Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Hledám spacák 28.09.2010 Ahoj, minulý víkend (18.9) jsem na Pálavě v Horních Věstonicích na lavičkách nechal spacák Prima Tulák, šedočerný. Je starý, ale můj jedinný. Prosím nálezce o navácení. Odměna ho nemine. Díky!
  Re: Hledám spacák 28.09.2010 cha cha chi chi cháááááá
  Re: Hledám spacák 28.09.2010 tak to je naše zapomenulý nerezový nádobí před třema tejdnama slabej odvar :D.
    Re: Hledám spacák 30.09.2010 Nějaký železo z pálavi mám u sebe, psal sem to tu před časem.
Pomoc 28.09.2010 Dobrý deň, chcela by som sa opytat či mi neviete poradit nieaky kontakt na organizaciu(alebo jednotlivcov) ktorá usporiadava vypravy na severny pol.
Permit 28.09.2010 Ahoj.Nevíte někdo,jestli je potřeba mít, na trek okolo Dhaulágiri, nějaký trekingový permit.??? Dík za odpověď.Honza
  Re: Permit 28.09.2010 Posli si dotaz na sat@wlink.com.np
Radek
  Re: Švýcarská dálniční známka 27.09.2010 Zkus to přes inzerci:)
Marťan, toho času také v Praze.
    Re: Švýcarská dálniční známka 27.09.2010 A kdy u nás bude půjčovna Švýcarských známek? Třeba na 20kč/den...
cepin 27.09.2010 Cau lidi, nechal sem na matterhornu nad horni mosleyplatte (primo nad bivakem solvayhütte) cervenej cepin stubai. Kdybyste tam nahodou vyrazil, tak ho vemte sebou. dik
straza
  Re: cepin 29.09.2010 :o)
Ferratovy set 27.09.2010 Ahojte,
chtel jsem se zeptat, chtel bych vymenit karabky u ferratoveho setu za celodlanove. Je to pres majlonky v pohode? Pripadne nejaky jiny napad jak je tam dostat? Diky moc.
Hore zdar
  Re: Ferratovy set 27.09.2010 Podle mně je lepší koupit druhý set. Jinak v pohodě to samozřejmě není. Mailonka je karabina, která
    Re: Ferratovy set 27.09.2010 Diky moc za odpoved. Asi to tak stejne dopadne, ale spis kvuli vaze. Neverim, ze by tu slo o bocni n
      Re: Ferratovy set 27.09.2010 a co kdyby si zagumičkovala mailonky aby se nehejbaly nebo to omotala tejpou..
        Re: Ferratovy set 27.09.2010 Vubec bych se toho nebal...vzhledem k tomu co se tam děje nevidim jedinej duvod proč to nespojit mai
      Re: Ferratovy set 28.09.2010 zkus zavolat do singingrocku, treba ti to presijou. pokud to je jejich set zadny problem.
G II. 27.09.2010 Dokument věnovaný úspěšné české expedici Double Gasherbrum, kdo nestihl premieru v tv zde se mužete podívat: http:
Opera 25.09.2010 Tak jsem to letos opět úspěšně provihnul:)
Novinky.cz: V pražské Šárce se uskutečnilo ojedinělé představení opery Libuše.
http://tinyu
Kalhoty teton 25.09.2010 zdar,
nosite nekdo Teton gate od highpointu na lyze? jas em si je jkoupil ale zjistil sem ze je nenautahnu prez preskac...jedine s rozepnutym klinem..ale ten po navliknuti nejde zaponout.Chtel bych proto vedet jestli mi nebdue do bot padar snih.dik
  Re: Kalhoty teton 26.09.2010 Normálně je natahuju přes přeskáč s rozepnutým klínem (od toho tam asi je, jinak nevim) a není s tim
    Re: Kalhoty teton 26.09.2010 To je pravda. snih tam nepada, akorat kdyz hodis tygra.
Bouldering na Opavsku 24.09.2010 Nevíte někdo o jakékoliv vhodné lokalitě na bouldrování v okolí Opavy či v Jeseníkách? Dík za info!
  Re: Bouldering na Opavsku 24.09.2010 Tendon Blok:)
    Re: Bouldering na Opavsku 25.09.2010 EH! Myslel jsem přírodní bouldering! Kružberk nepočítám...
      Re: Bouldering na Opavsku 26.09.2010 sadrovcove lomy Kobeřice
        Re: Bouldering na Opavsku 28.09.2010 ty tam chodis? sem myslel, ze tam je zakaz vstupu..
          Re: Bouldering na Opavsku 29.09.2010 ďura v plotě nězna zakaz. atraktivni smery su naznačene hnědum šipkum (moc kni nečuchej zapoměl sem
            Re: Bouldering na Opavsku 29.09.2010 heh :o) az prestane chcat, sednu na kolo a pojedu to omrknout.... a diky :o)
1
...
827
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
846
...
2263
Hledám spacák Ahoj, minulý víkend (18.9) jsem na Pálavě v Horních Věstonicích na lavičkách nechal spacák Prima Tulák, šedočerný. Je starý, ale můj jedinný. Prosím nálezce o navácení. Odměna ho nemine. Díky! tulak 15:39:47 28.09.2010odpovědět
  Re: Hledám spacák cha cha chi chi cháááááá koláč 17:36:23 28.09.2010odpovědět
  Re: Hledám spacák tak to je naše zapomenulý nerezový nádobí před třema tejdnama slabej odvar :D. teevee 22:10:40 28.09.2010odpovědět
    Re: Hledám spacák Nějaký železo z pálavi mám u sebe, psal sem to tu před časem. jožin 09:26:35 30.09.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: