Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Mikulec 9625
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230900 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lecce - južné Taliansko06.10.2010
Zdravím.
Chcel by som sa opýtať na potencionálne lezecké možnosti v okolí juhotalianskeho mesta Lecce. Je mi jedno, o čo by šlo (lezenie, bouldering, DWS, big wall), len aby tam čosi bolo :}
Vopred ďakujem.
 Re: Lecce - južné Taliansko06.10.2010
neco tam bude, odstran mezeru
  Re: Lecce - južné Taliansko06.10.2010
Lesso. To je přece především Bergell, nejkrásnější alpské hory.
   Re: Lecce - južné Taliansko06.10.2010
Ty popleto, Náčelník hledá Lecce a né Lecco...
   Re: Lecce - južné Taliansko07.10.2010
ty jsi ale stejně hloupý ikdybys nic nenapsal:-D
    Re: Lecce - južné Taliansko07.10.2010
Turek, to je přece největší milovník kraviček, přece.
     Re: Lecce - južné Taliansko07.10.2010
Bůůůůůůů
po žních půjdeš k Turkoj!:-D

 brnění 05.10.2010
Už asi 14 dní mám necitlivá chodidla a konečky prstů levé ruky? Začalo to asi týden po návratu z Mt.Blancu, ale do souvislosti bych to moc nedával - nezmrznul jsem. Měl to někdo taky? Jak z toho ven?
 Re: brnění 05.10.2010
Nedávno sem asi dva týdny brousil flexou. Palec na pravé ruce taky trochu znecitlivěl a brněl, ale p
 Re: brnění 05.10.2010
Které prsty ti brní? Malíček a prsteníček nebo i jiné? Kolik ti je?
  Re: brnění 05.10.2010
Nejvíc prsteníček, málo nebo skoro vůbec malíček s prostředníčkem. Palec a ukazováček je ok. Je mi 3
   Re: brnění 05.10.2010
Běž stím bez meškání k lékaři!!!Může tě potkat co nevidět mrtvice-to co popisuješ jsou jasné příznak
    Re: brnění 05.10.2010
jo, presne. Mozkova prihoda si nevybira, na veku nezalezi.. nebyl bys prvni kdo si ji ve vetsi vysce
   Re: brnění 05.10.2010
Zajdi k doktorovi. Myslel jsem na krční páteř, ale to že to je na všech prstech je divné. Pod pojmem
    Re: brnění 06.10.2010
Nevím jestli brnění je ten správný výraz, možná spíš jakoby tupé. Dotek cítím, není to úplně mrtvé.
 Re: brnění 05.10.2010
zajdi za neurologem - beze srandy.
  Re: brnění 06.10.2010
Potom dej vědět, čím to bylo způsobené. Mě brněly předloni cca 10dnů po návratu z Alp prsty na noze-
 Re: brnění 06.10.2010
Mě se stalo, že po túře na Marmoladu (jeden den, ale bylo to pro mě náročný, nemám úplně ok záda) mi
  Re: brnění 06.10.2010
Tak mně brní prsty na ruce už asi půl roku. Podle vyšetření jsem zdravý.
   Re: brnění 07.10.2010
Zdar. Tak dneska vyšetření EMG - střední postižení ulnaris v oblasti nad předloktím, dál to mám řeši
    Re: brnění 07.10.2010
Jojo, se špatným praktikem můžeš ztratit i roky, než tě někam pošle, ale jsou i dobří, abych nekřivd
     Re: brnění 07.10.2010
jo a u karpálního tunelu i operace. Fuj, straším tady, přeju Vám, ať jste zdraví ať jsou to dočasné

 Dojisteni na ferrate05.10.2010
Ahoj, uz chvili premyslim nad tim, jak dojistit dite a nebo kamaradku na ferrate. Aby to bylo k necemu, tak by me ten dojistovany musel vzdycky nejdriv napodavat lano (20-25?metru), pak bych musel "zastandovat" a dobirat dojistovaneho. Tim se al
 Re: Dojisteni na ferrate05.10.2010
Trochu jsem nepochopil to s podáváním lana. Na ferratách se běžně děti a méně zkušení jedinci dojišť
  Re: Dojisteni na ferrate05.10.2010
No ja resim jak to dojistovani ma prakticky vypadat. Pokud budu mit prcka na cca 5 metrovem lane jen
   Re: Dojisteni na ferrate05.10.2010
jak te muze vzit s sebou, kdyz budes cvaknuty k retezu?
   Re: Dojisteni na ferrate05.10.2010
Stejne jako Mara. Porad to nechapu v cem vidis problem?
 Re: Dojisteni na ferrate05.10.2010
napíšu ti jak to dělám já, odkoukáno a zkonzultováno s bergfírerem. Samozřejmě hodně záleží jak star
  Re: Dojisteni na ferrate05.10.2010
a jistím normálně ze štandu (do těžkých tůr tak ber nějaký smyce, karabiny navíc...) ještě je dobrý
   Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
My jsme to odkoukali od rakouských horských vůdců. Mám cca 15 m polovičního lana (tedy měl jsem, než
    Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
Zjazd z Marmolady (Punta di Penia) po ladovci, po ktorom vedie hore normalka? To hadam nie!
     Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
Takhle to bylo na Marmoladě:
      Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
No tak tym by som sa vobec nechvalil. ten lanovkar nemal kyvat hlavou, ale rovno vam zatvorit dvere
       Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
Promiň, ale asi jsi viděl málo ledovců, neboť právě marmoladský patří k relativně bezpečným. Na jaře
        Re: Dojisteni na ferrate07.10.2010
Mer de Glace ako i Pasterze som presiel, nemusis sa bat, ze by som presiel malo ladovcov. Netvrdim t
         Re: Dojisteni na ferrate07.10.2010
protoze se tam ty troubove v lete nenavazujou
          Re: Dojisteni na ferrate07.10.2010
Jo tak takhle to je. To souhlasím. Ledovec na Marmoladě není příliš nebezpečný, ale do trhlin tam pa
           Re: Dojisteni na ferrate07.10.2010
no on mluvil i o parech a ti asi navazany bejt museli, tak bych to jeste rozsiril ze dalsi chodi po
   Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
Super!!! Tahle jsem to potřeboval slyšet. Díky. Líbí se mi i to vedení lana mojí karabinou. Dává mi
  Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
mě jenom není jasné to s tím cvakáním lana do karabiny, kterou cvakáš na drát. Přece když ji máš na
   Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
Myslím, že má takovou představu, že když upadnou oba najednou, tak spadnou k nejbližší skobě a činná
 Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
Zcela obecně - dítě bych na ferratu nikdy nevzal. Dojištění by bylo samozřejmě nutnost, rozestupy př
  Re: Dojisteni na ferrate06.10.2010
Problém s padáním kamenů je spíš ma lehkých horolezeckých cestách, i když nad Tebou nikdo neleze. Pr

 Nanga Parbat05.10.2010
Ahojte, sháním film o bratrech Messnereových. Nevíte, kde by se dal stáhnout?? Díky.
 Re: Nanga Parbat05.10.2010
 STUBAI HORNET04.10.2010
Zdravým lezci. Má niekto skúsenosť s cepinami STUBAI HORNET ... som študent a nováčik a ta cena sa mi veľmi pozdáva. resp. bola by nejaká alternatíva? Vďaka za každú dobru radu.
 Re: STUBAI HORNET04.10.2010
Jen malá zkušenost s diskusí:)
stačí to psát malými písmeny,
stačí to zadat jednou - n
 Re: STUBAI HORNET04.10.2010
Cena nizka, vykon nijak zazracny. Hlavnimi nevyhodami jsou nevymenny hrot a celkem spatne vyvazeni z
  Re: STUBAI HORNET05.10.2010
Tiez by som dal do pozornosti Edelrid excalibur pro. Cena nie je najvyssia a s hornetmi sa to neda a

 STUBAI HORNET04.10.2010
Zdravým lezci. Má niekto skúsenosť s cepinami STUBAI HORNET ... som študent a nováčik a ta cena sa mi veľmi pozdáva. resp. bola by nejaká alternatíva? Vďaka za každú dobru radu.

 Bydleni Adrspach 201104.10.2010
Ahoj,
na leto 2011 bych rad sehnal ubytovani na cele leto v Adrspachu. Jsme 2 pary s miminem. V Oblasti nemam zadne zname a komercni chaty pronajimane na tyden za 15000 jsou mimo nase fin mozosti. Budu vdecny za kontakt/tip/radu.

Di

 Lezečky04.10.2010
Ahoj, začínám lozit as potřebuji si někde v Praze koupit lezečky. Na netu jsem nenašel prakticky žádnou stránku kamenného obchodu. Můžete mi prosím něco doporučit?
 Re: Lezečky04.10.2010
hudysport, rockpoint, hanibal, namche, alpsport, humi, bouldershop. vscichni maji kamenne prodejny,.
 Re: Lezečky04.10.2010
kurna to je v Pze tak zle? ze neni kde sehnat lezky? :-))
 Re: Lezečky04.10.2010
kolik je ti měsíců že začínáš lézt a nemůžeš V Praze! najít obchod :)))))
 Re: Lezečky04.10.2010
zajeď do Zlína- tam je i vyráběji. Z Phy je to kousek :)
 Re: Lezečky05.10.2010
Boulder shop... u bouldrové stěny - Boulder bar, naproti výstavišti. Bezkonkurenční ceny... po - čt,
 Re: Lezečky05.10.2010
sel bych k hudymu do slezsky, na perstyn nebo do lidicky (v tomhle poradi:))..

 foto dne04.10.2010
perfektni foto dne! btw. gratuluji k pochybce
 Re: foto dne04.10.2010
to je kdo a co?
  Re: foto dne04.10.2010
to je sportovec roku Kuba Novák, idol všech!
   Re: foto dne04.10.2010
Tisknu na A3 a lepím nad postel!
    Re: foto dne04.10.2010
ty voe to předloktí :-D nemálo honíš
    Re: foto dne04.10.2010
Čím to u vás krmíte?
   Re: foto dne04.10.2010
fuj,
dyt se drzi za karabli...
 Re: foto dne04.10.2010
Chybí tam nadpis "Chcete mě" nebo "Jsem veselý a hravý" :-). Go, Kubo, go :-).
  Re: foto dne04.10.2010
To je Kuba Tattoo Novák v Pochybné pověsti 8a ve Sloupu, Moravský Kras :)
 Re: foto dne04.10.2010
:) ty máš svaly, já mám čáry! :D :D
 Re: foto dne05.10.2010
Na fotce nic perfektního, ba dokonce ani zajímavého nevidím. Fotografové se dneska bohužel snaží nez
  Re: foto dne05.10.2010
Neřeš to tak... Jsou tu vetšinou o hodne horší fotky a každý at si to delá po svém, pokud budou o ni
  Re: foto dne05.10.2010
kolik si jich sem poslal ty Petre ?
   Re: foto dne05.10.2010
    Re: foto dne05.10.2010
Hej borci hlavně to neřešte :D já poslal Sikovi celou 25ks serii a on dal na foto dne zrovna tuhle f
     Re: foto dne05.10.2010
Obecně sice souhlasím s Petrem, ale po shlédnutí galerie v tomto případě opravdu asi nejde o nějakéh
      Re: foto dne05.10.2010
Přestože se rubrika, ve které zobrazuje webpage některá fota, jmenuje honosně foto dne, nebyla tato
       Re: foto dne05.10.2010
Děkuji Jirko :) ještě než jsi napsal toto, tak jsem trošku změnil styl signu a web...tak kdyžtak mrk
       Re: foto dne05.10.2010
Jasně rubriku foto dne neberu jako Best of the World a Radmilovy fotky znám a vím že to není jen pou
        Re: foto dne05.10.2010
JJ to je My best of !!! a tak to pořádně prezentuji na lezci a podplácím Jirku, ať to pychne na foto
         Re: foto dne05.10.2010
Hmm ...tak už vím proč se mi to zdá divný ... on ten autor je celej divnej :-) Bud jsi uplny blb a n
          Re: foto dne05.10.2010
Jsem fotografický laik asi jako většina. Ale mám nějaké to kreativní zaměstnání a mé oko je tedy rov
          Re: foto dne05.10.2010
To je trochu zbytečně ostrý, ne? Radmilovy reakce mi nepřišly nijak razantní...
         Re: foto dne05.10.2010
1Dcko umi fotit do RAWu, ne? pak je posun razdva vyresenej, a jestli mas stetce v PS na ramecky, tak
         Re: foto dne07.10.2010
je Radmil ten stejny jako Rschneider? dival jsem se ti do denicku a posledni dobou vubec zadny priru
       Re: foto dne05.10.2010
Chápu to dobře, že Kuba se kvalifikoval na foto dne v rámci kategorie "jiné rarity"? :-)
 Re: foto dne05.10.2010
pěkný fotky tam máš na webu Radmile :)
  Re: foto dne05.10.2010
Byť nemám rád sprostá slova, tak pan jééé už nevím jak se jmenuje, ale přijde mi úplná .... pochop j
   Re: foto dne05.10.2010
jo až teď si to čtu celý....:D no konec... co to meleš o vstupu světla do obějektivu? a co MG? máguj
    Re: foto dne06.10.2010
A proto zasadne nesedam k PC a neotviram diskuze, kdyze prijdu nalamanej z hospody :)
    Re: foto dne06.10.2010
Hele Radko ty jsi pil, že jo :-D Ryli do Tebe, to jo, ale ty jsi to sabsolutne nezvládl chlape. Mysl
     Re: foto dne06.10.2010
Byl jsi rád za kritiku a máš možnost obhájit svoji tvorbu a ty se tak čertíš :-)
      Re: foto dne06.10.2010
Chlapy soráč : ) už nebudu nic posílat na lezce a hlavně tu diskutovat a už vůbec né, když dojdu z p
       Re: foto dne06.10.2010
Promiň Radmile, ale eště jeden postřeh laika bych si dovolil:
I laik jako já, tak nějak roze
        Re: foto dne06.10.2010
:-)))) Nebudu objektivní protože Radmila znám a vím jaký je:-)ale přesto mi to nedá: Jeho fotky jsou
         Re: foto dne06.10.2010
Poslední koment :) Jak jsem psal, focení je pro mě vším :) studoval jsem to, každou volnou chvíly fo
          Re: foto dne06.10.2010
Drtivé většině mých známých se tvé fotky Radmile líbí, tak se zbytečně nerozčiluj za kritiku, svoje
           Re: foto dne06.10.2010
Děkuji Teaovi :) Já právě kvůli podobným prudičům přestal číst, sledovat lezce :( a uvažuji o tom, ž
            Re: foto dne06.10.2010

Radmile. Nenech se znechutit. Dycky, když hodíš šutr do rybníka, udělá to nějaké ty vlny. To
          Re: foto dne06.10.2010
na tech webofkach je jen ten kras? Nejaky starsi fotky jso online? Hledal sem ... a nic:(
Vse
           Re: foto dne06.10.2010
            Re: foto dne06.10.2010
ok dik , jen dej, sou to prima fotky, ja se na ne budu tesit.
           Re: foto dne06.10.2010
Laco, pěkný foto, takový se mi taky jednou povedlo, když jsem vykoupal foťák a pak nechal vyvolat fi
            Re: foto dne06.10.2010
kreativita a velke obeti jsou pro pravy umeni zcela nezbytne:)
            Re: foto dne06.10.2010
apropo obrazky mych rozmazanych kamaradu s urizlymi koncetinamije mozno shlednout v nekonecne serii
             Re: foto dne06.10.2010
ach ty adresy...tak treba
              Re: foto dne06.10.2010
Teda Laco....z ty tvy hlavni stranky se mi uplne rozjely panenky. To je kombinace barev pro nejaky z
               Re: foto dne06.10.2010
no jo no,vim des bes, predstava ze se budu muset naucit vic jak 4 barvy fontu mne odrazuje uz asi 3

 Kalifornie04.10.2010
Ahoj,
jsem tenhle rok jako exchange student v Kalifornii, nedaleko Los Angeles. Rada bych tady pokracovala v lezeni, ale jeste jsem tu nenasla zadny lezce. Je trochu skoda bejt takovej kousek od krasnejch skal a nedostat se tam, proto se ptam, nezn
 Re: Kalifornie04.10.2010
Ahoj,
zkus inzerci na
  Re: Kalifornie04.10.2010
Jedno "m" mi tam uteklo, takze:
 Re: Kalifornie05.10.2010
taky zkus najít lezeckou skupinu na
1   ...   823   824   825   826   827   828   829   830   831   832   833   834   835   836   837   838   839   840   841   842   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 brnění
Už asi 14 dní mám necitlivá chodidla a konečky prstů levé ruky? Začalo to asi týden po návratu z Mt.Blancu, ale do souvislosti bych to moc nedával - nezmrznul jsem. Měl to někdo taky? Jak z toho ven?
aleš21:15:01 05.10.2010
odpovědět 
 Re: brnění
Nedávno sem asi dva týdny brousil flexou. Palec na pravé ruce taky trochu znecitlivěl a brněl, ale po týdnu je to lepší. Asi to chce čas a pokud to nesouvisí s nějakým omrznutím a nezhoršuje se to, tak zbytečně neplašit.
Willhem21:26:52 05.10.2010
odpovědět 
 Re: brnění
Které prsty ti brní? Malíček a prsteníček nebo i jiné? Kolik ti je?
Belial21:37:27 05.10.2010
odpovědět 
  Re: brnění
Nejvíc prsteníček, málo nebo skoro vůbec malíček s prostředníčkem. Palec a ukazováček je ok. Je mi 39.
aleš21:42:19 05.10.2010
odpovědět 
   Re: brnění
Běž stím bez meškání k lékaři!!!Může tě potkat co nevidět mrtvice-to co popisuješ jsou jasné příznaky!!!Není to sranda je to vážné.
Ivan21:48:21 05.10.2010
odpovědět 
    Re: brnění
jo, presne. Mozkova prihoda si nevybira, na veku nezalezi.. nebyl bys prvni kdo si ji ve vetsi vysce poridil. Uspech leceni je primo odvislej od delky intervalu mezi prihodou a medikaci.
 Ďura21:54:21 05.10.2010
odpovědět 
   Re: brnění
Zajdi k doktorovi. Myslel jsem na krční páteř, ale to že to je na všech prstech je divné. Pod pojmem necitlivé si mám představit, že když se ti těch prstů někdo dotkne, tak to necítíš? Mrtvice spíš ne, to by se asi projevilo i jinak.
Belial23:24:59 05.10.2010
odpovědět 
    Re: brnění
Nevím jestli brnění je ten správný výraz, možná spíš jakoby tupé. Dotek cítím, není to úplně mrtvé.
aleš06:18:26 06.10.2010
odpovědět 
 Re: brnění
zajdi za neurologem - beze srandy.
 Ďura21:52:38 05.10.2010
odpovědět 
  Re: brnění
Potom dej vědět, čím to bylo způsobené. Mě brněly předloni cca 10dnů po návratu z Alp prsty na noze- bylo to ale botou a následným omrznutím.
cmana12:20:17 06.10.2010
odpovědět 
 Re: brnění
Mě se stalo, že po túře na Marmoladu (jeden den, ale bylo to pro mě náročný, nemám úplně ok záda) mi začly brnět palce na nohou... oba, možná trochu víc pravej, ale oba. Krom toho brnění byly aj na konci skoro necitlivý. Přešlo mě to zhruba za 2-3 tejdny samo. Nikam jsem nešla, ale trochu mě to nahánělo hrůzu, že se mi něco přihodilo s obratlema. Nemyslím si, že by to bylo omrzlinama, bylo docela vedro i na tom ledovci, ale možný to je. Anebo jen přemáháním zad se špatnejma obratlema? Každopádně jsem ráda že to odešlo relativně brzo a samo.
Nicci12:55:57 06.10.2010
odpovědět 
  Re: brnění
Tak mně brní prsty na ruce už asi půl roku. Podle vyšetření jsem zdravý.
Belial16:06:44 06.10.2010
odpovědět 
   Re: brnění
Zdar. Tak dneska vyšetření EMG - střední postižení ulnaris v oblasti nad předloktím, dál to mám řešit s neurologem. Pro info - brní mně prsty (malíček a prsteníček) levé ruky, ale jenom někdy. Po námaze je to horší. Tak jsem zvědavý co na to řekne neurolog. A to mám 31 :o) Jsem zvědavý co přijde za 10 let ... Jinak než mně ten hňup poslal na nějaké vyšetření trvalo to asi 1/2 roku. Jinak jsem měl jíst jen Mg = moje dosavadní léčba. Otázka je jestli s tím jde něco dělat.
Belial18:37:24 07.10.2010
odpovědět 
    Re: brnění
Jojo, se špatným praktikem můžeš ztratit i roky, než tě někam pošle, ale jsou i dobří, abych nekřivdil. Jednostranné postižení vylučuje neuropatii na podkladu diabetu (fakt se stává, že cukrovku zjistí až z neurologických komplikací). Snad dřívější infekce, zranění, zánět šlach (mohlo proběhnout i jinde v dráze nervu).
Aleš: brnění či necitlivost prstů mohou být příznakem všeho možného, rozhodně k doktorovi pro vyloučení mozkové mrtvice (již zaznělo) oboustranně již zmíněná neléčená cukrovka, nebo syndrom karpálního tunelu, který se může vyvinout z chronického přetěžování při lezení.
Léčba obecně: na prvním místě je léčba příčiny, potom léčba nervových projevů (třeba antikonvulziva), dle potřeby léčba bolesti.
Lékař nejsem, ale s dobrými neurology z celé ČR pracuju, můžete napsat mail.
Mikiš19:34:51 07.10.2010
odpovědět 
     Re: brnění
jo a u karpálního tunelu i operace. Fuj, straším tady, přeju Vám, ať jste zdraví ať jsou to dočasné blbosti od páteře, stresu, vrtačky....
Mikiš19:44:17 07.10.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz