Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ledy v ČR ? 19.10.2010 Prosím o tipy na ledopády v ČR,nejlépe severní Čechy.Mělo by jít o něco delšího,kvůli 10 m ledu nikam nepojedu,na to tu máme Vrkoč u Ústí n.l. O Víru na Mopravě vím...Díky moc za tipy
  Re: Ledy v ČR ? 20.10.2010 tak to jeď do Rakouska.
    Re: Ledy v ČR ? 21.10.2010 na šumavě z německý strany (skoro čr ;-) - na velkym javoru (gross arber nebo tak...)... jsou tam i
  Re: Ledy v ČR ? 21.10.2010 Bridlicnej u Kamenice a Jizerky. Nebo fakt ten Osterreich. Me se treba libilo v Sellrain/Kuhtai:
lano 19.10.2010 Nevíte někdo, kde se dá sehnat aktuálně cca 30 m lana? dynamiku na stěnu za rozumnou cenu. Dík
Zároveň si dovoluji varovat před obchodem mamut, kde mi s úsměvem na rtech prodali statický "odřezek" se slovy "všechna jsou
  Re: lano 19.10.2010 Lanex svého času prodával zbytkovou metráž (tj. právě do 30 metrů). Nebo to se Ti nezdá za přiměřeno
    Re: lano 19.10.2010 Lanex zbytky prodává pořád. Dříve se při troše štěstí daly najít i kousky kolem 27 m, cena za váhu,
      Re: lano 19.10.2010 Mrkni sem:
      Re: lano 19.10.2010 15 stovek za necelejch 30m je docela ulet, to už vyjde lépe nějaká 60 a pak jí říznout ne?
  Re: lano 19.10.2010 cau, v namche maj beal edlinger 30m za necelejch 1500. edlinger nic moc,ale na stenu staci..
    Re: lano 19.10.2010 to jsou sileny ceny...neni to tak dlouho kdy ty 30 tady na lezci lítaly za pětikouly
      Re: lano 19.10.2010 Zima se blíží, indorlezenica je moderní, tak proč ty krátký zbytky neosolit?
    Re: lano 19.10.2010 Na smichov na previsy 30 nestaci ;(. Podle podminek steny te tam pustej jen se 40kou.
      Re: lano 19.10.2010 To jako oficialne? Na webu maj provozni rad, ve kterem nic takoveho neni.
        Re: lano 22.10.2010 No,
Aspon kdyz jsem pred par rokama podepisoval podminky tak to tam bylo. Samozrejme ze me n
      Re: lano 19.10.2010 Nene, pustej te tam s cim tam prijdes. Mam vyzkouseno, ze staci 35 m a to na vsech profilech.
      Re: lano 19.10.2010 Kamarat ma 29 m, s tym sme na Smichove v dlhych previsnutych cestach necvakali poslenu karabinu ale
        Re: lano 19.10.2010 Je jasný, že není v silách obsluhy přeměřovat každýmu lano, to je každýho problém. Když pak ale někd
          Re: lano 19.10.2010 Podívej se normálního železářství. Běžně mají zbytková lana včetně visaček, kde zjistíš co je to za
            Re: lano 19.10.2010 Ruzyně. Maj tam Lanexy a cena tedy rozhodně není pomýlených 1500. Jinak tam majou i jiné špagáty.
            Re: lano 20.10.2010 Co lano, tam koupíš dokonce i poctivej vocelovej řetěz!
      Re: lano 20.10.2010 staci. kdyz vynechas prvni dve presky, tak bez problemu.
      Re: lano 20.10.2010 30m na Smichaci staci vsude...
  Re: lano 20.10.2010 V Brně na Klajde myslim 30 m kolem 1000. Ale u plno lidí se povalují doma "starsi" uz na v
    Re: lano 20.10.2010 Letos jsem koupil 29,5m průměr 11 s certifikátem přímo v Lanexu za 850 ,- Kč, kontak na prodejnu 553
zadost o radu 19.10.2010 pls nevite nekdo kde by se daly koupit umele kryty na spicky a paty lyží? diky za odpo. :)
  Re: zadost o radu 19.10.2010 K čemu je to dobrý?
    Re: zadost o radu 19.10.2010 abys je neodrbal pri preprave nebo kdyz stojí v lyžárně
      Re: zadost o radu 19.10.2010 jj, presne tak. :)
        Re: zadost o radu 19.10.2010 Delaj se ty kryty i na jizdu? Nerad bych si spicky dodrbal pri lyzovani. A hodil by se i kryt na skl
          Re: zadost o radu 20.10.2010 Kryty na skluznici se delaj, videl jsem to na takovejch tech jako sjezdovkach s volnou patou, vypada
            Re: zadost o radu 20.10.2010 Ty jo to je dobre. Kde se to da koupit? prece nemuzu chytit tulene a nakratej ho...
              Re: zadost o radu 20.10.2010 Můžeš
              Re: zadost o radu 20.10.2010 Jo dejte si pozor ať to nemusíte nastavovat tuleň by měl být delší než jsou lyže.
                Re: zadost o radu 20.10.2010 ty brdo, to jsou hlasky. :DDD
                Re: zadost o radu 22.10.2010 a kraji je podelne nebo napric?
                  Re: zadost o radu 23.10.2010 Do spiraly, tu pak roztahnes a na patricnou delku zakratis
Blanenské bouldry 18.10.2010 Zdravím, nemáte někdo prosím průvodce na Blanenské bouldry? diky
  Re: Doplnění článku o kozách :-) 18.10.2010 Tak nevím, estli potěší víc pochvala "leze jako kuna" nebo "leze jako koza"...
Foto dne 18.10.2010 Supr foto. Kde je ta oblast? A jak ta cesta pokracuje? Vypada to jako docela hardcore bez chytu dal..
  Re: Foto dne 18.10.2010 Podle buku a expresek to vypadá, že fotograf právě ztratil rovnováhu :)
    Re: Foto dne 18.10.2010 Ne, je to urcite spravne. Previsla kulata hrana bez chytu je standardni osma;-)
      Re: Foto dne 18.10.2010 Je to Lukov a hrana je to kazdopadne celkem masakroidni, stejne jako rada dalsich cest na Lukove ;-)
        Re: Foto dne 18.10.2010 Presne. Lukov (pod hrdem) je jedna z nejtezsich oblasti moravskych piskovcu. Vetsina cest jsou total
    Re: Foto dne 18.10.2010 Fotka tošku "na Zobču":)
      Re: Foto dne 19.10.2010 Mrndo, fotka hodně na "Čaje":-). My co tu cestu známe víme že kdyby to bylo tak kolmé jako
Ideální ponožky na skialpy 17.10.2010 Jaké byste doporučili ponožky na skialpy, aby dobře seděli na noze, hřáli a bylo v nich pohodlné být celý den při skialpování a aby zabránily vzniku puchůřu a otlačenin???
Díky
P.
  Re: Ideální ponožky na skialpy 18.10.2010 Podkolenky o trochu vyšší než bota, strojově vyrobený, nový nebo zánovní (jak "zkornatí" p
  Re: Ideální ponožky na skialpy 19.10.2010 Zakladem je dobra bota, musi byt dost tesna vsude kolem chodidla, jakmile se pohybuje -> puchyr.
Reverzo X kybl 17.10.2010 Jaký je rozdíl mezi reverzem bez oka a kyblem, nejsem tak zkušený a tak by mě to zajímalo.... Dá se na obojím slanovat???
P.
  Re: Reverzo X kybl 17.10.2010 "Bez oka" asi myslis Petzl Verso? Samozrejme se na tom da jistit i slanovat, jako na kazde
    Re: Reverzo X kybl 17.10.2010 a co kong ghost? mate zkusenosti?
      Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Kong Ghost, podobné jako Cassin Piu první generace, nemá "odblokovací očko" na provázání r
        Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Kámoš říkal, že Ghost se při samobloku při jištění druholezce dá odjistit za to pevné oko, které má
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 cau,
mam reverso 3 a zatim bezkonkurencne nejlepsi. ted ho trumfnul jen ten simond toucan,..
            Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 To podávání lana prvolezci je díky té pružině taky hodně pohodlné. Jinak na jednodélky jsem si teď p
              Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Kde a za kolik jsi sehnal clickup? Taky jsem na to uz koukal ale rikal jsem si ze to asi nepujde u n
                Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Dovezla mne to kamaradka z Rakouska. Porovnat se Smartem to nemuzu, protoze jsem ho nikdy nepouzival
                  Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Jo a stalo mne 37 EUR i s tou HMSkou, ale to je pry hodne kamaradska cena. Jinak vyjde okolo 50 Eur
                    ClickUp 19.10.2010 Musí bejt u ClickUpu nějaká ta spešl karabina? Teď mi nejde vo tu přídavnou závorku proti přetočení,
                      Re: ClickUp 19.10.2010 Dobra otazka. Ano, musi. Teda ak HMS povazujeme za spesl. Funkcia ClickUp-u priamo zavisi od typu po
            Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Jen pro doplnění: Toucan je starší než Reverso 3, o rok nebo o dva, háček je v tom, že se do Česka v
              Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Eh, pardon, samozřejmě to spíše potvrzuje moje "zkušenost", než "skutečnost". :)
                Re: toucan 18.10.2010 ted uz k videni obcas je, google ti vyjede hned nekolik ceskych eshopu, a videla jsem ho i v kramu v
                  Re: toucan 18.10.2010 Meli by ho mit fyzicky v Namche, Hannah Plzen, mozna HUDY Havlickova, Quill outdoor Vsetin, Rampouch
                    Re: toucan 19.10.2010 Jo, jo, v Plzni v Hannahu jsem ho viděl už někdy na jaře 2008, ti ho prodávají už dlouho. Jinak mysl
        Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Nechci říkat že plácáš, ale pokud něco neumíš, tak neříkej že to nejde.
Každý samoblokující k
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 nevíš zda je výš nebo víš, že je níž? at žije češtin
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 ... ale je potreba podotknout jaky je to opruz a hlavne to neni blbu vzdorne. Takze bacha na kotniky
          Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 ... aneb, proč používat na ovládání jednodušší udělátka, když můžu použít nějaké "kurvítko"
        Re: Reverzo X kybl 18.10.2010 Nad rámec původního dotazu, ale nemůžu si to odpustit ;) - s půlloďákem by to měl člověk umět tak ja
          Re: Reverzo X kybl 19.10.2010 a nebo najit 4 obyč(rozdelat si 2 expresky) a udelat si nouzovej kýbl ;)
tatry v zimě 17.10.2010 zdar,
nevíte jak to je v tatrách přes zimu?
Můžu si dát třeba túru příští týden na prične sedlo nebo někam jinam?
Musím mít čhs?
  Re: tatry v zimě 18.10.2010 do 31.10. su turisticke chodniky na vrcholy a cez sedla otvorene, teda aj Priecne sedlo. Od 1.11. su
1
...
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
834
835
836
837
838
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: