LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231184 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
(Sky Club Brumlovka - Praha - uzavřena) - Praha 4

Prodejny
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 5BV - obuv17.09.2010
Mám dotaz pro ty, kdo šli někdy závod 5BV. V jakých jste to šli botách, nebo jaké boty by jste mi doporučili? Dík
 Re: 5BV - obuv17.09.2010
no rekl bych, ze je to jedno...zavod sem teda nesel (a ani nikdy nepudu), ale myslim ze by to mely b
  Re: 5BV - obuv17.09.2010
Neboj se nic, mám pohodlné a připravené dvoje botky. Jedny kotníkové pohorky s GTX a druhé nízké Sal
   Re: 5BV - obuv17.09.2010
tak to sorry za podcenění ;-) koukal jsem oč jde a docela mazec...tak ať se zadaří
   Re: 5BV - obuv17.09.2010
Zdar, šel jsem dvakrát a nedovedu si to představit jí v pohorkách. Terén není tak náročný a jelikož
    Re: 5BV - obuv17.09.2010
Já to přezouvám - v terénu chodím v pohorkách (s mýma dojebanýma kotníkama bych bez nich daleko nedo

 Simond toucan kde?17.09.2010
Ahoj. Nevíte, kde v Brně mají Simond toucan? Rád bych si ho koupil, ale chtěl bych nejdřív i vidět, takže nechci jen tak přes eshop...Díky Martin
 Re: Simond toucan kde?17.09.2010
V obchodě ho podle mně mít nebudou skoro nikde v ČR. Zajdi v Brně někam na stěnu, používá to už doce

 Pocasie na pieskoch16.09.2010
Ahojte,viem ze 24 hodin co prsalo sa na piesku nemoze liezt. Kedze v lete sa vela krat jedna o lokalne zrazky, kde mozem ziskat informacie ci sa tam oplati ist/ci tam prsalo alebo nie. Vopred diky za odpoved.
 Re: Pocasie na pieskoch16.09.2010
skaly.horosvaz.cz
 Re: Pocasie na pieskoch16.09.2010
Je veliký rozdíl do které oblasti chceš jet.Někde se striktně dodržuje 48 hodin zákaz lezení, někde
  Re: Pocasie na pieskoch16.09.2010
Napsal jsem špatný email - libor.holly@seznam.cz
 Re: Pocasie na pieskoch16.09.2010
Přehlednou tabulku oblastí včetně předpovědi, minulého stavu i podešťového limutu najdeš zde:
 Re: Pocasie na pieskoch16.09.2010
Ahoj, nedávno jsem našel zajímavý souhrn radarových předpovědí, aplikaci jménem Pískomil - viz
  Re: Pocasie na pieskoch16.09.2010
Vdaka vsetkym, vidime sa na pieskoch tda ;-)
   Re: Pocasie na pieskoch17.09.2010
I tak je to loterie, nejlíp zeptat se místňáků kde to nejlíp schne, nebo kam jezdí na jiný skály kdy

 Kříž na Vrkoči16.09.2010
http://ustecky.denik.cz/zpravy_region /20100914_jit_vrkoc_vanov_kriz_ smetla_bourka_ochran.html

Zruš mezery

 Tatry - Podrobný plán16.09.2010
Nevíte někdo, kde stáhnout ve vysokém rozlišení Podrobný plán Vysokých Tater od Hlaváčka (podle Kroutila a Puškáše)? Koupit se nikde nedá a googlu moc nepomáhá. Dík!!!
 Re: Tatry - Podrobný plán16.09.2010
 Morálové lezení na stožár16.09.2010
http://www.youtube.com/watch?v=g_hFNjNuGP4
 Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
No, asi nemám na to, abych se živil vyměňováním žárovek...
  Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
Pěknýýý .. to by měl vidět nějakej bezpečák :-D
 Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
Tak to je husté. To bych asi dělat nemohl.
  Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
Doprdele, me normalne mrazilo a ztreplo jen jak jsem to videl. To je teda mazec!!!
   Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
A nahoru pul bidy, ale co dolu pokud to teda nejsou basejumperi :-)
   Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
A nahoru pul bidy, ale co dolu pokud to teda nejsou basejumperi :-)
   Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
A nahoru pul bidy, ale co dolu pokud to teda nejsou basejumperi :-)
 Re: Morálové lezení na stožár16.09.2010
shiiiiiit
 Re: Morálové lezení na stožár17.09.2010
a co sraní? :D
 Re: Morálové lezení na stožár21.09.2010
novy link:
 stěna chodov15.09.2010
hoj, víte někdo jak to vypadá s Raďousovou stěnou na chodově? o prázdninách sem něco zaslech že na podzim bude otvírat...?
 Re: stěna chodov20.09.2010
O kterejch prázdninách jsi to zaslechnul?
  Re: stěna chodov20.09.2010
:-D

 Prej klisnička15.09.2010
http://tinyurl.com/2chbyg3 Takový renomovaný periodikum a takový familiérnosti. Hmmm.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
to je debil...označit někoho klisničkou..že se pod to nestydí podepsat...
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Původně bylo ve článku tohle moje video
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Ale Petře, nebuď dětina... Vždyť přece víš, jak funguje YouTube a že slouží k veřejnému šíření videí
    Re: Prej klisnička16.09.2010
Nejsem dětina a vím, že dám-li něco na Youtube, může to kdokoliv vidět, zkopírovat a vložit do článk
     Re: Prej klisnička16.09.2010
Proboha, jak by si to někdo mohl myslet? Ale já reagoval spíš na to, že jakmile video povolíš, je za
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Sliboval jsi v komentáři, že na nahrazuješ jiným y Youtube. Takže to byla lež?
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Napsal jsi toto:

(Ohledně ilustračního videa - bez problémů právě měním Tvoje za jiné
       Re: Prej klisnička16.09.2010
Včera v noci jsem Tvoje skryté video nahradil jiným videeem. Dneska dopoledne, když jsi svoje video
        Re: Prej klisnička16.09.2010
Myslím, že jsem ti v komentáři jasně napsal, že s takto povýšeně a nezdvořile formulovaným článkem n
         Re: Prej klisnička16.09.2010
V tom případě mám pro Tebe jedinou radu: Vymaž své video z YouTube. Při registraci jsi odkliknul sou
          Re: Prej klisnička16.09.2010
Ergo kladivko: HD pracuji pro Google a HI pracuji pro HD a vsichni spolecne nemaj radi maglajz. Ture
           Re: Prej klisnička16.09.2010
Ale Papouši, hezký pokus, ale je to špatně. Turek O. dává reklamu především na Lezce, a k Turkovi J.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Jsem vždycky tušil, že ten Turek bude pořádně zamindrákovanej idiot... ale že až tak moc velikej, to
  Re: Prej klisnička15.09.2010
Proste sproste zvasty nejakeho zakomlpexovaneho idiota. Je smutne, ze uz i lezeni se dostava do bulv
 Re: Prej klisnička15.09.2010
no bejt to o chlapovi tak na přirovnání ke koni nikdo ani nekecne, prostě to tak ve sportu je.
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Blbost. V tomto kontexte sa ma pouzivat oznacenie "cierny kon" aj pre zeny. Nejde to o rod
   Trocha češtiny16.09.2010
Bílý kůň i černý kůň jsou termímy pro úplně něco jiného, než být koněm (či klisnou) ve sportovní stá
    Re: Trocha češtiny16.09.2010
No dobre, tak teda ak niekto o nejakom silnom chlapovi povie, ze ma silu ako byk, tak o silnej zene
     Re: Trocha češtiny16.09.2010
Jasně.
  Re: Prej klisnička21.09.2010
Důrazně s kobylou nesouhlasím.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
no to je pěknej bullshit! :D :D
  Re: Prej klisnička15.09.2010
A najednou se Turek neozve
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Co bys chtěl slyšet?
    Re: Prej klisnička16.09.2010
jednou zkratka uz napis ze si debil a je to :)
     Re: Prej klisnička16.09.2010
Aha. Tak to jsem opravdu nemusel reagovat. To jsi zvládnul za mne.
      Re: Prej klisnička16.09.2010
:) jenze bejt trotlik a debil je rozdil.. :) ale sem rad ze souhlasis s tim ze si debil a podpsal se
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Ani by nevadila ta klisnička tam v kontextu je to i vtipné, ale ten článek je smutnej.. V hospodě by
  Re: Prej klisnička15.09.2010
Prej klesá návštěvnost a příjmy z reklamy.
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Viz veřejně dostupné statistiky NetMonitor.
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Papoušu, že tys za totok od Tuby Kurka něco dostal?
  Re: Prej klisnička15.09.2010
No, tlustej sem jak tuba, pac zeru na noc kurky namaceny v sadle. P.S. Me na tom clanku nejvic zauja
 Re: Prej klisnička15.09.2010
Ten Kuba Turek, to je ale popleta...
  Re: Prej klisnička16.09.2010
asi jsem jediny,kteremu ten odkaz nefunguje,sakra
   Re: Prej klisnička16.09.2010
O nic nepřicházíš.
 Re: Prej klisnička16.09.2010
tywoe Papousi, to nemas co delat ze sem musis tahat tohohle zamindrakovanyho ubozaka? Nelly uz doce
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Vzhledem k tomu, že jsem zplodil dva potomky... To se volům nepoštěstí.
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Jak to víš? Jen matka je jistá :-)
    Re: Prej klisnička16.09.2010
Vzhledem k tomu, že jsou až nepříjemně podobní mě i generacím otců přede mnou...
     Re: Prej klisnička16.09.2010
No nazdar, jestli ti sou podobný fakt ve všem tak se máme za pár let na co těšit...
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Nejspíš to hrozí, Turkův kreténizmus se ,určitě k naší smůle, dědí.
       Re: Prej klisnička17.09.2010
zatim to vypada nadejne, Turcici mladsi vypadaji hur nez fotr, treba se uz nerozmnozi. ono z hoven b
        Re: Prej klisnička17.09.2010
Ale no tak.... Klidně si nadávej mně, ale nezúčastněné z toho vynech. Navážet se do dětí, které se n
        Re: Prej klisnička18.09.2010
Ty si teda dobry kokot a zbabelec, ked sa navazas do deti.
         Re: Prej klisnička18.09.2010
Jo to Turek je.
          Re: Prej klisnička19.09.2010
Turek mozno, ale Ty urcite, ked utocis na deti.
    Re: Prej klisnička16.09.2010
Docela by me zajimalo, jakou zvirenu (klimberskou hvezdu apod.) pro osloveni pouzivaji ve Snezenkovy
     Re: Prej klisnička16.09.2010
Podle Zelenýho Raoula hrozí mnohem více: Osman dorazí z redakce po zvlášť povedeném kousku domů a če
      Re: Prej klisnička16.09.2010
Gampe, uz sme mozna za hranou dobryho vkusu :-( Jestli tohle nejsou "Prasárny, urážky a vulgari
       Re: Prej klisnička16.09.2010
Styl a argumenty KT jsou podle mne velmi podobné aroganci a demagogii např. Jyrky. Co se týká slušno
   Re: Prej klisnička21.09.2010
Doufám, že se nepotatí. To by nás čekala pěkná budoucnost.
 Re: Prej klisnička16.09.2010
Když se podle autora tyto výrazy běžně v médiích používají, tak pak by mě zajímalo, koho by označil
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Néééé. Neoznačil jsem Nelly za klisničku českého lezení, ale za klisničku v reklamní stáji banky. To
   Re: Prej klisnička16.09.2010
To na Nellynu moc nesedí:
    Re: Prej klisnička16.09.2010
:-D
   Re: Prej klisnička16.09.2010
Chápu rozdíl o kterém píšeš, ale o to mi nejde. Chtěl jsem svojí otázkou jenom poukázat, že "kl
   Re: Prej klisnička17.09.2010
Kubo ty jsi ale olezly sexista...
    Re: Prej klisnička17.09.2010
Že jsem idiot a debil, to jsem si tady už přečetl, ale proč sexista?
     Re: Prej klisnička17.09.2010
No je sice pěkný,že jsi přečetl pravdu,ale pro mnohé je důležitější,jestli jsi se z ní poučil.
      Re: Prej klisnička17.09.2010
A ty seš jako kdo, že si dovoluješ mě poučovat?
       Re: Prej klisnička18.09.2010
Jsem ten,co tu od tebe nechce nic číst. Tady ani nikde jinde.Bohužel jen těžko se to ovlivňuje ,jsi
        Re: Prej klisnička18.09.2010
Takže zase anonym, co má strach stát za svým názorem a je tedy pro mne zcela zbytečný. Takže Tě zase
         Re: Prej klisnička18.09.2010
tak na nej ser! ale je fakt ze tady meles sracky vo civilizaci a pritom si starej estebak, takze byc
          Re: Prej klisnička18.09.2010
Další grázlík, co vykřikuje a pomlouvá, ale jen když se neví, kdo to je. To si dobře pamatuju z doby
           Re: Prej klisnička18.09.2010
co to meles :) dyt se ti podepisuju, lamo... chces i mail? ale chapu ze mas zkusenosti s tim udavact
            Re: Prej klisnička19.09.2010
Nějak moc nerozumím, co jako myslíš svým poněkud zamotaným expozé. Pil jsi? Fetoval? Že nejsi schope
             Re: Prej klisnička19.09.2010
z fetem uz sem prestal a 2 piva me snad nevozerou...:D i kdybych ti dal adresu tak stejne budes vede
              Re: Prej klisnička19.09.2010
Již před pár dny jsem Ti nabízel seriozní diskusi o komunismu, vojenské kontrarozvědce a případné mo
               Re: Prej klisnička19.09.2010
mohlo by to bejt na kamery a nebo online... nasledne exklusivne presentovano na HD... a staty poleti
         Re: Prej klisnička18.09.2010
Turku ty plácale a pachtile. Ber nebo neber ,voko si vyser. Žvatláš o něčem,čemu vůbec nerozumíš. Ja
          Re: Prej klisnička18.09.2010
Ani Tvůj názor včetně urážek mě až tak moc nevzrušuje. Jistě chápeš, že na Tebe kašlu, když se neodv
           Re: Prej klisnička18.09.2010
No asi tě to sere,když na všechno odepisuješ. Daleko důležitější než ksichty lidí ,co ti odpovídají,
            Re: Prej klisnička18.09.2010
...a zase další. Jak se Ti to zdá jednoduché, valit jednu sprosťárnu za druhou, když Tě nikdo nevidí
 Re: Prej klisnička16.09.2010
Asi jsem natvrdlej. Úplně mi uniká smysl toho článku. Je to informace o tom, že Nelly má zdravotní p
  Re: Prej klisnička16.09.2010
Vzdy jsem se snazil hajit toho, kdo se neboji verejne prezentovat sve nazory i kdyz jsou kontroverzn
   Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
Co na to lezecká veřejnost? Rozbije Nelyna Turkovi hubu,nebo ho jen nakopne do koulí? Budou se za Tu
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
kdo je Watt?
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
Půjde k Turkovi...
     Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
po žních :)
    Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?16.09.2010
a co na to Jan Tleskač? podaří se mu sestrojit létající kolo?? budou Stínadla opět centrem boje?
     Re: Je KT hřebeček,nebo blbeček?17.09.2010
Blbeček to je. Taky známý opruz Lezce.
      Re: Tuba Kurek, trenér a lezec roku.21.09.2010
Tuba Kurek, allias "Kuba Turek", byl vyhodnocen nezávislou komisí jako nejlepší trenér spo
 Re: Prej klisnička16.09.2010
Klisnička? To tam mohol dať rovno jebačka.
  Re: Prej klisnička17.09.2010
Viděls Turka na Fuckingbooku? To by byla tak leda jebačka sekerou do jeho hlavy. Je to prostě debil.
 Ku.va17.09.2010
... a podobné peprné výrazivo okolo sebe při lezení slyším poměrně často, proto mě trochu překvapuje
  Re: Ku.va17.09.2010
Jenže to je ve skalách. To je ten drobnej roz and díl. Turek je prostě Turek. Jen co se zjeví,už spo
   Re: Ku.va18.09.2010
Hovadská povaha? Ach taková sebekritika. Neber si to tak, nebudeš úplně špatný člověk. Jenom se nauč
    Re: Ku.va20.09.2010
Ty komoušskej patolízale, a co vtloukli do prasečí palice tobě.
     Re: Ku.va20.09.2010
To se to dobře vykřikuje, v anonymním teplíčku, že jo? Takže ani Ty nejsi člověk, nad jehož názory b
 tak sem jí tam taky dostal17.09.2010
tu klisničku. A taky hnedka do prvního vostavce:
 Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Rozhovor s Nelly v Instinktu:

  Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
E? Co to je za joke?
  Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
No, Petře, nevím jak to máš s bulvárem, ale v mém článku je od začátku odkaz právě na rozhovor v Ins
   Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Kubo, děláš prostě PRASÁRNY, kritika mnohých dosvědčuje, že jsi zase vytvořil zapáchající lejno a op
    Bozee...17.09.2010
..nechapu co tady resite! KT se proste jen vyjadril tak, jak se muzi beze vyjadruji. Myslim ze pojem
    Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Už je to sice sice stará historie, ale Tobě jsem ji už nejméně dvakrát vysvětloval tady na Lezci a n
     Re: Bulvár je slušnější než KT17.09.2010
Kuba Turek: "Tak prosím nepoužívej klasické bulvární manýry - zkreslování, navážení do soukromí
     Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
tak se sebou něco udělej, proboha. Začni psát korektně, bez pseudosenzací, dvojsmyslných narážek, po
      Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
1) Očekával jsem, že se omluvíš za svoji minulou lež. 2) S váhou reakcí na webu bych to moc nepřehán
       Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
kdy ty sám se začneš omlouvat těm, které jsi často nařkl nejen titulkem "prý..." ??? Začni
        Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
Napsal jsi tohle: "Nechápu, když tě vyhodili z Mladé Fronty, jsi nešel do Blesku nebo AHA."
   Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nesp
   Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
Odkaz vede na Tvůj článek proto, že odkaz na Instinkt jsem viděl poprvé v něm a že by mi přišlo nesp
  Re: Bulvár je slušnější než KT18.09.2010
odkaz na ten rozhovor v Instinktu:
 hm...17.09.2010
Nelly prý nechce mít děti, to je škoda. To by byly hezký děti...
  Re: hm...17.09.2010
...
  Re: hm...17.09.2010
Zaplat Pan Buh ze nechce mit deti... Myslim ze jako matka by za moc nestala...
   Re: hm...18.09.2010
to já ji neznám, ale myslím že každá ženská má od přírody výbavu, aby se postarala o svoje děti, jak
 Re: Prej klisnička18.09.2010
Tak jsem si pár komentářů přečetl a musím říct, že se z lezecké komunity už vytratil ten duch lezců.
  Re: Prej klisnička18.09.2010
Chyba, Ešus, chyba! Přesně takhle to chtěl bolševik - držet hubu a krok, dělat něco jiného a do toho
   Re: Prej klisnička18.09.2010
To Ešus. Kdyby tak ta guma Turků nečmárala sračky,to by bylo na Lezci krásně. Nikdo by tu nemusel ps
   Re: Prej klisnička18.09.2010
Víš co je vtipné? Že když se HD věnují předraženým a jinak podivným státním zakázkám v našem oboru,
    Re: Prej klisnička18.09.2010
byla stb mafie, nebo jenom pouzivali mafianske praktiky? ja sem komunista od slova komuna, ale ty si
     Re: Prej klisnička18.09.2010
Tajemný ten kdo tvrdí že o něčemm něco ví, mířil do jiné doby a někam jinam, když použil slovo mafie
      Re:Byl či nebyl KT Rudy?18.09.2010
Tak byl jsi "Rudy" nebo ne? Nestyď se, vždyť média propírala i hvězdy showbyznisu. Ty jeji
       Re:Byl či nebyl KT Rudy?18.09.2010
Rudý jsem nikdy nebyl. Spolupráci vojenské kontrarozvědce jsem podepsal. Více obsáhlé diskuse na HD
        Re:Byl či nebyl KT Rudy?19.09.2010
nebyl rudy... jen byl clenem jejich MAFIE a prisluhoval v ramci Stb... po padu systemu, klesl na kol
         Re:Byl či nebyl KT Rudy?19.09.2010
...snažil jsem se. Bohužel v Tvém případě jsou jakékoliv argumenty a odpovědi zbytečné. Utvořil sis
          Re:Byl či nebyl KT Rudy?19.09.2010
mozna ze vim vic nez prodpokladas :)
           Re:Byl či nebyl KT Rudy?20.09.2010
Možná... A co já s tím?
            Re:Byl či nebyl KT Rudy?20.09.2010
ted uz nic kdyz se ukazalo ze si tady s* do huby :D
         Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
"po padu systemu, klesl na kolena a zpival pisen o tom jak tezke casy to byly..." Stejně j
          Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
My jsme se někdy viděli? Že víš co a jak bylo? Nebo je to zase další pořvávání týpka ze školní lavic
           Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Ty jsi takovej žvanil,až to začíná být veselé. Jak se pořád snažíš :D . Hlavně aby žádný příspěvek,c
            Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Aby bylo jasno: A) Že anonymní, většinou urážlivé a mnohdy vulgární vzkazy nejsou seriozním názorem,
             Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Ty vo e, a prej, že z hovna bič neupleteš. To Turek umí z hnedé skrvny velikosti mexického dolaru na
              Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
To není metál. Já jenom, aby bylo jasno. Navíc jsem toto téma nevytáhl já! Zeptej se kohokoliv nad 4
               Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
No vsak od tebe taky. V pionyru - ano - jeden den - cha,cha, v SSM - ano prej mesic - cha, cha, u ko
               Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
byl jsem komunista, jsem komunista a budu komunista... :) komunisty v cr nevolim... a na principu ko
                Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Schválně, kdo tady bude mít poslední slovo? Sázím na Turka:-) Kolik kdo napsal komentářů, tolik nech
                Re:Byl či nebyl KT Rudy?21.09.2010
Tak se začíná skládat obraz o Tobě, milý Trotlíku. Platonicky miluješ Nelly, ale jsi moc mladý, takž
                 Re:Byl či nebyl KT Rudy?22.09.2010
:D ja myslel ze si ty muj investigavce jiz davno preci prisel na to gdo jsem ;) nebo neeee? nebo si
           Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda?21.09.2010
Pane TURKU, Při některých Vašich zdejších extempore jsem si říkal, že je to třeba jen Vaše neohraban
            Re:Byl či nebyl Rudy Kovanda?21.09.2010
Díky Karle za soustrast. Mě můj život připadá docela přijatelný, to Ti asi jen připadá, že ho mám tě
 Re: Prej klisnička18.09.2010
Co sa tu zisiel cely fanklub Nelly? Ze klisnicka? No a co, ved ked sa vam to nepaci, tak to necitajt
  Re: Prej klisnička18.09.2010
AŤ žije SR. Nám sa to páči,tak čitáme.
 ufffff18.09.2010
z tohodle vseho by byl asi celkem dobrej komix :)... a jinak... tohle uz je demence, sice misty vtip
  Re: ufffff19.09.2010
super demence... ale ta je potreba! treba se z ty premiry dockame i radne katarze... a tahle diskuze
   Re: ufffff19.09.2010
jeee KT to asi stahul, alespon z homepage :).. jinak googlit to bude az do zkolabovani cernu... ted
    Re: ufffff19.09.2010
Už se to někdy stalo, že by Hromyblesky něco stáhly? A zrovna tehdy, když to čtenáře opravdu zajímal
     Re: ufffff20.09.2010
Nestáhly. Ani tak nebudeme činiti v současnosti ni v budoucnu.
      Re: ufffff20.09.2010
Stáhli. Minimálně z hlavní stránky. Důvod?
      Re: ufffff20.09.2010
Děkuji za odpověď. Takže nestahujete již zveřejněné články. To je dobré vědět a já se běžím objednat
       Re: ufffff20.09.2010
Je to tak. Včera večír nebyl na hlavní stránce, ani nebyl k nalezení pod filtrem horolezci. Dnes rán
        Re: ufffff20.09.2010
je to v rubrice Zdraví. Asi nějaká souvislost s duševním zdravím.
         Re: ufffff20.09.2010
A vida, do zdravi uklizeno. To je furt sama sluzba ctenarum a takovej peknej artikl se najednou takh
          Re: ufffff20.09.2010
Vzhledem k tomu, že článek se netýkal až tak lezení, byl po týdnu přeřazen do rubrik ZDRAVÍ a REKLAM
           Re: ufffff20.09.2010
Aha, ale jak se teda stalo, ze ten clanek spadnul z main page? Ten predchozi vo myti rukou tam treba
            Re: ufffff20.09.2010
jjj presne tak docela me to pobavilo, behem tech mozkovejch vejplachu co se tady predvadeli :) podle
             Re: ufffff20.09.2010
*ma
            Re: ufffff20.09.2010
To je jednoduché. Kolegyně Andrea to tam přemístila. Každý článek umísťujeme jen do dvou rubrik a on
             Re: ufffff20.09.2010
ok, ale všim sem si, že obvykle zůstává článek i na main page. Tenhle tam neni. Warum? A eště bych s
              Re: ufffff20.09.2010
1) Všímej si pořádně. 2) Zdroj nechci namočit do zdejší žumpy. Nakonec není pro čtenáře až tak podst
               Re: ufffff20.09.2010
:D jenze vysledek tohohle summitu je, ze zumpa si ty, viz posledni zpravy :D f* u KTcko, ses looser
                Re: ufffff21.09.2010
Vtipálku! 1) Kdo my? Dělnící z tatrovky, nebo ženy z JZD Horní Dolní? Nebo nějací jiní kolektivní sl
                 Re: ufffff21.09.2010
treba takovej svacina nevypada na sportsmena, ale zase maj ty jeho komentare uroven, alespon nejakou
                  Re: ufffff21.09.2010
S Tebou je to fakt tragické. Když už nevíš kudy kam, tak přejdeš na nadávky a urážky bez jakéhokoliv
                   Re: ufffff21.09.2010
rad odpovim, jen co se vyjadris k tomu svemu pamfletu :) jinak pouzivam metody diskuze Tobe velmi bl
                    Re: ufffff21.09.2010
Díky za odpovědi na otázky 3) a 4). Myslím, že nemáš pravdu, ale to už je na jinou diskusi, proč nov
                     Re: ufffff21.09.2010
Nebylo to zase tak těžké. Aleš Slabý alias Trotlik?
                      Re: ufffff21.09.2010
:-D a no tos prisel jak? :-D
               Re: ufffff20.09.2010
1) asi sem blbej, ale na main page to furt nevidim. Si snad budu delat printscreeny, bysem nebyl za
                Re: ufffff21.09.2010
Proboha, proč by měla banka mluvit a Nelly taky mluvit v malé zprávičce o reklamě banky? To nebyl žá
                 Re: ufffff21.09.2010
PS: Víc si všímej toho, jak pracujeme s homepage a umísťováním článků do rubrik. Poté prosím vykřiku
                  Re: ufffff21.09.2010
Zdar, prosim o nejaky klic, jak to funguje. Civel jsem do toho celej vecer, ale zadnou logiku jsem v
                   Re: ufffff21.09.2010
Pojď k nám pracovat do redakce, já Tě to naučím a budeš vědět co a jak .-) Klíč ve smyslu matematick
                    Re: ufffff21.09.2010
Ocekaval bych, ze kdyz clanek vyjde v hlavnim sloupci nebo ve sloupku picovin (terminus technicus, n
                 Re: ufffff21.09.2010
Zpráva (nebo spíš komentář?) se týká Nelly, tak by mě přišlo zajímavý se jí zeptat na to, jak to ted
         Re: ufffff20.09.2010
Že by duševním zdravím Turka kontrašpionátora magora?
     Re: ufffff20.09.2010
Pamatuji jeden stažený článek, když HD ukradly fotografie ze skialpinismu před pár lety, týkalo se z
      Re: ufffff20.09.2010
Nikdy se nic takového nestalo. Radio Jerevan z HI hlásí, že je všechno jinak. Nebyla to Noc tuleních
       Re: ufffff21.09.2010
My tomu rozumime. Smazani clanku neni smazani, ale vymena verzi. Stazeni clanku z homepage neni staz
 Lezkyně z reklamy leze, a to dobře20.09.2010
Takže: realita ukázala, že lezkyně z reklamy leze.
  Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Opravdu? Tak to je škoda že jsem ji na ME přehledl. On je trochu rozdíl závodit mezi amatéry a serió
   Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
No ty "Turkův bratře",leze a lezla celkem slušně, rozhodně líp než Turek,takže shitweb Hro
    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma jak Mi
     Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
ty ses pako...
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
a na to jsi přišel jak?
       Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
jednoduse - prectl jsem si tvy prispevky...
     Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
"Nevím jak KT, ale mě celodenní oblejzání jednoho šutru v kulichu, bez trička a rukama bílejma
      Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Nazývejte si to třeba mistrovství vesmíru, ale dokud tam nepoměří síly česká elita, tak je to pro mě
       Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
A já myslel, že se tu celou dobu bavíš o ženském lezení. Nebo už ty kategorie sjednotili a závodí mu
        Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
No právě museli být jinde a pořadatelé je tímto termínem vyšachovali ze hry a tím celí závad degrado
         Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
O tom, že máš v jedné větě 2 hrubky se tu rozepisovat nebudu :) Ale mám pocit a oprav mě, pokud to n
          Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
S tím MČR jsi přišel ty a já se ti snažím vysvětlit že to za žádné MČR nepovažuji bez top závodníků.
           Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Neustále utíkáš od jednoho tématu k druhému...Začal jsi u žen, poté se prošel po kvalitě mužů a pak
            Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
No o tom kdo utéká o tématu si myslím své já začnu reakcí na Papoušovo příspěvek týkající se Hudy bo
             Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
K Nelly - ukázalo, že minimálně 2 tvrzení KT jsou diskutabilní: titulek kecá, druhak - že klioši ban
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
:D:D
>>HOlky vyhrála Nelly Kudrová, druhá byla Edit Vopatová a třetí Lenka Černá.
             Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?21.09.2010
Jen by mě zajímalo, proč urážíš ty závodníky. To že je někdo "jen" v české špičce přece ne
              Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?21.09.2010
To bylo na Tleskače:-)
   Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Nevím, mně se 9.místo Silvy R. z ME zdá jako dost dobrej výsledek :) ( když jsme u toho ženskýho lez
    Re: Lezkyně z reklamy leze, a to dobře. Opravdu?20.09.2010
Tleskači, hlavně neřeš,kdo je a není v lezení slabej. Uvař heřmánek ,vlož do něj ruce a pak s ním i

 Scarpa Spectro14.09.2010
Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s lezačkama od Scarpa,konkrétně modelem Spectro.Uvítám info i o dalších modelech.Dík všem
 Re: Scarpa Spectro14.09.2010
vsechni scarpy jsou nadherne:)miej se
 Re: Scarpa Spectro15.09.2010
Mám Scarpa Vantage a jsem nadšen - konečně lezečka na mou širokánskou nohu.
  Re: Scarpa Spectro15.09.2010
uplně souhlasím mám spectra a lepší kopyto pro širokou nohu jsem ještě neobul. Jsem naprosto spokoje

 palava dnes14.09.2010
nejdete někdo neska odpoledne v lichým počtu na pálavu? přijel bych tam...mob 776722770
díky
honza
 Re: palava dnes15.09.2010
neska bych také mohl. ozvěte se, pokud chcete
h
  Re: palava dnes15.09.2010
zítra také můžu
ozvěte se

honza
   Re: palava dnes15.09.2010
very funny muther fucker :D
   Re: palava dnes16.09.2010
Včera dnes a zítra :)
    Re: palava dnes16.09.2010
mě se taky ozvěte a nejlepe bude když zavoláte z okna - halóóó seš tam?

1   ...   831   832   833   834   835   836   837   838   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   849   850   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 5BV - obuv
Mám dotaz pro ty, kdo šli někdy závod 5BV. V jakých jste to šli botách, nebo jaké boty by jste mi doporučili? Dík
Luba09:16:21 17.09.2010
odpovědět 
 Re: 5BV - obuv
no rekl bych, ze je to jedno...zavod sem teda nesel (a ani nikdy nepudu), ale myslim ze by to mely bejt hlavne botky ktery sedi a jsou rozslaply...tudiz, rekl bych ptat se mesic pred zavodem, je docela pozde....
M09:33:17 17.09.2010
odpovědět 
  Re: 5BV - obuv
Neboj se nic, mám pohodlné a připravené dvoje botky. Jedny kotníkové pohorky s GTX a druhé nízké Salomony bez membrány. Nemohu se ale rozhodnout které si vzít :-). Ty kotníkové jsou těžší ale zase pevnější noha a GTX.... No asi se i rozhodnu podle předpovědi počasí. Jen mě zajímaly zkušenosti těch co to už šli, v jakých botách to šli a jestli udělali dobře či by se příště rozhodli jinak.....
Luba09:55:16 17.09.2010
odpovědět 
   Re: 5BV - obuv
tak to sorry za podcenění ;-) koukal jsem oč jde a docela mazec...tak ať se zadaří
M10:25:21 17.09.2010
odpovědět 
   Re: 5BV - obuv
Zdar, šel jsem dvakrát a nedovedu si to představit jí v pohorkách. Terén není tak náročný a jelikož do kopce jdeš, po rovině a z kopce běžíš padá jasná volba na nízkou trekovou nebo trailrunningovou obuv.
Mám od salomonu běhačky s goráčem a naprostá spokojenost. Ještě bych poradil aby jsi měl ty botky aspoň o půl čísla větší nejlíp však o číslo.
kvůli napuchnutí nohy nebudou tě pak tlačit. Přejů všech pět vrcholů
martin10:32:07 17.09.2010
odpovědět 
    Re: 5BV - obuv
Já to přezouvám - v terénu chodím v pohorkách (s mýma dojebanýma kotníkama bych bez nich daleko nedošel...) a na zpevněné cesty přehodím tenisky. Pohorky jsou na asfaltu maximální opruz a tenisky zas v bahnitých kopcách tež za moc nestojí. See you in HELL! :-)
Tatuš10:39:54 17.09.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192415)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Zapadlá vesnice I Skály u Kamenického šenova
Vesnická zábava V Skály u Kamenického šenova
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (19)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (18)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1156 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1275 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1457 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1424 
 Neřeším to – lezu vše 
 1122 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi