Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bouldering na Opavsku 24.09.2010 Nevíte někdo o jakékoliv vhodné lokalitě na bouldrování v okolí Opavy či v Jeseníkách? Dík za info!
  Re: Bouldering na Opavsku 24.09.2010 Tendon Blok:)
    Re: Bouldering na Opavsku 25.09.2010 EH! Myslel jsem přírodní bouldering! Kružberk nepočítám...
      Re: Bouldering na Opavsku 26.09.2010 sadrovcove lomy Kobeřice
        Re: Bouldering na Opavsku 28.09.2010 ty tam chodis? sem myslel, ze tam je zakaz vstupu..
          Re: Bouldering na Opavsku 29.09.2010 ďura v plotě nězna zakaz. atraktivni smery su naznačene hnědum šipkum (moc kni nečuchej zapoměl sem
            Re: Bouldering na Opavsku 29.09.2010 heh :o) az prestane chcat, sednu na kolo a pojedu to omrknout.... a diky :o)
Hlubočepy - nalezené lano 23.09.2010 23.9. jsem našel v Hlubočepích starší lano, kdo ho postrádá, ať se mi ozve do 14 dní, nebo bude použito jako přidržovací lano pro přístup pod Velkou plotnu. Mail: martin tečka viteznik zavivináč gmail tečka com.
Rabštejn 23.09.2010 Hoj, nevíte jestli je někde na netu průvodce na Rabštejn, kde by byla zanesena i cesta Výpadek rozumu? V tom kterej se dá najít to neni a na lezci průvodce neni.
      Re: RabštejnGoogle 24.09.2010 Co není můžete doplnit...
A co Hlavolam 9+ od Krkavce?
  Re: Rabštejn 24.09.2010 na netu nevím ale výpadek rozumu je zapsaný v tištěném průvodci.
  Re: Rabštejn 24.09.2010 Výpadek rozumu je pouze zapsaný v posledním tištěném průvodci (Jeseníky od Vogela, vyšlo někdy 1995-
    Re: Rabštejn 24.09.2010 V novém průvodci bude :-).
Jižní Kežmarák 23.09.2010 Ahoj, chtěli bychom si se ženou dát nějakou pohodovou lehkou cestu na sluníčku v J. stěně Kežmaráku. Je lepší levý Puškáš anebo Birkenmajer? Že je to podobné vím, proto se ptám.
Díky za odpověď a hore zdar
  Re: Jižní Kežmarák 23.09.2010 Lepší z těch dvou je Obrovský kút:-).
Ten Binkenmajer je prej orientačně krapet náročnější, n
    Re: Jižní Kežmarák 24.09.2010 Souhlas
  Re: Jižní Kežmarák 23.09.2010 Levý Puškáš je hezčí. Nebo Pravý, ten je taky dobrý
    Re: Jižní Kežmarák 24.09.2010 Puskasi jsou pohodovi a obtiznostne i orientacne, Birkenmajer mi prijde jednak orientacne ne zcela t
      Re: Jižní Kežmarák 24.09.2010 To platí i o sestupu
        Re: Jižní Kežmarák 26.09.2010 Urcite pohodovejsi je levy Puskas: pevna skala, dobra orientace, dole na rampe standy v borech a nyt
          Re: Jižní Kežmarák 26.09.2010 Mi se dneska vrátili z Kežmaráku a lezli jsme Mariše-Špátnika. Puškáše lezli vedle nás dva lidičky z
            Re: Jižní Kežmarák 26.09.2010 Ved na dnes bola totalne nahovno predpoved, co nepozeraju spravy?
              Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Ráno a dopoledne bylo slušně, ale pak kolem 11 se to změnilo. Mi jsme taky nastoupili dost pozdě, as
                Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Ved ano, na poobedie hlasili silny vietor a dazd, rano bolo slnecno.
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Tak to hlasili spatne, protoze neprselo.
                Re: Jižní Kežmarák 28.09.2010 Výsledek?
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Tyvole tam se teda děly věci. Btw. ten maďarskej turista s 13tiletou holkou byli docela borci - šli
                Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 možná kdybyste jim pomohli nemusel tam ten typek stravit dve noci, ale hlavne ze jste byli v teple v
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 A co měli hlásit když se jim v tu chvíli ještě nic nestalo? Jako že vedle nás lezou nějací poláci a
            Re: Jižní Kežmarák 01.10.2010 Dovolím si opravu lezli jste asi Martiše - Špánika( Jindro Martiš a jano Špánik).
  Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Birkenmajer je hnus. Nestojí za to to lézt. Sestup je náročnější než výstup.
    Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Nejlepčí z těch lehčích je stejně Obrovský kút. Z něj můžěš i slanit cestou "Tulák po hvězdách&
      Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Kubo, prosim Te, jak bys zhodnotil "Tulaka po hvezdach"? Ptal jsem se na nej 3 lidi co to
        Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Kuba nejsu, ale cestu sme lezli. Na to, že to má být jedna z nejhezčích cest v Tatrách, tak žádná hi
        Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Kubo Ty seš borec,poraď.Jak dal na Kežmarským.
        Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 No já tuláka lezl před deseti lety a od té doby prej Becko cestu eště dojistil. My jsme tam v té dlo
          Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 ..eště jsem se zapoměl vyjádřit k tej obtížnosti. Papírově nejtěžší je délka pod plotnou-převísek. P
            Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 ak mozem povedat za mna (liezol som tulaka pred 5 rokmi takze mozno uz som cosi pozabudol), platna m
              Re: Jižní Kežmarák 27.09.2010 Jsou navrtane standy v Birkenmajerovi, celou stenou az nahoru, vzdy velke nerezove oko ve dvou dirac
                Re: Jižní Kežmarák 28.09.2010 Růžový spreje? Tyvoe!
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 JJ, tajky mě ta výraznost dost překvapila...je to vidět hodně "dobře".
                Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Nastup do krissakovych platni je nizsie ako ten kruh oznaceny ruzovym sprejom. nastastie ten ruzovy
                  Re: Jižní Kežmarák 29.09.2010 Co se tyce predposledniho kruhu tak jsem mozna mel napsat v prostoru odboceni Krissaka, videl jsem t
                    Re: Jižní Kežmarák 30.09.2010 Do krissaka sa da natraverzovat aj od kruhu ktory je tam teraz osadeny, ale cesta alebo traverz kadi
Dotaz_mapy 23.09.2010 Ahoj...Mám melj dotaz...Je možný z map zde na lezci, vytáhnout souřadnice danýho místa? Jde mi konkrétně o Petráč a souřadnice jednotlivejch sektorů...díky moc
  Re: Dotaz_mapy 23.09.2010 Pokud máš mobil s internetem a GPS (popř. s externí GPS), tak se můžeš připojit přes aplikaci Locify
    Re: Dotaz_mapy 23.09.2010 Mám klasickou outdoorovou navigaci...takze spis prichazi v uvahu ta druha moznost, zkusit nastrelit.
      Re: Dotaz_mapy 23.09.2010 Předpokládám, že souřadnice má Lezec uloženy v databázi. Pak by mohlo být velice jednoduché automati
        Re: Dotaz_mapy 24.09.2010 Martine, Jeno, je mi líto, ale export souřadnic neuvažuju zavést. Jak jsem několikrát psal, můžete z
          Re: Dotaz_mapy 28.09.2010 pleteš se...navigaci po skalách netahám...převedení souřadnic do souborů jsem nažádal...bohatě by mi
          Re: Dotaz_mapy 31.10.2010 Ahoj,
tak som sa s tym pohral a suradnice z lezca "ukradol", neberte ma ako fanati
        Re: Dotaz_mapy 24.09.2010 Předpokládám že to nejde jen principielně.
Celý tenhle web je nastavený tak, aby si ho tvořil
          Re: Dotaz_mapy 28.09.2010 Proč to neřekneš jednoduše? Administrátoři Lezce prostě odřízli část kódu k mapě, na které jsou zakr
            Re: Dotaz_mapy 28.09.2010 Jednoduše: :)
Nepovoleno neznamená zakázáno, viz návod na okoukání souřadnice nahoře.
              Re: Dotaz_mapy 29.09.2010 ...no prostě si to jednoduše nestáhneš a musíš dělat poměrně složité operace, abys zákaz/nepovolení
                Re: Dotaz_mapy 29.09.2010 Úplně jednoduše se pod skálou podívám do mobilu:D
                Re: Dotaz_mapy 29.09.2010 Kubo, mluvíš úplně o něčem jiném.
Zkus se blíže podívat, jak jsou mapy na Lezci uděla
Rabštejn - povolení k výjezdu. 23.09.2010 Myslím, že je docela dobrou zprávou, že sympatičtí noví nájemci hospůdky na Velkém Rabštejně se také postarali o prodej povolenek k parkování před hospůdkou a jelikož jich mají dostatek, bude snad lezení na Ráblu klidnější i pro ty , na které se už nedost
Wilder Kaiser 22.09.2010 Ahoj, chtěl jsem se zeptat,jestli má někdo zkušenosti s lezením v tomto období ve Wilder Kaiser. Máme v plánu tůry v okolí chaty Stripsenjochhaus.
Díky za info a případné rady.
HORE ZDAR
  Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 V tomhle obdobi kdyz je babi leto tak to je v jiznich stenach parada, kdyz chcije tak nahovno.
    Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 Kolem Stripsenjochu je otočený všechno k severu a do Steinrinu svítí jenom chvílu kolem oběda. Lepší
      Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 Díky.
Nemáte náhodou nějaké topa cest kolem VI, VII UIAA??
Ze severu na Fleischbank a
        Re: Wilder Kaiser 23.09.2010 Gruttenhutte je pěkná chata, ceny normální (něco přes 3E za pivo, asi 9E za nocleh v pokoji pro člen
      Re: Wilder Kaiser 22.09.2010 Díky.
Nemáte náhodou nějaké topa cest kolem VI, VII UIAA??
Ze severu na Fleischbank a
        Re: Wilder Kaiser 23.09.2010
          Re: Wilder Kaiser 23.09.2010 Díky
  Re: Branické skály 22.09.2010 Jsou to ty skaly asi pul kilaku po proudu od Barrandaku. docela by me zajimalo, jestli tam nekdy nek
    Re: Branické skály 22.09.2010 takže jištění je tam veškeré žádné?
      Re: Branické skály 22.09.2010 Pravděpodobně se ani neví o nikom kdo by tam měl nějaký prváč či projekt.
        Re: Branické skály 22.09.2010 kdysi dávno za komančů tam prej někdo lez, ale na to kdo si maminka už nepomatuje, jenom že to bylo
          Re: Branické skály 22.09.2010 Různě v minulosti se tam zkoušelo lézt. Já tam byl ve zhruba roce 1990. Hnus. Lámavé. Moc. Brrr. Něc
            Re: Branické skály 22.09.2010 Ahoj, nějaké bližší info? Jména, chci jména! :-)
Teď vážně, pokud víš (pokud někdo ví
              Re: Branické skály 22.09.2010 Jména nevím, ale kdysi, když to bylo zakázané (fakt, opravdu, ale opravdu nutné opatření, aby přežil
              Re: Branické skály 23.09.2010 Bohužel, žádné výstupce přiřadit ke konkrétní linii nemohu. To byly jen takové pokusy, průzkum, jako
                Re: Branické skály 23.09.2010 Určitě před rokem 1985. Ale spíš to jsou cesty někdy z konce 70. let.
                  Re: Branické skály 10.11.2010 Mimo povolení z roku 2010 bylo na tyto skály povolení také z roku 1998 (tehdy správce HOKR Olympia)
    Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 23.09.2010 Myslim ze v Ranpove koutu na euroclimbingu jsou i povedenejsi fotky nez ta, na kterou vedl link smaz
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 23.09.2010 Všechno jsou to montáže.
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Bull-varni vokurka Tuby Kurka,
a uz vime odkad si ty informace cuca
    Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 :-D :-D krasna pracicka!
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 ten bude nasranej az se probudi, ale dobre mu tak
        Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Jen jestli to neni nejakej PR na HD. Chtelo by to rozbor nejakyho medialniho analytika.
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 :D ku*va to mi nedělejte, směju se jak blb a v práci na mě divně koukaj....
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Bez napadu. Ale jsem zvedavej co na to reknou mistni puritani, ktery se mohli posrat z osloveni klis
    Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Rikam nasledujici: Horodoly maji zrejme slaby marketingovy oddeleni, kdyz delaj reklamu bez napadu.
      Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Je to opravdu nečestné a nesportovní. Ale jako wallpaper luxusní...:-))
  Re: Klisnička je passé, teď vládne kravička 22.09.2010 Tak snad už se ti trochu ulevilo...
1
...
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
847
...
2263
Hlubočepy - nalezené lano 23.9. jsem našel v Hlubočepích starší lano, kdo ho postrádá, ať se mi ozve do 14 dní, nebo bude použito jako přidržovací lano pro přístup pod Velkou plotnu. Mail: martin tečka viteznik zavivináč gmail tečka com. Martin Viteznik 22:47:32 23.09.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: