Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 18.10.2010 Supr foto. Kde je ta oblast? A jak ta cesta pokracuje? Vypada to jako docela hardcore bez chytu dal..
  Re: Foto dne 18.10.2010 Podle buku a expresek to vypadá, že fotograf právě ztratil rovnováhu :)
    Re: Foto dne 18.10.2010 Ne, je to urcite spravne. Previsla kulata hrana bez chytu je standardni osma;-)
      Re: Foto dne 18.10.2010 Je to Lukov a hrana je to kazdopadne celkem masakroidni, stejne jako rada dalsich cest na Lukove ;-)
        Re: Foto dne 18.10.2010 Presne. Lukov (pod hrdem) je jedna z nejtezsich oblasti moravskych piskovcu. Vetsina cest jsou total
    Re: Foto dne 18.10.2010 Fotka tošku "na Zobču":)
      Re: Foto dne 19.10.2010 Mrndo, fotka hodně na "Čaje":-). My co tu cestu známe víme že kdyby to bylo tak kolmé jako
Ideální ponožky na skialpy 17.10.2010 Jaké byste doporučili ponožky na skialpy, aby dobře seděli na noze, hřáli a bylo v nich pohodlné být celý den při skialpování a aby zabránily vzniku puchůřu a otlačenin???
Díky
P.
  Re: Ideální ponožky na skialpy 18.10.2010 Podkolenky o trochu vyšší než bota, strojově vyrobený, nový nebo zánovní (jak "zkornatí" p
  Re: Ideální ponožky na skialpy 19.10.2010 Zakladem je dobra bota, musi byt dost tesna vsude kolem chodidla, jakmile se pohybuje -> puchyr.
Reverzo X kybl 17.10.2010 Jaký je rozdíl mezi reverzem bez oka a kyblem, nejsem tak zkušený a tak by mě to zajímalo.... Dá se na obojím slanovat???
P.
  Re: Reverzo X kybl 17.10.2010 "Bez oka" asi myslis Petzl Verso? Samozrejme se na tom da jistit i slanovat, jako na kazde
    Re: Reverzo X kybl 17.10.2010 a co kong ghost? mate zkusenosti?
      Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Kong Ghost, podobné jako Cassin Piu první generace, nemá "odblokovací očko" na provázání r
        Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Kámoš říkal, že Ghost se při samobloku při jištění druholezce dá odjistit za to pevné oko, které má
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 cau,
mam reverso 3 a zatim bezkonkurencne nejlepsi. ted ho trumfnul jen ten simond toucan,..
            Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 To podávání lana prvolezci je díky té pružině taky hodně pohodlné. Jinak na jednodélky jsem si teď p
              Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Kde a za kolik jsi sehnal clickup? Taky jsem na to uz koukal ale rikal jsem si ze to asi nepujde u n
                Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Dovezla mne to kamaradka z Rakouska. Porovnat se Smartem to nemuzu, protoze jsem ho nikdy nepouzival
                  Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Jo a stalo mne 37 EUR i s tou HMSkou, ale to je pry hodne kamaradska cena. Jinak vyjde okolo 50 Eur
                    ClickUp 19.10.2010 Musí bejt u ClickUpu nějaká ta spešl karabina? Teď mi nejde vo tu přídavnou závorku proti přetočení,
                      Re: ClickUp 19.10.2010 Dobra otazka. Ano, musi. Teda ak HMS povazujeme za spesl. Funkcia ClickUp-u priamo zavisi od typu po
            Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Jen pro doplnění: Toucan je starší než Reverso 3, o rok nebo o dva, háček je v tom, že se do Česka v
              Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Eh, pardon, samozřejmě to spíše potvrzuje moje "zkušenost", než "skutečnost". :)
                Re: toucan 18.10.2010 ted uz k videni obcas je, google ti vyjede hned nekolik ceskych eshopu, a videla jsem ho i v kramu v
                  Re: toucan 18.10.2010 Meli by ho mit fyzicky v Namche, Hannah Plzen, mozna HUDY Havlickova, Quill outdoor Vsetin, Rampouch
                    Re: toucan 19.10.2010 Jo, jo, v Plzni v Hannahu jsem ho viděl už někdy na jaře 2008, ti ho prodávají už dlouho. Jinak mysl
        Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Nechci říkat že plácáš, ale pokud něco neumíš, tak neříkej že to nejde.
Každý samoblokující k
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 nevíš zda je výš nebo víš, že je níž? at žije češtin
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 ... ale je potreba podotknout jaky je to opruz a hlavne to neni blbu vzdorne. Takze bacha na kotniky
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 ... aneb, proč používat na ovládání jednodušší udělátka, když můžu použít nějaké "kurvítko"
        Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Nad rámec původního dotazu, ale nemůžu si to odpustit ;) - s půlloďákem by to měl člověk umět tak ja
          Re: Reverzo X kybl 19.10.2010 a nebo najit 4 obyč(rozdelat si 2 expresky) a udelat si nouzovej kýbl ;)
tatry v zimě 17.10.2010 zdar,
nevíte jak to je v tatrách přes zimu?
Můžu si dát třeba túru příští týden na prične sedlo nebo někam jinam?
Musím mít čhs?
  Re: tatry v zimě 18.10.2010 do 31.10. su turisticke chodniky na vrcholy a cez sedla otvorene, teda aj Priecne sedlo. Od 1.11. su
5.10 17.10.2010 Ahoj,nevíte někdo, kde by se daly pořídit lezečky od 5.10, konkrétně model anasazi verde? Mám na mysli např. německé pohraničí, Pirna, Drážďany atd. Dík
  Re: 5.10 17.10.2010 V schandau by mel byt kramek na lezeni, ale nezarucim, ze je tam maji kazdopadne to muzes vzit jako
  Re: 5.10 17.10.2010 Ahoj. Pošli mi mail na: mike.simek@email.cz nebo na sebe nech mail tady. Michal.
    Re: 5.10 18.10.2010 longin@atlas.cz
bouldry Třebíč 16.10.2010 Nevíte někdo něco o možnostech na bouldering v okolí Třebíče až Velkého Meziříčí? Občas jsou tu zajímavé bloky v krajině, ale jen někde vyšší, nebo použitelné. Vím něco o okolí Trnavy, ale to je všechno. Dík za každej tip!
    Re: bouldry Třebíč 17.10.2010 Jo, tohle znám, dík, jde mi spíš o nově objevené věci.
      Re: bouldry Třebíč 17.10.2010 A co tohle?
To už je moc na západ?
        Re: bouldry Třebíč 17.10.2010 No, Štamberk se mi líbil, to je paráda. Baby jsou klasika, ale o bouldrech to moc neni...
Mys
          Re: bouldry Třebíč 17.10.2010 Bohužel víc nevím :-( Jsem od HavlBrodu, ale 95% lezu Súľov a okolí Žiliny. Třeba bude někdo povolan
            Re: bouldry Třebíč 17.10.2010 Jo, stejně dík za tipy!
  Re: Adam Madagaskar 16.10.2010 blizsi info nez ten tvuj nicnerikajici kec nemas ?
    Re: Adam Madagaskar 16.10.2010 8a.nu
      Re: Adam Madagaskar 16.10.2010
    Re: Adam Madagaskar 16.10.2010 Zkus vévévé.gúgl.kom. Jinak prvnímu příspěvku velmi děkuji a před Adamem padám na řiť ještě více než
      Re: Adam Madagaskar 16.10.2010 lol... pekne.. snad bude nejaka fotogaleria... no nebolo by odveci aj pekne video.. na sposob bratov
Skialpy 15.10.2010 Ahoj, rada bych letos zacala se skialpama, vite nekdo o dobrem obchode, kde by boli schopni i poradit? Nejlip Vysocina nebo Brno a okoli. Jak dlouhe potrebuji na 172cm? Diky za odpovede.
      Re: Skialpy 15.10.2010 když to spojíš se Súlovem, tak to je to ok
          Re: Skialpy 16.10.2010 Mě v mých začátcích nejvíc pomohli kluci z tohoto obchodu
    Re: Skialpy 16.10.2010 V predchazejicim prispevku mi nejak vypadl kontakt
Skialpy 15.10.2010 Ahoj, rada bych letos zacala se skialpama, vite nekdo o dobrem obchode, kde by boli schopni i poradit? Nejlip Vysocina nebo Brno a okoli. Jak dlouhe potrebuji na 172cm? Diky za odpovede.
ledy v ČR 15.10.2010 Poradil by mi tady nědko prosím lokalitu, kde by bylo možno v ČR začít s lezením ledů? Nejlepší by asi bylo pro začátek, kdyby bylo možné lézt s horním jištěním a ideálně v takové vzdálenosti od Prahy, aby se to dalo zvládnout za den. Předem díky za jakou
  Re: ledy v ČR 15.10.2010 h
1
...
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
839
...
2263
tatry v zimě zdar,
nevíte jak to je v tatrách přes zimu?
Můžu si dát třeba túru příští týden na prične sedlo nebo někam jinam?
Musím mít čhs? pepe 20:59:29 17.10.2010odpovědět
  Re: tatry v zimě do 31.10. su turisticke chodniky na vrcholy a cez sedla otvorene, teda aj Priecne sedlo. Od 1.11. su otvorene len chodniky po chaty (nie Chata pod Rysmi). S preukazom CHS mozes ist liezt III UIAA a tazsie cely rok. 12:03:52 18.10.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: