Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o radu. Chci koupit bundu a rozhoduji se mezi Tilak Evolution a Raptorem. Používat ji chci na zimní hory ( choďáky - Tatry, Alpy apd. ), lyžování a celkově do nepohody:-). Pokud máte někdo zkušenosti, Předem díky za ra
  Re: Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 mam zkusenost s obouma ale vice mi sedi evolution ani vlastne nedokazu rici proc, fukcne jsou obe bu
    Re: Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 Díky, jsem taky víc nakloněný Evolutionu, ale je to zvláštní, rozdíl v ceně je cca 200kč, ale dočetl
      Re: Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 mam raptora a sedí perfektne a strihovo sa mi zdá lepsia ako evolution. ale evolution ma vyšší golie
        Re: Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 Být tebou, rozhodoval bych se na základě střihu. Absolvoval jsem podobné dilema jako ty před rokem.
          Re: Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 Taky mně na lezení víc sedí Raptor. Trochu mně sere, že když dám do kapes u hlavního zipu nějaké věc
            Re: Tilak Evolution vs Raptor 14.09.2015 hlavně bacha na ty vodě "odolný" zipy...
      Re: Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 evolution mam rok a neco a uplne v poho krome male dirky na zapesti od varice a mozna trochu na rame
        Re: Tilak Evolution vs Raptor 13.09.2015 Jestli za rok propouští, tak to je u bundy za 10 táců slušnej úlet.
        Re: Tilak Evolution vs Raptor 14.09.2015 35 vikendu za rok? 35x si lezl ve vysokych horach za sezonu? podle me to moc resite. na 90% akci sta
  Re: Tilak Evolution vs Raptor 06.08.2011 Současný Evolution i Raptor jsou maj se svejma dokonalejma předchůdcema společný pouze názvy. Hlavně
    Re: Tilak Evolution vs Raptor 11.09.2015 Přesně tak. BTW pokud by někdo prodával raptora nebo evolušna z těch let (cca 2005) velkosti M, ihne
      Re: Tilak Evolution vs Raptor 13.09.2015 Já bych ti klidně z roku 2004 Raptora prodal, je v pohodě zvenku, ale zevnitř už je hotovej a proteč
        Re: Tilak Evolution vs Raptor 23.09.2015 Včera jsem na základě příspěvků víše koukal na oba Tilaky a schválně jsem si zkusil i Millet K Jacke
Tilak Evolution vs Raptor 30.09.2010 Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o radu. Chci koupit bundu a rozhoduji se mezi Tilak Evolution a Raptorem. Používat ji chci na zimní hory ( choďáky - Tatry, Alpy apd. ), lyžování a celkově do nepohody:-). Pokud máte někdo zkušenosti, Předem díky za ra
Lezecky 30.09.2010 Koupil jsem si lezecky, kdyz jsem si je v krame zkousel, tak me bolel palec, ale prodavac ze to prej bude OK. Byl jsem v nich lezt dvakrat a problem je ze jsou do spicky, palec tlaci k ose chodidla a pekne to boli. Potreti uz nepujdu, nejsem masochista.
  Re: Lezecky 30.09.2010 nikto..kazdeho tlacia, pozeraj v nich tyzden vecer telku a ony sa roztiahnu
  Re: Lezecky 30.09.2010 Borealy mi prijdou docela jako bačkory. Už na prvni pohled nemaji botu tak uplne do spicky jako osta
    Re: Lezecky 30.09.2010 diky!
  Re: Lezecky 30.09.2010 Keď som potreboval aby mi lezka trochu povolila (mám jednu nohu o pol čísla väčšiu) tak som si dal t
    Re: Lezecky 30.09.2010 Namočení pomůže.
urazy a trvalé potíže z lezení 29.09.2010 Ahoj, píšu absolventskou práci o úrazech spojených se sportovním lezením. Proto bych chtěl požádat ochotné, kteří by mi poslali své zkušenosti s úrazem nebo i s trvalými obtížemi které vás doprovází právě ve spojení s činností lezení. outys@seznam.cz Děku
  Re: urazy a trvalé potíže z lezení 01.10.2010 Co přesně chceš vědět? Nadhoď nějake mustr ;)
    Re: urazy a trvalé potíže z lezení 01.10.2010 zkus mrknout na clanek tady na lezci o poutkach a slachach na prstech
Pásky na Mačky 29.09.2010 Ahoj, mám dotaz. Koupil jsem mačky, ovšem bez upínacích popruhů, čistě jen základ. Jak nejlépe vyřešit a sehnat upínací pásky? Jak je vyrobit? Díky
Pásky na Mačky 29.09.2010 Ahoj, mám dotaz. Koupil jsem mačky, ovšem bez upínacích popruhů, čistě jen základ. Jak nejlépe vyřešit a sehnat upínací pásky? Jak je vyrobit? Díky
  Re: Pásky na Mačky 29.09.2010 Záleží, jaké máš mačky: jestli rychloupínací, tak je nejrychlejší koupit v shopu nadstavovací popruh
    Re: Pásky na Mačky 29.09.2010 Právě že mám i bez upínání. Jen železa.
      Re: Pásky na Mačky 29.09.2010 Tak proč to kupuješ? :-)
        Re: Pásky na Mačky 29.09.2010 Byly za 100,- :-)
          Re: Pásky na Mačky 30.09.2010 Vačky ve slevě? Už je dostali? A ve kterým tesku?
        Re: Pásky na Mačky - Tesco sleva!!! 29.09.2010 Když ono to bylo tak výhodný.
          Re: Pásky na Mačky - Tesco sleva!!! 29.09.2010 A v kerym teskáči?
  Re: Pásky na Mačky 29.09.2010 Záleží, jaké máš mačky: jestli rychloupínací, tak je nejrychlejší koupit v shopu nadstavovací popruh
    Re: Pásky na Mačky 29.09.2010 Čauvets. Podle toho co říkáš tak to zřejmě budou staré vojenské mačky, matroš pozinkovaný plech s kr
      Re: Pásky na Mačky 29.09.2010 Díky za tip!
        Re: Pásky na Mačky 30.09.2010 Ty se dají svázat i repkou průměr cca 4 mm, nebo tam bývaly kožené řemínky (jakákoliv straší učebnic
          Re: Pásky na Mačky 30.09.2010 Mám je doma, nedávno jsem to dělal. Zašel jsem do krámu, kde prodávaj látky, nitě, přezky, zipy, apo
            Re: Pásky na Mačky 30.09.2010 Eli písni mi email díky.
              Re: Pásky na Mačky 01.10.2010 ellik@volny.cz
Sportovní cesty na severu čech 29.09.2010 Ahoj lezci, budu se brzy stěhovat na sever Čech (do Liberce) a tak bych se rád zeptal zkušených místních jestli nevědí o nějakým sportovnějším lezením v okolí (Sušky a Prachov trochu znám i když do pískaření musím ještě pořádně "dorůst" :) ).
  Re: Sportovní cesty na severu čech 29.09.2010 Matoušovka u Křižan, Sokoliky v Polsku, Konigshain v Německu... Moc mě toho nenapadá.
    Re: Sportovní cesty na severu čech 29.09.2010 Co Jizerky? Tam leze za hodinu i bez auta
      Re: Sportovní cesty na severu čech 29.09.2010 ale ne zrovna sportovky...
        Re: Sportovní cesty na severu čech 29.09.2010 Pantak, sportovky, ale ne moc sportovne jisteno, kazdopadne pokus ti nevadi lezeni na TR nez zdomacn
          Re: Sportovní cesty na severu čech 29.09.2010 Diky moc za rady. Urcite to vsechno omrknu. Taky jsem slysel o "Havranovi". Nejaky zkuseos
            Re: Sportovní cesty na severu čech 30.09.2010 Vajoetky nejsou moc sportovní oblast, ale vedle nich je Matoušova skála a ta je oborhákovaná. Na Hav
        Re: Sportovní cesty na severu čech 29.09.2010 Co mate? V Jizerkach jsou tisice cest a stovky z nich jsou bezpečné.
  Re: Sportovní cesty na severu čech 30.09.2010 Za 40 minut jses z Liberce na Kašparáku, super odjištěná sportovní oblast u Nového Boru. Někde na ne
pruvodce finale 28.09.2010 nenasla by se tady hodna duse, ktera by mi na mail byla ochotna poslat pruvodce na finale ligure v el. forme? diky moc. pol
svetr z PET lahví 28.09.2010 Ahoj, nevíte něco o svetru z materiálu z PET lahví? Alespoň značku, popřípadně typ. Je to nutné! Díky předem. Bára.
  Re: svetr z PET lahví 28.09.2010 Všecky flísky. Se zipem to sou bundy, bez zipu tomu říkejme třeba svetry...
    Re: svetr z PET lahví 30.09.2010 tak je
1
...
826
827
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
842
843
844
845
...
2263
Tilak Evolution vs Raptor Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o radu. Chci koupit bundu a rozhoduji se mezi Tilak Evolution a Raptorem. Používat ji chci na zimní hory ( choďáky - Tatry, Alpy apd. ), lyžování a celkově do nepohody:-). Pokud máte někdo zkušenosti, Předem díky za rady a doporučení. Jiří 16:27:33 30.09.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: