Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zkurveny zapesti 24.10.2010 Ahoj lidi, mel bych takovou otazku, jak dlouho myslite, ze se hoji zdrbany zapesti na ruce, asi hodne dlouho. Spadnul jsem na ruku asi pred dvema mesicema mel jsem to nejaky poskozeny to zapesti, ted sem si ale uz rikal fajn uz to je celkem v pohode jen t
  Re: Zkurveny zapesti 24.10.2010 zapastie sa nikdy nezhoji. mozes to rovno urezat, aj tak ti to bude zbytocne plandat na ruke.
  Re: Zkurveny zapesti 24.10.2010 Čoveče já měl před lety zlomeninu zápěstních kůstek
(Už nevím, jak se to přesně nazývá. Člunk
    Re: Zkurveny zapesti 24.10.2010 Pakloub člunkové kosti, přesně muj případ, zjistili to až po roce, následovala operace a ruka půl ro
  Re: Zkurveny zapesti 24.10.2010 pokud se budeš přitahovat tak se to vyleči až v hlině a dva metry hluboko..procvičuj zapěsti u free
tilak laktok 22.10.2010 nepotkal jste někdo v Liberci tuhle bundu v černé velikost L? :) popřípadě někde do 50ti kiláků? díky
  Re: tilak laktok 22.10.2010 myslím v obchodě :))
Paklenice 22.10.2010 Ahoj, nemáte prosím někdo na nějaký tip na ubytko v Paklenici.. Nejlépe nějaký teplý apartmánek, abychom se vyhli kašlíčku a rýmyčce..
  Re: Paklenica 24.10.2010 My byli v kempu Marko,
Rázová vlna 21.10.2010 Nemáte zkušenost s ošetřením úponů, v loktech, v kolenou metodou rázové vlny. Nebyl jste někdo na tomto rehabilitačním zákroku? Prosím podělte se o zkušenosti. Zvažuji na to jít s chronickou bolestí v lokti. Díky.
  Re: Rázová vlna 22.10.2010 Já jsme absolvovala rázové vlny na ostruhy v nohách - hradila jsem si to sama a v zásadě už když jse
  Re: Rázová vlna 22.10.2010 Ak sa jedna o tenisovy laket, tak tosom mal. Skusal som naozaj vsetko mozne (okrem operacie, ktora v
    Re: Rázová vlna 12.12.2012 zdravim
chcem sa vas spytat na tie preisnitzove zabaly a vas problem s laktom, ci sa
  Re: Rázová vlna 24.10.2010 Moje žena to absolvovala s loktem. Měla zánět, zkoušela všechno možné, doktoři ji už odepsali, ale n
  Re: Rázová vlna 13.12.2012 čau, taky sem s tadyhletěma radostma dost zápasil, ca dva roky. Zkus si vygooglit tms elbow nebo tms
    Re: Rázová vlna 13.12.2012 Já chodil půl roku na rehabilitace a nic. Pak tam doktor dal jednu injekci kortikoidu a mám klid. Ta
  Re: Rázová vlna 13.12.2012 Rázovou vlnu jsem absolvoval na problémy s loktem. Za sebe můžu říct, že to byly naprosto vyhozené p
Závody 21.10.2010 Ahoj, nevíte někdo kde bych našel informace o závodech v lezení na obtížnost, které mají být tento víkend (23.10.) někde poblíž Jaroměře.. Myslím, že v Černožicích, ale jistě to nevím..
  Re: kurzy lezení v ledu 22.10.2010 No tak aby té reklamy nebylo málo :-), tak koukni taky na Namche.cz Taky dělají kurzy lezení v ledu.
  Re: kurzy lezení v ledu 22.10.2010 Tohle je těžkej výběr (nejen pro nácvik ledolezby, ale "výuku" lezení a pohyb v horách vůb
  Re: kurzy lezení v ledu 22.10.2010 Tohle je těžkej výběr (nejen pro nácvik ledolezby, ale "výuku" lezení a pohyb v horách vůb
  Re: kurzy lezení v ledu 27.10.2010 Ahoj. Taky se do toho chci pustit, tak sem rad ze uz me v dotazech nekdo predbehl. V nekterych kurse
SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 20.10.2010 Doteď sem si spokojeně chodil ve starých Dachsteinech (mmch. supr boty) a nějak moc mě nezajímalo "co vlastně dělám". Jenomže sem konečně přišel na výměnu vybavení: lyže Dynafit Seven summit - docela lehké, testy oceňované, vázání TLT Vertikal S
  Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 20.10.2010 V Dachsteinech se dobře šlape,ale mají nizký komín a měkčí skelet,takže to lyžování nic moc. Zkus vy
    Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 21.10.2010 Právě že o Dachsteinech sem nic moc nenašel, kromě jakéhosi ruského článku. Model co mám sou Extremy
  Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 21.10.2010 Se ZZero 4C jsem absolvoval již dvě zimy a za sebe je mohu jen pochválit. Z tvého dotazu mi není úpl
    Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 21.10.2010 Právě že sám nevim, miluju strmé ledy poseté skalama na kterých se člověk málem zabije (s mojim vyba
      Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 22.10.2010 strmé ledovaté sjezdy se skalama versus závodní skialpinismus, to jde dost proti sobě. Jak Ti již ps
    Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 21.10.2010 SKIALP vs FREERIDE
Seven summit a LASER i ZZERO4 nejsou pro FREERIDE.
Seven su
      Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 21.10.2010 Mě úplně o ten čistý freeride nejde, jak sem řikal, su zvyklý na ne příliš tvrdé boty ve sjezdu a ur
        Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 22.10.2010 Jak Psal Honza
ZZero 4 C jsou tvrdsi nez
ZZero 4 PX TF
Strih bot je vsak stejny
        Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 22.10.2010 Ahoj, řešil jsem loni podobné dilema jako Ty. Měl jsem dokonce i podobné botky Dachstein Tour AS. Na
          Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 23.10.2010 Ještě něco na doplnění z praktického odzkoušení všech tří skeletů, Scarpu rozhodně neber jako dogma.
          Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 24.10.2010 Scarpa ty lasery predelala nebo to vychazi porad z toho nejmin 10 let staryho modelu? Ve sve dobe by
  Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 03.11.2010 sice trochu pozdě ale přece - moc bych vám chtěl poděkovat za dobré rady, hlavně příspěvky od Mirka
    Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 03.11.2010 Axel tam má myslím vázání Fritschi Diamir, viz hláška: "Sakra, já telemarkuji!"
    Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 03.11.2010 Axel tam má myslím vázání Fritschi Diamir, viz hláška: "Sakra, já telemarkuji!"
      Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 03.11.2010 tak sem si to znovu pouštěl - jeden určitě neměl dynafity ani skialp lyže, druhý měl dynafity a frit
        Re: SKIALP vs FREERIDE aliasLASER vsZZERO4 29.11.2010 trochu od veci, ale prece: kde se da sehnat ten film Mount St.Elias?
snih na glockneru ? 20.10.2010 Ahoj vsem. Nebyl jste nekdo nahodou v poslednich dnech na GG ? Podle kamer to vypada ze nahore je snih, jenom z nich nejde moc dobre poznat kolik. Tak si rikam jestli uz je to po pas nebo vic, a jestli jeste ma smysl se tam tahnout na studlgrat.. dik :)
  Re: snih na glockneru ? 20.10.2010 Bude to zimní Štrůdlgrát...obzvlášť po tom, co jde teď od západu...už teď je tam sníh...
  Re: snih na glockneru ? 20.10.2010 kasli na to a jed do tepla
    Re: snih na glockneru ? 21.10.2010 A co v severce, neví někdo jak to vypadá tam?
Mallorka bombičky 20.10.2010 Chystáme se na Mallorku a rád bych zeptal jestli se tam dají normálně sehnat bombičky na vaření (lépe Camping Gas, ale zkousnu i závitovku) nebo jestli musím tahat benzíňák?
Díky za info
dilema výškovkára 20.10.2010 Mám v pláne trochu rozšíriť výbavu. Okrem iného, rozmýšľam aj o kúpe šplhadla/brzdy a neviem sa rozhodnúť medzi Petzl Croll, Shunt a Basic. Chcel by som vás teda poprosiť o skúsenosti/tipy/rady z praxe, prečo ten áno a ten nie. Ďakujem.
  Re: dilema výškovkára 20.10.2010 Hoj,
Croll a Basic jsou v podstatě totožný blokanty typu jumar. Croll drží na těle na plocho,
    Re: dilema výškovkára 20.10.2010 To vidím jako novinku, že na life line se doporučuje Shunt. Nebyly někde náhodou testy, že se ta pák
      Re: dilema výškovkára 20.10.2010 SHUNT neodpovídá ,podle mě ,žádné normě pro OOPP, nemá tedy v práci co dělat. A jako ekvivalent ASAP
        Re: dilema výškovkára 20.10.2010 Osobne sa mi tiež s Basicom robilo lepsie, len ma trochu znervózňovalo, že má malé otvory na karabín
        Re: dilema výškovkára 21.10.2010 Ahoj. Bylo to myšleno trochu jako ironie k předešlému příspěvku. ;-) Shunta mám a už ho moc nepoužív
1
...
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: