Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bouldering na Opavsku 24.09.2010 Nevíte někdo o jakékoliv vhodné lokalitě na bouldrování v okolí Opavy či v Jeseníkách? Dík za info!
  Re: Bouldering na Opavsku 24.09.2010 Tendon Blok:)
    Re: Bouldering na Opavsku 25.09.2010 EH! Myslel jsem přírodní bouldering! Kružberk nepočítám...
      Re: Bouldering na Opavsku 26.09.2010 sadrovcove lomy Kobeřice
        Re: Bouldering na Opavsku 28.09.2010 ty tam chodis? sem myslel, ze tam je zakaz vstupu..
          Re: Bouldering na Opavsku 29.09.2010 ďura v plotě nězna zakaz. atraktivni smery su naznačene hnědum šipkum (moc kni nečuchej zapoměl sem
            Re: Bouldering na Opavsku 29.09.2010 heh :o) az prestane chcat, sednu na kolo a pojedu to omrknout.... a diky :o)
Hlubočepy - nalezené lano 23.09.2010 23.9. jsem našel v Hlubočepích starší lano, kdo ho postrádá, ať se mi ozve do 14 dní, nebo bude použito jako přidržovací lano pro přístup pod Velkou plotnu. Mail: martin tečka viteznik zavivináč gmail tečka com.
Rabštejn 23.09.2010 Hoj, nevíte jestli je někde na netu průvodce na Rabštejn, kde by byla zanesena i cesta Výpadek rozumu? V tom kterej se dá najít to neni a na lezci průvodce neni.
      Re: RabštejnGoogle 24.09.2010 Co není můžete doplnit...
A co Hlavolam 9+ od Krkavce?
  Re: Rabštejn 24.09.2010 na netu nevím ale výpadek rozumu je zapsaný v tištěném průvodci.
  Re: Rabštejn 24.09.2010 Výpadek rozumu je pouze zapsaný v posledním tištěném průvodci (Jeseníky od Vogela, vyšlo někdy 1995-
    Re: Rabštejn 24.09.2010 V novém průvodci bude :-).
Jižní Kežmarák 23.09.2010 Ahoj, chtěli bychom si se ženou dát nějakou pohodovou lehkou cestu na sluníčku v J. stěně Kežmaráku. Je lepší levý Puškáš anebo Birkenmajer? Že je to podobné vím, proto se ptám.
Díky za odpověď a hore zdar
  Re: Jižní Kežmarák 23.09.2010 Lepší z těch dvou je Obrovský kút:-).
Ten Binkenmajer je prej orientačně krapet náročnější, n
    Re: Jižní Kežmarák 24.09.2010 Souhlas
  Re: Jižní Kežmarák 23.09.2010 Levý Puškáš je hezčí. Nebo Pravý, ten je taky dobrý
    Re: Jižní Kežmarák 24.09.2010 Puskasi jsou pohodovi a obtiznostne i orientacne, Birkenmajer mi prijde jednak orientacne ne zcela t
      Re: Jižní Kežmarák 24.09.2010 To platí i o sestupu
        Re: Jižní Kežmarák 26.09.2010 Urcite pohodovejsi je levy Puskas: pevna skala, dobra orientace, dole na rampe standy v borech a nyt
          Re: Jižní Kežmarák 26.09.2010 Mi se dneska vrátili z Kežmaráku a lezli jsme Mariše-Špátnika. Puškáše lezli vedle nás dva lidičky z
            Re: Jižní Kežmarák 26.09.2010 Ved na dnes bola totalne nahovno predpoved, co nepozeraju spravy?
              Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Ráno a dopoledne bylo slušně, ale pak kolem 11 se to změnilo. Mi jsme taky nastoupili dost pozdě, as
                Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Ved ano, na poobedie hlasili silny vietor a dazd, rano bolo slnecno.
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Tak to hlasili spatne, protoze neprselo.
                Re: Jižní Kežmarák 28.09.2010 Výsledek?
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Tyvole tam se teda děly věci. Btw. ten maďarskej turista s 13tiletou holkou byli docela borci - šli
                Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 možná kdybyste jim pomohli nemusel tam ten typek stravit dve noci, ale hlavne ze jste byli v teple v
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 A co měli hlásit když se jim v tu chvíli ještě nic nestalo? Jako že vedle nás lezou nějací poláci a
            Re: Jižní Kežmarák 01.10.2010 Dovolím si opravu lezli jste asi Martiše - Špánika( Jindro Martiš a jano Špánik).
  Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Birkenmajer je hnus. Nestojí za to to lézt. Sestup je náročnější než výstup.
    Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Nejlepčí z těch lehčích je stejně Obrovský kút. Z něj můžěš i slanit cestou "Tulák po hvězdách&
      Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Kubo, prosim Te, jak bys zhodnotil "Tulaka po hvezdach"? Ptal jsem se na nej 3 lidi co to
        Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Kuba nejsu, ale cestu sme lezli. Na to, že to má být jedna z nejhezčích cest v Tatrách, tak žádná hi
        Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Kubo Ty seš borec,poraď.Jak dal na Kežmarským.
        Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 No já tuláka lezl před deseti lety a od té doby prej Becko cestu eště dojistil. My jsme tam v té dlo
          Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 ..eště jsem se zapoměl vyjádřit k tej obtížnosti. Papírově nejtěžší je délka pod plotnou-převísek. P
            Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 ak mozem povedat za mna (liezol som tulaka pred 5 rokmi takze mozno uz som cosi pozabudol), platna m
              Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Jsou navrtane standy v Birkenmajerovi, celou stenou az nahoru, vzdy velke nerezove oko ve dvou dirac
                Re: Jižní Kežmarák 28.09.2010 Růžový spreje? Tyvoe!
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 JJ, tajky mě ta výraznost dost překvapila...je to vidět hodně "dobře".
                Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Nastup do krissakovych platni je nizsie ako ten kruh oznaceny ruzovym sprejom. nastastie ten ruzovy
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Co se tyce predposledniho kruhu tak jsem mozna mel napsat v prostoru odboceni Krissaka, videl jsem t
                    Re: Jižní Kežmarák 30.09.2010 Do krissaka sa da natraverzovat aj od kruhu ktory je tam teraz osadeny, ale cesta alebo traverz kadi
Dotaz_mapy 23.09.2010 Ahoj...Mám melj dotaz...Je možný z map zde na lezci, vytáhnout souřadnice danýho místa? Jde mi konkrétně o Petráč a souřadnice jednotlivejch sektorů...díky moc
  Re: Dotaz_mapy 23.09.2010 Pokud máš mobil s internetem a GPS (popř. s externí GPS), tak se můžeš připojit přes aplikaci Locify
    Re: Dotaz_mapy 23.09.2010 Mám klasickou outdoorovou navigaci...takze spis prichazi v uvahu ta druha moznost, zkusit nastrelit.
      Re: Dotaz_mapy 23.09.2010 Předpokládám, že souřadnice má Lezec uloženy v databázi. Pak by mohlo být velice jednoduché automati
        Re: Dotaz_mapy 24.09.2010 Martine, Jeno, je mi líto, ale export souřadnic neuvažuju zavést. Jak jsem několikrát psal, můžete z
          Re: Dotaz_mapy 28.09.2010 pleteš se...navigaci po skalách netahám...převedení souřadnic do souborů jsem nažádal...bohatě by mi
          Re: Dotaz_mapy 31.10.2010 Ahoj,
tak som sa s tym pohral a suradnice z lezca "ukradol", neberte ma ako fanati
        Re: Dotaz_mapy 24.09.2010 Předpokládám že to nejde jen principielně.
Celý tenhle web je nastavený tak, aby si ho tvořil
          Re: Dotaz_mapy 28.09.2010 Proč to neřekneš jednoduše? Administrátoři Lezce prostě odřízli část kódu k mapě, na které jsou zakr
            Re: Dotaz_mapy 28.09.2010 Jednoduše: :)
Nepovoleno neznamená zakázáno, viz návod na okoukání souřadnice nahoře.
              Re: Dotaz_mapy 29.09.2010 ...no prostě si to jednoduše nestáhneš a musíš dělat poměrně složité operace, abys zákaz/nepovolení
                Re: Dotaz_mapy 29.09.2010 Úplně jednoduše se pod skálou podívám do mobilu:D
                Re: Dotaz_mapy 29.09.2010 Kubo, mluvíš úplně o něčem jiném.
Zkus se blíže podívat, jak jsou mapy na Lezci uděla
Rabštejn - povolení k výjezdu. 23.09.2010 Myslím, že je docela dobrou zprávou, že sympatičtí noví nájemci hospůdky na Velkém Rabštejně se také postarali o prodej povolenek k parkování před hospůdkou a jelikož jich mají dostatek, bude snad lezení na Ráblu klidnější i pro ty , na které se už nedost
Wilder Kaiser 22.09.2010 Ahoj, chtěl jsem se zeptat,jestli má někdo zkušenosti s lezením v tomto období ve Wilder Kaiser. Máme v plánu tůry v okolí chaty Stripsenjochhaus.
Díky za info a případné rady.
HORE ZDAR
  Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 V tomhle obdobi kdyz je babi leto tak to je v jiznich stenach parada, kdyz chcije tak nahovno.
    Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 Kolem Stripsenjochu je otočený všechno k severu a do Steinrinu svítí jenom chvílu kolem oběda. Lepší
      Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 Díky.
Nemáte náhodou nějaké topa cest kolem VI, VII UIAA??
Ze severu na Fleischbank a
        Re: Wilder Kaiser 23.09.2010 Gruttenhutte je pěkná chata, ceny normální (něco přes 3E za pivo, asi 9E za nocleh v pokoji pro člen
      Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 Díky.
Nemáte náhodou nějaké topa cest kolem VI, VII UIAA??
Ze severu na Fleischbank a
        Re: Wilder Kaiser 23.09.2010
          Re: Wilder Kaiser 23.09.2010 Díky
  Re: Branické skály 22.09.2010 Jsou to ty skaly asi pul kilaku po proudu od Barrandaku. docela by me zajimalo, jestli tam nekdy nek
    Re: Branické skály 22.09.2010 takže jištění je tam veškeré žádné?
      Re: Branické skály 22.09.2010 Pravděpodobně se ani neví o nikom kdo by tam měl nějaký prváč či projekt.
        Re: Branické skály 22.09.2010 kdysi dávno za komančů tam prej někdo lez, ale na to kdo si maminka už nepomatuje, jenom že to bylo
          Re: Branické skály 22.09.2010 Různě v minulosti se tam zkoušelo lézt. Já tam byl ve zhruba roce 1990. Hnus. Lámavé. Moc. Brrr. Něc
            Re: Branické skály 22.09.2010 Ahoj, nějaké bližší info? Jména, chci jména! :-)
Teď vážně, pokud víš (pokud někdo ví
              Re: Branické skály 22.09.2010 Jména nevím, ale kdysi, když to bylo zakázané (fakt, opravdu, ale opravdu nutné opatření, aby přežil
              Re: Branické skály 23.09.2010 Bohužel, žádné výstupce přiřadit ke konkrétní linii nemohu. To byly jen takové pokusy, průzkum, jako
                Re: Branické skály 23.09.2010 Určitě před rokem 1985. Ale spíš to jsou cesty někdy z konce 70. let.
                  Re: Branické skály 10.11.2010 Mimo povolení z roku 2010 bylo na tyto skály povolení také z roku 1998 (tehdy správce HOKR Olympia)
    Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 23.09.2010 Myslim ze v Ranpove koutu na euroclimbingu jsou i povedenejsi fotky nez ta, na kterou vedl link smaz
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 23.09.2010 Všechno jsou to montáže.
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Bull-varni vokurka Tuby Kurka,
a uz vime odkad si ty informace cuca
    Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 :-D :-D krasna pracicka!
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 ten bude nasranej az se probudi, ale dobre mu tak
        Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Jen jestli to neni nejakej PR na HD. Chtelo by to rozbor nejakyho medialniho analytika.
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 :D ku*va to mi nedělejte, směju se jak blb a v práci na mě divně koukaj....
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Bez napadu. Ale jsem zvedavej co na to reknou mistni puritani, ktery se mohli posrat z osloveni klis
    Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Rikam nasledujici: Horodoly maji zrejme slaby marketingovy oddeleni, kdyz delaj reklamu bez napadu.
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Je to opravdu nečestné a nesportovní. Ale jako wallpaper luxusní...:-))
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Tak snad už se ti trochu ulevilo...
1
...
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
...
2263
Rabštejn Hoj, nevíte jestli je někde na netu průvodce na Rabštejn, kde by byla zanesena i cesta Výpadek rozumu? V tom kterej se dá najít to neni a na lezci průvodce neni. JJ 20:43:51 23.09.2010odpovědět
    Re: RabštejnGoogle jenže ani tam to není....
myslím, že na webu to není... 22:17:01 23.09.2010odpovědět
      Re: RabštejnGoogle Co není můžete doplnit...
A co Hlavolam 9+ od Krkavce? martan 11:55:42 24.09.2010odpovědět
  Re: Rabštejn na netu nevím ale výpadek rozumu je zapsaný v tištěném průvodci. martin 12:52:29 24.09.2010odpovědět
  Re: Rabštejn Výpadek rozumu je pouze zapsaný v posledním tištěném průvodci (Jeseníky od Vogela, vyšlo někdy 1995-6). Nákres té stěny s těžkýma cestama tam nebyl. Když jsem se na to kdysi ptal, tak je to prý ta nejpravější :-) DavidK 15:06:17 24.09.2010odpovědět
    Re: Rabštejn V novém průvodci bude :-). Vlk 17:43:53 24.09.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: