Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezení Krkonoše - Polská strana 11.10.2010 Ahoj, nevíte někdo jak tj s lezením v Krkonoších na Polské straně? hledal jsem hledal... u nas tj zakázaný a nechci nikoho provokovat ale poláci snad údajně lezou. Díky za info
  Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 11.10.2010 Nějaká skála/mix je ve Sněžnejch jamách, Poláci tam snad lezou, ale mám dojem, že je to zakázaný ste
    Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 11.10.2010 Tuším že jsem dával oblast do mapy na lezci a je tam odkaz na polský web - vypadá to impozantně a ne
          Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 11.10.2010 Pred casem jsem si vymenil par mailu s klukama, co pisou na ten Karkonosz. Zajimalo me presne to, co
          Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 11.10.2010 Lezení po vlastním, ale občas potkáš (nedůvěryhodnou :-)) skobku. Cesty jsou tak na 2-3 délky kolem
            Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 11.10.2010 no právě mám jen pár vklíněnců nejakej abalak ale treba frend žadnej... zvažuju nějaký skoby... klid
              Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 13.10.2010 Ono podle těchhle Poláků je nejlepší mixové lezení na Krakonošově hlavě a vedle na dalších ledopádec
                Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 13.10.2010 Nj vybavení zas takový problém není... spíš nechci dělat problémy... a ani se do problému dostat...
                  Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 13.10.2010 Jejich vzacny mechorosty a lišejniky pošlape slušnej človek i hulvat skoro stejne = tohle by asi neo
                  Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 14.10.2010 Ne, nemohlo by to jít. Pokud nechceš riskovat problémy, tak v Krkonoších prostě nelez. Nechtít risko
          Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 13.10.2010 Hele to první jsou skalky kousek od Špindlerovky smerem do polska, řek bych že tam lezou tak akorat
            Re: Pielgrzym 13.10.2010 Plizi psal že tam lezení je...
              Re: Pielgrzym 13.10.2010 jo tak to asi myslíme každej něco jinýho, já psal o těch skalách co na ně ukazuje první odkaz v tvym
                Re: Pielgrzym 13.10.2010 jo už sem to našel o těch pielgrzymech jak vejš někdo psal, už sem radši nic psat nebudu:))
            Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 14.10.2010 Železo vlastní, délka cest do cca 30m. Jestli si to ještě pamatuju tak možná nějaká rezavá skobka...
        Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 13.10.2010 Tak "vklidu" to teda rozhodne s Polskejma ochranarema neni... Kdyz te tam uvidi spatna oso
          Re: Lezení Krkonoše - Polská strana 14.10.2010 hmmm je škoda že tady je hold všechno všude zakázané...
ubytování Žďárské vrchy 11.10.2010 Poradí mi někdo ubytování za rozumný peníz na Vysočině poblíž Žďárských vrchů pro skupinu asi 15-20lidí (4-5 rodin dětma)v okruhu asi do 15-20km od skal? Termín 28-31.10.2010
Díky a zdravím Peky
  Re: ubytování Žďárské vrchy 11.10.2010 Obvolej tělocvičny v okolí, my spali u nějakýho hřiště a ke skalám to nebylo daleko, nad sálem těloc
    Re: ubytování Žďárské vrchy 11.10.2010 Taky jsme byli jednou v RS Adamov, 592 03 Sněžné 138, myslím že za rozumný peníz, pokoje, vařili.
  Re: ubytování Žďárské vrchy 11.10.2010 Možná nejlepší grunt VHS Brno přímo na Blatinách. 10 minut Drátník a krásný prostředí okolo.
  Re: ubytování Žďárské vrchy 11.10.2010 Grunt VHS na Blatinách:
    Re: ubytování Žďárské vrchy 11.10.2010 samozřejmě Čtyři Palice:-)
    Re: ubytování Žďárské vrchy 12.10.2010 Díky moc za dobrý tip, už jsem se správcem chaty v kontaktu
Peky
Hleda se Michal z Vysociny 10.10.2010 Shanim kontakt na Michala z vysociny,jenz 5.7.2010 s prateli vylezl na Mont Blanc.Shani ho Boby z Praglu z Rock Pointu,diky vsem.
Průjezdnost silnice do Schmilky 09.10.2010 Minulý týden jsme lezli v Sasku.Jeden pruh je průjezdný,ale jede se do zákazu vjezdu,což není problém.Policie tam nebyla a nejspíš je to ńak tak tolerováno na vlastní nebezpečí.
  Re: Průjezdnost silnice do Schmilky 11.10.2010 Nebyl jsem tam teď, nicméně stav "ńak tak tolerováno na vlastní nebezpečí" si dovedu velmi
  Re: Průjezdnost silnice do Schmilky 10.10.2010 Je tam zákaz vjezdu všech vozidel bez výjimky, ale normálně se tam jezdí... Jsme přece v Čechách. Ta
    Re: Průjezdnost silnice do Schmilky 10.10.2010 Silnici do Saska opravují a podle posledních zpráv bude průjezdná v půlce listopadu.
pomoc 08.10.2010 Zdravím,hledám někoho,kdo nakupuje přes E-bay a mohl by mi pomoci...Chci si tam něco objednat,ale vůbec nevím co a jak tam chodí...Díky za pomoc:-)
  Re: pomoc 09.10.2010 Kein problem.... hoď mi číslo aukce a telefon na tebe do mailu: nuclearblast(zavinac)seznam.cz a něj
Kde to je? 08.10.2010 Sedlo Giau - kde to v Rakousku je? Vypadá to skoro spíš na Dolomity..
  Re: Kde to je? 08.10.2010 Pravdu díš, je to sedlo na silnici, co vede jižně od Passo Falzarego a severně od Monte Pelmo. Za kr
    Re: Kde to je? 08.10.2010 Jasně, že to jsou Dolomity. Ale koneckonců Rakousko, respektive naše Mocnářství to bylo do konce I.s
      Re: Kde to je? 08.10.2010 jasne vsechno to BYLO nase a vsichni jsme gogo, ze jo ...
        Re: Kde to je? 10.10.2010 Ale jo bylo. Naší dědci tam bojovali- za císaře, za vlast.
          Re: Kde to je? 10.10.2010 Jo, a vedle sedla Giau jsou pěkné kopce s pěknýma cestama Gusela a Averau. Nejlepší přístup je z Cor
buuuuuuuuuuuuu 08.10.2010 paradni foto dne! Ze stoje si to dovedu predstavit, ale ze sedu to musi mazec pro odvazny kabrnaky.
  Re: buuuuuuuuuuuuu 08.10.2010 Spíš to bude úvod ke článku o kravách na skále, kozy už byly, pak bude následovat celá zoo;)
    Re: buuuuuuuuuuuuu 08.10.2010 Nechci se hadat, ale sedlo Giau je v Dolomitech, tedy zadne Rakousko :-)
      Re: buuuuuuuuuuuuu 08.10.2010 Jirka si to neúmyslně spletl, ale koneckonců to Rakousko bylo do konce Velké války. Prostě bylo to n
písky 07.10.2010 Ahoj. prosim vás jen bych prosil o rady nevítě někdo kde najdu na Falkensteinu slanák?(Rathen) A na kolik slanění to je?
  Re: písky 07.10.2010 Zdar, nemyslíš náhodou falkenstein co je u Schrammsteinů? Pokud jom tak hlavní slaňák je pod nejvyšš
    Re: písky 08.10.2010 slaneni je pokud si spravne pamatuju 4, k poslednimu se de kus po polici do leva. a slaneni je kouse
jako by jí z oka vypadla... 07.10.2010 nádhera, první co mě při pohledu na minifoto napadlo bylo - jů mařenka! ale po zvětšení - ejhle jaký sem neználek :)) mohu poprosit o trochu infa o tomto krásném masivu Solenice? zde na lezci jsem našel v průvodci jen přístup a dále odkaz na knižního prův
  Re: jako by jí z oka vypadla... 07.10.2010 Porovnáním neposloužím. Na Mařence jsem nelezl. A bližší info o Solenicích mám zatím jen z žabí pers
    Re: jako by jí z oka vypadla... 07.10.2010 Díky za info, prohlížím si průvodce a oběvují se tam další cesty :D skvělá práce! ještě sem trochu
      Re: jako by jí z oka vypadla... 08.10.2010 Zvláště na Americké je to velmi zajímavý mix dvou naprosto odlišných typů žuly. Jeden je poměrně pev
1
...
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
839
840
841
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: