Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Morálové lezení na stožár 16.09.2010 No, asi nemám na to, abych se živil vyměňováním žárovek...
    Re: Morálové lezení na stožár 16.09.2010 Pěknýýý .. to by měl vidět nějakej bezpečák :-D
  Re: Morálové lezení na stožár 16.09.2010 Tak to je husté. To bych asi dělat nemohl.
    Re: Morálové lezení na stožár 16.09.2010 Doprdele, me normalne mrazilo a ztreplo jen jak jsem to videl. To je teda mazec!!!
      Re: Morálové lezení na stožár 16.09.2010 A nahoru pul bidy, ale co dolu pokud to teda nejsou basejumperi :-)
      Re: Morálové lezení na stožár 16.09.2010 A nahoru pul bidy, ale co dolu pokud to teda nejsou basejumperi :-)
      Re: Morálové lezení na stožár 16.09.2010 A nahoru pul bidy, ale co dolu pokud to teda nejsou basejumperi :-)
  Re: Morálové lezení na stožár 17.09.2010 a co sraní? :D
  Re: stěna chodov 20.09.2010 O kterejch prázdninách jsi to zaslechnul?
    Re: stěna chodov 20.09.2010 :-D
  Re: Prej klisnička 15.09.2010 to je debil...označit někoho klisničkou..že se pod to nestydí podepsat...
    Re: Prej klisnička 16.09.2010 Původně bylo ve článku tohle moje video
      Re: Prej klisnička 16.09.2010 Ale Petře, nebuď dětina... Vždyť přece víš, jak funguje YouTube a že slouží k veřejnému šíření videí
        Re: Prej klisnička 16.09.2010 Nejsem dětina a vím, že dám-li něco na Youtube, může to kdokoliv vidět, zkopírovat a vložit do článk
          Re: Prej klisnička 16.09.2010 Proboha, jak by si to někdo mohl myslet? Ale já reagoval spíš na to, že jakmile video povolíš, je za
            Re: Prej klisnička 16.09.2010 Sliboval jsi v komentáři, že na nahrazuješ jiným y Youtube. Takže to byla lež?
            Re: Prej klisnička 16.09.2010 Napsal jsi toto:
(Ohledně ilustračního videa - bez problémů právě měním Tvoje za jiné
              Re: Prej klisnička 16.09.2010 Včera v noci jsem Tvoje skryté video nahradil jiným videeem. Dneska dopoledne, když jsi svoje video
                Re: Prej klisnička 16.09.2010 Myslím, že jsem ti v komentáři jasně napsal, že s takto povýšeně a nezdvořile formulovaným článkem n
                  Re: Prej klisnička 16.09.2010 V tom případě mám pro Tebe jedinou radu: Vymaž své video z YouTube. Při registraci jsi odkliknul sou
                    Re: Prej klisnička 16.09.2010 Ergo kladivko: HD pracuji pro Google a HI pracuji pro HD a vsichni spolecne nemaj radi maglajz. Ture
                      Re: Prej klisnička 16.09.2010 Ale Papouši, hezký pokus, ale je to špatně. Turek O. dává reklamu především na Lezce, a k Turkovi J.
  Re: Prej klisnička 15.09.2010 Jsem vždycky tušil, že ten Turek bude pořádně zamindrákovanej idiot... ale že až tak moc velikej, to
    Re: Prej klisnička 15.09.2010 Proste sproste zvasty nejakeho zakomlpexovaneho idiota. Je smutne, ze uz i lezeni se dostava do bulv
  Re: Prej klisnička 15.09.2010 no bejt to o chlapovi tak na přirovnání ke koni nikdo ani nekecne, prostě to tak ve sportu je.
    Re: Prej klisnička 16.09.2010 Blbost. V tomto kontexte sa ma pouzivat oznacenie "cierny kon" aj pre zeny. Nejde to o rod
      Trocha češtiny 16.09.2010 Bílý kůň i černý kůň jsou termímy pro úplně něco jiného, než být koněm (či klisnou) ve sportovní stá
        Re: Trocha češtiny 16.09.2010 No dobre, tak teda ak niekto o nejakom silnom chlapovi povie, ze ma silu ako byk, tak o silnej zene
          Re: Trocha češtiny 16.09.2010 Jasně.
    Re: Prej klisnička 21.09.2010 Důrazně s kobylou nesouhlasím.
  Re: Prej klisnička 15.09.2010 no to je pěknej bullshit! :D :D
    Re: Prej klisnička 15.09.2010 A najednou se Turek neozve
      Re: Prej klisnička 16.09.2010 Co bys chtěl slyšet?
        Re: Prej klisnička 16.09.2010 jednou zkratka uz napis ze si debil a je to :)
          Re: Prej klisnička 16.09.2010 Aha. Tak to jsem opravdu nemusel reagovat. To jsi zvládnul za mne.
            Re: Prej klisnička 16.09.2010 :) jenze bejt trotlik a debil je rozdil.. :) ale sem rad ze souhlasis s tim ze si debil a podpsal se
  Re: Prej klisnička 15.09.2010 Ani by nevadila ta klisnička tam v kontextu je to i vtipné, ale ten článek je smutnej.. V hospodě by
    Re: Prej klisnička 15.09.2010 Prej klesá návštěvnost a příjmy z reklamy.
      Re: Prej klisnička 16.09.2010 Viz veřejně dostupné statistiky NetMonitor.
  Re: Prej klisnička 15.09.2010 Papoušu, že tys za totok od Tuby Kurka něco dostal?
    Re: Prej klisnička 15.09.2010 No, tlustej sem jak tuba, pac zeru na noc kurky namaceny v sadle. P.S. Me na tom clanku nejvic zauja
  Re: Prej klisnička 15.09.2010 Ten Kuba Turek, to je ale popleta...
    Re: Prej klisnička 16.09.2010 asi jsem jediny,kteremu ten odkaz nefunguje,sakra
      Re: Prej klisnička 16.09.2010 O nic nepřicházíš.
  Re: Prej klisnička 16.09.2010 tywoe Papousi, to nemas co delat ze sem musis tahat tohohle zamindrakovanyho ubozaka? Nelly uz doce
    Re: Prej klisnička 16.09.2010 Vzhledem k tomu, že jsem zplodil dva potomky... To se volům nepoštěstí.
      Re: Prej klisnička 16.09.2010 Jak to víš? Jen matka je jistá :-)
        Re: Prej klisnička 16.09.2010 Vzhledem k tomu, že jsou až nepříjemně podobní mě i generacím otců přede mnou...
          Re: Prej klisnička 16.09.2010 No nazdar, jestli ti sou podobný fakt ve všem tak se máme za pár let na co těšit...
            Re: Prej klisnička 16.09.2010 Nejspíš to hrozí, Turkův kreténizmus se ,určitě k naší smůle, dědí.
              Re: Prej klisnička 17.09.2010 zatim to vypada nadejne, Turcici mladsi vypadaji hur nez fotr, treba se uz nerozmnozi. ono z hoven b
                Re: Prej klisnička 17.09.2010 Ale no tak.... Klidně si nadávej mně, ale nezúčastněné z toho vynech. Navážet se do dětí, které se n
                Re: Prej klisnička 18.09.2010 Ty si teda dobry kokot a zbabelec, ked sa navazas do deti.
                  Re: Prej klisnička 18.09.2010 Jo to Turek je.
                    Re: Prej klisnička 19.09.2010 Turek mozno, ale Ty urcite, ked utocis na deti.
        Re: Prej klisnička 16.09.2010 Docela by me zajimalo, jakou zvirenu (klimberskou hvezdu apod.) pro osloveni pouzivaji ve Snezenkovy
          Re: Prej klisnička 16.09.2010 Podle Zelenýho Raoula hrozí mnohem více: Osman dorazí z redakce po zvlášť povedeném kousku domů a če
            Re: Prej klisnička 16.09.2010 Gampe, uz sme mozna za hranou dobryho vkusu :-( Jestli tohle nejsou "Prasárny, urážky a vulgari
              Re: Prej klisnička 16.09.2010 Styl a argumenty KT jsou podle mne velmi podobné aroganci a demagogii např. Jyrky. Co se týká slušno
      Re: Prej klisnička 21.09.2010 Doufám, že se nepotatí. To by nás čekala pěkná budoucnost.
  Re: Prej klisnička 16.09.2010 Když se podle autora tyto výrazy běžně v médiích používají, tak pak by mě zajímalo, koho by označil
    Re: Prej klisnička 16.09.2010 Néééé. Neoznačil jsem Nelly za klisničku českého lezení, ale za klisničku v reklamní stáji banky. To
      Re: Prej klisnička 16.09.2010 Chápu rozdíl o kterém píšeš, ale o to mi nejde. Chtěl jsem svojí otázkou jenom poukázat, že "kl
      Re: Prej klisnička 17.09.2010 Kubo ty jsi ale olezly sexista...
        Re: Prej klisnička 17.09.2010 Že jsem idiot a debil, to jsem si tady už přečetl, ale proč sexista?
          Re: Prej klisnička 17.09.2010 No je sice pěkný,že jsi přečetl pravdu,ale pro mnohé je důležitější,jestli jsi se z ní poučil.
            Re: Prej klisnička 17.09.2010 A ty seš jako kdo, že si dovoluješ mě poučovat?
              Re: Prej klisnička 18.09.2010 Jsem ten,co tu od tebe nechce nic číst. Tady ani nikde jinde.Bohužel jen těžko se to ovlivňuje ,jsi
                Re: Prej klisnička 18.09.2010 Takže zase anonym, co má strach stát za svým názorem a je tedy pro mne zcela zbytečný. Takže Tě zase
                  Re: Prej klisnička 18.09.2010 tak na nej ser! ale je fakt ze tady meles sracky vo civilizaci a pritom si starej estebak, takze byc
                    Re: Prej klisnička 18.09.2010 Další grázlík, co vykřikuje a pomlouvá, ale jen když se neví, kdo to je. To si dobře pamatuju z doby
                      Re: Prej klisnička 18.09.2010 co to meles :) dyt se ti podepisuju, lamo... chces i mail? ale chapu ze mas zkusenosti s tim udavact
                        Re: Prej klisnička 19.09.2010 Nějak moc nerozumím, co jako myslíš svým poněkud zamotaným expozé. Pil jsi? Fetoval? Že nejsi schope
                          Re: Prej klisnička 19.09.2010 z fetem uz sem prestal a 2 piva me snad nevozerou...:D i kdybych ti dal adresu tak stejne budes vede
                            Re: Prej klisnička 19.09.2010 Již před pár dny jsem Ti nabízel seriozní diskusi o komunismu, vojenské kontrarozvědce a případné mo
                              Re: Prej klisnička 19.09.2010 mohlo by to bejt na kamery a nebo online... nasledne exklusivne presentovano na HD... a staty poleti
                  Re: Prej klisnička 18.09.2010 Turku ty plácale a pachtile. Ber nebo neber ,voko si vyser. Žvatláš o něčem,čemu vůbec nerozumíš. Ja
                    Re: Prej klisnička 18.09.2010 Ani Tvůj názor včetně urážek mě až tak moc nevzrušuje. Jistě chápeš, že na Tebe kašlu, když se neodv
                      Re: Prej klisnička 18.09.2010 No asi tě to sere,když na všechno odepisuješ. Daleko důležitější než ksichty lidí ,co ti odpovídají,
                        Re: Prej klisnička 18.09.2010 ...a zase další. Jak se Ti to zdá jednoduché, valit jednu sprosťárnu za druhou, když Tě nikdo nevidí
  Re: Prej klisnička 16.09.2010 Asi jsem natvrdlej. Úplně mi uniká smysl toho článku. Je to informace o tom, že Nelly má zdravotní p
    Re: Prej klisnička 16.09.2010 Vzdy jsem se snazil hajit toho, kdo se neboji verejne prezentovat sve nazory i kdyz jsou kontroverzn
      Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček? 16.09.2010 Co na to lezecká veřejnost? Rozbije Nelyna Turkovi hubu,nebo ho jen nakopne do koulí? Budou se za Tu
        Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček? 16.09.2010 kdo je Watt?
        Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček? 16.09.2010 Půjde k Turkovi...
          Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček? 16.09.2010 po žních :)
        Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček? 16.09.2010 a co na to Jan Tleskač? podaří se mu sestrojit létající kolo?? budou Stínadla opět centrem boje?
          Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček? 17.09.2010 Blbeček to je. Taky známý opruz Lezce.
            Re: Tuba Kurek, trenér a lezec roku. 21.09.2010 Tuba Kurek, allias "Kuba Turek", byl vyhodnocen nezávislou komisí jako nejlepší trenér spo
  Re: Prej klisnička 16.09.2010 Klisnička? To tam mohol dať rovno jebačka.
    Re: Prej klisnička 17.09.2010 Viděls Turka na Fuckingbooku? To by byla tak leda jebačka sekerou do jeho hlavy. Je to prostě debil.
  Ku.va 17.09.2010 ... a podobné peprné výrazivo okolo sebe při lezení slyším poměrně často, proto mě trochu překvapuje
    Re: Ku.va 17.09.2010 Jenže to je ve skalách. To je ten drobnej roz and díl. Turek je prostě Turek. Jen co se zjeví,už spo
      Re: Ku.va 18.09.2010 Hovadská povaha? Ach taková sebekritika. Neber si to tak, nebudeš úplně špatný člověk. Jenom se nauč
        Re: Ku.va 20.09.2010 Ty komoušskej patolízale, a co vtloukli do prasečí palice tobě.
          Re: Ku.va 20.09.2010 To se to dobře vykřikuje, v anonymním teplíčku, že jo? Takže ani Ty nejsi člověk, nad jehož názory b
    Re: Bulvár je slušnější než KT 17.09.2010 No, Petře, nevím jak to máš s bulvárem, ale v mém článku je od začátku odkaz právě na rozhovor v Ins
      Re: Bulvár je slušnější než KT 17.09.2010 Kubo, děláš prostě PRASÁRNY, kritika mnohých dosvědčuje, že jsi zase vytvořil zapáchající lejno a op
        Bozee... 17.09.2010 ..nechapu co tady resite! KT se proste jen vyjadril tak, jak se muzi beze vyjadruji. Myslim ze pojem
        Re: Bulvár je slušnější než KT 17.09.2010 Už je to sice sice stará historie, ale Tobě jsem ji už nejméně dvakrát vysvětloval tady na Lezci a n
          Re: Bulvár je slušnější než KT 17.09.2010 Kuba Turek: "Tak prosím nepoužívej klasické bulvární manýry - zkreslování, navážení do soukromí
          Re: Bulvár je slušnější než KT 18.09.2010 tak se sebou něco udělej, proboha. Začni psát korektně, bez pseudosenzací, dvojsmyslných narážek, po
            Re: Bulvár je slušnější než KT 18.09.2010 1) Očekával jsem, že se omluvíš za svoji minulou lež. 2) S váhou reakcí na webu bych to moc nepřehán
              Re: Bulvár je slušnější než KT 18.09.2010 kdy ty sám se začneš omlouvat těm, které jsi často nařkl nejen titulkem "prý..." ??? Začni
                Re: Bulvár je slušnější než KT 18.09.2010 Napsal jsi tohle: "Nechápu, když tě vyhodili z Mladé Fronty, jsi nešel do Blesku nebo AHA."
      Re: Bulvár je slušnější než KT 18.09.2010 Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nesp
      Re: Bulvár je slušnější než KT 18.09.2010 Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nesp
    Re: hm... 17.09.2010 ...
    Re: hm... 17.09.2010 Zaplat Pan Buh ze nechce mit deti... Myslim ze jako matka by za moc nestala...
      Re: hm... 18.09.2010 to já ji neznám, ale myslím že každá ženská má od přírody výbavu, aby se postarala o svoje děti, jak
  Re: Prej klisnička 18.09.2010 Tak jsem si pár komentářů přečetl a musím říct, že se z lezecké komunity už vytratil ten duch lezců.
    Re: Prej klisnička 18.09.2010 Chyba, Ešus, chyba! Přesně takhle to chtěl bolševik - držet hubu a krok, dělat něco jiného a do toho
      Re: Prej klisnička 18.09.2010 To Ešus. Kdyby tak ta guma Turků nečmárala sračky,to by bylo na Lezci krásně. Nikdo by tu nemusel ps
      Re: Prej klisnička 18.09.2010 Víš co je vtipné? Že když se HD věnují předraženým a jinak podivným státním zakázkám v našem oboru,
        Re: Prej klisnička 18.09.2010 byla stb mafie, nebo jenom pouzivali mafianske praktiky? ja sem komunista od slova komuna, ale ty si
          Re: Prej klisnička 18.09.2010 Tajemný ten kdo tvrdí že o něčemm něco ví, mířil do jiné doby a někam jinam, když použil slovo mafie
            Re:Byl či nebyl KT Rudy? 18.09.2010 Tak byl jsi "Rudy" nebo ne? Nestyď se, vždyť média propírala i hvězdy showbyznisu. Ty jeji
              Re:Byl či nebyl KT Rudy? 18.09.2010 Rudý jsem nikdy nebyl. Spolupráci vojenské kontrarozvědce jsem podepsal. Více obsáhlé diskuse na HD
                Re:Byl či nebyl KT Rudy? 19.09.2010 nebyl rudy... jen byl clenem jejich MAFIE a prisluhoval v ramci Stb... po padu systemu, klesl na kol
                  Re:Byl či nebyl KT Rudy? 19.09.2010 ...snažil jsem se. Bohužel v Tvém případě jsou jakékoliv argumenty a odpovědi zbytečné. Utvořil sis
                    Re:Byl či nebyl KT Rudy? 19.09.2010 mozna ze vim vic nez prodpokladas :)
                      Re:Byl či nebyl KT Rudy? 20.09.2010 Možná... A co já s tím?
                        Re:Byl či nebyl KT Rudy? 20.09.2010 ted uz nic kdyz se ukazalo ze si tady s* do huby :D
                  Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 "po padu systemu, klesl na kolena a zpival pisen o tom jak tezke casy to byly..." Stejně j
                    Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 My jsme se někdy viděli? Že víš co a jak bylo? Nebo je to zase další pořvávání týpka ze školní lavic
                      Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 Ty jsi takovej žvanil,až to začíná být veselé. Jak se pořád snažíš :D . Hlavně aby žádný příspěvek,c
                        Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 Aby bylo jasno: A) Že anonymní, většinou urážlivé a mnohdy vulgární vzkazy nejsou seriozním názorem,
                          Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 Ty vo e, a prej, že z hovna bič neupleteš. To Turek umí z hnedé skrvny velikosti mexického dolaru na
                            Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 To není metál. Já jenom, aby bylo jasno. Navíc jsem toto téma nevytáhl já! Zeptej se kohokoliv nad 4
                              Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 No vsak od tebe taky. V pionyru - ano - jeden den - cha,cha, v SSM - ano prej mesic - cha, cha, u ko
                              Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 byl jsem komunista, jsem komunista a budu komunista... :) komunisty v cr nevolim... a na principu ko
                                Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 Schválně, kdo tady bude mít poslední slovo? Sázím na Turka:-) Kolik kdo napsal komentářů, tolik nech
                                Re:Byl či nebyl KT Rudy? 21.09.2010 Tak se začíná skládat obraz o Tobě, milý Trotlíku. Platonicky miluješ Nelly, ale jsi moc mladý, takž
                                  Re:Byl či nebyl KT Rudy? 22.09.2010 :D ja myslel ze si ty muj investigavce jiz davno preci prisel na to gdo jsem ;) nebo neeee? nebo si
                      Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda? 21.09.2010 Pane TURKU, Při některých Vašich zdejších extempore jsem si říkal, že je to třeba jen Vaše neohraban
                        Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda? 21.09.2010 Díky Karle za soustrast. Mě můj život připadá docela přijatelný, to Ti asi jen připadá, že ho mám tě
  Re: Prej klisnička 18.09.2010 Co sa tu zisiel cely fanklub Nelly? Ze klisnicka? No a co, ved ked sa vam to nepaci, tak to necitajt
    Re: Prej klisnička 18.09.2010 AŤ žije SR. Nám sa to páči,tak čitáme.
  ufffff 18.09.2010 z tohodle vseho by byl asi celkem dobrej komix :)... a jinak... tohle uz je demence, sice misty vtip
    Re: ufffff 19.09.2010 super demence... ale ta je potreba! treba se z ty premiry dockame i radne katarze... a tahle diskuze
      Re: ufffff 19.09.2010 jeee KT to asi stahul, alespon z homepage :).. jinak googlit to bude az do zkolabovani cernu... ted
        Re: ufffff 19.09.2010 Už se to někdy stalo, že by Hromyblesky něco stáhly? A zrovna tehdy, když to čtenáře opravdu zajímal
          Re: ufffff 20.09.2010 Nestáhly. Ani tak nebudeme činiti v současnosti ni v budoucnu.
            Re: ufffff 20.09.2010 Stáhli. Minimálně z hlavní stránky. Důvod?
            Re: ufffff 20.09.2010 Děkuji za odpověď. Takže nestahujete již zveřejněné články. To je dobré vědět a já se běžím objednat
              Re: ufffff 20.09.2010 Je to tak. Včera večír nebyl na hlavní stránce, ani nebyl k nalezení pod filtrem horolezci. Dnes rán
                Re: ufffff 20.09.2010 je to v rubrice Zdraví. Asi nějaká souvislost s duševním zdravím.
                  Re: ufffff 20.09.2010 A vida, do zdravi uklizeno. To je furt sama sluzba ctenarum a takovej peknej artikl se najednou takh
                    Re: ufffff 20.09.2010 Vzhledem k tomu, že článek se netýkal až tak lezení, byl po týdnu přeřazen do rubrik ZDRAVÍ a REKLAM
                      Re: ufffff 20.09.2010 Aha, ale jak se teda stalo, ze ten clanek spadnul z main page? Ten predchozi vo myti rukou tam treba
                        Re: ufffff 20.09.2010 jjj presne tak docela me to pobavilo, behem tech mozkovejch vejplachu co se tady predvadeli :) podle
                          Re: ufffff 20.09.2010 *ma
                        Re: ufffff 20.09.2010 To je jednoduché. Kolegyně Andrea to tam přemístila. Každý článek umísťujeme jen do dvou rubrik a on
                          Re: ufffff 20.09.2010 ok, ale všim sem si, že obvykle zůstává článek i na main page. Tenhle tam neni. Warum? A eště bych s
                            Re: ufffff 20.09.2010 1) Všímej si pořádně. 2) Zdroj nechci namočit do zdejší žumpy. Nakonec není pro čtenáře až tak podst
                              Re: ufffff 20.09.2010 :D jenze vysledek tohohle summitu je, ze zumpa si ty, viz posledni zpravy :D f* u KTcko, ses looser
                                Re: ufffff 21.09.2010 Vtipálku! 1) Kdo my? Dělnící z tatrovky, nebo ženy z JZD Horní Dolní? Nebo nějací jiní kolektivní sl
                                  Re: ufffff 21.09.2010 treba takovej svacina nevypada na sportsmena, ale zase maj ty jeho komentare uroven, alespon nejakou
                                    Re: ufffff 21.09.2010 S Tebou je to fakt tragické. Když už nevíš kudy kam, tak přejdeš na nadávky a urážky bez jakéhokoliv
                                      Re: ufffff 21.09.2010 rad odpovim, jen co se vyjadris k tomu svemu pamfletu :) jinak pouzivam metody diskuze Tobe velmi bl
                                        Re: ufffff 21.09.2010 Díky za odpovědi na otázky 3) a 4). Myslím, že nemáš pravdu, ale to už je na jinou diskusi, proč nov
                                          Re: ufffff 21.09.2010 Nebylo to zase tak těžké. Aleš Slabý alias Trotlik?
                                            Re: ufffff 21.09.2010 :-D a no tos prisel jak? :-D
                              Re: ufffff 20.09.2010 1) asi sem blbej, ale na main page to furt nevidim. Si snad budu delat printscreeny, bysem nebyl za
                                Re: ufffff 21.09.2010 Proboha, proč by měla banka mluvit a Nelly taky mluvit v malé zprávičce o reklamě banky? To nebyl žá
                                  Re: ufffff 21.09.2010 PS: Víc si všímej toho, jak pracujeme s homepage a umísťováním článků do rubrik. Poté prosím vykřiku
                                    Re: ufffff 21.09.2010 Zdar, prosim o nejaky klic, jak to funguje. Civel jsem do toho celej vecer, ale zadnou logiku jsem v
                                      Re: ufffff 21.09.2010 Pojď k nám pracovat do redakce, já Tě to naučím a budeš vědět co a jak .-) Klíč ve smyslu matematick
                                        Re: ufffff 21.09.2010 Ocekaval bych, ze kdyz clanek vyjde v hlavnim sloupci nebo ve sloupku picovin (terminus technicus, n
                                  Re: ufffff 21.09.2010 Zpráva (nebo spíš komentář?) se týká Nelly, tak by mě přišlo zajímavý se jí zeptat na to, jak to ted
                  Re: ufffff 20.09.2010 Že by duševním zdravím Turka kontrašpionátora magora?
          Re: ufffff 20.09.2010 Pamatuji jeden stažený článek, když HD ukradly fotografie ze skialpinismu před pár lety, týkalo se z
            Re: ufffff 20.09.2010 Nikdy se nic takového nestalo. Radio Jerevan z HI hlásí, že je všechno jinak. Nebyla to Noc tuleních
              Re: ufffff 21.09.2010 My tomu rozumime. Smazani clanku neni smazani, ale vymena verzi. Stazeni clanku z homepage neni staz
  Lezkyně z reklamy leze, a to dobře 20.09.2010 Takže: realita ukázala, že lezkyně z reklamy leze.
    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 Opravdu? Tak to je škoda že jsem ji na ME přehledl. On je trochu rozdíl závodit mezi amatéry a serió
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 No ty "Turkův bratře",leze a lezla celkem slušně, rozhodně líp než Turek,takže shitweb Hro
        Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma jak Mi
          Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 ty ses pako...
            Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 a na to jsi přišel jak?
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 jednoduse - prectl jsem si tvy prispevky...
          Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 "Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma
            Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 Nazývejte si to třeba mistrovství vesmíru, ale dokud tam nepoměří síly česká elita, tak je to pro mě
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 A já myslel, že se tu celou dobu bavíš o ženském lezení. Nebo už ty kategorie sjednotili a závodí mu
                Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 No právě museli být jinde a pořadatelé je tímto termínem vyšachovali ze hry a tím celí závad degrado
                  Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 O tom, že máš v jedné větě 2 hrubky se tu rozepisovat nebudu :) Ale mám pocit a oprav mě, pokud to n
                    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 S tím MČR jsi přišel ty a já se ti snažím vysvětlit že to za žádné MČR nepovažuji bez top závodníků.
                      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 Neustále utíkáš od jednoho tématu k druhému...Začal jsi u žen, poté se prošel po kvalitě mužů a pak
                        Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 No o tom kdo utéká o tématu si myslím své já začnu reakcí na Papoušovo příspěvek týkající se Hudy bo
                          Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 K Nelly - ukázalo, že minimálně 2 tvrzení KT jsou diskutabilní: titulek kecá, druhak - že klioši ban
                            Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 :D:D
>>HOlky vyhrála Nelly Kudrová, druhá byla Edit Vopatová a třetí Lenka Černá.
                          Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 21.09.2010 Jen by mě zajímalo, proč urážíš ty závodníky. To že je někdo "jen" v české špičce přece ne
                            Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 21.09.2010 To bylo na Tleskače:-)
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 Nevím, mně se 9.místo Silvy R. z ME zdá jako dost dobrej výsledek :) ( když jsme u toho ženskýho lez
        Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu? 20.09.2010 Tleskači, hlavně neřeš,kdo je a není v lezení slabej. Uvař heřmánek ,vlož do něj ruce a pak s ním i
Scarpa Spectro 14.09.2010 Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s lezačkama od Scarpa,konkrétně modelem Spectro.Uvítám info i o dalších modelech.Dík všem
  Re: Scarpa Spectro 14.09.2010 vsechni scarpy jsou nadherne:)miej se
  Re: Scarpa Spectro 15.09.2010 Mám Scarpa Vantage a jsem nadšen - konečně lezečka na mou širokánskou nohu.
    Re: Scarpa Spectro 15.09.2010 uplně souhlasím mám spectra a lepší kopyto pro širokou nohu jsem ještě neobul. Jsem naprosto spokoje
palava dnes 14.09.2010 nejdete někdo neska odpoledne v lichým počtu na pálavu? přijel bych tam...mob 776722770
díky
honza
  Re: palava dnes 15.09.2010 neska bych také mohl. ozvěte se, pokud chcete
h
    Re: palava dnes 15.09.2010 zítra také můžu
ozvěte se
honza
      Re: palava dnes 15.09.2010 very funny muther fucker :D
      Re: palava dnes 16.09.2010 Včera dnes a zítra :)
        Re: palava dnes 16.09.2010 mě se taky ozvěte a nejlepe bude když zavoláte z okna - halóóó seš tam?
snih v tatarach?? 13.09.2010 zdar -nebyl nekdo v tatrach?-ze by pustil jak je to tam se snehem?dik
  Re: snih v tatarach?? 14.09.2010 Taky by mě zajímalo jaké jsou tam podmínky na lezení.Např.Baranie Rohy, Batizák nebo Volia veža.Chtě
    Re: snih v tatarach?? 14.09.2010 Tak to sme viaceri, ideme tam nabuduci tyzden a stale neviem, ci sa vobec oplati vlacit lezecky, ale
      Re: snih v tatarach?? 14.09.2010 Pokud se neobjeví nějaká větší studená fronta, tak určitě lezky ber. Jinak jsme měli turisťáky a při
    Re: snih v tatarach?? 14.09.2010 Tak my se pohybovali kolem Brnčálky tenhle víkend a měli jsme štěstí aspoň na nedělní azzuro. Takže
  Re: snih v tatarach - laviny 15.09.2010 Ahoj, podobně jako mnozí jiní mám v plánu vyrazit do Tater. Poprvé do oblasti Zeleného plesa. Pokud
    Re: snih v tatarach - laviny 15.09.2010 Na Terynu to bylo během pátku prošlápnuté a prý bez problémů a od té doby to beztak stihlo dál slušn
  Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 díky...
takže padený raději dávat bokem...
    Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 To je ale o únavový trhlině ;-) která vznikne vysokocyklovým zatěžováním a začne v místě vrubu, koro
      Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 Doporucoval bch precist celou tu diskusi, ten chlapik od NASA pise pod prezdivkou MARMADUKE.
  Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 Crash-test karabiny na autě: pár let jsem vozil starou Waltrovku a občas ní tahal/nechal se tahat. V
    Re: Jeste jednou pad karabiny / expresky 15.09.2010 - pro me plati Subrt.
- pise tam o korozi. tohle je JESKYNARSKY problem, lezec na skalkach be
bouldrovka ústí nad labem 13.09.2010 Ahojte, je v Ústí otevřená nějaká bouldrovka? Harlem je asi zavřený a YMCA taky nevypadá jako pro veřejnost :( díky
  Re: bouldrovka ústí nad labem 13.09.2010 HARLEM otevřeme znovu - tentokrát ovšem na jiném místě - v centru v kostele Sv. Vojtěcha (vedle náku
    Re: bouldrovka ústí nad labem 13.09.2010 Díky za odpověď, ale hodilo by se mi něco i teď v září, ale asi pešek...
      Re: bouldrovka ústí nad labem 14.09.2010 Teplice nebo Děčín?
        Re: bouldrovka ústí nad labem 14.09.2010 Chvojkovice Brod - takže Ústí....katakomby Šao-Linskýho kláštera...
  Re: Miura VS (velcro) 13.09.2010 Sucháč v pohodě, akorát jsem je na můj vkus dost rychle prolezl. Ale asi moc šontám nohama :-) Jinak
    Re: Miura VS (velcro) 13.09.2010 Přesně tak, mám je přes rock a sucháč v pohodě. Guma taky, stačí neškrabat:-)
  Re: Miura VS (velcro) 13.09.2010 Všechno dobrý /zatím/ až na stupidní šev přes celý palec, co dře. Takže tejpa nutná. Kolem sucháče s
  Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Taky si myslím, že sucháč asi vlastní boty přežije.
Stejně jako na Katanách stále drží dobře,
  Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Nemusíš se bát, jsou to vynikající boty. Mám už třetí a všechny se sucháčem a naprosto žádnej problé
    Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Ty Boreal Crux mě osobně vůbec neseděli. Nechal jsem se zlákat reklamou a už jsem je za dosti levno
      Re: Miura VS (velcro) 14.09.2010 Však jak píšu, všechny tyhle doporučení lezeček jsou dosti subjektivní. Záleží jak komu daná bota se
Dachstein Adamek 13.09.2010 Nebyl jste někdo v okolí Adamka? Jaké jsou podmínky na lezení, jestli už tam neni sníh atd.......Info prosím na eml: esser@seznam.cz
  Re: Dachstein Adamek 13.09.2010 Prosím info aj sem. díky
1
...
831
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
848
849
850
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: