Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English vikend pocasi 21.09.2010 Kde bude o prodlouženém víkendu hezky? Jaký tipy máte na 5 dní lezení?
Nalezené lezačky 21.09.2010 Ahoj, dnes 21.9.2010 někdo zapomněl lezačky v Plzni ve Škoda sport parku u stěny. Šedočerné Rock Pillars. Velikost by mohl lezec vědět, poslouží jako důkaz ;) kontakt buď email, nebo 605740195 (radši SMS, je to jistější ;) )
ještě pár slov,
  Re: Nalezené lezačky 22.09.2010 Hm, treba ja bych teda velikost svych lezecek nevedel.
ferraty v katalánsku 21.09.2010 Ahoj, mám prosbičku. Neznáte někdo webovky s průvodcem na ferraty v katalánsku? přístup, délka výstupu atd. Hledám už dvě hodiny a nic kloudného sem nenašel.
Zatím je pro mě jasným favoritem Regina v Olianě, máme to nejblíž a slyšeli sme samou chv
Sedak SR Allroute, Petzl Corax/Adjama 21.09.2010 Nazdar, po 9 rokoch kupujem novy sedak, doteraz som mal Singing Rock, tak uvazujem nad Allroute, ale paci sa mi aj Petzl Corax, alebo Adjama. Pouzitie: letne/zimne hory, skalky, obcas umela stena.
Mate s nimi nejake skusenosti?
vdaka
  Re: Sedak SR Allroute, Petzl Corax/Adjama 21.09.2010 Ahoj, mám ho asi rok a něco (taky jsem asi po sedmi nebo osmi letech obnovil výbavu z RE Peak) a nem
      Re: Sedak SR Allroute, Petzl Corax/Adjama 22.09.2010 jo sorry, ne. Mam ten SR ALLROUTE...
Průvodce Kras 21.09.2010 Zdar...netuší někdo jak to vypadá s průvodcem na Kras od Vlka? Kdesi sem četl, že by měl vyjít teď někdy, neví někdo přesnější info? díky
  Re: Průvodce Kras 21.09.2010 Vím, ale je to průvodce na celou Moravu
je to vysázeno,teď probíhají opravy v jednotlivých ob
    Re: Průvodce Kras 21.09.2010 Bude to jeden svazek nebo víc? Jestli jeden, tak to neunesu a budu potřebovat kárku.
    Re: Průvodce Kras 21.09.2010 díky moc za odpověď...od samotnýho autora je to uplně ideální...jen sem se špatně vyjádřil, vím že b
      Re: Průvodce Kras 21.09.2010 co mam zkušenost, tak tiskarny byvají před vanocema dost zahlceny a natěsno dohodnuté (i slíbené) te
        Re: Průvodce Kras 21.09.2010 tak se případně Ježíšek posune :-)) jak řikáš, uvidíme, budeme doufat
          Re: Průvodce Kras 21.09.2010 kdybys trosku zapatral v diskuzi tak zjistis, ze tuhle odpoved Vlk dava skoro kazdej rok uz asi od r
            Re: Průvodce Kras 21.09.2010 To je pravda :-D
              Re: Průvodce Kras 21.09.2010 Nevím, jak tiskárny, ale na 11.12 je domluvenej mejdan u Pepka na Hopštejně:-)
            Re: Průvodce Kras 22.09.2010 budu doufat, že se tentokrát "tradice" nevyplní
              Re: Průvodce Kras 22.09.2010 Bude to naposledy jeden svazek - cca okolo 480 stran, ale alespoň posílíte. Největším otazníkem je t
                Re: Průvodce Kras 22.09.2010 těším se, budu jedním z kupujících :-) dik
                Re: Průvodce Kras 22.09.2010 Ti tři veteráni často odpovídají i bez dotazu...
                  Re: Průvodce Kras 22.09.2010 =))) A když se sejdou všichi, tak je to velká mela...
                Re: Průvodce Kras 22.09.2010 480 v jednom svazku je už docela dost... Hlasuji pro sešity, ale asi je už pozdě. Každopádně se těší
Finale - spolucestujici 21.09.2010 Ahoj, nejede nahodou nekdo od 24. nebo 25.9 do 1-3.10 do Finale ligure? Dva lidi by vam radi zlevnili cestu za benzin!
V pripade zajmu piste prosim na mail nebo na 721951078. Diky
Kobry 20.09.2010 Zdra vás, nenašel někdo v pa-so pod vlajkovou na suchejch moje KOBRY?? (asi jo-ale kdo?)
Klasa v novém labáckém průvodci 20.09.2010 chtěl bych se zeptat, jak je to s klasifikací v novém průvodci na labák. po zběžném pohledu je dost cest sraženo o celý stupeň, (tj z VIIIc na VIIc) je někde seznam cest, které jsou takto deklasifikovány, či když člověk do něčeho naleze, má počítat s tím,
  Re: Klasa v novém labáckém průvodci 21.09.2010 To je pokus o flame? Schválně napiš, který cesty například jsou takhle sražený.
      Re: Klasa v novém labáckém průvodci 21.09.2010 Asi někdo narazil na povedenou taškařici, která předcházela vydání posledního führera. Tam byla tuší
        Re: Klasa v novém labáckém průvodci 22.09.2010 Pokud, narazíš v průvodci na Labské údolí na velký rozdíl ohodnocení cest napiš konkrétní cestu a tv
  Re: Klasa v novém labáckém průvodci 22.09.2010 Jsou i cesty, kde naopak napsali vyšší číslo.
  Re: 5.10 anasazi lace up 20.09.2010 Bohuzel ti nikdo neodpovi. Vsichni se zabyvaji jinou diskuzi... :-))) Pokud jsou to ty ruzovy, tak t
  Re: 5.10 anasazi lace up 20.09.2010 Bohuzel ti nikdo neodpovi. Vsichni se zabyvaji jinou diskuzi... :-))) Pokud jsou to ty ruzovy, tak t
  Re: 5.10 anasazi lace up 20.09.2010 Majitelé říkají "vynikající špička, nepoužitelná pata".
    Re: 5.10 anasazi lace up 21.09.2010 souhlasim - s patou je to na štíru...nechápu jak vypadaly nohy toho kdo je navrhoval...
    Re: 5.10 anasazi lace up 21.09.2010 Jako majitel bych zhruba potvrdil pbla4024, hm hm "nepoužitelná..." - lezu v nich, takže s
      Re: 5.10 anasazi lace up 21.09.2010 A mohl by mi nekdo poradit nejakou levnejsi variantu(jakykoliv vyrobce) se kterymi mate zkusenosti a
        Re: 5.10 anasazi lace up 21.09.2010 Zajdi do krámu, vyber si ty, co se ti líbijou a když ti navíc budou sedět, tak je to jasný, ne? Poku
        Re: 5.10 anasazi lace up 21.09.2010 Zkoušel jsem docela dost lezaček, ale tyhle mi vyhovují nejvíc. Špička bomba, pata s otazníkem. Přes
        Re: 5.10 anasazi lace up 22.09.2010 Mozna nejlevnější varianta je podrazit své lezečky gumou od 5.10
          Re: 5.10 anasazi lace up 05.04.2011 Tak to bych neřekl. Ozkoušel jsem to a z jiných lezaček jsem už nikdy fiveteny neudělal.
Ono
  Re: 5.10 anasazi lace up 22.09.2010 Vyskusaj Anasazi verde. Pata je lepsie prepracovana.
Prokopák 20.09.2010 Zdar chlapi, nevíte jak je to teď s lezením v Prokopském údolí? Od 1.9.2010 je v platnosti nová vyjímka. Nejedná se mi o Hlubočepské plotny ale o zadní část tak jak je popsaná v Nepiskovcových skalách 1.
Díky!
  Re: Prokopák 20.09.2010 Povolené je všechno podle průvodce. Je třeba se ale chovat šetrně a ohleduplně, aby nedošlo opět k z
1
...
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
848
...
2263
vikend pocasi Kde bude o prodlouženém víkendu hezky? Jaký tipy máte na 5 dní lezení?
feu 21:16:51 21.09.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: