolem Brnčálky tenhle víkend a měli jsme štěstí aspoň na nedělní azzuro. Takže
 Re: snih v tatarach??14.09.2010
 Re: snih v tatarach - laviny15.09.2010
Ahoj, podobně jako mnozí jiní mám v plánu vyrazit do Tater. Poprvé do oblasti Zeleného plesa. Pokud
  Re: snih v tatarach - laviny15.09.2010
Na Terynu to bylo během pátku prošlápnuté a prý bez problémů a od té doby to beztak stihlo dál slušn

 Jeste jednou pad karabiny / expresky13.09.2010
www.forums.caves.org /viewtopic.php ?f=5&t=10533
2 mezery

Klicovy prispevek:
The problem isn t that a dropped
 Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky15.09.2010
díky...
takže padený raději dávat bokem...
  Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky15.09.2010
To je ale o únavový trhlině ;-) která vznikne vysokocyklovým zatěžováním a začne v místě vrubu, koro
   Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky15.09.2010
Doporucoval bch precist celou tu diskusi, ten chlapik od NASA pise pod prezdivkou MARMADUKE.
 Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky15.09.2010
Crash-test karabiny na autě: pár let jsem vozil starou Waltrovku a občas ní tahal/nechal se tahat. V
  Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky15.09.2010
- pro me plati Subrt.
- pise tam o korozi. tohle je JESKYNARSKY problem, lezec na skalkach be

 bouldrovka ústí nad labem13.09.2010
Ahojte, je v Ústí otevřená nějaká bouldrovka? Harlem je asi zavřený a YMCA taky nevypadá jako pro veřejnost :( díky
 Re: bouldrovka ústí nad labem13.09.2010
HARLEM otevřeme znovu - tentokrát ovšem na jiném místě - v centru v kostele Sv. Vojtěcha (vedle náku
  Re: bouldrovka ústí nad labem13.09.2010
Díky za odpověď, ale hodilo by se mi něco i teď v září, ale asi pešek...
   Re: bouldrovka ústí nad labem14.09.2010
Teplice nebo Děčín?
    Re: bouldrovka ústí nad labem14.09.2010
Chvojkovice Brod - takže Ústí....katakomby Šao-Linskýho kláštera...
   Re: bouldrovka ústí nad labem14.09.2010
Zkus křesťany v Krásňáku:
 Miura VS (velcro)13.09.2010
Ahoj, mate uz nekdo nake delsi zkusenosti s lezeckama LS Miura VS (ty na suchac). Cetl jsem na netu nejake zahranicni recenze a dost si lidi stezujou, ze po par mesicich prestava drzet suchac. Chtel jsem si je koupit, ale tohle mne trosku odrazuje. Muzete
 Re: Miura VS (velcro)13.09.2010
Sucháč v pohodě, akorát jsem je na můj vkus dost rychle prolezl. Ale asi moc šontám nohama :-) Jinak
  Re: Miura VS (velcro)13.09.2010
Přesně tak, mám je přes rock a sucháč v pohodě. Guma taky, stačí neškrabat:-)
 Re: Miura VS (velcro)13.09.2010
Všechno dobrý /zatím/ až na stupidní šev přes celý palec, co dře. Takže tejpa nutná. Kolem sucháče s
 Re: Miura VS (velcro)14.09.2010
Taky si myslím, že sucháč asi vlastní boty přežije.
Stejně jako na Katanách stále drží dobře,
 Re: Miura VS (velcro)14.09.2010
Nemusíš se bát, jsou to vynikající boty. Mám už třetí a všechny se sucháčem a naprosto žádnej problé
  Re: Miura VS (velcro)14.09.2010
Ty Boreal Crux mě osobně vůbec neseděli. Nechal jsem se zlákat reklamou a už jsem je za dosti levno
   Re: Miura VS (velcro)14.09.2010
Však jak píšu, všechny tyhle doporučení lezeček jsou dosti subjektivní. Záleží jak komu daná bota se

 Dachstein Adamek13.09.2010
Nebyl jste někdo v okolí Adamka? Jaké jsou podmínky na lezení, jestli už tam neni sníh atd.......Info prosím na eml: esser@seznam.cz
 Re: Dachstein Adamek13.09.2010
Prosím info aj sem. díky

 Kde koupit průvodce na Korsice?13.09.2010
Poradíte kde se dá na Korsice koupit aktuální průvodce (nejlépe Falaises de Corse) ideálně ve městech Bastia nebo Corte? Díky, R.
 Re: Kde koupit průvodce na Korsice?14.09.2010
blbe. v corte nemeli nikde nic, jen v jednom knihkupectvi bylo lezeni v udoli Tavignano. v Bastii by
 Re: Kde koupit průvodce na Korsice?14.09.2010
Pokud jedes autem, stav se cestou v Mnichove, maji tu jak Falaises de Corse tak Kletterführer Korsik
  Re: Kde koupit průvodce na Korsice?14.09.2010
Oprava: Falaises de Corse momentalne neni na sklade ...

L.
 Re: Kde koupit průvodce na Korsice?15.09.2010
Diky za rady, myslim ze ta Bastia bude ideal. R.
 Re: Kde koupit průvodce na Korsice?15.09.2010
Začátkem července jsem ho koupil v recepci v kempu v dolině Restonica.
 Re: Kde koupit průvodce na Korsice?15.09.2010
Začátkem července jsem ho koupil v recepci v kempu v dolině Restonica.

1   ...   831   832   833   834   835   836   837   838   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   849   850   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Prej klisnička
http://tinyurl.com/2chbyg3 Takový renomovaný periodikum a takový familiérnosti. Hmmm.
Papouš14:40:05 15.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
to je debil...označit někoho klisničkou..že se pod to nestydí podepsat...
M14:54:01 15.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Původně bylo ve článku tohle moje video http://www.youtube.com/watch?v=_XFsU1RElh0, které si Kuba vybral na youtube aniž bych o tom věděl. Protože jsem s článekm nesouhlasil, zakázal jsem dočasně přehrávání a Kuba jej poté nahradil jiným od uživatele premacz, které tam je teď. Proto jsem přehrávání toho svého opět povolil.

Petr Jandík10:33:02 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Ale Petře, nebuď dětina... Vždyť přece víš, jak funguje YouTube a že slouží k veřejnému šíření videí.
Kuba Turek11:00:03 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Prej klisnička
Nejsem dětina a vím, že dám-li něco na Youtube, může to kdokoliv vidět, zkopírovat a vložit do článku, pokud povolím vkládání. To mne však nezbavuje autorských práv a pokud s použitím nesouhlasím, mohu vfideo zablokovat, jako jsem to udělal zde. Že sis ho vybral aniž bych o tom věděl tu píšu proto, aby si někdo nemyslel, že jsme byli nějak domluvení, Nebyli.
Petr Jandík11:17:09 16.09.2010
odpovědět 
     Re: Prej klisnička
Proboha, jak by si to někdo mohl myslet? Ale já reagoval spíš na to, že jakmile video povolíš, je zase na naší stránce :-) Takové je YouTube.
Kuba Turek11:33:26 16.09.2010
odpovědět 
      Re: Prej klisnička
Sliboval jsi v komentáři, že na nahrazuješ jiným y Youtube. Takže to byla lež?
Petr Jandík11:49:58 16.09.2010
odpovědět 
      Re: Prej klisnička
Napsal jsi toto:

(Ohledně ilustračního videa - bez problémů právě měním Tvoje za jiné, na YouTube je jich dost.)

Přepokládám, že teď nude následovat odborná přednáška o tom, že nahradit neznamená dát místo něčeho něco jiného, ale ve skutečnosti přidat něco jiného. Celé tohle jednání o tobě vypovídá samo za sebe.
Petr Jandík11:55:16 16.09.2010
odpovědět 
       Re: Prej klisnička
Včera v noci jsem Tvoje skryté video nahradil jiným videeem. Dneska dopoledne, když jsi svoje video zase uvolnil pro veřejnost, tak jsem ho zase přidal. Co je na tom nesrozumitelného?
Kuba Turek11:58:39 16.09.2010
odpovědět 
        Re: Prej klisnička
Myslím, že jsem ti v komentáři jasně napsal, že s takto povýšeně a nezdvořile formulovaným článkem nechci být spojován.
Petr Jandík12:12:56 16.09.2010
odpovědět 
         Re: Prej klisnička
V tom případě mám pro Tebe jedinou radu: Vymaž své video z YouTube. Při registraci jsi odkliknul souhlas s jeho podmínkami a Ty mimo jiné umožňují svobodnou výměnu videí po celé planetě bez ohledu, co si myslíš o souvislostech, ve kterých budou uvedeny.
Kuba Turek12:35:08 16.09.2010
odpovědět 
          Re: Prej klisnička
Ergo kladivko: HD pracuji pro Google a HI pracuji pro HD a vsichni spolecne nemaj radi maglajz. Turek dava k Jandikovi inzerci a na voplatku si vobcas puci nejaky to video. U me je to jasny. Hyje.
Papouš12:54:26 16.09.2010
odpovědět 
           Re: Prej klisnička
Ale Papouši, hezký pokus, ale je to špatně. Turek O. dává reklamu především na Lezce, a k Turkovi J., méně k Jandíkovi a dalším. Správně je jen to, že aní já, ani Kuba Turek nemáme rádi maglajz na písku.
Petr Jandík13:10:38 16.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Jsem vždycky tušil, že ten Turek bude pořádně zamindrákovanej idiot... ale že až tak moc velikej, to jsem netušil!
Honza18:57:26 15.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Proste sproste zvasty nejakeho zakomlpexovaneho idiota. Je smutne, ze uz i lezeni se dostava do bulvaru a popotahuje se kde jen se da. Pockejte za par let. Bude se psat o Mrazovi nebo Adamkovi na Super.cz jak se kde ozrali nebo ztropili nejakou vytrznost. Jde to vsechno do....... :-(
Martin19:20:54 15.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
no bejt to o chlapovi tak na přirovnání ke koni nikdo ani nekecne, prostě to tak ve sportu je.
Jenže Nelly je ženská, takže vlastně mělo být správně napsáno kobyla a to jak se asi shodneme by šlo napsat spíš o ženě v letech,
ale taková pěkná, mladá klisnička ... :)
David20:34:42 15.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Blbost. V tomto kontexte sa ma pouzivat oznacenie "cierny kon" aj pre zeny. Nejde to o rod, ale o postavenie v danej sportovej oblasti. Podvodnici, co vyuzivaju bezdomovcov a bezdomovkyne na bytove a uverove podvody, z tychto robia biele kone a nie biele kobyly :)))
Eric08:24:08 16.09.2010
odpovědět 
   Trocha češtiny
Bílý kůň i černý kůň jsou termímy pro úplně něco jiného, než být koněm (či klisnou) ve sportovní stáji.
Kuba Turek11:02:17 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Trocha češtiny
No dobre, tak teda ak niekto o nejakom silnom chlapovi povie, ze ma silu ako byk, tak o silnej zene treba povedat, ze ma silu ako krava... :))) Super.
Eric12:41:34 16.09.2010
odpovědět 
     Re: Trocha češtiny
Jasně.
Kuba Turek12:44:03 16.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Důrazně s kobylou nesouhlasím.
žena v letech10:33:39 21.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
no to je pěknej bullshit! :D :D
johann strauss21:35:55 15.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
A najednou se Turek neozve
komixák22:07:44 15.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Co bys chtěl slyšet?
Kuba Turek00:39:09 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Prej klisnička
jednou zkratka uz napis ze si debil a je to :)
trottlik10:20:03 16.09.2010
odpovědět 
     Re: Prej klisnička
Aha. Tak to jsem opravdu nemusel reagovat. To jsi zvládnul za mne.
Kuba Turek11:36:37 16.09.2010
odpovědět 
      Re: Prej klisnička
:) jenze bejt trotlik a debil je rozdil.. :) ale sem rad ze souhlasis s tim ze si debil a podpsal ses pod to ;) jeste bys moh prijit s omluvou za ten clanek, ale vlastne to se asi nestane co? neee vazne nas asi vsechny bavi se do tebe uz leta pres net opirat a tebe zase bavi diskuze pod tvyma clankama.. chtelo by to zalozit nejaky anti turci oesko.. :)
trotlik12:31:23 16.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Ani by nevadila ta klisnička tam v kontextu je to i vtipné, ale ten článek je smutnej.. V hospodě by dal na pár facek...
BB22:29:15 15.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Prej klesá návštěvnost a příjmy z reklamy.
22:45:52 15.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Viz veřejně dostupné statistiky NetMonitor.
Kuba Turek00:38:32 16.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Papoušu, že tys za totok od Tuby Kurka něco dostal?
Jirka22:54:08 15.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
No, tlustej sem jak tuba, pac zeru na noc kurky namaceny v sadle. P.S. Me na tom clanku nejvic zaujalo, ze tam Nelly vubec nemluvi.
Papouš23:08:37 15.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Ten Kuba Turek, to je ale popleta...
Willhem23:01:15 15.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
asi jsem jediny,kteremu ten odkaz nefunguje,sakra
.09:06:06 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
O nic nepřicházíš.
10:27:40 16.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
tywoe Papousi, to nemas co delat ze sem musis tahat tohohle zamindrakovanyho ubozaka? Nelly uz docela zase leze. Ze je Turek velmi spatny novinar je znamy, nemuze byt kazdy dobry, budiz, ze je vsak exhibicionista co rad sere lidi to vsak vis tak ze mu delas vlastne radost....to nechapu.
Jinak clanek na picu, ta "Klisnicka" spis pobavi ,jen potvrdi ze to musel psat nejakej volecek co by byl rad hrebecek (a volem zustane).




lacusak10:51:43 16.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Vzhledem k tomu, že jsem zplodil dva potomky... To se volům nepoštěstí.
Kuba Turek10:58:10 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Jak to víš? Jen matka je jistá :-)
11:18:31 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Prej klisnička
Vzhledem k tomu, že jsou až nepříjemně podobní mě i generacím otců přede mnou...
Kuba Turek11:35:09 16.09.2010
odpovědět 
     Re: Prej klisnička
No nazdar, jestli ti sou podobný fakt ve všem tak se máme za pár let na co těšit...
Kodl19:52:11 16.09.2010
odpovědět 
      Re: Prej klisnička
Nejspíš to hrozí, Turkův kreténizmus se ,určitě k naší smůle, dědí.
22:38:33 16.09.2010
odpovědět 
       Re: Prej klisnička
zatim to vypada nadejne, Turcici mladsi vypadaji hur nez fotr, treba se uz nerozmnozi. ono z hoven bic neupletes, z mizernejch genu nic kloudnyho nevzejde.
tom13:23:23 17.09.2010
odpovědět 
        Re: Prej klisnička
Ale no tak.... Klidně si nadávej mně, ale nezúčastněné z toho vynech. Navážet se do dětí, které se nemohou bránit, je považováno v každé civilizaci za největší svinstvo, víme? Naposledy, jak si dobře pamatuji, to dělali komouši. Uvítal bych taky, aby ses představil, když už takhle zbaběle pokřikuješ zpoza rohu. Jako chlap a ne jako uskřípnutý hlupáček, který si vylévá své pokřivené ego.
Kuba Turek21:52:26 17.09.2010
odpovědět 
        Re: Prej klisnička
Ty si teda dobry kokot a zbabelec, ked sa navazas do deti.
11:53:49 18.09.2010
odpovědět 
         Re: Prej klisnička
Jo to Turek je.
12:06:13 18.09.2010
odpovědět 
          Re: Prej klisnička
Turek mozno, ale Ty urcite, ked utocis na deti.
15:07:27 19.09.2010
odpovědět 
    Re: Prej klisnička
Docela by me zajimalo, jakou zvirenu (klimberskou hvezdu apod.) pro osloveni pouzivaji ve Snezenkovy... Me by se treba, bejt v kuzi KT, libilo osloveni "Pocem, Ty muj Osmane" - pac to jako v sobe zahrnuje toho Turka i toho slavnyho klimbera...
Papouš11:39:55 16.09.2010
odpovědět 
     Re: Prej klisnička
Podle Zelenýho Raoula hrozí mnohem více: Osman dorazí z redakce po zvlášť povedeném kousku domů a čeká ho dotaz: "Ukaž mi svaly, ty můj Investigavče..."... I historie se může opakovat... :-))))
Gamp12:00:55 16.09.2010
odpovědět 
      Re: Prej klisnička
Gampe, uz sme mozna za hranou dobryho vkusu :-( Jestli tohle nejsou "Prasárny, urážky a vulgarity namířené na autory", jak pise KT u sebe...
Papouš12:59:49 16.09.2010
odpovědět 
       Re: Prej klisnička
Styl a argumenty KT jsou podle mne velmi podobné aroganci a demagogii např. Jyrky. Co se týká slušnosti a křesťanského házení chlebem a ne kamením, tak to není můj případ.
Na burana platí jen buranství. Jinému stylu nerozumí. Slušnost, nadhled či nadsázka jsou o ničem.
Rád nazývám věc tak, jak opravdu jsou.
Gamp13:06:50 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Doufám, že se nepotatí. To by nás čekala pěkná budoucnost.
Hadrburg20:59:27 21.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Když se podle autora tyto výrazy běžně v médiích používají, tak pak by mě zajímalo, koho by označil jako hřebce českého lezení? Díky za odpověd.
Správce 12:24:25 16.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Néééé. Neoznačil jsem Nelly za klisničku českého lezení, ale za klisničku v reklamní stáji banky. To je dost velký významový rozdíl. Viz: "Československá obchodní banka získala před rokem do své stáje pěknou klisničku." Chápu, že Nelly leze na české poměry dobře, že je sympatická, skromná, hezká... lezkyně. Ale o tom můj článeček není.
Kuba Turek12:43:14 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
To na Nellynu moc nesedí: http://tinyurl.com/29pldxo
Papouš12:48:25 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Prej klisnička
:-D
Správce 13:39:32 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Chápu rozdíl o kterém píšeš, ale o to mi nejde. Chtěl jsem svojí otázkou jenom poukázat, že "klisnička" nebylo vhodně zvolené slovo, i když "být koněm" (černým, bílým apod...) se běžně v médiích používá. Osobně tě neznám, a tudíž nic proti tobě nemám. Naopak mi přijde zajímavé, že se nestydíš a nebojíš přijít s kůží na trh. Taky musíš z něčeho žít, tak proč ne touto formou (reklama z webu apod.) a otevřeně to přiznáváš, což mnoho lidí nedělá nebo by neudělalo. Nicméně "klisnička" je opravdu krok vedle a po vlně kritiky by se mnozí možná omluvili. Chybovat je lidské, že. Čao
Správce13:57:02 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Kubo ty jsi ale olezly sexista...
Jana L.15:27:23 17.09.2010
odpovědět 
    Re: Prej klisnička
Že jsem idiot a debil, to jsem si tady už přečetl, ale proč sexista?
Kuba Turek20:20:36 17.09.2010
odpovědět 
     Re: Prej klisnička
No je sice pěkný,že jsi přečetl pravdu,ale pro mnohé je důležitější,jestli jsi se z ní poučil.
20:50:26 17.09.2010
odpovědět 
      Re: Prej klisnička
A ty seš jako kdo, že si dovoluješ mě poučovat?
Kuba Turek21:54:30 17.09.2010
odpovědět 
       Re: Prej klisnička
Jsem ten,co tu od tebe nechce nic číst. Tady ani nikde jinde.Bohužel jen těžko se to ovlivňuje ,jsi hrozně vlezlej a otravnej. Pořád sem pronikají tvé fekálie. Buď jen jako smrad,nebo opravdická lejna. Jako to o té klisničce. Každopádně arogance v tobě je dost (že by pozůstatek po spolupráci s kontrášema?)a sprostoty taky. Tak pa Turčíne.
12:18:50 18.09.2010
odpovědět 
        Re: Prej klisnička
Takže zase anonym, co má strach stát za svým názorem a je tedy pro mne zcela zbytečný. Takže Tě zase nebudu brát v potaz.
Kuba Turek12:25:25 18.09.2010
odpovědět 
         Re: Prej klisnička
tak na nej ser! ale je fakt ze tady meles sracky vo civilizaci a pritom si starej estebak, takze bych si ty komance do huby moc nebral ;)a ke vsemu znamej provokater, coz se ukazuje jako skvely marketingovy tah :)nevim tema uz je nekde jinde a je jen o tvym egu versus nase ega, to se tu rozhodne nevyresi... ale to ze si napsal kokotinu, na urovni fekalu a jeste to vobhajujes, misto abys rek sry byl to fekal a co..? tak tu melej dalsi sragory :) do tohohle http://cz.linkedin.com/in/jakubturek si napis vyhlasenej prudic, ego narcis a vsemy kreditovany fekalni pisalek, mozna i debil..
trotlik12:37:50 18.09.2010
odpovědět 
          Re: Prej klisnička
Další grázlík, co vykřikuje a pomlouvá, ale jen když se neví, kdo to je. To si dobře pamatuju z doby komunismu, z nich se rekrutovali nejhorší udavači a škodiči. Takže ani na Tvůj názor nebudu brát ohled.
Kuba Turek13:25:55 18.09.2010
odpovědět 
           Re: Prej klisnička
co to meles :) dyt se ti podepisuju, lamo... chces i mail? ale chapu ze mas zkusenosti s tim udavactvim a typologii typickeho prizdisrace, ad STB... ale srat na to STA nebo STC.. system jako system. muj nazor nezmenim, jen si neber do huby civilizaci a komunismus, kdyz si byl mrzky prisluhovac nasi totalitni verze, a dalsi kajicnik se ztracenou tvari po padu vlady jedne strany! :) kam vitr tam plast... nikoho sem neudal, vlastne udal sam sebe na stredni, ale nikdo mi to neveril, takze to bylo do finale jeste celkem vtipny... :) dycinky si me bavil v tech tvej inet diskuzich, hlavne pod svyma slinto clankama, ale saga klisnicka je fakt hard kafe...:) to chce kreslire, jak uz tu nekdo naznacoval.. budes tam vystupovat s praseci hlavou, hehe ...
trotlik22:36:44 18.09.2010
odpovědět 
            Re: Prej klisnička
Nějak moc nerozumím, co jako myslíš svým poněkud zamotaným expozé. Pil jsi? Fetoval? Že nejsi schopen vyplodit souvislou větu. Jedno je mi ale jasné - stále nevím, kdo jsi, a proto na Tvé názory nebudu i nadále brát ohled.
Kuba Turek01:44:45 19.09.2010
odpovědět 
             Re: Prej klisnička
z fetem uz sem prestal a 2 piva me snad nevozerou...:D i kdybych ti dal adresu tak stejne budes vedet <i>, takze asi tak... zamotany mi to neprijde, ale chapu, ze do hloubky a rozletu tvych vet to ma daleko :) ja mam rad vetu jednoduchou a strucnou.. az budu psat prohlaseni pro denni tisk tak si dam zalezet a uberu na teckach a pridam na carkach a velkejch a malejch pismenech Turcine :D
jestli si v tom expoze nenajdes to svoje tak sry ;) bratril ses s udavacema a ted tady meles o tom z jakych rad se rekrutovali, stal si v ni ;) misto abys pak rek udelal jsem to z presvedceni, tak slintas jak kazdej musel... pak tam bylo par odpovedi na tvoje vypady a zaver ze by bylo fakt super udelat komix,kde sem navrhoval tebe s praseci hlavou ;) nekde mezi tim bude ze si kam vitr tam plast a prizdisrac ( takovej beckovej expoze termin :D ), proc viz. predchozi prispevky... zakladni cara je, ze misto toho abych se nekde docet: neee sry napsal sem fakt picovinu, tak sme zase v tehle sracko diskuzich, ale to se s tebou tahne jiz peknou radku let a vlastne te to bavi :) jen zacinas bejt vycpelej, kdyz uz nevis kudy, tak zazpivas na tema cte/necte/nemusi cist, nebo neznam/nemluvim nebo neco o slusnosti :) tak cao a zas za par let pod nejakym slintem..
trotlik09:15:05 19.09.2010
odpovědět 
              Re: Prej klisnička
Již před pár dny jsem Ti nabízel seriozní diskusi o komunismu, vojenské kontrarozvědce a případné mojí roli v minulém režimu. Bohužel jsi moji nabídku nepřijal a plácáš tady páté přes deváté.
Kuba Turek21:20:17 19.09.2010
odpovědět 
               Re: Prej klisnička
mohlo by to bejt na kamery a nebo online... nasledne exklusivne presentovano na HD... a staty poleti nahoru :) to by bylo zuzo...
trotlik23:00:50 19.09.2010
odpovědět 
         Re: Prej klisnička
Turku ty plácale a pachtile. Ber nebo neber ,voko si vyser. Žvatláš o něčem,čemu vůbec nerozumíš. Jako člověk i jako lezec si ubožák. Nejsmutnější, ale hlavně opravdu sprostý je ,že si bereš do svojí nevymáchaný držky slušný lidi, co dřou,aby se někam dostali. Není vůbec důležitý se ti pod něco podepisovat. Daleko důležitější by bylo (pro všechny),kdybys vyndal ze svojí hlavy tu gumovou cihlu a dal si tam mozek. Jinak jsi klasika, jako sprosťák křičíš na ostatní, že jsou sprosťáci.
12:41:09 18.09.2010
odpovědět 
          Re: Prej klisnička
Ani Tvůj názor včetně urážek mě až tak moc nevzrušuje. Jistě chápeš, že na Tebe kašlu, když se neodvážíš vystoupit veřejně na svůj ksicht a na své jméno.
Kuba Turek13:28:52 18.09.2010
odpovědět 
           Re: Prej klisnička
No asi tě to sere,když na všechno odepisuješ. Daleko důležitější než ksichty lidí ,co ti odpovídají, je znát tvůj ksicht. Prosím tě,umej si z něj potom ty lejna, co si po něm soustavně matláš. Nemusel bys bejt k poznání. Pokus se taky občas živit něčím lepším než pomluvami druhejch.
17:02:28 18.09.2010
odpovědět 
            Re: Prej klisnička
...a zase další. Jak se Ti to zdá jednoduché, valit jednu sprosťárnu za druhou, když Tě nikdo nevidí.
Kuba Turek18:30:39 18.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Asi jsem natvrdlej. Úplně mi uniká smysl toho článku. Je to informace o tom, že Nelly má zdravotní potíže? Nebo o tom, že je české lezení ve srabu? Nebo že finančníci jsou hajzly? Asi ode všeho trochu. Na blesku by mi to sedělo, ale tady? Tohle? Prostě tomu nerozumím, proč někdo takový článek vypustí.... ach jo, přestávám rozumět světu. To je zase den.
Honza12:52:35 16.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Vzdy jsem se snazil hajit toho, kdo se neboji verejne prezentovat sve nazory i kdyz jsou kontroverzni.Tak i pana Turka. Tenhle clanek je vsak nechutnost a uroven snad ani na ten Blesk.
Martas.13:51:30 16.09.2010
odpovědět 
   Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?
Co na to lezecká veřejnost? Rozbije Nelyna Turkovi hubu,nebo ho jen nakopne do koulí? Budou se za Turka jednou jeho děti stydět? Je Turek novinář,nebo jen exhibionistický exot? Pude Turek po žních k Turkovi? A co na to Watt?
14:05:30 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?
kdo je Watt?
david14:58:55 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?
Půjde k Turkovi...
Willhem15:20:37 16.09.2010
odpovědět 
     Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?
po žních :)
D.20:14:44 16.09.2010
odpovědět 
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?
a co na to Jan Tleskač? podaří se mu sestrojit létající kolo?? budou Stínadla opět centrem boje?
coming up soon! :))
johan21:44:33 16.09.2010
odpovědět 
     Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?
Blbeček to je. Taky známý opruz Lezce.
20:53:28 17.09.2010
odpovědět 
      Re: Tuba Kurek, trenér a lezec roku.
Tuba Kurek, allias "Kuba Turek", byl vyhodnocen nezávislou komisí jako nejlepší trenér sportovního lezení a lezení na pískovcových skalách! Naše lezecká špička ani vlastně neexistuje,jsou to jen trapné karikatury,neustále zraněné, nelezoucí a tyjící z peněz svých chlebodárců (sponsorů).Když občas vyzdraví, lezou jen lehké cesty a navíc s Mg. Pokud by tito chudáci Tubu Kurka oslovili, naučí je jak předcházet zraněním a podávat špičkové výkony, samozřejmě při dodržení schválených pravidel. Jejich tréningové deníky ,včetně Tureckého bodování přelezů (obdoba Kanadského) budou, pro motivaci podobných nemotorů, zveřejněny na serveru HromyDomy.cz . Samozřejmě přístup jen za prachy, Tuba Kurek musí ještě vystoupat na drahno kopců, aby Klisňičku dohnal k pláči. A to holt něco stojí.
22:15:36 21.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Klisnička? To tam mohol dať rovno jebačka.
23:26:56 16.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Viděls Turka na Fuckingbooku? To by byla tak leda jebačka sekerou do jeho hlavy. Je to prostě debil.
09:57:17 17.09.2010
odpovědět 
 Ku.va
... a podobné peprné výrazivo okolo sebe při lezení slyším poměrně často, proto mě trochu překvapuje, že když Turek použije celkem vtipný sportovní přirovnání, tak se všichni můžou posrat. Halt, i kdyby se polepšil a přestal po nocích vraždit děti a znásilňovat stařenky (nebo naopak? dlouho už jsem s nim nevyrazil na pořádnou akci), tak se do něj někteří budou navážet.
Pepan13:21:28 17.09.2010
odpovědět 
  Re: Ku.va
Jenže to je ve skalách. To je ten drobnej roz and díl. Turek je prostě Turek. Jen co se zjeví,už spoustu lidí sere. Že by to bylo hovadskou povahou.
13:39:43 17.09.2010
odpovědět 
   Re: Ku.va
Hovadská povaha? Ach taková sebekritika. Neber si to tak, nebudeš úplně špatný člověk. Jenom se nauč slušnému vychování, když už Ti ho nevtloukli do hlavy rodiče.
Kuba Turek19:24:42 18.09.2010
odpovědět 
    Re: Ku.va
Ty komoušskej patolízale, a co vtloukli do prasečí palice tobě.
10:26:41 20.09.2010
odpovědět 
     Re: Ku.va
To se to dobře vykřikuje, v anonymním teplíčku, že jo? Takže ani Ty nejsi člověk, nad jehož názory by mělo smyl se pozastacovat.
Kuba Turek13:04:52 20.09.2010
odpovědět 
 tak sem jí tam taky dostal
tu klisničku. A taky hnedka do prvního vostavce: http://tinyurl.com/26cg8hy
Papouš14:28:19 17.09.2010
odpovědět 
 Bulvár je slušnější než KT
Rozhovor s Nelly v Instinktu:

http://goo.gl/4duV

Instinkt se prej počítá do bulváru, ale tenhle rozhovor na rozdíl od pěti vět v HD slušnej a zajímavej.
Petr Jandík17:57:40 17.09.2010
odpovědět 
  Re: Bulvár je slušnější než KT
E? Co to je za joke?
Papouš18:02:18 17.09.2010
odpovědět 
  Re: Bulvár je slušnější než KT
No, Petře, nevím jak to máš s bulvárem, ale v mém článku je od začátku odkaz právě na rozhovor v Instinktu, kdežto Tvůj odkaz vede na můj článek :-)
Kuba Turek18:03:37 17.09.2010
odpovědět 
   Re: Bulvár je slušnější než KT
Kubo, děláš prostě PRASÁRNY, kritika mnohých dosvědčuje, že jsi zase vytvořil zapáchající lejno a opět si jej rozmazal po hlavě.
Článek obecně má nulovou vypovídací hodnotu, škoda každého písmenka, které bylo klávesnicí napsáno. Chápu, že prodejem reklamy jsi se zavázal k pravidelné aktualizaci tvých blitek a dohadů "jedna paní povídala", ale to co děláš nemá již s novinařinou nic společného. Jsou to prostě pavlačové drby a bulvár hluboko pod čarou. Nechápu, když tě vyhodili z Mladé Fronty, jsi nešel do Blesku nebo AHA. Nikoho by pak ty blitky nepřekvapovaly. Tváříš se však jako seriozní novinář přitom plodíš nesmysly a bláboly. Vypovídá o tom tvá ztráta soudnosti a sebereflexe.
Ten kdo o tom něco ví21:53:55 17.09.2010
odpovědět 
    Bozee...
..nechapu co tady resite! KT se proste jen vyjadril tak, jak se muzi beze vyjadruji. Myslim ze pojem "klisnicka" je jeste vic nez uctivy. Navic clovek, co vystavuje svuj napudrovanej ksicht v reklame, musi zkousnout to, ze ho ostatni budou v mediich propirat. A to i dost nevybirave...
Jinak predesilam, ze s KT se jinak skoro v nicem neztotoznuji. Nicmene v tuto chvili nechapu, co vsichni resite...
Dalibor22:13:49 17.09.2010
odpovědět 
    Re: Bulvár je slušnější než KT
Už je to sice sice stará historie, ale Tobě jsem ji už nejméně dvakrát vysvětloval tady na Lezci a nejméně jednou na HD. Tak prosím nepoužívej klasické bulvární manýry - zkreslování, navážení do soukromí a opakování jedné lži mnohokrát s tím, že se nakonec stane pravdou. Takže znovu takhle: Z MF Dnes jsem dával výpověď z vlastní vůle a důvod jsem sdělil jen dvěma lidem, protože v kanceláři nikdo jiný nebyl, šéfredaktorovi Šafrovi a hlavnímu editorovi Orálkovi. Netýkalo se to nijak obsahu novin ani mojí práce. (Poté jsem psal na volné noze pro více novin a časopisů včetně MF Dnes, ale nikdy jsem nevzal nabídku od bulváru, Práva a Haló novin. Po třech letech jsem se stal zástupcem šéfredaktora ekonomického Profitu. Pak už následovaly HD.) Pro příště stačí použít hledač na tomto webu nebo google. Další Tvoje plácání je ve světle této lži nepodstatné.
Kuba Turek22:27:33 17.09.2010
odpovědět 
     Re: Bulvár je slušnější než KT
Kuba Turek: "Tak prosím nepoužívej klasické bulvární manýry - zkreslování, navážení do soukromí a opakování jedné lži mnohokrát s tím, že se nakonec stane pravdou."
jx zero23:16:29 17.09.2010
odpovědět 
     Re: Bulvár je slušnější než KT
tak se sebou něco udělej, proboha. Začni psát korektně, bez pseudosenzací, dvojsmyslných narážek, používání nevhodných přirovnání..
To, že se to líbí např. tobě, ještě neznamená, že je to společensky přijatelná podoba. Používat expresivních přirovnání není zakázané, někde jsou ale ty společensky tolerované hranice. Co už dávno vím, že ty nejsi schopen tuto hranici rozlišit, v tom mi dávají za pravdu další nesouhlasné příspěvky zde v diskusi. Nic ve zlém.
Ten kdo o tom něco ví09:59:28 18.09.2010
odpovědět 
      Re: Bulvár je slušnější než KT
1) Očekával jsem, že se omluvíš za svoji minulou lež. 2) S váhou reakcí na webu bych to moc nepřeháněl. Do novin (či médií obecně) píšou z valné většiny naštvaní čtenáři, potom něco málo nadšených a velmi spokojených a téměř nikdy nenapíše běžný čtenář, který se chce něco dozvědět a je se zpravodajstvím víceméně spokojený. Co většina čtenářů chce číst, lze usuzovat jen z dobře dělaných a drahých průzkumů, nebo částečně ze zkušeností lidí v redakci.
Kuba Turek12:23:10 18.09.2010
odpovědět 
       Re: Bulvár je slušnější než KT
kdy ty sám se začneš omlouvat těm, které jsi často nařkl nejen titulkem "prý..." ??? Začni nejlépe u sebe: kýbl, hadr, rejžák, vymeť si ten svůj chlív, vydrbej to do čista a začni psát korektně s podpisem např. Jakub Turek (aby se odlišila doba před a po). Teprve poté máš právo dožadovat se omluvy od kohokoliv - a s tím poté já nemám žádný problém - omluvit se..
Jinak myslím, že to podstatné již zaznělo, už bych se opakoval.
Ten kdo o tom něco ví12:35:30 18.09.2010
odpovědět 
        Re: Bulvár je slušnější než KT
Napsal jsi tohle: "Nechápu, když tě vyhodili z Mladé Fronty, jsi nešel do Blesku nebo AHA." Při tom mne nikdo nikam nevyhazoval a výpověď jsem dal sám, ačkoliv si dosud myslím, že MF Dnes jsou nejlepší noviny v Česku a tehdy bych v nich rád zůstal, kdybych nemusel řešit jiné věci, než obsahové. Takže kdo tady lže, jsi Ty. Za tuto lež bych od Tebe očekával omluvu, ale zřejmě se jí nedočkám, protože jsi obyčejný lhář.
Kuba Turek13:34:26 18.09.2010
odpovědět 
   Re: Bulvár je slušnější než KT
Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nespravedlivé Tě připravit o jediný přínos čtenářům, který v tom článku je - a sice odkazy. Všiml jsem si, že s článkem patrně nesouhlasí ani autor druhého videa, které jsi zařadil vedle mého a že i to je pouze soukromé.
Petr Jandík17:01:55 18.09.2010
odpovědět 
   Re: Bulvár je slušnější než KT
Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nespravedlivé Tě připravit o jediný přínos čtenářům, který v tom článku je - a sice odkazy. Všiml jsem si, že s článkem patrně nesouhlasí ani autor druhého videa, které jsi zařadil vedle mého a že i to je pouze soukromé.
Petr Jandík17:03:05 18.09.2010
odpovědět 
  Re: Bulvár je slušnější než KT
odkaz na ten rozhovor v Instinktu: http://bit.ly/a4O8BN
09:08:47 18.09.2010
odpovědět 
 hm...
Nelly prý nechce mít děti, to je škoda. To by byly hezký děti...
18:58:57 17.09.2010
odpovědět 
  Re: hm...
...
...psali v instinktu20:23:59 17.09.2010
odpovědět 
  Re: hm...
Zaplat Pan Buh ze nechce mit deti... Myslim ze jako matka by za moc nestala...
Prazak22:06:23 17.09.2010
odpovědět 
   Re: hm...
to já ji neznám, ale myslím že každá ženská má od přírody výbavu, aby se postarala o svoje děti, jak nejlíp umí...
08:05:09 18.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Tak jsem si pár komentářů přečetl a musím říct, že se z lezecké komunity už vytratil ten duch lezců. Přijdu, zasměju se, řeknu kurva se neřiká, dám si pár piv... Teda mi přijde, že se dějou horší věci!! :-))
Kdybyste raději šli někam něco navrtat a nebo vylézt!
Esus09:51:58 18.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
Chyba, Ešus, chyba! Přesně takhle to chtěl bolševik - držet hubu a krok, dělat něco jiného a do tohoto se nemíchat..
Právě proto, že každý jiný člověk sklopí uši a dělá že to nevidí (neřeší to, má jiné starosti, poukazuje na to, že jsou "horší věci") je nynější výsledek nejen morálního úpadku obyvatel této země.
A většina obyvatel mi dá za pravdu že podle toho vypadá i nynější rozlezlá mafie, korupce etc. nejen na politické scéně. Prostě politikům, nejrůznějším Kubům Turků a dalším jemu podobným pisálkům ukažme hranice. (Mě by se osobně více líbilo, kdyby se Kuba Turek s takovou vehemencí věnoval předraženým státním zakázkám a nejrůznějším jiným finančním tunelům - byl by celé společnosti mnohem prospěšnější)
Ten kdo o tom něco ví11:51:28 18.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
To Ešus. Kdyby tak ta guma Turků nečmárala sračky,to by bylo na Lezci krásně. Nikdo by tu nemusel psát komenty. To by se lezlo a vrtalo.
12:04:54 18.09.2010
odpovědět 
   Re: Prej klisnička
Víš co je vtipné? Že když se HD věnují předraženým a jinak podivným státním zakázkám v našem oboru, tak jiní píšou, že se máme věnovat jenom lezení a podobným aktivitám. Pokud mi sdělíš svůj mail, pošlu Ti pár odkazů na články ode mne nebo od kolegů, které se těchto věcí týkají. A propos: Mohl bys odhalit, jak napravuješ českou politiku Ty? A jakou souvislost má moje osoba s mafií?
Kuba Turek12:33:01 18.09.2010
odpovědět 
    Re: Prej klisnička
byla stb mafie, nebo jenom pouzivali mafianske praktiky? ja sem komunista od slova komuna, ale ty si STBak co tam vlastne byl jen proto ze je chudinka a doslapli si na nej...
trotlik12:52:51 18.09.2010
odpovědět 
     Re: Prej klisnička
Tajemný ten kdo tvrdí že o něčemm něco ví, mířil do jiné doby a někam jinam, když použil slovo mafie. Ale když už zabíháš Trotlíku do vážnějšího tématu, napřed mi řekni, jestli se chceš vážně bavit o komunismu a StB a případně mé roli v něm, nebo je to jenom takový výkřik, který mne má urazit. Pro vážnou debatu jsem Ti k dispozici, ale chci se bavit s někým, kdo má tvář a kom vím, kdo to je. Debata může být klidně veřejná. Ještě k Tvé otázce - StB nebyla mafie a nepoužívala mafiánské metody. Byla daleko horší a nectila ani základní pravidla, na kterých je postavena mafie (prachy a ochrana vlastních lidí).
Kuba Turek13:41:43 18.09.2010
odpovědět 
      Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Tak byl jsi "Rudy" nebo ne? Nestyď se, vždyť média propírala i hvězdy showbyznisu. Ty jejich formátu zdaleka nedosahuješ. Ty jsi jen takovej ééé, blázen?
17:11:30 18.09.2010
odpovědět 
       Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Rudý jsem nikdy nebyl. Spolupráci vojenské kontrarozvědce jsem podepsal. Více obsáhlé diskuse na HD a Lezci. Stačí použít Seznam nebo Google, hlupáčku, nebo se zeptat slušně. Víš jak na to, že ano?
Kuba Turek18:36:24 18.09.2010
odpovědět 
        Re:Byl či nebyl KT Rudy?
nebyl rudy... jen byl clenem jejich MAFIE a prisluhoval v ramci Stb... po padu systemu, klesl na kolena a zpival pisen o tom jak tezke casy to byly... v soucasne dobe majitel nekolika serveru a diskuter hobista... :) ... a podle me se te ten clovicek ptal slusne ;) takze bys mu moh poslat nejaky linky KTcko, co? zkusil sem GOOGLE a : "jakub turek stb" a radsi to sem ani nebudu davat, pac to sou jen dalsi sagy na stejnou notu :) a vobcas i dooost sprosty, druha veta co sem si precet je Zrzavej trpaslik :), sry KTcko, to vlastne neni veta ;)
trotlik09:23:44 19.09.2010
odpovědět 
         Re:Byl či nebyl KT Rudy?
...snažil jsem se. Bohužel v Tvém případě jsou jakékoliv argumenty a odpovědi zbytečné. Utvořil sis nějaké mínění bez ohledu na skutečnost, předpokládám že jsi ji ani nemohl znát, a to Ti nikdo nevezme. Pámbustebouazlýpryč.
Kuba Turek21:26:45 19.09.2010
odpovědět 
          Re:Byl či nebyl KT Rudy?
mozna ze vim vic nez prodpokladas :)
trotlik23:02:26 19.09.2010
odpovědět 
           Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Možná... A co já s tím?
Kuba Turek13:06:50 20.09.2010
odpovědět 
            Re:Byl či nebyl KT Rudy?
ted uz nic kdyz se ukazalo ze si tady s* do huby :D
trotlik22:57:57 20.09.2010
odpovědět 
         Re:Byl či nebyl KT Rudy?
"po padu systemu, klesl na kolena a zpival pisen o tom jak tezke casy to byly..." Stejně jako většina dnešních horlivých a zapálených antikomunistů s křížkem po funuse.
:oD10:39:17 21.09.2010
odpovědět 
          Re:Byl či nebyl KT Rudy?
My jsme se někdy viděli? Že víš co a jak bylo? Nebo je to zase další pořvávání týpka ze školní lavice? V tom případě by se samozřejmě dala Tvá bohorovnost omluvit pubertou.
Kuba Turek11:13:06 21.09.2010
odpovědět 
           Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Ty jsi takovej žvanil,až to začíná být veselé. Jak se pořád snažíš :D . Hlavně aby žádný příspěvek,co tě spojuje s tvou rudou a kontrášskou minulostí, nezůstal bez očernění nepodepsaného pisatele. Co ty a puberta? Asi zase nic viď, vše zas pojede podle tvého Turčínského zaklínadla.
11:51:24 21.09.2010
odpovědět 
            Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Aby bylo jasno: A) Že anonymní, většinou urážlivé a mnohdy vulgární vzkazy nejsou seriozním názorem, o tom snad nemá cenu se ani bavit. To si každý musí vyjasnit sám - buď zůstane anonymním žvanilem nebo bude konkrétním diskutérem, se kterým má smysl souhlasit nebo nesouhlasit. B) Nikdy jsem nebyl rudý. V Pionýru jsem byl jeden den a v Socialistickém svazu mládeže asi měsíc a v KSČ nikdy, což byla v mé generaci čestná výjimka. Neznám nikoho ze svých spolužáků a znám jen pár přátel, kteří na tom byli stejně. C) Během dvouleté povinné vojenské služby jsem podepsal na rok a půl spolupráci vojenské kontrarozvědce. Prostě mě přitlačili přes příbuzné ke zdi. Po návratu z vojny jsem to ihned řekl všem svým známým, abych je případně ochránil a zároveň i sám sebe. Po revoluci jsem o tom veřejně mluvil, nikdy jsem to netajil a mohl sis o tom přečíst na HD i tady na Lezci. Co můžu dělat víc?
Kuba Turek15:17:38 21.09.2010
odpovědět 
             Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Ty vo e, a prej, že z hovna bič neupleteš. To Turek umí z hnedé skrvny velikosti mexického dolaru na svých gatích, vyrobit nablejskanej metál na své statečné mužné hrudi. Ach jo, ty čestná výjimko.
17:40:25 21.09.2010
odpovědět 
              Re:Byl či nebyl KT Rudy?
To není metál. Já jenom, aby bylo jasno. Navíc jsem toto téma nevytáhl já! Zeptej se kohokoliv nad 40 let, zda byl za socialismu v Pionýru, SSM nebo KSČ. V 90 % odpovědí uslyšíš aspoň jednou ANO.
Kuba Turek18:03:03 21.09.2010
odpovědět 
               Re:Byl či nebyl KT Rudy?
No vsak od tebe taky. V pionyru - ano - jeden den - cha,cha, v SSM - ano prej mesic - cha, cha, u kontrasu - ano - rok a pul.
19:11:47 21.09.2010
odpovědět 
               Re:Byl či nebyl KT Rudy?
byl jsem komunista, jsem komunista a budu komunista... :) komunisty v cr nevolim... a na principu komuny se vybudovalo tolik, ze kdyby to bylo sro tak sem rentier... :) KTcko, je ubohej diskuter, slizkej jak uhor... meleme tu sracky, vo jeho historii a pritom jde jen vo to aby napsal, ze nelly po pauze leze a to na ceske pomery velmi kvalitne a rozhodne je sexualne zrala... vlastne ji platonicky miluju, ale slysel jsem ze je na starsi muze a celkem spokojena.. kdyby to nahodou cetla tak at se ozve sem do diskuze, nic neni ztraceneho postavime nasi lasce hrad.. :) TURKU, ty lamo novinarska, zastavajici nazor ze novinar muze mlatit prazdnou slamu, bez toho aby byl odbornit, rekni to! rekni ze si napsal PLK! rekni .. :)
trotlik19:55:59 21.09.2010
odpovědět 
                Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Schválně, kdo tady bude mít poslední slovo? Sázím na Turka:-) Kolik kdo napsal komentářů, tolik nechť udělá před spaním shybů...
Willhem20:30:57 21.09.2010
odpovědět 
                Re:Byl či nebyl KT Rudy?
Tak se začíná skládat obraz o Tobě, milý Trotlíku. Platonicky miluješ Nelly, ale jsi moc mladý, takže jsi frustrovaný. Někdy jsem Tě něčím naštval. Jelo vás v tom průšvihu víc. Nelezeš moc dlouho, protože to moc žereš. Navíc máš trochu pomýlenou představu o mediálním provozu. Možná z Tebe časem vypadne ještě něco dalšího.
Kuba Turek21:10:03 21.09.2010
odpovědět 
                 Re:Byl či nebyl KT Rudy?
:D ja myslel ze si ty muj investigavce jiz davno preci prisel na to gdo jsem ;) nebo neeee? nebo si zase mlatil prazdnou slamu! mlady jsem a dlouho budu, neb znam tajemstvi vecneho mladi... tebe mozna miluju jeste vic nez nelly, ty muj kluku veprohlavecka, ty jeden medialisto, ty shakespeare :D frustrace? frustrace! z ceho vlastne... hmmm.. jo vim nemuzu mit vsechny zeny! jak frustrujici... ;)to ze diskutuju s tvoji veprovou hlavou, neznamena ze a) lezu kratce :D b) ?lezeni? moc zeru :D... kubiku TY takovej EXPERT na medialni provoz a psychoanalyzu/typologii pachatele/pisatele... jak tohle muzes dedukovat? vlastne muzes, ale vyjde ti stejnej shit jako ten tvuj/ty tvoje.. clanky..
trotlik08:45:47 22.09.2010
odpovědět 
           Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda?
Pane TURKU, Při některých Vašich zdejších extempore jsem si říkal, že je to třeba jen Vaše neohrabanost v diskuzi a smůla, že působíte jako lehce retardovaný, silně závistivý a hlavně velmi ješitný a egoistický člověk. Ale asi se pletu, protože udělat ze sebe takovou trubku a ještě se neustále plamenně obhajovat, to je fakt masochismus. Většina lidí by přiznala chybku, sklapla kufry a čau....a asi by bylo je pár posměšných rejpanců. Svou zarputilou obhajobou, neschopností přiznat chyby (které občas děláme každý) a každým dalším komentářem jen potvrzujete svoji duševní malost a nevyzrálost. Nechtěl bych to mít v životě tak těžký jako Vy. Tak hodně štěstí Vaše böj nikdy neskončí...:-). KM
K. Malý13:08:55 21.09.2010
odpovědět 
            Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda?
Díky Karle za soustrast. Mě můj život připadá docela přijatelný, to Ti asi jen připadá, že ho mám těžký. ...píšu Ti to jen, jen abys netrpěl pomyšlením, jak v životě trpím.
Kuba Turek15:23:38 21.09.2010
odpovědět 
 Re: Prej klisnička
Co sa tu zisiel cely fanklub Nelly? Ze klisnicka? No a co, ved ked sa vam to nepaci, tak to necitajte.
12:04:14 18.09.2010
odpovědět 
  Re: Prej klisnička
AŤ žije SR. Nám sa to páči,tak čitáme.
12:46:42 18.09.2010
odpovědět 
 ufffff
z tohodle vseho by byl asi celkem dobrej komix :)... a jinak... tohle uz je demence, sice misty vtipna, misty mistne i nemistne sprosta, ale porad demence...
w.blake18:31:18 18.09.2010
odpovědět 
  Re: ufffff
super demence... ale ta je potreba! treba se z ty premiry dockame i radne katarze... a tahle diskuze vejde do dejin jako klicovy pribeh. O klisnicce a Turkove prozreni :)
09:28:41 19.09.2010
odpovědět 
   Re: ufffff
jeee KT to asi stahul, alespon z homepage :).. jinak googlit to bude az do zkolabovani cernu... ted se jeste musi vomluvit, neb nelezouci lezkyne leze a bude to skoro v cajku... a je po investigaci :)... sakra to bylo hitu a tech uhozu co se vyprovokovalo...
trotlik23:10:35 19.09.2010
odpovědět 
    Re: ufffff
Už se to někdy stalo, že by Hromyblesky něco stáhly? A zrovna tehdy, když to čtenáře opravdu zajímalo....:-))
To je ale pešek :(
23:52:18 19.09.2010
odpovědět 
     Re: ufffff
Nestáhly. Ani tak nebudeme činiti v současnosti ni v budoucnu.
Kuba Turek01:36:20 20.09.2010
odpovědět 
      Re: ufffff
Stáhli. Minimálně z hlavní stránky. Důvod?
Papouš07:54:40 20.09.2010
odpovědět 
      Re: ufffff
Děkuji za odpověď. Takže nestahujete již zveřejněné články. To je dobré vědět a já se běžím objednat na oční... Viděl jsem totiž článek, který najednou zmizel.
07:55:05 20.09.2010
odpovědět 
       Re: ufffff
Je to tak. Včera večír nebyl na hlavní stránce, ani nebyl k nalezení pod filtrem horolezci. Dnes ráno rovněž ne. (Byl k nalezení pouze po zadání Nelly Kudrová do vyhledavače).
Papouš07:59:19 20.09.2010
odpovědět 
        Re: ufffff
je to v rubrice Zdraví. Asi nějaká souvislost s duševním zdravím.
09:58:47 20.09.2010
odpovědět 
         Re: ufffff
A vida, do zdravi uklizeno. To je furt sama sluzba ctenarum a takovej peknej artikl se najednou takhle ztrati. To by byla skoda. Supr, diky.
Papouš10:30:29 20.09.2010
odpovědět 
          Re: ufffff
Vzhledem k tomu, že článek se netýkal až tak lezení, byl po týdnu přeřazen do rubrik ZDRAVÍ a REKLAMA. Je to běžný postup, jak čtenářům zjednodušujeme orientaci v archivních materiálech. Nic nikdy nemažeme (až na jeden případ ve skialpinismu, kdy si čeští vydavatelé tiskové zprávy zpětně rozmysleli, že to vlastně neměla být tisková zpráva, a my tedy sáhli raději po zprávě od Slováků).
Kuba Turek11:39:31 20.09.2010
odpovědět 
           Re: ufffff
Aha, ale jak se teda stalo, ze ten clanek spadnul z main page? Ten predchozi vo myti rukou tam treba je.

Taky by me zajimalo, jaks tento clanek zdrojoval?
Papouš12:05:47 20.09.2010
odpovědět 
            Re: ufffff
jjj presne tak docela me to pobavilo, behem tech mozkovejch vejplachu co se tady predvadeli :) podle me to zase nejake velmi logicke vysvetleni... :D
trotlik13:47:05 20.09.2010
odpovědět 
             Re: ufffff
*ma
13:48:07 20.09.2010
odpovědět 
            Re: ufffff
To je jednoduché. Kolegyně Andrea to tam přemístila. Každý článek umísťujeme jen do dvou rubrik a ona vybrala právě ZDRAVÍ a REKLAMA.
Kuba Turek14:06:29 20.09.2010
odpovědět 
             Re: ufffff
ok, ale všim sem si, že obvykle zůstává článek i na main page. Tenhle tam neni. Warum? A eště bych se přeci jen zeptal na zdroje toho článku, mohu-li? Díky moc
Papouš15:40:01 20.09.2010
odpovědět 
              Re: ufffff
1) Všímej si pořádně. 2) Zdroj nechci namočit do zdejší žumpy. Nakonec není pro čtenáře až tak podstatný. Nelly prostě marodí s rukama.
Kuba Turek17:12:31 20.09.2010
odpovědět 
               Re: ufffff
:D jenze vysledek tohohle summitu je, ze zumpa si ty, viz posledni zpravy :D f* u KTcko, ses looser, mlzic a prizdisrac... vsimame si te dobre uz peknejch par let... k* kdybys me pred leeeety tak nenasral svou aroganci tak te snad necham dejchat, ale fakt s klisnickou sis ulit a priznej si to si becko ( novinarsky ), v lezeni mozna i decko ( tady nam ta diakritika dela takovy krasny dvojsmysl :D ) ale asi i me deti prelezou to co ty ;)btw: jeste muzem dat tu diskuzi na tema marxuv kapital vs. tvoje kontra, sahibe... :D
trotlik23:01:49 20.09.2010
odpovědět 
                Re: ufffff
Vtipálku! 1) Kdo my? Dělnící z tatrovky, nebo ženy z JZD Horní Dolní? Nebo nějací jiní kolektivní sledovači? 2) Kdy jsem Ti v minulosti šlápl na kuří oko, jak jsi právě přiznal? Jsi někdo z Warmpeace, Tilaku, Adventury, Autora... nebo zcela z jiného oboru? 3) Jak už jsi klesnul? Dovoláváš se mého lezení, které dělám pro svoji zábavu. Co má společného s článečkem o bankovní reklamě? Nebo nějakou skrytou souvislost vidíš? Třeba že televizní komentátoři motoristických disciplín sami jezdí formuli 1 hned za Hamiltonem, fotbaloví novináři hrají za Barcelonu a fotoreportéži na atletice běhají v patách Boltovi? To so snad nemůžeš myslet ani Ty, že ne? 4) Bacha na jednu skutečnost: Čím víc jsi u klávesnice rozčilený, tím méně je Ti na obrazovce rozumět. Moje dobrá rada od cesty proto zní, abys sám sebe nebral tak vážně. To Ti vážně pomůže.
Kuba Turek00:25:03 21.09.2010
odpovědět 
                 Re: ufffff
treba takovej svacina nevypada na sportsmena, ale zase maj ty jeho komentare uroven, alespon nejakou, i kdyz meze bejt jen jeden zaruba :) meles/plkas/a odbihas od hlavniho/dokonce jsi zacal i brnkat na utocne strunky ( sledovac si ty kontrasi praskacskej :) )... napis uz k* ze si vyplodil slint, klisnicka je kokotina, nelly leze a vyborne a ty ze si beckovej pisalek, kterej vlastne ani nevi cim nas chtel oblazit :) a to zes to stahnul, beru jako tiche priznani tvy nekompetence, i kdyz se tu s papusem o ty technicky detaily sekas celkem kvalitne, ale to jen varis mlhu kebulaku... pouzivas celkem jednoduchou selekci nazoru, kdy podstatne predjdes a to co ti de na pero, tak rozepises, viz ze si beckovej novinar vs. mizernej lezec :) btw: nerozciluju se , ale kralovsky bavim :D a sam sebe beru z nadhledem jsem totiz trotlik, vis.. ;) jestli ty nam obcas kdyz pises o druhych nemluvis o sobe ( praskaci, nejaky plky o vaze ega, ... ) ... Turcin Rulez! napis to pisalku, napis, pls.. napis, ze klisnicka leze a timto se omlouvas, pls... prekonej to v sobe :) i kdyz ten zdroj byl duveryhodny :):)
trotlik09:47:43 21.09.2010
odpovědět 
                  Re: ufffff
S Tebou je to fakt tragické. Když už nevíš kudy kam, tak přejdeš na nadávky a urážky bez jakéhokoliv podkladu. Mohl bys mi laskavě tedy odpovědět na několik předchozích otázek, jejichž téma jsi nadhodil, ale nezdodpověděl? Prosím. 1) Kdo je to "my"? 2) Co jsem Ti v minulosti udělal? 3) Proč si myslíš, že jsme článek o bankovní reklamě stáhli, když je stále na HD a nehodláme na tom nic měnit? 4) Jakou souvislost má moje rekreační lezení s bankovní reklamou?
Kuba Turek11:23:10 21.09.2010
odpovědět 
                   Re: ufffff
rad odpovim, jen co se vyjadris k tomu svemu pamfletu :) jinak pouzivam metody diskuze Tobe velmi blizke :) dluzis take nekolik odpovedi :) tvoje otazky jsou manipulativni gze ti odpovim selektivne.. napsal jsem ze jste ho stahli z homepage, coz mi prijde jako tah, at si plkas co chces, ad diskuze s papousem.. bejt tebou tak to taky stahnu kor kdyz je to slint, plny polopravd.. tvoje lezeni ma co delat k plkum v clanku, kdy meles jak trener reprezentace, lezeckej doktor, fyzioterapeut, odbornik na lezeckou scenu, no to bys moh mit uz nejakou praktickou zkusenost s vykonostnim lezenim ;)
trotlik11:56:31 21.09.2010
odpovědět 
                    Re: ufffff
Díky za odpovědi na otázky 3) a 4). Myslím, že nemáš pravdu, ale to už je na jinou diskusi, proč novináři nejsou zároveň výkonnými odborníky v popisovaném oboru. Chybí mi stále odpovědi na otázky 1) a 2) - Kdo je to my a kdy jsem Ti šlápl na kuří oko?. Navíc jsi přidal požadavek na jakési mé vyjádření k předmětnému článku. O čem se tady asi tak pořád bavíme?
Kuba Turek12:29:05 21.09.2010
odpovědět 
                     Re: ufffff
Nebylo to zase tak těžké. Aleš Slabý alias Trotlik?
Kuba Turek12:39:31 21.09.2010
odpovědět 
                      Re: ufffff
:-D a no tos prisel jak? :-D
trotlik12:49:16 21.09.2010
odpovědět 
               Re: ufffff
1) asi sem blbej, ale na main page to furt nevidim. Si snad budu delat printscreeny, bysem nebyl za vola,

2) to ze ma Nelly problemy s rukama, se vi. Tys do toho ale primontoval, ze jsou klienti banky vodeni za nos, ze Nelly podle reklamy leze, i kdyz dle Tebe ve skutecnosti neleze. Ja ji vo vikendu lizt videl a to paradne. Tak mi to nejak nesedi.

Me by treba zajimalo, jestlis v ty bance zjistoval, jestli jim to vadi? Jestlis mluvil primo s Nelly? Proc v clanku neni primo od ni nejaka prima rec?
Papouš23:50:19 20.09.2010
odpovědět 
                Re: ufffff
Proboha, proč by měla banka mluvit a Nelly taky mluvit v malé zprávičce o reklamě banky? To nebyl žádný hlubokomyslný rozbor ani rozsáhlý elaborát. To jsou prostě postavené dvě skutečnosti vedle sebe: Nelly je lezoucí reklamou banky a Nelly má potíže se zdravím kvůli lezení. Nic víc a nic míň.
Kuba Turek00:11:06 21.09.2010
odpovědět 
                 Re: ufffff
PS: Víc si všímej toho, jak pracujeme s homepage a umísťováním článků do rubrik. Poté prosím vykřikuj, jak jsme něco smazali, nebo stáhli, nebo výjimečně odstranili z homepage.
Kuba Turek00:14:32 21.09.2010
odpovědět 
                  Re: ufffff
Zdar, prosim o nejaky klic, jak to funguje. Civel jsem do toho celej vecer, ale zadnou logiku jsem v tom nenasel. Coz muze bejt i chyba na moji strane...
Papouš00:46:40 21.09.2010
odpovědět 
                   Re: ufffff
Pojď k nám pracovat do redakce, já Tě to naučím a budeš vědět co a jak .-) Klíč ve smyslu matematického algoritmu v tom nehledej. Prostě odhadujeme, co a kam patří a kde by to asi tak čtenáři mohli hledat.
Kuba Turek01:55:09 21.09.2010
odpovědět 
                    Re: ufffff
Ocekaval bych, ze kdyz clanek vyjde v hlavnim sloupci nebo ve sloupku picovin (terminus technicus, nic osobniho), tak tam taky zustane. Pac kdyz ho hledam, tak si pro nej pujdu do hlavniho sloupce nebo do SP. A ty filtry, ze sou vod toho, kdyz chci filtrovat podle temat. Vetsina clanku, jsem koukal, v hlavnim sloupci zustava, ale tenhle s Nelly najednou zmizel. Coz nechapu - snahu po sobe si uklizet (ve smyslu zametat pod koberec) jsem u Tebe nezaznamenal a proc to nekam zasupovat, kdyz to roztaci peoplemetry? Ale vidim, ze razeni textu je ad hoc, tak uz jsem na to ready. I kdyz je to trochu uzivatelsky nekomfortni...
Papouš09:00:22 21.09.2010
odpovědět 
                 Re: ufffff
Zpráva (nebo spíš komentář?) se týká Nelly, tak by mě přišlo zajímavý se jí zeptat na to, jak to teda je s jejíma packama, jak se má, co dělá, kdy se vykurýruje apod. Přeci jen se to týká zdraví a to je dost osobní a choulostivá věc. Takže proč se nezeptat rovnou u zdroje?

Ty dvě (známé) skutečnosti postavené vedle sebe propojuje řada náznaků, které ve mně vyvolávají otázky, na něž nedostávám odpovědi. Čím je slogan prázdný a proč vyvolává iluze? Co je iluze: že Nelly leze? Nebo, že je jejím bohatstvím vědomí, že jí někdo jistí? Komu vadí reklama na lezkyni, která údajně neleze? Bance? Klientum? Proč reklama běžela, pak zmizela a teď běží zase? Je úspěšná, není úspěšná?

A ten ártikl byl zkraje tak po koňsku rozběhlej a pak se to nějak zvrtlo.
Papouš08:21:08 21.09.2010
odpovědět 
         Re: ufffff
Že by duševním zdravím Turka kontrašpionátora magora?
10:37:37 20.09.2010
odpovědět 
     Re: ufffff
Pamatuji jeden stažený článek, když HD ukradly fotografie ze skialpinismu před pár lety, týkalo se závodu Noc tuleních pásů. Poté byly fotky staženy a článek silně přepracován
Petr Jandík11:03:01 20.09.2010
odpovědět 
      Re: ufffff
Nikdy se nic takového nestalo. Radio Jerevan z HI hlásí, že je všechno jinak. Nebyla to Noc tuleních pásů a byla to výměna jedné verze článku za druhou. Report ze skialpinistického svěťáku na Brentě 2008 z české klávesnice jsme smázli www.horyd oly.cz/vyps at.php?id=11242 (vymaž mezery) a nahradili ho slovenskou verzí www.hor ydol y.cz/vyps at.php?id=11246 (vymaž mezery).
Kuba Turek11:33:48 20.09.2010
odpovědět 
       Re: ufffff
My tomu rozumime. Smazani clanku neni smazani, ale vymena verzi. Stazeni clanku z homepage neni stazeni, ale uklid do jine rubriky. A kdyz pises krach, tak myslis krach. Tyvole Turku, ty uz se fakt nech lecit.
jx zero17:15:00 21.09.2010
odpovědět 
 Lezkyně z reklamy leze, a to dobře
Takže: realita ukázala, že lezkyně z reklamy leze. http://cs.euroclimbing.com/?p=12601 Zajímalo by mě, jak byl článek zdrojován, zda autor hovořil s hlavní aktérkou, zda hovořil i se zadavatelem reklamy a proč byl čtenář uveden v omyl?
Papouš06:50:42 20.09.2010
odpovědět 
  Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
Opravdu? Tak to je škoda že jsem ji na ME přehledl. On je trochu rozdíl závodit mezi amatéry a seriózním závodem. A jen to utvrzuje článek na HD kde se něco o špatném stavu ženského lezení v ČR píše :(
Tleskač10:43:40 20.09.2010
odpovědět 
   Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
No ty "Turkův bratře",leze a lezla celkem slušně, rozhodně líp než Turek,takže shitweb Hromy Debility se do ní, i ostatních holek v ČR lize, nemá co stefovat. A co ty jak jsi dopadl na ME? A jak Turek? Jste se přetrénovali?
10:50:59 20.09.2010
odpovědět 
    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma jak Mikymaus nic neříká. Šlo mi jen o to zjistit proč když je v tak skvělé formě jak tu její fanklub presentujete nezávodí, opravdu nezávodí, nějakej sranda závod kde se sleze pár zoufalců nepočítám. Tím nechci snižovat tento závod a organizátorům respekt k celé organizaci, protože organizovat cokoliv pro veřejnost není žádná prdel
Tleskač11:18:05 20.09.2010
odpovědět 
     Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
ty ses pako...
M11:41:15 20.09.2010
odpovědět 
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
a na to jsi přišel jak?
Tlsekač12:25:49 20.09.2010
odpovědět 
       Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
jednoduse - prectl jsem si tvy prispevky...
M13:44:43 20.09.2010
odpovědět 
     Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
"Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma jak Mikymaus nic neříká"...Tleskači, tak to si asi trochu v tom internetovém světě zabloudil ne? Tu to totiž o ničem jiném není...."nějakej sranda závod kde se sleze pár zoufalců nepočítám"...Tím myslíš MČR?...Nejspíš jsi schizofrenik v právě probíhající atace, jinak si tvůj příspěvek nedokážu vysvětlit. Petr M.
Haades11:49:38 20.09.2010
odpovědět 
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
Nazývejte si to třeba mistrovství vesmíru, ale dokud tam nepoměří síly česká elita, tak je to pro mě jen a jen obyčejnej sranda závod. Kdy byl takovej Adam, nebo Mráza?
Tleskač12:23:34 20.09.2010
odpovědět 
       Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
A já myslel, že se tu celou dobu bavíš o ženském lezení. Nebo už ty kategorie sjednotili a závodí muži a ženy dohromady? No, ale když už si začal zase s muži, jak by řekl KT, si to vygoogli. Adam a Mráza byli tou dobou na svěťáku v Chuncheon, což je pro ně celkem důležitější závod než Tebou prezentovaný sranda závod v Teplicích...jsi vážně mimo Tleskači
Haades12:57:54 20.09.2010
odpovědět 
        Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
No právě museli být jinde a pořadatelé je tímto termínem vyšachovali ze hry a tím celí závad degradovaly na obyč sranda závod pro pár nýmandů.
Tleskač13:12:47 20.09.2010
odpovědět 
         Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
O tom, že máš v jedné větě 2 hrubky se tu rozepisovat nebudu :) Ale mám pocit a oprav mě, pokud to není pravda, že jsi tu začal apelovat na kvalitu ženského lezení, tak se mi tu teď neoháněj mužskou kategorií. A zrovna Martin Stráník či již výše zmíněná Rajfová Silvie (9.místo ME, 4. místo MČR) mi jako nýmandi nepřipadají. Ale nejspíš šlapeš ve výkonech Adamovi na paty, tudíž Ti ostatní výkony připadají amatérské...Petr M.
Haades13:26:00 20.09.2010
odpovědět 
          Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
S tím MČR jsi přišel ty a já se ti snažím vysvětlit že to za žádné MČR nepovažuji bez top závodníků. Mužské jsem zmiňoval proto, protože žádné top lezkyně aktuálně nemáme. Tím myslí takový který se dokáží prosadit ve světové špičce, probojovat se do finále a bojovat o bednu.
Fakt je že Silva má dobře našlápnuto a možná se máme na co těšit v následující sezóně v Drytoolingu
Tleskač13:43:51 20.09.2010
odpovědět 
           Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
Neustále utíkáš od jednoho tématu k druhému...Začal jsi u žen, poté se prošel po kvalitě mužů a pak zas k ženám...Jenom čekám, kdy řekneš, že si MČR na ten termín objednal M.Stráník, aby se stal mistrem :)Debatu s Tebou končím, je bezpředmětná stejně jako debaty ostatních s KT. Petr M.
Haades13:54:18 20.09.2010
odpovědět 
            Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
No o tom kdo utéká o tématu si myslím své já začnu reakcí na Papoušovo příspěvek týkající se Hudy boulder cupu a ty jsi strhnul diskusi k MČR. Ale tak už to bývá když někomu dochází argumenty
Tleskač14:05:56 20.09.2010
odpovědět 
             Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
K Nelly - ukázalo, že minimálně 2 tvrzení KT jsou diskutabilní: titulek kecá, druhak - že klioši banky jsou balamuceni. Jako komentář bych to snad pochopil, jako zpravodajství s tim mam trochu problém.

Poznámka ke "sranda závodu pro pár zoufalců" - todle vydrtil vítěz v klasifikaci: http://martinstranik.blogspot.com /2010/09/hudy-cup-2010.html
Papouš16:43:42 20.09.2010
odpovědět 
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
:D:D
>>HOlky vyhrála Nelly Kudrová, druhá byla Edit Vopatová a třetí Lenka Černá.
tak ja nevim me z toho vychazi, ze:
a) KT lze b) KT je senzacechtivy za kazdou cenu c)kdyz je KT pristizen pri lzi tak mlzi d) hadat se s Turcinem je vo h*, neb plati a)b)c) e) ac je kazdy osocovan ze slohu a obsahu, nevime ce chtel KT clankem rici, pokud nas nechtel utvrdit v tom co jiz o nem davno vime, zde plati axiom a)-d)

diky Kubo, byl si opet skvelej! ( <i>us ) :)

krasnej zaver tyhle sagy a hura mezi chyty.. ;)
trotlik18:21:05 20.09.2010
odpovědět 
             Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
Jen by mě zajímalo, proč urážíš ty závodníky. To že je někdo "jen" v české špičce přece neznamená, že je nýmand nebo zoufalec. Každej z nich si zaslouží respekt, za to jak leze.
Došlík18:25:44 21.09.2010
odpovědět 
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
To bylo na Tleskače:-)
Došlík18:29:28 21.09.2010
odpovědět 
   Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
Nevím, mně se 9.místo Silvy R. z ME zdá jako dost dobrej výsledek :) ( když jsme u toho ženskýho lezení)
11:11:48 20.09.2010
odpovědět 
    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?
Tleskači, hlavně neřeš,kdo je a není v lezení slabej. Uvař heřmánek ,vlož do něj ruce a pak s ním i kloktej. Ono se to časem vyléčí a komplex méněcenosti zmizí.
Aplaus20:36:41 20.09.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192339)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Schön löchelig 8- Frankenjura
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi