Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 26.10.2010 Chyba, Odyssey to není ale Grande Grotta.
  Re: Foto dne 26.10.2010 A co to je?
  Re: Foto dne 26.10.2010 největší jeskyně kteou na fotce vydíš, je grande grota...
Průvodce Grit 25.10.2010 Ahoj
Nevíte někdo kde by se dal sehnat průvodce Eastern Grit? Případně jesli někdo ma v el. podobě? Dík
  Re: Průvodce Grit 25.10.2010 Si delas srandu ne? Radeji ses mel zeptat kde se to da sehnat zadarmo aspon bych nemel pocit, ze se
  Re: Průvodce Grit 25.10.2010 stojí dvacet liber a při dnešním kurzu to není žádná rána za tak kvalitní knihu.
    Re: Průvodce Grit 28.10.2010 Já ji nechci zadarmo chci knihu koupit. Ale cestu do GB nemam a přez net to kupovat nechci myslel js
      Re: Průvodce Grit 28.10.2010 No nevim, ale rekl bych, ze ti bude v cechach k prdu. A tady jsou ksety otevreny kazdej den. Takze a
        Re: Průvodce Grit 28.10.2010 Vy tam děláte aji v nedělu? To je jako za cara... Tuhle sme jeli do Norska na Kjerag s fotkou a jedn
          Re: Průvodce Grit 29.10.2010 To vis delas tehdy kdyz mas zakazniky. Tak jak v poradny hospode.
ceuse listopad 25.10.2010 čau, nemáte někdo zkušenosti, jaký počasí bývá na Ceuse v listopadu?
děkan
  Re: ceuse listopad 25.10.2010 prekrasny
  Re: ceuse listopad 25.10.2010 Jen pro místňáky. Který vyběhnou na kopec, když je jasno. Ve 2000 mnm bude už v listopadu v zatažený
  Re: ceuse listopad 27.10.2010 Stacilo kdyz na zacatku srpna zapadlo slunce a bylo to na perovku..
  Re: ceuse listopad 27.10.2010 Mám fantastickou zkušenost- jeli jsme na 4d uprostřed týdne a bylo nádherně a za celou dobu cca 5 li
Kalba Arco 25.10.2010 Koukám, že nás jede mrtě do Arca na prodloužený víkend a sobotu má začít trochu pršet, takže kdyby se náhodou předpověď vyplnila, tak by jsme měli ten čas vyplnit trochu jinak. Takže v sobotu večer Kalba po italsku.. Club Lochnes in Riva del Garda..
tatry - ubytovanie 25.10.2010 pic jak svina. nevite nahodou nekdo, na kolik vyjde v soucasne dobe ubytko na teryne a jesi davaji slevu na oeav? /nikde jsem nedokazal najit, odKdyDoKdy maji jake ubytovaci sezony, na jejich strankach nic, akorat strejda google me nekde ukazal, ze "
Cepíny 25.10.2010 Ahoj, máte někdo zkušenosti s cepínama GRIVEL Matrix Tech, hlavně v porovnání s Quarkama (starýma nebo novýma)?
Cepíny 25.10.2010 Ahoj, máte někdo zkušenosti s cepínama GRIVEL Matrix Tech, hlavně v porovnání s Quarkama (starýma nebo novýma)?
anketa 25.10.2010 V anketě chybí můj nejoblíbenější průměr lana. 9,7!!!!
  Re: anketa 26.10.2010 hehe moje lano má tak průměr 13 :-D chlupatej pískovcovej speciál s přezdívkou "macek"
A zase prsty 25.10.2010 Ahoj, může vylízt křečová žíla i na prstech? Viděli jste to někdy? Případně léčili jste si to někdo někdy? Dík
  Re: A zase prsty 25.10.2010 na prstech ruky? nebo nohy?
    Re: A zase prsty 26.10.2010 Ruky. Bohužel.
  Re: sherpa rallye 25.10.2010 filipko šel moc pěkně, jako vždy se šerpa vydařila, trasa místy jak klouzačka, atmosféra parádní kdo
1
...
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
834
835
836
...
2263
ceuse listopad čau, nemáte někdo zkušenosti, jaký počasí bývá na Ceuse v listopadu?
děkan letec 17:38:30 25.10.2010odpovědět
  Re: ceuse listopad prekrasny 19:19:50 25.10.2010odpovědět
  Re: ceuse listopad Jen pro místňáky. Který vyběhnou na kopec, když je jasno. Ve 2000 mnm bude už v listopadu v zatažených dnech kosa jako blázen. Steve 21:13:44 25.10.2010odpovědět
  Re: ceuse listopad Stacilo kdyz na zacatku srpna zapadlo slunce a bylo to na perovku.. Pavel 11:13:59 27.10.2010odpovědět
  Re: ceuse listopad Mám fantastickou zkušenost- jeli jsme na 4d uprostřed týdne a bylo nádherně a za celou dobu cca 5 lidí. A všude barvy barvičky podzimu.Ale asi to byla šťastná náhoda. Jestli nebude svítit tak bude dobrý tření. Když bude foukat tak to bude hodně chladné.je třeba mít v reservě něco níž- orphierre... nesmrtelný blázen 18:11:11 27.10.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: