Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
Bouldry:
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231185 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Bongo Brno - Brno
SAUNA - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Praha 1
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Bouldering na Opavsku24.09.2010
Nevíte někdo o jakékoliv vhodné lokalitě na bouldrování v okolí Opavy či v Jeseníkách? Dík za info!
 Re: Bouldering na Opavsku24.09.2010
Tendon Blok:)
  Re: Bouldering na Opavsku25.09.2010
EH! Myslel jsem přírodní bouldering! Kružberk nepočítám...
   Re: Bouldering na Opavsku26.09.2010
sadrovcove lomy Kobeřice
    Re: Bouldering na Opavsku28.09.2010
ty tam chodis? sem myslel, ze tam je zakaz vstupu..
     Re: Bouldering na Opavsku29.09.2010
ďura v plotě nězna zakaz. atraktivni smery su naznačene hnědum šipkum (moc kni nečuchej zapoměl sem
      Re: Bouldering na Opavsku29.09.2010
heh :o) az prestane chcat, sednu na kolo a pojedu to omrknout.... a diky :o)

 Hlubočepy - nalezené lano23.09.2010
23.9. jsem našel v Hlubočepích starší lano, kdo ho postrádá, ať se mi ozve do 14 dní, nebo bude použito jako přidržovací lano pro přístup pod Velkou plotnu. Mail: martin tečka viteznik zavivináč gmail tečka com.

 Rabštejn23.09.2010
Hoj, nevíte jestli je někde na netu průvodce na Rabštejn, kde by byla zanesena i cesta Výpadek rozumu? V tom kterej se dá najít to neni a na lezci průvodce neni.
 Re: RabštejnGoogle23.09.2010
  Re: RabštejnGoogle23.09.2010
jenže ani tam to není....

myslím, že na webu to není...
   Re: RabštejnGoogle24.09.2010
Co není můžete doplnit...
A co Hlavolam 9+ od Krkavce?
 Re: Rabštejn24.09.2010
na netu nevím ale výpadek rozumu je zapsaný v tištěném průvodci.
 Re: Rabštejn24.09.2010
Výpadek rozumu je pouze zapsaný v posledním tištěném průvodci (Jeseníky od Vogela, vyšlo někdy 1995-
  Re: Rabštejn24.09.2010
V novém průvodci bude :-).

 Jižní Kežmarák23.09.2010
Ahoj, chtěli bychom si se ženou dát nějakou pohodovou lehkou cestu na sluníčku v J. stěně Kežmaráku. Je lepší levý Puškáš anebo Birkenmajer? Že je to podobné vím, proto se ptám.

Díky za odpověď a hore zdar
 Re: Jižní Kežmarák23.09.2010
Lepší z těch dvou je Obrovský kút:-).
Ten Binkenmajer je prej orientačně krapet náročnější, n
  Re: Jižní Kežmarák24.09.2010
Souhlas
 Re: Jižní Kežmarák23.09.2010
Levý Puškáš je hezčí. Nebo Pravý, ten je taky dobrý
  Re: Jižní Kežmarák24.09.2010
Puskasi jsou pohodovi a obtiznostne i orientacne, Birkenmajer mi prijde jednak orientacne ne zcela t
   Re: Jižní Kežmarák24.09.2010
To platí i o sestupu
    Re: Jižní Kežmarák26.09.2010
Urcite pohodovejsi je levy Puskas: pevna skala, dobra orientace, dole na rampe standy v borech a nyt
     Re: Jižní Kežmarák26.09.2010
Mi se dneska vrátili z Kežmaráku a lezli jsme Mariše-Špátnika. Puškáše lezli vedle nás dva lidičky z
      Re: Jižní Kežmarák26.09.2010
Ved na dnes bola totalne nahovno predpoved, co nepozeraju spravy?
       Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Ráno a dopoledne bylo slušně, ale pak kolem 11 se to změnilo. Mi jsme taky nastoupili dost pozdě, as
        Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Ved ano, na poobedie hlasili silny vietor a dazd, rano bolo slnecno.
         Re: Jižní Kežmarák29.09.2010
Tak to hlasili spatne, protoze neprselo.
        Re: Jižní Kežmarák28.09.2010
Výsledek?
         Re: Jižní Kežmarák29.09.2010
Tyvole tam se teda děly věci. Btw. ten maďarskej turista s 13tiletou holkou byli docela borci - šli
        Re: Jižní Kežmarák29.09.2010
možná kdybyste jim pomohli nemusel tam ten typek stravit dve noci, ale hlavne ze jste byli v teple v
         Re: Jižní Kežmarák29.09.2010
A co měli hlásit když se jim v tu chvíli ještě nic nestalo? Jako že vedle nás lezou nějací poláci a
      Re: Jižní Kežmarák01.10.2010
Dovolím si opravu lezli jste asi Martiše - Špánika( Jindro Martiš a jano Špánik).
 Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Birkenmajer je hnus. Nestojí za to to lézt. Sestup je náročnější než výstup.
  Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Nejlepčí z těch lehčích je stejně Obrovský kút. Z něj můžěš i slanit cestou "Tulák po hvězdách&
   Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Kubo, prosim Te, jak bys zhodnotil "Tulaka po hvezdach"? Ptal jsem se na nej 3 lidi co to
    Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Kuba nejsu, ale cestu sme lezli. Na to, že to má být jedna z nejhezčích cest v Tatrách, tak žádná hi
    Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Kubo Ty seš borec,poraď.Jak dal na Kežmarským.
    Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
No já tuláka lezl před deseti lety a od té doby prej Becko cestu eště dojistil. My jsme tam v té dlo
     Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
..eště jsem se zapoměl vyjádřit k tej obtížnosti. Papírově nejtěžší je délka pod plotnou-převísek. P
      Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
ak mozem povedat za mna (liezol som tulaka pred 5 rokmi takze mozno uz som cosi pozabudol), platna m
       Re: Jižní Kežmarák27.09.2010
Jsou navrtane standy v Birkenmajerovi, celou stenou az nahoru, vzdy velke nerezove oko ve dvou dirac
        Re: Jižní Kežmarák28.09.2010
Růžový spreje? Tyvoe!
         Re: Jižní Kežmarák29.09.2010
JJ, tajky mě ta výraznost dost překvapila...je to vidět hodně "dobře".
        Re: Jižní Kežmarák29.09.2010
Nastup do krissakovych platni je nizsie ako ten kruh oznaceny ruzovym sprejom. nastastie ten ruzovy
         Re: Jižní Kežmarák29.09.2010
Co se tyce predposledniho kruhu tak jsem mozna mel napsat v prostoru odboceni Krissaka, videl jsem t
          Re: Jižní Kežmarák30.09.2010
Do krissaka sa da natraverzovat aj od kruhu ktory je tam teraz osadeny, ale cesta alebo traverz kadi

 Dotaz_mapy23.09.2010
Ahoj...Mám melj dotaz...Je možný z map zde na lezci, vytáhnout souřadnice danýho místa? Jde mi konkrétně o Petráč a souřadnice jednotlivejch sektorů...díky moc
 Re: Dotaz_mapy23.09.2010
Pokud máš mobil s internetem a GPS (popř. s externí GPS), tak se můžeš připojit přes aplikaci Locify
  Re: Dotaz_mapy23.09.2010
Mám klasickou outdoorovou navigaci...takze spis prichazi v uvahu ta druha moznost, zkusit nastrelit.
   Re: Dotaz_mapy23.09.2010
Předpokládám, že souřadnice má Lezec uloženy v databázi. Pak by mohlo být velice jednoduché automati
    Re: Dotaz_mapy24.09.2010
Martine, Jeno, je mi líto, ale export souřadnic neuvažuju zavést. Jak jsem několikrát psal, můžete z
     Re: Dotaz_mapy28.09.2010
pleteš se...navigaci po skalách netahám...převedení souřadnic do souborů jsem nažádal...bohatě by mi
     Re: Dotaz_mapy31.10.2010
Ahoj,
tak som sa s tym pohral a suradnice z lezca "ukradol", neberte ma ako fanati
    Re: Dotaz_mapy24.09.2010
Předpokládám že to nejde jen principielně.
Celý tenhle web je nastavený tak, aby si ho tvořil
     Re: Dotaz_mapy28.09.2010
Proč to neřekneš jednoduše? Administrátoři Lezce prostě odřízli část kódu k mapě, na které jsou zakr
      Re: Dotaz_mapy28.09.2010
Jednoduše: :)
Nepovoleno neznamená zakázáno, viz návod na okoukání souřadnice nahoře.
       Re: Dotaz_mapy29.09.2010
...no prostě si to jednoduše nestáhneš a musíš dělat poměrně složité operace, abys zákaz/nepovolení
        Re: Dotaz_mapy29.09.2010
Úplně jednoduše se pod skálou podívám do mobilu:D
        Re: Dotaz_mapy29.09.2010
Kubo, mluvíš úplně o něčem jiném.

Zkus se blíže podívat, jak jsou mapy na Lezci uděla

 Rabštejn - povolení k výjezdu.23.09.2010
Myslím, že je docela dobrou zprávou, že sympatičtí noví nájemci hospůdky na Velkém Rabštejně se také postarali o prodej povolenek k parkování před hospůdkou a jelikož jich mají dostatek, bude snad lezení na Ráblu klidnější i pro ty , na které se už nedost

 Wilder Kaiser22.09.2010
Ahoj, chtěl jsem se zeptat,jestli má někdo zkušenosti s lezením v tomto období ve Wilder Kaiser. Máme v plánu tůry v okolí chaty Stripsenjochhaus.
Díky za info a případné rady.
HORE ZDAR
 Re: Wilder Kaiser22.09.2010
V tomhle obdobi kdyz je babi leto tak to je v jiznich stenach parada, kdyz chcije tak nahovno.
  Re: Wilder Kaiser22.09.2010
Kolem Stripsenjochu je otočený všechno k severu a do Steinrinu svítí jenom chvílu kolem oběda. Lepší
   Re: Wilder Kaiser22.09.2010
Díky.
Nemáte náhodou nějaké topa cest kolem VI, VII UIAA??
Ze severu na Fleischbank a
    Re: Wilder Kaiser23.09.2010
Gruttenhutte je pěkná chata, ceny normální (něco přes 3E za pivo, asi 9E za nocleh v pokoji pro člen
   Re: Wilder Kaiser22.09.2010
Díky.
Nemáte náhodou nějaké topa cest kolem VI, VII UIAA??
Ze severu na Fleischbank a
    Re: Wilder Kaiser23.09.2010
     Re: Wilder Kaiser23.09.2010
Díky

 Pocasi v Dolomitech22.09.2010
Kam se díváte na počasí v Dolomitech, prosím?
Dík,
Honza
 Re: Pocasi v Dolomitech22.09.2010
  Re: Pocasi v Dolomitech22.09.2010
 Branické skály22.09.2010
Tušíte, které jsou to ty Branické skály, na které je teď povolené lezení? Jsou to ty plotny cca půl kilometru proti proudu Vltavy od plavečáku v Podolí?
 Re: Branické skály22.09.2010
Jsou to ty skaly asi pul kilaku po proudu od Barrandaku. docela by me zajimalo, jestli tam nekdy nek
  Re: Branické skály22.09.2010
takže jištění je tam veškeré žádné?
   Re: Branické skály22.09.2010
Pravděpodobně se ani neví o nikom kdo by tam měl nějaký prváč či projekt.
    Re: Branické skály22.09.2010
kdysi dávno za komančů tam prej někdo lez, ale na to kdo si maminka už nepomatuje, jenom že to bylo
     Re: Branické skály22.09.2010
Různě v minulosti se tam zkoušelo lézt. Já tam byl ve zhruba roce 1990. Hnus. Lámavé. Moc. Brrr. Něc
      Re: Branické skály22.09.2010
Ahoj, nějaké bližší info? Jména, chci jména! :-)

Teď vážně, pokud víš (pokud někdo ví
       Re: Branické skály22.09.2010
Jména nevím, ale kdysi, když to bylo zakázané (fakt, opravdu, ale opravdu nutné opatření, aby přežil
       Re: Branické skály23.09.2010
Bohužel, žádné výstupce přiřadit ke konkrétní linii nemohu. To byly jen takové pokusy, průzkum, jako
        Re: Branické skály23.09.2010
Určitě před rokem 1985. Ale spíš to jsou cesty někdy z konce 70. let.
         Re: Branické skály10.11.2010
Mimo povolení z roku 2010 bylo na tyto skály povolení také z roku 1998 (tehdy správce HOKR Olympia)

 Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
smazáno editorem
 Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
:)
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička23.09.2010
Myslim ze v Ranpove koutu na euroclimbingu jsou i povedenejsi fotky nez ta, na kterou vedl link smaz
   Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička23.09.2010
Všechno jsou to montáže.
 Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Bull-varni vokurka Tuby Kurka,
a uz vime odkad si ty informace cuca
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
:-D :-D krasna pracicka!
   Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
ten bude nasranej az se probudi, ale dobre mu tak
    Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Jen jestli to neni nejakej PR na HD. Chtelo by to rozbor nejakyho medialniho analytika.
   Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
:D ku*va to mi nedělejte, směju se jak blb a v práci na mě divně koukaj....
 Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Bez napadu. Ale jsem zvedavej co na to reknou mistni puritani, ktery se mohli posrat z osloveni klis
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Rikam nasledujici: Horodoly maji zrejme slaby marketingovy oddeleni, kdyz delaj reklamu bez napadu.
   Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Je to opravdu nečestné a nesportovní. Ale jako wallpaper luxusní...:-))
 Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Hodně gooooood :-)
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Chudak krava!!!
 Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
M A S A K R :)
 Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička22.09.2010
Tak snad už se ti trochu ulevilo...
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička23.09.2010
to je kuba turek?:D

1   ...   828   829   830   831   832   833   834   835   836   837   838   839   840   841   842   843   844   845   846   847   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Dotaz_mapy
Ahoj...Mám melj dotaz...Je možný z map zde na lezci, vytáhnout souřadnice danýho místa? Jde mi konkrétně o Petráč a souřadnice jednotlivejch sektorů...díky moc
martin13:27:55 23.09.2010
odpovědět 
 Re: Dotaz_mapy
Pokud máš mobil s internetem a GPS (popř. s externí GPS), tak se můžeš připojit přes aplikaci Locify a tam přes lezecké mapy tě to dovede až ke kamenům (čili orientaci Ti to usnadní). Je to tady popsáno viz vpravo nahoře Návody: Lezecké mapy.
Připojení je na chvilku a mapy na lezci jsou průběžně upgradovány podle toho jak jezdíme do skal a po světě, nebo pole toho jak nám kdo pošle souřadnice třeba z foťáku atp.
Další možnost máš zobrazit si mapy na Lezci a zároveň na jiném webu a při maximálním přiblížení obšlehnout souřadnici ručně, ale u těch boulderů, zvlášť pokud je jich víc to bude složitější.
martan13:57:02 23.09.2010
odpovědět 
  Re: Dotaz_mapy
Mám klasickou outdoorovou navigaci...takze spis prichazi v uvahu ta druha moznost, zkusit nastrelit....diky za rychlou reakci
martin14:18:20 23.09.2010
odpovědět 
   Re: Dotaz_mapy
Předpokládám, že souřadnice má Lezec uloženy v databázi. Pak by mohlo být velice jednoduché automaticky generovat gpx soubory (např. po oblastech, nebo i pro celou ČR), které lze nahrát do kterékoli outdoorové GPSky.
Jena22:29:59 23.09.2010
odpovědět 
    Re: Dotaz_mapy
Martine, Jeno, je mi líto, ale export souřadnic neuvažuju zavést. Jak jsem několikrát psal, můžete za to přístup všech lezců, kteří berou a nic nedávají.

Nechci vám sahat do svědomí, ale když už taháte navigaci pod skálu, proč se s ostatními nepodělíte o naměřené souřadnice? Stačí je poslat na email. Když umíte import, zvládnete určitě i export, nebo se pletu? Myslím že nepletu, ale je to otrava.

Tuhle otravu provádím pokaždé když jedu do skal a dohledávat souřadnice podle textových popisů ve starých průvodcích je také dobrý sport. Nebýt kluků z Lezce mapy by téměř neexistovaly. Zběžně jsem to spočítal a necelých 5% tvoří souřadnice od ostatních lezců a když z toho vyházím ty které jsem musel explicitně prosit, klesá podíl na 3,1% - to jsou řádově jednotky souřadnic. To za dva roky není mnoho. Přiznám se, že je mi z toho dost smutno.

Dali jsme k dispozici mapy, teď jste na tahu vy. Doufám že to chápete a zkusíte to zněnit.
 Libor10:36:03 24.09.2010
odpovědět 
     Re: Dotaz_mapy
pleteš se...navigaci po skalách netahám...převedení souřadnic do souborů jsem nažádal...bohatě by mi stačilo vedět souřadnici...import taky neumím a export taky ne...jelikož gpx soubory nepoužívám...to jen tak pro doplnění....

jinak mapy jsou samo fajn, jen jsem se poptal zda není někdě nějaká funkce o který nevím...toť vše...jinej význam můj dotaz neměl...
martin20:19:52 28.09.2010
odpovědět 
     Re: Dotaz_mapy
Ahoj,
tak som sa s tym pohral a suradnice z lezca "ukradol", neberte ma ako fanatika ale verim v otvoreny software a nepaci sa mi ze umyselne tieto data skryvate, naozaj ocakavate ze ludia budu prispievat do databazy ku ktorej nemaju otvoreny pristup?
http://www.kolej.mff.cuni.cz/~vesej3am/petrohrad.txt
jove02:50:57 31.10.2010
odpovědět 
    Re: Dotaz_mapy
Předpokládám že to nejde jen principielně.
Celý tenhle web je nastavený tak, aby si ho tvořili uživatelé. Je tu mapa, můžeš se podívat, odkáže tě to na další informace. Když něco chybí můžeš to doplnit, nebo dát dotaz v plén. Předpokládám navíc, že není problém dostat se dnes k mobilu s internetem a externí nebo zabudovanou GPS navigací. Navíc technologie jdou kupředu a většina mobilů má životnost jen tak 2-3 roky, pak máš možnost pořídit za stejnou cenu víc funkcí (nehledě na to jak drahé mobily dnes ztrácejí děti na základní škole, nebo co vám může poskytnout firma služebně). Ostatně myslím, že Lezec.cz je první a jediný server, který tě dovede až pod skálu a ještě ti k tomu umožní podívat se na dlaší informace (třeba poznámky k cestám, nové prvovýstupy z celého světa - cesty které nejsou v průvodcích).
Tvůj nápad má zjevnou výhodu - budeš to mít ve škatulce. Ale hodně nevýhod: kdo by to dělal, ukládal, distribuoval, upgradoval? Data od přispěvatelů za peníze? Nebo zadarmo - to by byl asi konec databáze. Neodkáže tě to k dalším informacím (a doufejme že další plánované vymoženosti to bude umět co nejdříve).
Zkuste se podívat jak to celé vzniká a funguje. Až to půjde, klikneš tady v databázi na cestu a podíváš se do mapy kde jsou ty skály (zatím není propojeno), zobrazíš si z mapy články k oblasti (to už funguje),...
A oproti tomu: Někdo si koupí data, má je ve škatulce, když chce, najde si další data nebo si je uloží na příště v terénu - pro sebe. Co z toho mají ostatní? Prodávat aktualizace map do outdoorových GPSek je možná dobrý job, ale až se bude dát z těch škatulek připojit k internetu, nebo telefonovat (nebo možná to už jde), pak je to pro mne stejné jako mobil s internetem a GPS. Pak mám jasnou volbu - mobil, malý, jeden spotřebič ke kterému potřebuju jen jednu nabíječku. (Nechci s sebou nosti x přístrojů a mít všude x nabíječek - doma, v práci, jednu cestovní, jednu u přítelkyně,...). A otázka přesnosti a komfortu přístroje je pak stejná jako u čehokoliv jiného - cena. Je někdo ochotný jednorázově zapaltit za data do navigace? = může se krátce připojit k internetu podle potřeby.
Minimálně čeští horolezci vždy vozili ze světa domů informace pro další výpravy, expedice, výkony a zážitky, obkreslovali mapy, psali průvodce na cizinu, získávali kontakty,...
Zde je možnost zdarma využít informace, jejichž hranice jsou natolik velké, nakolik se o další informace chtějí dělit ostatní. A co je jednodušší? Přidat již jednou zjištnou informaci na český web, nebo jí napříště vždy vyhledávat v cizím jazyce? Krom toho samotné nasměrování v češtině na cizojazyčnou stránku také dost pomůže (představa že hledám informace v čínštině nebo maďarštině,...).
Možná mám s těmi mapami omezené uvažování, nebo neznám GPS přístroje a možnosti, pište, rád se poučím.
 martan10:44:01 24.09.2010
odpovědět 
     Re: Dotaz_mapy
Proč to neřekneš jednoduše? Administrátoři Lezce prostě odřízli část kódu k mapě, na které jsou zakresleny skály. Zakázali tak uživatelům stahovat souřadnice do svých přístrojů (počítačů, navigací, mobilů...)
Kuba Turek22:25:31 28.09.2010
odpovědět 
      Re: Dotaz_mapy
Jednoduše: :)
Nepovoleno neznamená zakázáno, viz návod na okoukání souřadnice nahoře.
Na další nové souřadnice od horolezců se těšíme.
 martan22:31:43 28.09.2010
odpovědět 
       Re: Dotaz_mapy
...no prostě si to jednoduše nestáhneš a musíš dělat poměrně složité operace, abys zákaz/nepovolení obešel. Lezec.cz si tyhle údaje nechává pro sebe, ačkoliv technologie Google by jednoduše umožňovala stažení.
Kuba Turek02:14:54 29.09.2010
odpovědět 
        Re: Dotaz_mapy
Úplně jednoduše se pod skálou podívám do mobilu:D
 martan09:03:13 29.09.2010
odpovědět 
        Re: Dotaz_mapy
Kubo, mluvíš úplně o něčem jiném.

Zkus se blíže podívat, jak jsou mapy na Lezci udělané. Není to žádná klikačka v předpřipraveném a omezeném produktu (to o čem píšeš ty). Je to samostatná aplikace za kterou jsou hodiny práce.

Tedy žádný zákaz exportu. Ten export tam vůbec není. Na to, abych jej do map dodělal chci vidět alespoň vůli od ostatních.

Javor?
 libor10:59:25 29.09.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192415)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Zapadlá vesnice I Skály u Kamenického šenova
Vesnická zábava V Skály u Kamenického šenova
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (19)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (18)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1159 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1458 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1426 
 Neřeším to – lezu vše 
 1124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi